Nicromet

Opinie o Nicromet

Krzys

Tak kabot jest największym cichem tortem Hahaha

OL2

OLI...To czyli nie fabryka Pierniczków? A macie na Firmie jakieś Ciacha?

OI 2.

OI coś chyba palił...w Toruniu to są pierniki.

Ochrona.

A kto to jest warga?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Anka...

Ponoć Warga wrócił...i Lesiowi ręke podaje że nic sie nie stało:)

ble

Tak Krzysiu kombinuj dolej z tym Al.. w końcu ktoś doniesie do szefa........

rudy

Witam jak tam trzyma się Kabociak czy dalej jest taki cwaniak?

rudy

Witam jak tam trzyma się Kabociak czy dalej jest taki cwaniak?

ciepelko

dasz rade to robisz zarobki szalu nie robia sprawdz pasi to zostaniesz choc watpie ja zostaem spa za free jak powiedzial ziaja

wolv...

Yogi cos bierze chyba...z Tym Krzychem. Ja słyszałem że Ania wraca z podwójna mocą.

dobry dziadek

Lego dobrze wiesz by nauczyć się roboty to potrzeba trochę czasu. Nowi na zmianie którzy nie wytrzymują miesiąca ba nawet jednego dnia to nie pracownicy tylko porażka. Trudno takich ogarnąć. Taka Prawda!!!! - na stanowisku pracownika ochrony na pewno znajdziesz firmy płacące o 30% więcej. :) Wypowiadasz się a nie wiesz jak w Nicromecie jest naprawdę. Yogi zmień informatora.

yogi

Słyszałem, że ma wrócić Krzychu na kiero transportu ? To prawda czy jakas plotka ?

Taka Prawda!!!

Miałem możliwość pracować u was w firmie nie bede podawał na jakim stanowisku. Ale nie ukrywam ze w Zatorze na terenach przemysłowych zarobki sa o 30% wieksze. Z tego co czytam po forum to macie niezły meksyk w firmie.

dobry dziadek

lego wiedz, że z Leszkiem i Przemkiem nie mam nic wspólnego! Sens tego forum jest takie by zniechęcać potencjalnych kandydatów, im mniej nas tym lepiej. Wszystkich nie zwolnią bo ktoś musi robić.

lego
@dobry dziadek

dobry dzidku jak byś nie wiedział nie pamiętał lub nie docierało do ciebie to w naszej firemce nie ma czegoś takiego jak doświadczony i dobry pracownik znający się na pracy a którego by się nie zwolniło lub był by nie do zwolnienia,jak to już słyszeliśmy od was i od G.Z "za bramą czekają kolejni na wasze miejsce,mamy na wasze miejsca tylu że możemy zwolnić wszystkich", a że jak na produkcji na zmianie było więcej tych właśnie kolejnych nowych i się czepialiście i dziwiliście że produkcja spadła to był tylko taki szczegół którego nie ogarnialiście i nadal nie ogarniacie :)

500+

500+ w nicromet brawo!!!!!!!!!!! Jak mozna byc tak głupim człowiekiem to pracownikom trzeba dac 500+ co wyplate.!!

Twoja stara

Tak pracuje!! i Twoja stara tez!!!

kabot

A pracuje tam jeszcze adam łyse kolano? Ten rudy co tak niby wszystko wie

to czyli widze ze jednak rzeczywscie nicromet to jednak lipa dobrze myslalem

Wiesz interesuje mnie kazda oferta byle była dobra kasa i warunki i jacys normalni ludzie

lego
@Michał

zauważ że piszesz osobą która w tej firmie pracuje na stanowisku kierownika wartowników,szafa podglądu kamer i monitorowania aktywności internetowej dotyczącej firmy nicromet, taki sobie cieć od inwigilacji dawania pozytywnych opinii o firmie a jak znasz nie trochę na kompie i internecie to jak prześledzisz wszystkie komentarze to zauważysz że używa on różnych nicków,ale zawsze ma dobrą ocene dla firmy. Jego nazwy to :trewor,Aśko,gąska,dobry dziadek,franek,efgvb,fdddd,karol. A to tylko niektóre jego ksywki których używa,poza tym zmienia się przy tym zajęciu ze swoim zastępcom,Przesiem, dlatego mówią na nich Lesio i Przesio.

Witam jakie zarobki są w nicromet oświecim na stanowisku ślusarz bo jest oferta jakie warunki pracy atmosfera itp

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet