Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Slązak

A ja przez Solid straciłem wzrok

Nn1990

Cały solid ;))

Jarek

Czy jest ochrona nie pracująca w święta ?

Aldona

Tutaj niestety mam wrażenie jest tzw ściana płaczu osób , które się nudzą w życiu i nic nie mają szczerze do opowiedzenia o firmie jak z resztą na innych tego typu forach. Oponie nie są dla mnie przydatne i muszę sama to zweryfikować jak podejmę prace

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Jaromir

Czy do pracy w ochronie trzeba mieć pozwolenie na broń ?

Alfred

Dla mnie wszystko Ok.Tylko jesień i na 6:99 cuezko wstawać jesiennią co pracy na magazyn. Mógłbym pospać sobie dłużej

Pelagia

Muszę zrobić kwalifikacje na broń

Kb

Proszę o przyjrzenie się dyrektorowi biura P. B. Bo uważam że źle prowadzi biuro (usunięte przez administratora)pracowników i gada źle na zarząd o ich prywatnych sprawach. Ja bym się przyjrzała temu wszystkiemu

BlackDeath

Solid? Nie polecam, a wręcz odradzam. Dlaczego? Zacznijmy od początku. 1. Umowa. Podejmujesz pracę, przychodzisz podpisać umowę. Dostajesz do podpisania grubą stertę papierów, które podpisujesz IN BLANCO. Do ręki nie odstajesz nic, żadnego egzemplarza podpisanych przez ciebie papierów. Firma Solid staje się jedynym posiadaczem tych dokumentów, które w razie potrzeby może sobie wypełnić wg swojego widzimisię, niekoniecznie zgodnie ze stanem faktycznym. 2. Układy. Nie masz znajomości? To kiepsko ;) Dostajesz któryś z najgorszych obiektów, niekoniecznie w odpowiadającej ci lokalizacji, gdzie po 24- godzinnej służbie wychodzisz wykończony fizycznie i psychicznie. Firma oczywiście posiada obiekty, gdzie praktycznie nic się nie robi, a stawka godzinowa jest znacznie wyższa od standardowej, ale takie obiekty trzymają dla swoich znajomych i krewnych. Nawet, gdyby na cito potrzebowali ludzi na łatwy obiekt, blisko twojego miejsca zamieszkania, to DLA ZASADY cię tam nie wezmą. Nie masz znajomości, więc jesteś nikim i znaj swoje miejsce! 3. Niejasne naliczanie wypłaty. Co drugi miesiąc firma odprowadza należne składki, stąd wysokość wypłaty w miesiącach parzystych i nieparzystych różni się od siebie. Różnica ta potrafi sięgać nawet ok. 500zł (!!!), a stawki są za każdym razem inne. Mało tego- każdy pracownik ma w danym miesiącu wypłatę policzoną po innej stawce. Wszystko to wygląda dość dziwnie i podejrzanie.. 4. Warunki pracy. Szatnia niesprzątana chyba od lat. Insekty w toalecie. Papier toaletowy, mydło, środki czystości, a nawet długopisy- wszystko we własnym zakresie. Połamane fotele. Problem z zapewnieniem wiatraków w lato, a piecyków w zimie na wszystkich posterunkach na obiekcie. O wodzie w czasie upałów zapomnij. Co na to inspektorzy? Tu przechodzimy do następnego punktu.. 5. Inspektorzy. Leniwi i niekompetentni. Nic im się nie chce. Nie reagują ma prośby i postulaty pracowników. Najlepiej nic nie robić, żeby robota się sama zrobiła i żeby tylko kasa z obiektów płynęła. Nie można na nich liczyć. Gdy jednak udajesz się do kadr aby zmienić obiekt, to słyszysz że "nie mamy nigdzie żadnych wolnych miejsc", co jest niezgodne z prawdą, a stoi za tym twój inspektor. 6. Wolne dni pomiędzy dniami pracy. Wolny dzień pracownika to wg firmy Solid taki dzień, w którym pracownik ma pozostawać w dyspozycyjności do przyjścia do pracy za kogoś. Inspektorzy bardzo nachalnie i bezczelnie naciskają pracowników pod tym kątem. Fajnie, jakbyś zgodził się pracować po 36, 48, albo i więcej godzin, a najlepiej abyś wogóle zrezygnował z czasu wolnego, dla dobra i dla zysku firmy Solid. Tu trzeba twardo przeciwstawiać się inspektorom, niestety połowa pracowników daje się im zmanipulować i wejść sobie na głowę. 7. Oszukiwanie pracowników Szykuje się redukcja obsady na obiekcie? Albo niekorzystne zmiany w grafiku? Firma udaje, że o niczym nie wie, a nawet kłamie, mówiąc że żadnych zmian nie będzie, więc nie ma powodów do obaw. Któregoś dnia przychodzisz do pracy i dowiadujesz się, że za twoimi plecami właśnie wprowadzono zmiany (jedni mają zmniejszone godziny, inni mają mniej dni wolnych, a jeszcze inni już nie pracują). Inspektor oczywiście rozkłada ręce z cynicznym uśmieszkiem.. PODSUMOWANIE: Jeżeli macie znajomości w Solidzie, to możecie spróbować, ale jeśli nie to najlepiej omijać Solid szerokim łukiem, bo nic dobrego was tam nie czeka. No chyba, że ktoś jest mocno zdesperowany. Mimo wszystko- NIE POLECAM !!!

Obecny pracownik.

Proponował bym właścicielowi firmy '' Solid Security P. Andrzejowi Szymanowskiemu Dokładniejszemu przyjrzenia się pracy oddziałowi we Wrocławiu oraz koordynatorom ochrony zatrudnionym w tym oddziale. Ukrywane są przed Panem informację co dzieję się w Pańskim oddziale Wrocław. Oddział Wrocław coraz więcej traci obiektów na Dolnym Śląsku i nie tylko prze zaniedbania szefostwa oddziału we Wrocławiu oraz koordynatorów ochrony w/w oddziału . W samym miesiącu sierpniu oddział Wrocław w samym województwie Wrocławskim stracił trzy kluczowe i największe obiekty należące pod ,, Solid Security '' które przynosiły dochody na konto firmy ,, Solid '' . Z winy szefostwa oddziału Wrocław oraz koordynatorów tych obiektów , którzy nie tylko nie zajmowali się utrzymaniem tych obiektów i pilnowaniem tego żeby koordynatorzy byli codziennie na tych obiektach i rozwiązywali problemy to bagatelizowali informację od pracowników w / w obiektów że możemy stracić te obiekty na rzecz innej firmy ochrony bo źle się dzieje na tych obiektach . Najgorszą sytuacją jest to że dział zajmujący się naprawą monitoringu na obiektach w oddziale Wrocławskim nie podejmował żadnych działań pod kątem naprawy systemu monitoringu gdy wpływało zgłoszenie niedziałających kamerach . Ze strony monterów - serwisantów następowała oraz oddziału Wrocław zapadała grobowa cisza w tej kwestii a zgłoszeniach właściciela obiektów również nie było żadnej reakcji . Przez takie podejście ze strony oddziału Wrocław nie było siły żeby właściciel obiektu ie wypowiedział umowy na ochronę obiektów firmie ,, Solid Security '' . Proponował bym właścicielowi firmy o przyjrzenie się pracy oddziału Wrocław oraz zarządzanie od w \ w oddziału wyjaśnień z jakiego powodu zostały utracone obiekty . W nawiązaniu co do pracy koordynatorów ochrony w / w obiektów które zostały utracone przez ,, Solid Security '' to raz w miesiącu przyjechali na obiekt tylko po to żeby zebrać godziny pracy od pracowników po co mają się wysilać pracą , Wolą jak nadmienił jeden z koordynatorów ochrony z firmy ,, Solid Security '' pić piwo w domu lub jechać na boisko pograć w tenisa czasie godzin pracy niż jechać na obiekt i użerać się z pracownikami bo zawsze ktoś coś chce od niego , a tak ma spokojną głowę nikt mu uszów nie suszy i nic nie musi załatwiać dla pracowników . Taką ma Pan zatrudnioną kadrę zarządzającą w oddziale Wrocław . Proszę również poczytać opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmy ,, Solid Security na stronie oddziału Wrocław jaką reputację uzyskała Pańska firma w oczach pracowników oraz właścicieli firm chronionych obiektów przez Pana firmę .

jamar
@Obecny pracownik.

Człowieku przecież on to ma dokładnie gdzieś. Dla niego ważne żeby się kasa zgadzała a Ty wymagasz jakiejś etyki ?

Czy ktoś-coś o tych zapisach w umowach, że nie możemy zostać na obiekcie i pracować w innej formie, jeśli Solid straci obiekt? (Przez rok, bo inaczej 10.000zł kary!). Czy takie zapisy są dozwolone i zgodne z prawem???

Xxx

Jeśli podpisałeś klauzulę to obowiązuje tylko do momentu kiedy firma płaci odszkodowanie (200zl miesięcznie). Jeśli firma przestaje to robić to nie wywiązuje się z umowy więc zakaz konkurencji przestaje obowiązywać

Jak wyglada praca jako asystentka dyrektora, polecacie?

Honorata
@Monika

Ja dopiero patrzę, jakie oferty mają teraz, więc się zbytnio nie wypowiem. Ale wiesz coś, czy jeszcze ta rekrutacja jest?

Byłypracownik

Mało się tutaj mówi o biurze w Rzeszowie. Dodam tą opinię nie tylko na Rzeszowie, ale również na Postępu. Nie chcę marnować swoich nerwów i czasu, dlatego wymienię wszystko w punktach (myślę, że 100% byłych pracowników to wszystko potwierdzi): *Po zwolnieniu musisz prosić się o wypłatę, dzwonić, męczyć du***ę, siedzieć na infolinii godzinami, każdy będzie cię przełączać gdzie kolwiek indziej niż do osoby odpowiedniej *Praca raptem 12h na dwie zmiany, spokojnie niektórzy pracują po 24h- wtedy śpią w biurze na dmuchanym materacu przez 2h. Super zabawa, trochę takie upodlenie. *Kierowniczka chce, abyś pytał się jej czy możesz iść zapalić albo wysikać. Kiedyś kierowniczka powiedziała mi, że zakaże mi wychodzenia. *"Kierownicy" to ludzie bardzo młodzi, nie mają pojęcia o zarządzaniu. Jeden był kiedyś stolarzem, innym pracował w sklepie. Wybrani przez losowanie. Mają tyle pojęcia o rządzeniu co za przeproszeniem ludzie którzy zamiatają ulice, chociaż wydaje mi się, że oni byliby bardziej kompentni. *Kawę, herbatę czy cukier kupuje się samemu. Ta firma naprawdę nic ci nie da oporcz wypłaty. *"Elastyczny" grafik, (usunięte przez administratora) nocki. *Możliwość pracy po 8h? W twoich snach. *Rekrutacja trwa tam wiecznie. Zawsze poszukują ludzi. Bo rotacja ogromna. *Umowa o pracę? Jasne. Jak będziesz lizał (usunięte przez administratora) szefostwu dzień i noc. *Rzeszów nienawidzi się z siedzibą w Warszawie. Głównie gadanie jaka to Warszawa zła. *15 minut przed rozpoczęciem pracy "zebranie" "odprawa", czyli w pracy musisz być jakieś 20 minut wcześniej, nikt ci za to nie płaci. *Szefowa stwierdziła, że jest okres wypowiedzenia na umowie zlecenie BO ona tak napisała na Messenger kiedyś (oczywiście w żaden sposób nie uregulowane w umowie). Mam nadzieję, że nie przyjdzie mi tam już nigdy pracować.

Katowice

Jak pracuje się w działach handlowych? Śląsk

Slązak

Czy solid security zwróci mi ziezapłacone pieniądze na ZUS i FUNDUSZ PRACY za 5 lat pracy oraz uszkodzony wzrok przez pracę w systemie 24h i więcej.

Olga
@Slązak

Nie płacili Ci składek na ZUS i fundusz pracy? Kiedy się o tym dowiedziałeś? :O I w jaki sposób

Xd
@Olga

Od razu nie płacili. Ktoś się pomylił po prostu xd

Chętny

Jak wygląda praca w grupie interwencyjnej? Na jakie zarobki można liczyć. Czy warto?

Wincenty

A ja w solidzie poznałem swojego chłopaka i razem teraz na Warszawskich obiektach pracujemy a jak noc przychodzi to dopiero są akcje. Całe szczęście że kordynator nic nie wie.

Grzegorz

Może Warszawa się tym zajmie skoro Katowice nie potrafi w Dąbrowie Górniczej Tucznawa (tereny inwestycyjne) jest jedna młoda ochraniarka co przytula się do każdego cudzoziemca i brygadzisty (jakiegokolwiek zwłaszcza zagranicznego). Jest to zgorszenie obyczajowościowe na obiekcie. Czy ktoś się wkońcu tym zainteresuje i zainterweniuje tam na miejscu. Jak długo na takie nieprofesjonalne zachowanie można patrzeć. Ja nie wiem, że ta pani nie dostanie HIV jakiegoś od takiego zachowania co na to jej rodzina. Przedstawiciel Grzegorz Chmóra

Marszal.

Pracuję w tej firmie od 22 lat(20 lat na Postępu),a od 2lat na wsi 130 km.od W-wy.Jestem zadowolony i dumny z tego,że w Solidzie (na Postępu)poznałem wielu wspaniałych ludzi.

Jacek
@Marszal.

Witam, pracuję u Pana na tej wsi na obiekcie handlowym i jak do tej pory dostałem z kolegą od pańskiego inspektora 1 litr płynu do dezynfekcji w zeszłym tygodniu. To wszystko w co Nas pracowników ochrony sklepu wielkopowierzchniowego wyposażyliście w środki ochrony przed koronowirusem. Od dnia wczorajszego będąc w pracy powinniśmy zostać wyposażeni w rękawiczki ochronne, bo każda osoba będąca na terenie obiektu handlowego musi je posiadać, w przeciwnym wypadku nie może zostać wpuszczona na teren obiektu. Pytam się jak mam podjąć pracę skoro solid nie wyposażył mnie w rękawiczki ochronne? Za kilka dni wejdzie przepis o obowiązku noszenia maseczek ochronnych, gdzie one są i kiedy je dostaniemy? Tak dba się o swoich pracowników? Chyba nie, bo pracownicy sklepów za pracę w warunkach uciążliwych w związku z pandemią wirusa Covid 19 dodatkowo do pensji dostają 1000 złotych. Pytam się co z nami? Odpowie mi Pan na to pytanie, czy nie? Może zapyta się Pan tych wspaniałych ludzi, których poznał na Postępu z W-wy. Może oni udzielą mi odpowiedzi co zrobili, aby zabezpieczyć mnie i innych swoich pracowników, aby ochronić przed zarażeniem się wirusem Covid 19? Życzę Panu dużo zdrowia i pańskim przyjaciołom z Postępu, żeby nie dopadł Was wirus i niech się Panu godziny pracy zgadzają. Pozdrawiam Jacek z Carrefour.

Nigdy_Więcej
@Marszal.

Tam nie pracują wspaniali ludzie tylko sprzedawczyki i donosiciele. Kogoś tu fantazja poniosła. Na marsze tych bandytów Narodowców 11 listopada chodzą i donoszą, Koszulki z patriotycznymi napisami noszą i sprzedać potrafią..

e2

20 lat na rozstępu i co już nie potrzebują

nie rosmieszai ludzi

Wiesław K.
@Marszal.

Uu na postępu to dopiero był kocioł. Dobrze ze chociaż tych Ruskich nie było. Pozdrawiam.

Karol Wojtyła

Ha ha no na pewno

Jarek
@Marszal.

Nie można być zadowolonym z najniższych zarobków....... No chyba że ktoś lubi w połowie miesiąca nie mieć już za co żyć.

Obecny pracownik.
@Marszal.

Marszal. Chyba Cię jestże Solid nie przewalił na kasę przy wypłacie . Chyba że pracujesz jako biurokrata albo koordynator ochrony to ty walisz ludzi po wypłacie .

Dawid Burczyk.
@Marszal.

Najgorsza z możliwych firma.Pracuję w Kędzierzynie Koźlu.Okradanie ludzi w białych rękawiczkach. Wszystkiego brak,z umundurowaniem włącznie. Solid security to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora).????

Anna Nowak

Czy w firmie we Wrocławiu pracują takie osoby jak Pan Dominik Lipiński ipan Jermakowicz Mirosław oraz kadrowa pani Łucja

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 18 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security