EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Mario

Pracuje od paru lat. Wiadomo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ;) ale tu jest OK

Stolica

Polecam i pozdrawiam

Michelle

Czesc. Jestem z Francji. Mialam wypadek i EUCO mnie pomoc. Dobrze

Waldemar

Nie ma tu takiej opcji bo są tylko Klient / Pracownik, a ja jestem kontrahentem współpracującym z EuCO Odszkodowania od 5 lat i chwalę sobie zarówno formę współpracy jak i rzetelność. Oby więcej takich firm

Peace

Spotkalem się ostatnio z opinią ze ciezko sie dodzwonic do Euco. Dzis dzwonilem (a w zasadzie dalej wisze na telefonie do Interrisk (upezpieczalnia). Juz z godzine. To teraz norma, malo ludzi do pracy.. ogolnie moglem skorzystac z Euco bo to oni by wisieli na tej infolinii a nie ja. Warto dac czesc odszkodowania za poprowadzenie calego procesu

Boomer

Agent Euco mi uświadomił iż należą się za mój wypadek dodatkowe pieniądze. Szczerze to nie miałem pojęcia i nawet nie szukałem, na szczęście to on do mnie dotarł. Trochę mnie to zdziwiło ale skorzystałem bo miałem nic nie płacić, a dopiero po wypłacie z ubezpieczalni mieli pobrać swoje wynagrodzenie. Co też zrobili.

Snifer
@Boomer

Wiele osób nie jest świadomych bo T.U. zatajają ten fakt i zaniżają odszkodowania. EuCO pomaga w uzyskaniu wyższych kwot.

Maksymilian Ćwirzyk
@Boomer

Byłem Agentem EuCO, wiem że nie każdy dba o swoj rozwój kompetencyjny ale 90% wie o czym mówi i warto korzystać z ich pomocy. Im zależy żeby jak najwięcej wyciągnąć od Towarzystwa Ubezpieczeń, gdyż od tego zależy ich wynagrodzenie, więc nie będą zlewali spraw

Maksymilian Ćwirzyk

Pozdrawiam całą ekipę EuCO. To był bardzo dobry czas, miło było z Wami pracować. Teraz co prawda działam w innej branży ale polecam wszystkim EuCO

Snifer

Pracowałem w odszkodowaniach w kilku firmach. W niektórych zarząd i pracownicy były izolowane od Agentów, tu jest bardziej przyjacielska atmosfera. Czuć team spirit. Jak ktoś zastanawia się czy warto pracować w EuCO to warto.

Agent007

Jestem Agentem w EuCO i zapraszam do pracy z nami!

Luki
@Agent007

Chętnie dołączę, byłem Klientem. Proszę na priv jak mogę się zapisać, jakieś szkolenie?

Marexki
@Agent007

Byłem Agentem, polecam dla osob w kazdym wieku

Marexki

Polecam. Praca do wytrwałych ale warto

Jacek

Miałem wybadwk na gospodarce, palców nie udalo sie uratowac, ale firma Euco uzyskala pieniadze dla mnie. Wiecej niz myslalem. Oczywscie chce sie jak najwiecej ale to co dostalem przelewm z firmy Euco jest 2 razy tyle co mi Warta chciala dac. Polecam ich uslugi

Alek

Moja opinia na temat euco jest taka ze moge polecic

OZ
@Alek

Również z własnego doświadczenia polecam

OZ

To co dobre w Euco to to, że odpowiada na potrzeby rynku. Firma ciągle ewoluuje, opracowuje nowe roszczenia i produkty odszkodowawcze. Nie jest to mała kancelaria… one właśnie wzorują się na tym co Euco wydrepta

Alek

Miałem wypadek w Niemczech. Euco wywalczyło dla mnie odszkodowanie od tamtejszej ubezpieczalni. Dziekuje. Polecam euco

Jaworzynka

Mój brat miał u nich sprawę, kontakt bardzo dobry. U niego bylo tak ze to kaska na jego rachunek przyszla i on z rego przelal do euco. Polecam bo fachowo prowadza.

Posz

Jak pracujesz to zarabiasz, jak nie pracujesz to za nic kasy nie dostaniesz. Są liczne pakiety wsparcia, oplacanie leasingow na auta itp. Wszystko zależy od jakosci i ilosci spraw ktore dowieIesz. Ja polecam

Julka

Super. Ja strasznie polecam to centrum odszkodowań. Dostałam odszkodowanie po wypadku nie z mojej winy, gdzie wszędzie indziej był problem w ogóle... Wreszcie trafiłam na uczciwą firmę.

Marika

Wszystko jest OK. Polecam

Anita

Serdeczne podziękowania dla całego zespołu Euco za kompetencje, empatie i profesjonalizm w załatwieniu mojej niełatwej sprawy. Poprzedni pełnomocnik niestety w mojej sprawie popełnił wiele błędów, które zostały naprawione podczas likwidacji mojej sprawy w Euco. Rzeczowe i empatyczne podejście Agenta, który do mnie trafił oraz wytężona praca prawników Euco doprowadziły do szczęśliwego zakończenia. Otrzymałam wreszcie należne mi odszkodowanie, które pozwoli mi na dalszą rehabilitację. Jestem ogromnie wdzięczna i serdecznie polecam usługi Euco

Ernestynow
@Anita

Dołączam się do podziękowań bo ja też z sukcesem!

Ernestynow

Przed skorzystaniem z usług centrum odszkodowawczego EUCO czytałem wiele opinii (różnych) zazwyczaj ludzie ktorzy kozystali bylo zadowoleni, negatywne natomaist byly biznesowe i ze troche sie czeka na wyplate. Podjalem decyzje ze powierze im swoja trudna sprawe. Po okolo roku sie zakonczyla i refleksja jest taka. Jak bym zgodzil sie na kase z ubezpieczalni mial bym ja szybko, ale cisnalem do konca i dzieki temu (mimo odjecia prowizji EUCO) mam duzo wiecej :) warto bylo czekac i skorzystac z euco. Moja opinia pozytywna

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A