Nicromet

Opinie o Nicromet

Jak w Nicromet wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

wielbiciel

Witam, Tak źle zarządzanej firmy jeszcze ni widziałem. Rodzina na swoim bez kompetencji i doświadczenia w kierowaniu firmą i zasobami ludzkimi - dramat.

Barbara
@wielbiciel

Może podasz jakieś argumenty które by to potwierdzały bo na razie to z Twojej opinii nic nie wynika?

Barbara

A czemu Twoim zdaniem źle zarządzają tam firmą?

@Barbara

Pani Barbaro jeżeli chce Pani wejść ze mną w polemikę to jestem otwarty, pozdrawiam .

@Barbara

Pani Barbaro, w firmie dobrze zarządzanej pracownicy czekają w kolejce do przyjęcia, w firmie źle zarządzanej pracownicy zwalniają się, nie oglądając się za siebie. Ale o tym Pani dobrze wie, więc po co to pytanie.

Julia
@wielbiciel

bardziej chyba chodziło o to, że w czym przejawia się to złe zarządzanie? no oprócz tego, że pracownicy się zwalniają

wielbiciel Nowy wpis
@Julia

Pani Julio droga dedukcji bardzo dobra, złe zarządzanie to między innymi niezadowolony pracownik - proszę zapytać tych co się zwalniają , a pracodawcę o kondycję firmy. Pozdrawiam

Honorata Nowy wpis
@wielbiciel

A jest tu na forum ktoś taki, żeby właśnie tego info udzielić?

wielbiciel Nowy wpis
@Honorata

Pani Honorato służę pomocą, j proszę napisać co Panią interesuje.

Czy pracownicy Nicromet mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

nie ma nic takiego przewidzianego ;)

@43

No to może chociaż na tyle się lubicie, że sami sobie wspólnie na wolnym zrobicie grilla, czy wypad nad Sołę na rybkę ;) Czy atmosfera nie aż taka...

Pilnuj swojego nosa

Stefan
@Odpowiedz

Powiesz co cię tak rozzłościło bo poprzednia opinia została usunięta i nie wiadomo o co chodzi. Szukam informacji o warunkach zatrudnienia. Szczególnie na jakich umowach przyjmują tu do pracy. Pracujesz tu i możesz mi podpowiedzieć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Patunia

Witam, czy orientuje się ktoś jak wygląda praca na stanowisku wartownika?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Nicromet? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Łysy

Wszystko co potrzebne

moje zabawki

tak dostaniesz telefon. Ale zapomnij że wyniesiesz go poza zakład. Jeżeli by ci się przypadkiem nie chcący wynieść telefon to afera na cały zakład a ty zostajesz (usunięte przez administratora) Niestety każdy kto tam pracuje jest traktowany jak potencjalny (usunięte przez administratora)

moje zabawki

Co tam słychać. Czy piaskownica i zabawki dalej są jednej osoby a reszta jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) A może się zmieniło na dobre i pracownik w końcu w tej firmie jest szanowany i doceniany.

Były Pracownik
@moje zabawki

Dalej tak samo przykro mi ;p

Romek

Mieliście wypłaty za kwiecień?

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nicromet?

Bdhvmn

Jest test na intigencję. Jeśli nie zdasz to zostajesz kierownikiem.

Urszula
@Bdhvmn

A mógłbyś jednak odnieść się do tego jak naprawdę wygląda rekrutacja? Wydaj mi się, że żeby zostać kierownik potrzeba jednak wiedzy i doświadczenia. Sama jestem ciekawa jak wygląda rekrutacja na pracownika i chciałabym wiedzieć jak się do niej przygotować.

bdhvmn
@Urszula

(usunięte przez administratora) A rekrutacja wygląda różnie, to zależy co akurat głównej kadrowej się wymyśli, a jest to bardzo kreatywna osoba. Czasami na trzeci, ostatni etap rekrutacji (po przesłaniu cv, wstępnej rozmowie) na którym zwykło rozmawiać się z zarządem, bądź przyszłym przełożonym, nikt z w/w zainteresowanych się nie pojawia, bądź nie jest zapraszany. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w tej firmie to żart (a nie jest to jedyny śmieszny dział)(usunięte przez administratora)

były
@Urszula

Osoba z zewnątrz nie ma szans na zostanie kierownikiem. Trzeba w tym (usunięte przez administratora)posiedzieć kilka lat i nasiąknąć (usunięte przez administratora)wtedy jest szansa.

Jak jest z pakietem medycznym w Nicromet? Można dołączyć rodzinę?

nimik

Nie ma, więc nie można

Zalamany

Oby wrucilo wszystko do normy mam nadzieje od 15 czerwca

Olek

Nie przesadzajmy z narzekaniem, pandemia zrobiła bardzo dużo złego i wspólnie trzeba to przepracować.

wuc

czy ktos moze coś powiedzieć na temat "działu Transportu" jak liczny? jaka karda? ludzie kompetentni czy specjalisci od teorii?

Infor
@wuc

Niestety moje odpowiedzi na pytania nie są publikowane, ponieważ są nie wygodne. Kierownik działu transportu odchodzi , więc trudno powiedzieć jak będzie. Na pewno są pensje obcięte do 65%

WUC
@Infor

dzieki za odpowiedz

Czy Nicromet organizuje staże dla studentów?

hehe

Nie, nie organizuje.

Jasiek

Czy tutaj pracodawca wymaga angielskiego czy sam polski wystarczy??

Zadowolony

Mocne strony ,wypłata na czas dobra kasa na terenie skawiny zgrani ludzie pracują wiele lat dobra atmosfera

katjusza
@Zadowolony

to opis zarzadu z ksiegi iso ?

Nmght
@katjusza

Językowo na podobnym poziomie

Jakie są mocne strony pracodawcy Nicromet?

Brak mocnych stron.

Toyota

Toyota jest teraz najlepsza na Skawinie

zorro

dobra firma idobre zarobki

Urszula
@zorro

Mógłbyś rozwinąć swój wpis? Opinie na temat firmy pojawiły się tutaj już różne. Możesz napisać o jej zaletach?

Jasio

@Pedro Gdyby było trochę prawdy w stwierdzeniu , że firma słaba to forum byłoby zasypane wpisami.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet