Nicromet

Opinie o Nicromet

Tomek...

Ale najlepsze jest to że lesiu ma szukac przekretów a nie widzi tego choc to jest oczywiste. I ten smieszny operator niby fadromy dużej...śmiechu warty synek

spid

esek dodaj jeszcze że zarobki macie tam marne i w porównaniu do nikrometu nie macie żadnej mechanizacji wszystko ręcznie włącznie z załadunkiem materiału wszystkich worków z alumagiem itp. nie licząc ręcznego mieszania i zciągania zgarów.może i da się trochę pościemniać i przespać na nockach ale za wypłaty które dajecie to nie warto się truć, w samym tym roku odeszło od was większość doświadczonych pracowników i zostali wam sami daremni młodzi nowo przyjęci co padają jak much po wrzuceniu paru worków do pieca,nie pomijając faktu że można ich uczyć cały czas a oni dalej nic nie kumają

Esek

Kto zwolniony z bestwinki ? Chętnie zatrudnimy alumetal

Freshmake...r

Przemek ale Ty osiwiałeś...ciekawe czemu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

lego

dokładnie ująłeś to idealnie

bebebe

zwolnili dobrego pracownika z Bestwinki komu przeszkadzał lepiej niemówić

marek

twój nick oznacza na wstępie że jesteś debilem

maro

Szukają tam osoby do prowadzenia transportu, planisty z j. niemieckim. Orientuje się ktos jakie warunki dają?

zibi

a jak zarobkami za kolkie? jakie sa rozliczenia?

Romek...

Ta pani jak sie przyjmowła to była taka nie winna...a co sie okazało jak poczuła hajs to jej styki wypaliło i teraz każdego sprzeda zeby sie stołka utrzymać. Takie to nie ubrane nawet przyszło dobrze ze dostała dingi to se podkoszulek kupiła nowy:) Teraz udaje modelke.

nowy

ferta na kierownika jakości i pełnomocnika ISO nadal ,,wiszą" na stronie nicrometu. Nikogo nie potrafią znaleźć ... warunki finansowe i ogólnie marne? jak wygląda dział systemów zarządzania? atmosfera w pracy itd? warto aplikować?

turbo

Krzysio...to czemu tam robisz? też jesteś Baranem?...bo nie rozumie

krzysio

Nie warto tam pracuja same barany

turbo

Chce sie przyjąć za kierowce...jaka ekipa jest wporządku są WARTO?

leon

nie patrz na kamery rób to co masz robic i bedzie ok

ktos

jest taki jeden kierowniczek co myśli że wszystkie rozumy pozjadał a najlepiej zwykłych pracowników poniżać potrafi

Marzena...

Ogólnie dobrze ze placowy Krzysiu robi bo on to trzyma w kupie. Ponoć ten nowy Kierowca to kolejny pociotek od niego czyli kolejny sprzedawczyk. :)

Praca jest spoko musisz się tylko dopasować "jak do wron:)" nie ma na co narzekac jeden ma lepiej inny gorzej, jak w każdej pracy na produkcji normalne ze promieniowanie i inne rzeczy. Na rozładunku normalka że zbierasz złom. Na budowie budujesz itp. praca jak praca tylko ten kto jest pizda i nierób nie potrafi się dostosować to wiecznie narzeka. Normalka ze trza jeba. a jak robisz to się nikt nie dopierdala a w dupę wszędzie trzeba włazić nawet w markecie za kasa debile A jaro posłuchaj sobie piosenki takiej "znowu w życiu mi nie wyszło " Właściciel spoko gość nawet pogada normalnie ze zwykłym robolem nie robi się na bogacza chociaż ma dużo bo miał pomysł na biznes. Kierownicy też niczego sobie normalni ludzie tylko że zawsze szacun musi być ktoś tego musi pilnować każdy na swój sposób na zarządzanie a wały każdy robi normalna sprawa w Polsce trzeba było skończyć szkoły a nie narzekać.A pan (usunięte przez administratora)może sobie kochać i sciskać kogo tam chce to jego sprawa :)

Łukasz S
@ja

O jakich szkołach piszesz u kierowników.Kierownicy nie są do pilnowania tylko od wykonywania poleceń bo na czym może się znać synek który ma 20 lat i pracuje rok a ma pod sobą pracownika który tam pracuje więcej niż on żyje.

jaro
@ja

wazeliniazu wszyscy wiedza kim jastes nie blaznij sie i prsestan podpierdalac bo bedziemy ci zabierac kanapki jak w podstawowce pamietasz?

lego duplo

i tak was kochają ty ropbisz on sie cieszy ty robisz on sie bawi jak mniej robisz on jest zly......

lego
@lego duplo

Hahaha no żebyś wiedział że tak właśnie jest,masz 100% racji,byle by łapki przy swoich tyłach trzymali ;)

ksc
@ja

Czy praca w tej firmie jest szkodliwa???

lobo
@ksc

szczególnie w zarządzie :)

juhu

Ciekawie piszecie i ciekawe tam rzeczy sie wyprawiaja!!! a sm wielki szef to jakis konkretny facet?

mariobrossf

Pracowalem w nicromecie praca ciezka zarobki byly ok ale atmosfera denna niedoceniane sa tam umiejetności nie polecem tam pracy!!!!!!

zene

ofertę nicrometu powiadasz? rozpatrujesz? wiec albo masz tak niskie kwalifikacje albo ambicje. nie znajdziesz tam racjonalnej polityki kadrowej sprzedazowej produkcyjnej itd, wszystko to jeden chaos polaczony z improwizacją na kazdym etapie nawet na " OSTATNIM ETAPIE.....

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet