EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Klient

Firma warta polecenia, profesjonalna i pomocna obsługa.

Wysoki poziom pracy Kancelarii współpracującej ze spółką. Pełne zaangażowanie pracowników w prowadzenie spraw. Polecam.

A.J.

Chciałabym polecić Dział Prawny Euco. Pracownicy Kancelarii sumiennie podchodzą do prowadzonych spraw. Chętnie odpowiadają na każde pytania telefonicznie czy też mailowo. Pani mecenas Beata Szlapińska-Pawłów profesjonalnie i rzetelnie poprowadziła moją sprawę sądową. Dziękuję i pozdrawiam, Aneta.

Beata

Kompetencje, jakość na najwyższym poziomie na każdym etapie sprawy. Bardzo profesjonalnie podejście do klienta. Czułam, że zależy im na pozytywnym i satysfakcjonującym zakończeniu sprawy.

Ewa K.

Sprawa trochę trwała, ale dzięki pracownikom Euco udało mi sie uzyskac duza doplate do odszkodowania po wypadku i stracie bliskiej mi osoby. Sama nie umialabym tego uzyskac. Polecam wszystkim.

Jestem pod wrażeniem że firma tak szybko uzyskala dla mnie odszkodowanie. Osoba, która prowadziła moją sprawę była bardzo kompetentna i sympatyczna. Na bieżąco informowano mnie o etapie sprawy. Profesjonalne podejscie do mojej sprawy, która zakończyła sie pozytywnie.

Ela

Polecam firmę europejskie centrum odszkodowań. Bardzo mi pomogli, jestem bardzo zadowolona i będę polecać wszystkim znajomym :)

Helena

100% zadowolenia i 100% satysfakcji! Pieniądze są już na koncie, temat zamknięty a ja nawet nie kwinęłam palcem ;)

MR

Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, profesjonalizm i skuteczność ! Zespół nader kompetentnych i życzliwych pracowników !

Wiktoria

Korzystałam z usług tej firmy, dzięki temu udało się uzyskać należne mi odszkodowanie. Współpraca na najwyższym poziomie.

Iza

Polecam firmę, wywalczyli dla mnie szybko odszkodowanie.

krzysiek

Rzeczowość, konkretne działanie, błyskawiczne zrozumienie mojego problemu, profesjonalizm.

Jan Piórko

Wszystko ok, polecam

Demo

Poprawiają po innych i znają się na temacie. Profeska w 100 procentach. Kasa już na koncie a ja polecam, szczególnie Pana Marcina z Kielc ;)

Krzysztof

Bardzo fachowe podejście do klienta, pełen profesjonalizm w uzyskaniu pomocy prawnej oraz w kwestii zaniżonego odszkodowania przez TU. Od samego początku do końca mily kontakt z osobą prowadząca sprawę. Pozdrawiam serdecznie.

JD

Absolutnie nie polecem uslug tej firmy. Nieprofesjonalne podejście do klienta, brak kontaktu, przeciąganie sprawy, brak zainteresowania. A na końcu duże rozczarowanie... nie uzyskali nic więcej ponad to, co mogłam spokojnie sama uzyskać, a wzięli za nic nierobienie ogromną prowizje.

Zadowolona klientka

Jak najbardziej polecam firmę Euco, indywidualne podejście do sprawy, fachowość i profesjonalizm.

Patriota

Ogólnie oceniam pozytywnie. Pracują tam konkretni i rzeczowi ludzie. Temat załatwiony sprawnie, pierwsza część odszkodowania wypłacona w około 2 tygodnie.

Iwan

Dziękuję za wszystko i polecam serdecznie tę firmę euco. Wszystko okej, sprawa załatwiona a sam bym sobie nie poradził napewno

Katarzyna

Firma godna polecenia. Dziękuję za kontakt z agentem, który pomógł w wypełnieniu niezbędnej dokumentacji, która została przekazana a firma zajęła się całą resztą.

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A