EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A

Jerzy S

Polecam tę firmę, rzetelna obsługa, szybkość działania, profesjonalizm. Bez ściemy. Wszystko załatwione na najwyższym poziomie.

Ewe

Wypadek miałam kilkanaście lat temu. Dostałam kiedyś "kilka groszy" i na tym się skończyło. Niedawno powierzyłam moją sprawę do prowadzenia przez EUCO. Nie zawiedli mnie. Profesjonalne prowadzenie sprawy, bardzo dobry kontakt z osobą prowadzącą sprawę. Dzięki EUCO otrzymałam teraz dopłatę odszkodowania. Wywalczyli też dla mnie rentę, dzięki której moje życie zmienia się na lepsze :) Polecam EUCO z całego serca!

Norbert

Jestem wdzieczny za wszystko co dla mnie zrobili. Nie miałem świadomości jak to funkcjonuje i co mi się tak naprawdę należy... sprawa poprowadzona pierwszorzędnie. Jestem zadowolony z obslugi i uzyskanej kwoty. Polecam.

Darek

Super firma, moja sprawa o odszkodowanie została załatwiona szybko i rzetelnie. Polecam

Legniczanka

Firma godna polecenia

Ewunia

Jestem bardzo zadowolona z efektów prowadzonej sprawy w EuCO. Wysokość uzyskanego odszkodowanie spełniła moje oczekiwania. Polecam.

Joaska

Dziękuję za pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Już straciłam nadzieję na wypłatę, ale z Wami się udało. Polecam!

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu całej sprawy. Polecam bardzo.

JP

Miałam niską rentę po poważnym wypadku. EUCO pomogło mi ją podwyższyć trzy razy tyle. Bez Europejskiego Centrum Odszkodowań nadal nie miałabym na rehabilitację i leczenie, dostosowanie domu do mojej niepełnosprawności. Jestem Wam wdzięczna i będę Was polecać.

Digi

Dziękuję za współpracę i uzyskane odszkodowanie

Irenka79

Likwidacja na bardzo wysokim poziomie.

Kuba

Szybko i skutecznie. Wszystko załatwione bardzo profesjonalnie. Polecam!!!

Poszkodowana

Po wypadku długo nie mogłam zdecydować się na wybór firmy. W końcu zdecydowała się na Euco i polecam firmę z całego serca.profesjonalizm, szybkość działania,skuteczne uzyskania zadowalającej mnie kwoty odszkodowania wraz z dodatkowymi roszczeniami o których nawet nie wiedział że mi przysługują. Polecam

Zbychu55

Firma godna polecenia. Szybko i sprawnie zajęli się moja sprawą. Sam na pewno nie uzyskał bym tak wysokiego odszkodowania

Joasia

Polecam wszystkim skorzystanie z usług Europejskiego Centrum Odszkodowań. Przez cały proces likwidacji szkody czułam się zaopiekowana zarówno przez Agenta oraz kompetentnych i życzliwych pracowników. Będę polecać każdemu, kto będzie potrzebował pomocy w walce z ubezpieczycielami.

Monika M.

Dzięki EUCO otrzymałam odszkodowanie za wypadek sprzed 12 lat. Inne firmy odszkodowawcze nie widziały możliwości poprowadzenia mojej sprawy. Powierzyłam sprawę EUCO, które od Ubezpieczyciela wywalczyło kilkadziesiąt tysięcy należnych mi świadczeń. Takiego efektu się nie spodziewałam. Bardzo dziękuję wszystkim profesjonalistom z EUCO!

Sylwia

Polecam firmę, od lat jako spółka giełdowa, wykwalifikowana kadra pracownicza, pełen profesjonalizm, rzetelne prowadzenie sprawy od początku do końca, terminowe rozliczenie.

Olga Sz.

W pierwszej kolejności sama zgłosiłam swoją sprawę do ubezpieczyciela. Pierwsza decyzja to był jakiś żart... Euco poleciła mi koleżanka, która też miala u nich sprawę. Dzieki euco dostałam od Hestii zwrot kosztów leczenia i utracinego dochodu. Po kolejnej zaniżonej wypłacie moja sprawa została przekazana do mecenasa,który przekonał mnie do pójścia do sądu. Dwa miesiące temu sąd wydał wyrok, pieniądze są już na moim koncie. Proces trwał dość długo ale czułam się zaopiekowana przez Kancelarie. LPolecam!

Mal Pie Jan

Gorąco polecam! Szybko i sprawnie załatwili sprawę o odszkodowanie. Jeżeli mialam pytania osoba prowadząca szybko i konkretnie odpowiadała na wiadomości mailowe.

EWELA PASZ

Euco poradziło sobie z moją sprawą, choć nie trwało to tak krótko jak w zapewniano w pierwszych rozmowach. Ważne jednak jest to że finał bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i mam to już z głowy. Pieniądze wypłacone i zdrowie wraca do normy. Czego chcieć więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A - Legnica

• Jak się pracuje w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Zobacz opinie na temat firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A?

Kandydaci do pracy w EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EuCO - Europejskie Centrum Odszkodowań S.A