Opinie o Poczta Polska Szczecin w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Poczta Polska Szczecin. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Poczta Polska Szczecin o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska Szczecin w Szczecin

Pracownik poczty Szczecin Nowy wpis

Pracuje w centrum logistycznym na Lubeckiego w Szczecinie. W jednym słowie mogę powiedzieć...średniowiecze.Kierowcy godzinami stoją i generują hałas dla mieszkańców w pobliżu..bo magazyn postawili w mieście obok domów, to tylko poczcie mogło się udać.Później kierowcy kręcą się po hali szukając palet i próbując je jakoś załadować do ciężarówek co przy okazji je demolują i w większości niszczą.Ciąg dalszy nastąpi bo jestem tam codziennie.

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Gosiaczek buziaczek Nowy wpis
@admin

Wyzysk, dokładanie pracy a teraz przerwy W pracy 3 i nawet 5godz. Polegające na siedzeniu w aucie a potem dalsza praca!!!!to wszystko za 2.900 Grafiki często zmieniane i nikt nie wie co czeka za kilka dni. Dźwiganie ponad siły I Praca ponad normę Kierowcaa być czujny iskoncentrowany a nie spędzać niepatrzenie czas w szoferce. Często przy 30 stopniowym upale.

Okradziona przez Listonoszkę Nowy wpis

Szczecin Dąbie okradła mnie listonoszka podrobiła podpis z fałszowała go pod domem a kilka dni potem chodziła i mówiła ze jeszcze nie ma zwrotu po czym poszła na zwolnienie , zgłośiliśmy sprawę na Poczte ze nie otrymaliśmy zwrotu a jest odnotowane ze zostało odebrane po czym wyszło ze Listonoszka z 018 podrobiła podpis i , podkreślam ze Poczta wzieła podwójnie za dostarczenie przekazu pocztowego dwa razy mnie skasowano za to ze przekaż pocztowy, ja sie pytam za co ? A dwa ja powinnam dostać odszkodowanie za zaistniałą sytułacje ze strony Poczty Polskiej gdzie kazano mi wypełnić reklamacje wpisałam kwote jaką chciała bym otrzymać jakieś przeprośiny za nerwy koszty paliwa bo przecież co chwile nas wołali na rozmowę a po 2tygodniach nam wypłacili tylko samą kwotę i jeszcze nam drugi raz potrącili przekaż pocztowy :( i jeszcze jestm stratna na 50zł z tego zwrotu , Chamstwo Poczty Polskiej , pilnujcie przekazów bo was oszukają i jeszcze podwójnie naliczą sobie przekaż . Poczta Polska nie poczuwa sie do odpowiedzialnośći za zaistniałą sytułacje i w ramach przeprosin nic nam nie należy nawet odsetki za każdy dzień ale jak wy nie zapłacićie w terminie to wam naliczają odsetki i gdzie tu sprawiedliwość czujemy sie (usunięte przez administratora) i wienczej ja osobiśćie nie skorzystam z usług Poczty Polskiej za to ze ja zostałam (usunięte przez administratora) . Omijac szerokim łukiem szkoda nerwów i czasu .

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Gabriela Matusiak

08.05.2023 03:05

Gabriela Matusiakikona wywiad

Nazywam się Gabriela Matusiak. Do Poczty Polskiej trafiłam w styczniu tego roku i to właściwie przez czysty przypadek. Od 1997 roku mam swoją działalność gospodarczą i w grudniu popsuło mi się moje auto dostawcze, co uniemożliwiło mi chwilowe prowadzenie działalności. Naprawa auta trwała ponad miesiąc, więc któregoś dnia z nudów pomyślałam, że poszukam sobie jakiegoś dorywczego zajęcia i zaczęłam przeglądać ogłoszenia. Natknęłam się na ogłoszenie z Poczty Polskiej, które mnie zainteresowało. Praca dotyczyła stanowiska kierowcy auta dostawczego. Wysłałam zgłoszenie, ot tak z ciekawości, i po 3 dniach zadzwonił do mnie rekruter. Opowiedział o pracy i zaprosił na rozmowę, na następny dzień. Jeśli mam być szczera, to byłam sceptycznie nastawiona do tej firmy, tym bardziej że miałam swoje auto, które umożliwiało mi prowadzenie działalności, czyli nie musiałam pracować na etacie. Ale następnego dnia poszłam na rozmowę o pracę z panią kierownik, która opowiedziała o pracy. Nie koloryzowała, była rzeczowa, więc zdecydowałam się spróbować. Pomyślałam sobie, że skoro moje auto i tak jest popsute, to mogę przez miesiąc popracować w tej firmie i w ramach obowiązków jeździć autem Poczty Polskiej. Pierwsze co uderzyło mnie w tej pracy to pracownicy. Są to naprawdę super ludzie. W pierwszy dzień byłam zestresowana, a mimo to poznałam się z pięcioma osobami. Sami mnie zaczepiali, żeby się przywitać. Wszyscy byli bardzo pomocni. Sama praca też jest taka, jak mi przedstawiono. Jeśli chodzi o zarobki, to jest to najniższa krajowa, ale są co miesiąc premie, diety, bony żywnościowe i różne profity takie, jak dodatki do biletów na koncerty, dodatki do siłowni i inne. I tak mijają miesiące, moje auto naprawione stoi pod domem, a ja nie zamierzam rezygnować z pracy na Poczcie. Wreszcie mam stabilną pracę, urlop. Nie muszę myśleć o podatkach lub ZUS-ie, albo o tym, za co naprawię auto. Zrozumie to tylko ktoś, kto, tak jak ja, całe życie był na własnej działalności i pracował codziennie, kosztem rodziny i zdrowia.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega?

Gabriela Matusiakikona wywiad

Kierowca auta do 3,5 tony. Pracuję tylko w nocy, bo tak sama wybrałam. Jest to transport międzywęzłowy, czyli tylko po kraju.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Gabriela Matusiakikona wywiad

Na rękę to 3400 zł plus premie, dieta (22,5 zł za każdy dzień pracy) i bon żywnościowy Sodexo w kwocie 9 zł.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Od stycznia 2023.

Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Gabriela Matusiakikona wywiad

Poleciałbym moją pracę przyjacielowi. Jest to stabilna praca. Wypłata zawsze przychodzi na czas. Firma zapewnia duży pakiet socjalny, w tym np. "wczasy pod gruszą".

Co najbardziej lubisz, a czego nie lubisz w tej firmie? Uzasadnij odpowiedź.

Gabriela Matusiakikona wywiad

Lubię jeździć autem. Wiem, że w firmie zawsze mnie wysłuchają. Lubię przyjazną atmosferę w pracy. Nie lubię tego, że auta nie są przypisane do konkretnego kierowcy. Uważam też, że firma mogłaby bardziej zadbać o mycie aut z zewnątrz.

Gabriela Matusiakikona wywiad

Można podnieść kwalifikacje na samochody powyżej 3,5 tony. Co parę miesięcy jest możliwość zapisania się na taki kurs. Jest on opłacany przez firmę i sama planuję się na taki kurs zapisać.

Jak wyglądają szkolenia w Twojej firmie? Czy są zaplanowane i jak często się odbywają? Jakich obszarów/ tematyki dotyczą? W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynika? W jakich obszarach chciałbyś być szkolony i dlaczego?

Gabriela Matusiakikona wywiad

Szkolenia są jak planowane z wyprzedzeniem, najczęściej dwutygodniowym. Są to szkolenia z działu transportu.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynika?

Gabriela Matusiakikona wywiad

Atmosfera w moim dziale, w Szczecinie, jest świetna. Ludzie są bardzo mili i pomocni.

Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzega warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodzi i co nie jest przestrzegane.

Gabriela Matusiakikona wywiad

Warunki są takie, jak przedstawiono mi na początku. Prosiłam o to, że chcę jeździć w nocy, bo lubię taki tryb pracy i firma dostosowała się do mnie.

Gabriela Matusiakikona wywiad

Uważam, że firma mogłaby: poprawić nawierzchnie na placu, zorganizować dyżury na myjni, aby kierowca mógł podstawiać auta do mycia. Nie wiem, po co płacić na stacjach paliw za myjnię, skoro mamy swoje pomieszczenia do mycia aut. Wystarczy oddelegować jedną osobę z myjką do tego zadania.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Poczta Polska Szczecin? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
Klient ważny !

Bardzo dziękuję Pani , która obsługuje klientów w Szczecinie Ul. Światowida ! Dziękuję za wyrozumiałość i telefoniczne uzgodnienie o dostarczeniu przesyłki jak nikogo nie ma w domu ! dzisiaj Pani kurier dostarczyła mi przesyłkę o godz. 18 .20 ! Dziękuję tej Pani !!! Życzę Pani miłego weekndu !!!!!

TakaPani

Pracowałam na Poczcie w Szczecinie ponad rok. Tylko pandemia zmusila mnie do pracy tam. Serdecznie nie polecam, osoba z niepełnosprawnością musiała dźwigać paczki po 20 kg a czasem i więcej, przy czym wynagrodzenie poniżej najnizszej krajowej plus ta ich premia. Śmieszne pieniądze za ogrom pracy. Podziwiam osoby które tam pracują

Renata
@TakaPani

No po opisie nie za fajnie to wygląda ale teraz tak się zastanawiam, że skoro dochodziło do takich sytuacji to czemu nie zostało to zgłoszone?

Zarobki?- śmiech na sali, do tego wymagania co do standardu obsugi (klient ma byc obsluzony na najwyzszym poziomie,profesjonalnie) i paradoksalnie na koniec obslugi prostackie wciskanie towarow handlowych, gdy zaczynalam byly to gazety i doladowania, nastepnie ksiazki, gry, kredki i wszystko inne czym zawalone sa dziewczyny na okienkach. Nie znosne bylo wysluchiwanie klientow wchodzacych na urzad i kpiaco pytajacych czy to poczta czy empik.... Ogolnie rzecz biorac akutalnie praca na poczcie to tragedia... Kontroler- dziewczyna z rocznym stazem na poczcie, nie miala pojecia o niczym, nawet o uslugach pocztowych...uwazala sie za Bog wie kogo, pomiatala starszymi pracownikami. Targedia... Az teskni sie za starymi czasami na poczcie...

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Szczecin - Szczecin

• Jak się pracuje w Poczta Polska Szczecin?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Szczecin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska Szczecin?

Poczta Polska Szczecin