EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Hiena

W grudniu podpisałam ugodę firma Euco przekłada wypłate odszkodowania

@Hiena

Twój nick wiele mówi o Twoich zamiarach - "hiena" ...

Maria

Pracuję jako Agent, mam status Dyrektora Regionalnego. Gdyby nie dobry kontakt z ludźmi, nie zaszłabym tak wysoko. Szkolenia prowadzone przez Departament Sprzedaży nie tylko rozwijają mnie jako Agenta EuCO ale ogólnie biznesowo. Jak jesteś zorientowany / zorientowana na cel to zapraszam do współpracy. Polecam

Wiola

Polecam. Kasę dostałam dwa miesiące po zakończeniu sprawy. Wypłata na moje konto pomniejszona o wcześniej ustalony procent. Jest OK

Klientka

Przykro mi, że tak trudno dodzwonić się do firmy, ponieważ chciałabym dowiedzieć się kiedy otrzymam pieniądze, które mi się należą. Sprawa trwała trzy lata i mam nadzieję, że kolejne tyle nie będę czekać na pieniądze, ponieważ na e-maila również nie odpisują. Do tej pory byłam bardzo zadowolona z obsługi ale kiedy przyszło do wypłaty pieniędzy to nie ma nikogo odpowiedzialnego. Mam nadzieję, że będę niedługo mogła napisać coś pozytywnego i podziękować osobom,które mi pomagały.

Wiola
@Klientka

Ja czekałam 2 miesiące ale wypłacili wszystko tak jak być powinno minus procent z umowy. Tak więc wszystko OK i polecam

Henryk

Nie potwierdzam trudności w kontakcie z firmą Euco. Kontaktuje się z Panem Adamem, który jest ich Agentem i on załatwia za mnie sprawy. Jestem zadowolony i obym nie musiał (w sensie zebym nie mial kolejnego wypadku ;) znowu korzystać. Ale znajomym polecam

Renata

Polecam. Byłam osobiście w EUCO w Legnicy, nie tak jak tu niektórzy piszą, że kontakt z agentem. Ja mam zaufanie do siebie i swoją sprawę chcę dopilnować sama :) Dokumenty przyjęte, mam numer i teraz czekam na dalsze działania. Kontakt bardzo rzeczowy!

Vlad

euco мені допоміг, вони хороші люди. дякую їм

Piotrek

Pracowałem w centrali Europejskiego Centrum Odszkodowań. Dziś już w innej branży. Byłem starszym referentem w DOS. Oczywiście praca jak praca, na pewno miejsce dla ludzi lubiących pracę w zespole. Co do atmosfery to mocno zależna od kierownika / dyrektora, sam przeszedłem kilku zwierzchników i wiem, że to ma znaczenie. Praca taka, że wiesz co masz robić i odpowiadasz za „swój kawałek”. Pracownicy mocno zorientowani na wynik, od tego mają premię więc zależy im na uzyskaniu jak najwyższych świadczeń dla Klienów. Polecam bo jest to firma stojąca pomiędzy firmą „rodzinną” a korpo

Oliwier

Po roku zakończyła się moja sprawa prowadzona przez Euco. Moja opinia… Dziękuję, jestem zadowolony. A skoro mamy niedziele miłosierdzia to dziele się swoją opinią i każdemu polecam. Ja Bogu dziękuję, że skierował moje kroki do Euco odszkodowania. Polecam też Wam.

WojciechWitkowski

Nie kumam o co chodzi, to serwis do oceny pracodawców a tu jakieś żale klientów ????‍♂️ Sami spróbujcie wycisnąć z waszych spraw maksa … EuCO analizuje sprawy pod kątem różnych roszczeń, ba jak w międzyczasie pojawi się zmiana prawa czy możliwość dochodzenia odszkodowania z innego artykułu to to robią. Śmieszy mnie komentarz, który przeczytałem, „nic nie zrobili..” EuCO zależy, żeby zrobić jak najwięcej bo od tego mają płacone, a rozliczają się Succes Fee czyli od wygranej. A teraz do osob ktore niby sa Agentami i pisza ze nie ma pieniedzy.. jak nie pracujesz to jak maja byc? Ja pracuje, moze nie mam nie wiem jakiej struktury, ale daje po 3-6 spraw miesiecznie… musialem czekac na pieniadze a teraz sa i mam fajne tygodniówki! A ty siedz i biadol dalej zamiast pracowac

MirX

Czytam tu komentarze i nie wierze… sa tu „osoby”, które oczerniają tę Kancelarię. Nie będę wnikał czy to urażony Klient czy konkurencja, będę mówił za siebie. Prowadzili moją sprawę przez dokładnie 14 miesięcy (bez kilku dni). Mówię o czasie od podpisania umowy (cały proces plus odwołanie itp), nie miałem od razu pieniędzy na rachunku ale finalnie mam wszystko i bardzo dziękuję. Bez Euco nie miałbym nic! To co mi szkodziło poczekać. Cieszę się że spotkałem Pana Bartka (ich Agenta). Teraz zastanawiam się czy sam nie wejdę w to

Jola
@MirX

Hejtu tu tyle co w całym polskim necie. Więc nie będę się rozpisywała, zostawię tylko krótkie. Jako były Klient polecam

Marek Wit

Polecam

Werka

Polecam jako dodatkowe źródło dochodu. Trzeba czekać na pieniądze, bo sprawy zależnie od rodzaju i procesu trwają kilka do kilkunastu miesięcy. Oczywiście jak masz więcej spraw to się wypłaty zazębiają i miża wtedy tylko z tego mega godnie żyć

Jestem właśnie po podpisaniu umowy :) Byłem na przeszkoleniu pierwszego stopnia, a już jestem umówiony na weekend na spisanie pierwszej sprawy i to wśród znajomych :) jestem zajarany tym tematem

Mariusz

Polecam pracę jako Agent Euco. Dobra ścieżka szkoleń, plan kariery itp. Wiesz co musisz robić, żeby być na wyższym procencie prowizji. Konkursy (wyjazdy, bony paliwowe itp). Zapraszam do mojej struktury.

Maria

Pracuję dla Centrum Odszkodowań EuCO już 7 lat. Jestem Agentem w terenie. Pomogłam już ponad 80 osobom na drodze do odszkodowania. Wcześniej pracowałam dla DRB, które w większości składało się z byłych pracowników EuCO. DRB padło a EuCO nadal pomaga! Polecam wszystkim - zarówno Klientom, jak i osobom chcącym pracować :)

Marcel

Zgłosiłem się do euco po namowie przez znajomego. Miałem wypadek w Lublinie. Nie mam głowy do papierologii, tych nitatek policyjnych itp. Euco mialo zalatwic mi odszkodowanie i zalatwilo. Sprawa skonczyla sie w sadzie, reprezentowal mnie prawnik z ich kancelarii. Placilem dopiero z uzyskanej kasy. Wszystko wyplacone. Dzieki i polecam

Hiena

Czy szanowna firma Euco komuś zalega z wypłatà odszkodowania?cztery terminy podajà wypłaty dzwonić do nich to twierdzà że majá problemy techniczne i nie mogà zrobic przelew

Kamil Plewka

Firma rzetelna i kompetentna. Są doświadczeni i czuc to od pierwszej rozmowy. Uzyskalem pomoc w skompletowaniu dokumentów i w calym procesie

Zdecydowanie sprawdzone

Jest tu paru hejterów co podszywają się pod wiele osób robią multi wpisy. GoWork to akceptuje. Wymusza abonament w ten sposób. Sprawdźcie styl pisania hejterów. Mi dali kasę normalnie dla tego sprawdziłem sobie skąd takie opinie. I widać jak na dłoni że to negatywna szeptanka.

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A