Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka

Łódź

Opinie o Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka

kloe 2010-01-17 20:27
Szefostwo wprowadza swój "włoski system", czyli pracowników traktuje przedmiotowo- wyzwiska typu STUPIDO POLAKO, PORCO DIO itp są na porządku dziennym, w dodatku trzeba się łaszczyć o swoją wypłatę, a napiwki są zabierane, o czym nie ma mowy w umowie-oczywiście jeżeli się ja otrzyma. Przerwa-krótka, ale wyjście do toalety wiąze się z pogadanką na temat typu: nie ma pracownika, nie ma klienta-to nie ma wypłata.
Szef Simone Da Ross oraz jego nienormalna rodzinka, w szczególności przedojrzała emocjonalnie siostra [usunięte przez moderatora], która mając lat 22 zachowuje się na 50, wprowadzają niezdrową atmosferę, poganianie no i oczywiście 15 kamer doprowadzają do nerwicy. Nie polecam u nich pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-01-17 12:56
Nie ma komunikacji między pracodawca a pracownikiem, atmosfera napięta aż się nie chce pracować, no i zabierają napiwki !!! Chore to jest, nie ma motywacji do pracy
italy 2011-06-04 19:49
[usunięte przez moderatora]!!!! ZLODZIEJE NAPIWKOW
klientka 2015-05-08 15:12
Italia lody caffe to jedna z najgorszych restauracji w Łodzi pod względem obsługi klienta. Czeka się na kelnerkę, aby złożyć zamówienie i nie można się doczekać. Dwa razy spod rzędu zostałam przez nich tak olana. Takie lekceważenie klientów nie przystoi takiej firmie. Szefowa / kierowniczka to wszystko widzi, a niestety nie reaguje. Mam nadzieję, że to miejsce w najbliższym czasie upadnie.
khan 2015-11-18 21:54
nie polecam, w zamówionym zestawie miałem niewłaściwe smaki, po zgłoszeniu reklamacji obsługa niepotrafiła sie odpowiednio zachować nie mówiąc o zwykłym, przepraszam, pomyliliśmy się (rzec ludzka, każdemu może się trafić)

z roku na rok porcje coraz mniejsze no i mam wrażenie że smakowa nie trzymają już takiego poziomu jak kiedyś

niegdyś lokal uwielbiałem, teraz trakcuje obojętnie
nax 2016-05-18 22:21
max, a co w nich najbardziej ci przeszkadza bo według mnie jest to wysokość wynagrodzenia.
Pracownica 2017-02-28 13:07
Jeżeli chodzi o pracę tam to pracownicy są traktowani jak śmieci. Brak szacunku jest na porządku dziennym. Zero jakiegokolwiek porozumienia i kiepski kontakt z pracodawcą, gdyż szefostwo nie zna dobrze języka polskiego. Brak napiwków - trzeba sie dopominać. Stawka na godz nieadekwatna do pracy, którą sie wykonuje. Najlepiej żebyś robił 10rzeczy na raz jak najszybciej. Masakra... Kamery są wszędzie gdzie tylko sie da - tylko w toalecie ich brakuje. Kontrola na każdym kroku - by przypadkiem pracownik nie zużył za dużo produktu(stawiają na minimalny minimalizm) Praca nie dość, że męcząca fizycznie to psychicznie kiepsko wytrzymać. Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italia Lody Caffe (Venezia Ice) Galeria łodzka