zib kazimierz michalak

Poznań

Opinie o zib kazimierz michalak

kropka 2010-02-04 20:43:45
Praca jak kazda inna, ale pensja na czas.
aaa 2010-02-09 12:37:43
Ja tam też jestem zadowolony, wypłatę mam(czasami nawet przed czasem), premię też i to nie najgorszą! a pracować trzeba wszędzie...
Uważam że nie ma co narzekać.
alfabet 2015-01-08 18:46:11
To może napisz coś konkretnego co jest nie tak. Co jakiś czas pojawiają się oferty pracy i osobom zainteresowanym taka opinia może pomóc aby nie wejść na mine.
Może ktoś inny się wypowie odnośnie zarobków i umów , atmosfery itd. Oferty na pewne stanowiska powtarzają się co kilka miesięcy. Nie wiadomo co o tym myśleć - czy jest taka rotacja? Czym jest spowodowana?
G 2015-02-16 18:04:41
Pracowałem w tej pseudo firmie i co dowiedziałem się od współpracowników i co zaobserwowałem to woła o pomstę. Pracujesz w smrodzie i zimnie (na stwierdzenie pracownika że jest na hali zimno czyli około 4 stopnie, szef odpowiedział UMÓWMY SIĘ ŻE JEST CIEPŁO). Jak przepracujesz 230 godzin to otrzymasz wynagrodzenie mniejsze o 50 godzin które dostaniesz jak będzie przestój. Jesteś ciągle poganiany i zastraszany że za bramą czekają następni (niewolnicy). Nie polecam, chyba że jesteś zdesperowany. Krótko mówiąc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] choć kasa na czas.
pracownica 2015-06-15 08:45:42
Pracowałam w tej firmie i mogę powiedzieć że pensja jest na czas i na pewno nie jest niska, umowa o pracę. A powyższe opinie na pewno nie należą do pracowników, którzy wywiązywali się ze swoich obowiązków. Rotacja jak w każdej firmie budowlanej pracownicy lubią zmieniać pracę. Są tacy co pracują po 10 lat i tacy co wracali już 4 razy.
polus 2016-04-07 15:27:36
Pracuje w tej firmie 5 lat. Jśli chodzi o rotację to pracownicy się zmieniają, moim zdaniem dlatego że nie dają rady i to nie z zimna czy smrodu tylko po prostu nie znają się na fachu. Przychodzą tacy co myślą że będą ciastka kleić a nie spawać duże elementy. Pensja dobra, nie wiem skąd info ze 10 do 16 jak nikt tu nie mówi ile ma . to prawda ze atmosfera czasem nieciekawa ale to przez innych z nami pracujących. Ja nie wiem jak inni ale na początku miałem śmieciówkę a potem umowę o pracę i ci co tu pracują na stałe też tak mają.
najlepiej się samemu przekonać i tyle ale jeśli nie roboiles w konstrukcjach to nie ma sensu się pchac bo nie zostaniesz długo.
dark knight 2016-10-23 11:18:09
wracali ??? na głupote nie ma tabletek pracowałem tam krótko bardzo krótko stawka umówiona z włascicielem a to co zarobiłem 2 różne tematy nie polecam prawda co pisza inni jestes pionkiem zatrudnionym w syfie bez narzedzi takich jak kątownik ja swoje z domu przynosiłem żenada na porshe jest ale na narzędzia nie minimum wsadu maximum profitu plus stanowiska u góry obstawione rodzinka pełna inwigilacja ogólnie poszukuje monterów nie spawaczy uważać
Zostaw swoją opinię o zib kazimierz michalak - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zib kazimierz michalak