ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ

Toruń

Opinie o ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ

radek 2014-12-14 19:52:43
zatruli mi pół rodziny tortem ślubnym
hak 2015-02-12 18:33:33
Zakupiłem pączki które są składowiskiem chemii i trucizn .Po zjedzeniu wysadziła mi wątroba i spuchłem i moja rodzina .Zakupiłem tą truciznę w Simpli .Nie kupujcie nic tego producenta.Niech sam się naje aż pęknie.
max 2016-04-07 08:52:05
witam,
proszę zrobić sobie testy alergiczne może jest Pan i Pana rodzina uczulony na któryś ze składników, życzę zdrowia.
rozsądny 2016-04-07 09:05:41
Witam Nica Radka, mam pytanie czy sprawa została zgłoszona do Terenowej stacji Sanepidu lub instytucji odpowiedzialnej za warunki higieniczne w zakładach produkcyjnych? Jeżeli nie to skąd pewność iż, TORT był pochodzeniem dolegliwości u Gości weselnych? Może alkohol niewiadomego pochodzenia lub ciasta dla gości zakupione na od prywatnej osoby wyprodukowane w garażu aby było taniej? Do rozpatrzenia w/w sytuacji potrzebny jest dowód zakupu oraz złożona reklamacja, badanie próbki oraz pozytywny wynik na obecność drobnoustrojów chorobotwórczych.
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD CUKIERNICZY MICHAŚ SPJ