Nicromet

Opinie o Nicromet

szczeka

Witam Ale za (usunięte przez moderatora)to powinni dostac w...... Zapieprzala za dwoje a wykopali jak smiecia. A (usunięte przez moderatora) ze skody dalej (usunięte przez moderatora) w firmie grzeje i nawet nie zainterweniowal w sprawie zwolnienia (usunięte przez moderatora)

przeciez nie wylatuje sie za nic?????? podobno byla mloda zdolna i pelna charyzmy? to prawda ze ja szef ochrony z dwoma pracownikami odprowadzal za brame?

Zorro

Czy wiecie jak szybko zrobic sok z buraka? Wystarczy wrzucic granat do BMW ............

były

Zwolnili ją. Miała swoje zdanie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nicromet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
anonim1

[usunięte przez moderatora] czuł się pewniakiem i królem nicrometu a tu niespodzianka.pewnie dostał [usunięte przez moderatora] i zszedł na ziemie. moim skromnym zdaniem siądzie na (usunięte przez administratora) ale tylko na chwilkę. czy on w pracy naprawde ma kolegów czy tylko wystraszonych [usunięte przez moderatora]?

anonimek

..... przykro to slyszec......no ale chyba wiedziala w co sie pakuje..... dzieki ze juz tam nie pracuje..... nie musze sei meczyc..... pozdrowienia dla obecnie pracujacych.

Kostek

Powiem krótko Pracowałem 5 lat w Nicromecie i to są moje lata stracone!!!!!!!! A o zdrowiu nie wspomnę!!!!!!!

wolbron

Pytanie za 100 punktów kto następny poleci,macie jakies info?

Były

Ludzie, czy ten cud jest prawdziwy, że [usunięte przez moderatora] nie ma w Nicromecie? Tylko poważnie powiedzcie? Będę miał na weekend cudowny humor, proszę!!!! Czy ktoś jeszcze poleciał może handlowy, czy [usunięte przez moderatora] też? Albo może [usunięte przez moderatora]? [usunięte przez moderatora] robisz wiosenne porządki? Jeśli tak to dobrze ale zacznij od właściciela.

WALDEK

ALE ZAWSZE BEDZIESZ POKLEPANY...BEDZIE LEPIEJ BEDZIE FAJNIEJ

kkk

oj bedzie lepiej, bedzie jak w raju tylko szkoda ze za darmo

ciekawy

Czy ktoś po takim czymś kupi u nich to co w takiej atmosferze wygnitą, chyba złomiarze!

TO ZE ZA KASE TAM IDZIE WCISNAC WSZYSTKO TO WIADOMO NIE OD DZIS TAM NIE MA GOSCIA KTORY BY COS NIE UKRECIL ktos to kiedys zaczal jak chcesz byc dostawca dziala dla decydentow i jestes juz na zawsze....

ktos...

...to prawda ze jeszcze pare osob toksycznych znajduje sie w tej firmie,ale to juz kwestia czasu... :)

bru

Gosciu malzenstwo to byc moze on sam sobie zniszczyl a (usunięte przez administratora) oczywiscie ze tam pracuja i on o tym wiesam je chodowal i sie nimi obstawil, ciekawe dlaczego go tak bronisz chyba nie posiadasz dostarczajacej wiedzy i musisz byc z jego najblizszego otoczenia i niewiesz jak traktuje ludzi

aaa

Alez nam (usunięte przez administratora) przykro z powodu kierowniczki tylko jakos nie jest nam smutno tylko tylko wszyscy sie cieszymy choc to nieladnie cieszyc sie z czyjegos nieszczescia.

Nareszcie ktoś zrobił porządek z kierowniczkÄ transportu (miała zero szacunku dla kierowców) jeszcze przydało by się coś zrobić z zięciem bo odkąd jest no to ta firma się rozlatuje. Ten stary szef nie widzi co on wyprawia i jak traktuje pracowników.

anonim3

Rozumiem że ktoś z władzy posłużył się wreszcie rozumem. może ktoś potwierdzić że pani [usunięte przez moderatora] nie pracuje?

zgadnij

hehehe...ale jaja podobno pani [usunięte przez moderatora] juz nie pracuje...jezeli to fakt to mam nadzieje ze dalszy ciag sprawiedliwosci potoczy sie jeszcze szybciej i sprawniej jak jej zwolnienie...

zgadnij

A wiecie dlaczego BMW Sauber skonczylo z F1 Bo w 2008 Nicromet zaczal wozic towar do BMW oby tylko nie zaczeli do reno bo Kubica nie poszaleje.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet - Skawina

• Jak się pracuje w Nicromet?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet?

Nicromet