Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.

Aktualność
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu. Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Każda Wasza opinia jest dla nas cenną wskazówką.

Wierzymy, że dzięki rzetelnej komunikacji uda nam się zadbać o to, aby współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i procentowała rozwojem firmy.  A na tym szczególnie nam zależy.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu  i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:) Gdyby pojawiły się tematy, których nie chcecie poruszać na forum, ale są dla Was ważne, to prosimy o opisanie ich i przesłanie na adres: marketing@nivette.pl

Rafał G.

Byłem ostatnio na stacji kontroli pojazdów - wykwalifikowana i uprzejma obsługa. Polecam

@Sylwia

Tak w firmie pracują również kobiety. Na stronie internetowej firmy w zakładce kariera znajdują się aktualne ogłoszenia w sprawie stanowisk, na które firma poszukuje obecnie pracowników.

Jestem nowym Klientem serwisu Nivette. Mam Mazdę 6, którą oddałem na przegląd. Jestem bardzo zadowolony, usługa została wykonana szybko, zgodnie z wytycznymi producenta, a samochód został ładnie posprzątany. Ceny niewygórowane. Polecam :)

@Piotr

Bardzo nas cieszy Pana opinia. Zapraszamy ponownie.

Marek Chojnowski

Kilka lat temu zakupiłem Nissana JUKE w Centrum Samochodowym Nivette. od 3 lat jeżdżę Nissanem Qashqai - również zakupionym w Nivette. Nigdy przez ten okres nie miałem problemów zarówno w salonie jak i w serwisie - zawsze terminowo i w przystępnych cenach. Następny samochód - jeśli będzie to Nissan, to na pewno kupię w Nivette. Polecam.

@Marek Chojnowski

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

@Rafał G.

też tak uważa. Byłam też ostatnio tam na SKP.

Sylwia
@Anna

orientujesz się czy pracują tam kobiety? pilnie czegoś szukam :)

@Sylwia

Pracownik Nowy wpis

Atmosfera w pracy w porządku, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania. Mnie się w Nivette dobrze pracuje.

Jak wygląda sprawa grafiku w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Grafik w naszej firmie jest uzależniony od zajmowanego stanowiska i ustalany bezpośrednio z przełożonym. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail marketing@nivette.pl . Życzymy miłego dnia.

Michał Nowy wpis
@Pracodawca

Widziałem ogłoszenie dla lakiernika. Ile możecie płacić w przypadku posiadania przeze mnie 3-letniego doświadczenia i czy nadgodziny są ekstra płatne?

Nowy wpis

@Michał

Dzień dobry, cieszymy się z zainteresowania naszym ogłoszeniem. Zapraszamy do aplikowania, informację na interesujące Pana tematy otrzyma Pan w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej od osoby prowadzącej rekrutację.

Dzień dobry. Zmartwiła mnie Pana opinia a jednocześnie nie wiem czym jest spowodowana. Poproszę o kontakt pod adresem e-mail: marketing@nivette.pl Pozdrawiam.

Wojtek

Jestem stałym klientem Nissan Nivette, w którym serwisuję już drugi samochód Nissan QASHQAI. Mam wykupioną przedłużoną gwarancję na 5 lat. Umówiłem przegląd serwisowy OT5 na 12.10.2022. Przy okazji przeglądu stwierdzono usterki, których usunięcie wymagało zamówienia części a dostawa części miała być realizowana przez kolejne 3 dni, do piątku 15.10.2022 włącznie . Przegląd został wykonany w umówionym terminie. W związku z tym, że cały salon Nissana nie mógł zapewnić dla mnie samochodu zastępczego, usunięcie usterek zostało umówione na dzisiaj, czyli 18.10.2022 godz. 7.00. Przyjechałem dzisiaj ok. 7.10 i okazało się, że osoba odpowiedzialna zapomniała zamówić części. No i procedura rozpoczęła się na nowo. Umówiłem się na kolejną wizytę w Nissan Nivette, trzecią już, na czwartek 20.10.2022. Tracę czas i pieniądze na dojazdy, jeżdżę samochodem z usterkami i to wszystko w autoryzowanym serwisie. Jestem po prostu zdziwiony takim sposobem obsługi klienta. Do tej pory byłem zadowolony z usług świadczonych przez Nissan Nivette.

@Wojtek

Dzień dobry. Bardzo nas zmartwiła Pana opinia. Doszło do zaniedbania po naszej stronie stąd całe zajście. Bardzo przepraszamy za niedogodności. Po ustaleniu gdzie popełniliśmy błąd, natychmiast podjęliśmy kroki naprawcze. Części zostały domówione i umówiliśmy kolejna wizytę. Naprawa auta trwała dwa dni . W tym czasie klient otrzymał samochód zastępczy. Mamy nadzieję, że nasze niedopatrzenie nie wpłynie na dalszą współpracę . Serdecznie pozdrawiamy.

Aktualność
Nissan ARIYA początek nowej ery.

Stworzony, aby uwolnić drzemiącą  w Tobie moc. Przekracza granice możliwości, autonomii i stylu.

Wyposażony w technologię e-4ORCE, dwa silniki i unikatowy system napędu na wszystkie koła, Nissan ARIYA zapewnia idealną równowagę między mocą i niespotykaną kontrolą w każdych warunkach. Startuj w ułamku sekundy dzięki natychmiastowemu momentowi obrotowemu na wszystkich kołach. Zdobywaj teren, korzystając z opcji trakcji na każdą pogodę. Bezpiecznie pokonuj zakręty dzięki precyzyjnej kontroli pojazdu. No i ciesz się każdą minutą niezwykłej jazdy.

Sprawdź sam możliwości nowego Nissana.

Umów się na jazdę próbną - 22 509 99 72

MAZDA CX-60 GOTOWA NA JAZDY TESTOWE

Stworzona w Japonii przez mistrzów wzornictwa, reprezentuje wszystko to, co wpisaliśmy w nasze DNA w ciągu ostatnich 100 lat. Potężna sylwetka skrywa układ napędowy przenoszący moc na wszystkie koła, a także gamę innowacyjnych systemów, zorientowanych na kierowcę. Poznaj bliżej wyrafinowaną elegancję, która ma korzenie w naszych japońskich tradycjach.

ZAPISZ SIĘ !

Czy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Centrum Samochodowe Nivette ma ścisłe ustalone godziny pracy. serwis: pon-pt 7.00-20.00 sob.8.00-16.00 salon: pon-pt 9.00-19.00 sob 9.00-16.00

Maja
@Pracodawca

każdy pracownik w każdą sobotę pracuje ? jak to jest zorganizowane i jak płacone ?

@Maja

Dzień dobry. Jeżeli jest Pani zainteresowana poznaniem systemu pracy w naszej firmie to proszę się z Nami skontaktować pod numerem telefonu 22 509 66 01. Udzielimy wszystkich informacji.

@Piotr

Bardzo nas cieszy Pana opinia. Zapraszamy ponownie.

Radek Podolski

Byłem na rozmowie w Nivette - rozmowa kwalifikacyjna merytoryczna i w sympatycznej atmosferze. Mam nadzieję, że zadzwonią i będę mógł podjąć pracę :)

@Radek Podolski

No to super. A jakiego typu pytania zostały Ci zadawane? Możesz napisać?

KLIENT

Byłem na akcji serwisowej, wymiana naboju poduszki powietrznej i szkieletu siedzenia kierowcy. Usługa wykonana jak w stodole, brak spinek, dwa punkty złapane na trytki mimu że oryginalnie były spinki. Przywiozłem ze sobą kompletną zaślepkę poduszki pasażera, aby przy okazji demontażu ją wymienić, ale starej to już nie oddali, musiałem się upominać. Gostek z obsługi klienta wyraźnie był niezadowolony i jakiś antypatyczny.

@KLIENT

Dzień dobry. Bardzo zaniepokoiła nas Pana opinia. Bardzo prosimy o kontakt pod adresem e-mail: marketing@nivette.pl w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

Alicja
@Pracodawca

Czemu wyjaśniać takie sytuacje kątem w prywatnej korespondencji? A nie publicznie żeby było transparentnie i żeby każdy mógł wiedzieć czego ma się od was spodziewać? Nieźle!!

@Alicja

Dzień dobry. Dbamy o naszych klientów i staramy się do wszystkich komentarzy podchodzić indywidualnie. Każda sprawa dotyczy dwóch stron, więc w celu zweryfikowania problemu, kontaktujemy się z osobą, która napisała komentarz. Naszym zadaniem jest wyjaśnienie wszelkich nieprawidłowości w celu uzyskania jak najlepszej jakości usług.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

W zależności od stanowiska, na jakie prowadzona jest rekrutacja, kandydat otrzymuje do rozwiązania test lub weryfikacja następuje w trakcie rozmowy.

Rafał G.

Polecam stację kontroli pojazdów - szybko można się umówić - miła atmosfera.

Marek Chojnowski

@Marek Chojnowski

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Jakie godziny pracy obowiązują w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Aktualnie Grupa Nivette pracuje w następujących godzinach: Salon: Pon-Pt 9:00-19:00 Sobota 9-16 Serwis: Pon-Pt 7:00-20:00 Sobota 8:00-16:00

CX-30

To moja druga Mazda zakupiona w Nivette. Zadowolony jestem z obsługi w salonie jak i serwisu. Polecam.

Pracowałem tam przez 3 lata, ogólnie atmosfera dobra, wynagrodzenie ok. Jeśli chcesz uczciwie pracować, na pewno będzie to docenione.

Wiks

Po kilkunastu miesiącach pracy można śmiało stwierdzić że to całkiem przyjazne miejsce dla pracownika. Wypłaty zawsze terminowo, respektowane są ewentualne premie, zero problemów z urlopem. Zakres obowiązków zgodny z wcześniejszymi ustaleniami. Na ogromny plus współpracownicy- bardzo zgrany zespół w każdym z działów- zamiast konkurencji jest wzajemna pomoc.

Jakie są warunki zatrudnienia w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

W ogłoszeniach dotyczących aktualnych ofert pracy zamieszczamy wymagania dotyczące poszczególnych stanowisk. Zapraszamy do aplikowania na konkretne oferty pracy lub do kontaktu przez formularz na naszej stronie https://nivette.pl/kontakt/

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Samochodowe Nivette Sp. z o.o.