Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

kuba

Witam,czy w tej firmie też trzeba jeździć podpisywać rachunki czy koordynator przywozi ?

Bohun

Więc zamiast podwyżek dla pracowników z bronią na załogach w W-wie dostaliśmy minus 0,50 groszy do stawki za pracę z bronią.To co Panowie?.Zapominamy książeczek i telefon do wodociągów niech robią czasówki.Jak dostaną znowu karę to może ktoś w końcu stwierdzi na górze,że trzeba w końcu podnieść te biedne stawki na załogach.

Kmicic
@Bohun

Tak należałoby się zrobić, my ciagnieemy ten ,a szymanowski "Ala "zarząd lekką ręka zabiera nam pieniądze, jeszcze raz powinnikare zapłacić. Kto podpisuje takie umowy, ale z drugiej strony jest ryzyko jest zabawa. dla pracowników NIE ma ale na kary pieniądze są.w lato sam będzie jeździł, bo każdy już się rozgląda za czymś nowym. najwięcej roboty za psia kasę dla mnie żenada i wstyd,kiedyś byliśmy elita patroli,teraz patologia. szkoda pisania żal (usunięte przez administratora) ściska

Kmicic
@Kmicic

Na cieciowkach śmieją się nam w oczy, po co nam broń, odpowiedzialność za nią, niech jeżdżą sobie ludzikibez żadnych papierów co ich zatrudniają jakie to patrole, farsa.

Rambo, nie twoja sprawa Bambo
@Kmicic

Na "cieciówkach" taka sama praca jak w waszych śmierdzących wózkach. Tylko za lepsze pieniądze ;)

Xyz234

Jak wyglada sytuacja na stanowisku konsultant gps?

Bartek

Czy orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja pracy inkaso/konwój Warszawa? Stawka? Ile średnio godzin? Chciałbym przenieść się z innego region do Warszawy. Z góry dzięki za info.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Kacha

Ostatnio inspektor na pytanie czy jest możliwość zmiany umowy na umowę o pracę odpowiedział: nie ma takiej możliwości!

Ona

Byłam we wrześniu na rozmowie o pracę jako pracownik biurowy-ulica Postępu 17.Rozmowa przebiegła bardzo miło, nie było dziwnych pytań itp.Przerażające jest jednak to, że tak wielka firma zaproponowała mi 1700 zł netto za cały etat.Dodatkowo umowa o pracę +umowa zlecenie, aby płacić jak najmniej podatku.Na koniec zostałam poinformowana, że nawet jak mnie nie przyjmą to mnie powiadomią telefonicznie.Oczywiście kontaktu nie było, a i tak nie przyjęła bym tej pracy-kombinowanie z umowami według mnie nie jest poważne.Zresztą można dorwać pracę za lepszą stawkę.Taka refleksja może nie na temat-czemu pracownicy o lokalizacji na Mokotowie mówią, że jest dogodna ? Przecież tam wiecznie są korki.Miłego dnia :)

PAX
@Ona

Ni warto tam chodzic. Tez bylem i pracowalem. Dobrze ze sie kapnelas szybko. Oszusci.

@Ona

Umowa zlecenie plus umowa o pracę to taki myk żeby nie płacić 50 % więcej za godziny nadliczbowe i 100% za pracę w święta tylko przypisać te dni i godziny na umowę zlecenie i wypłacić po stawce bodajże 13, 70 brutto. I nikt z tym nic nie zrobi i nie wygra bo Inspekcja Pracy nie zajmuje się umowami cywilnoprawnymi tylko odeślą do Sądu Pracy.

Ona

Tylko, że zaproponowano mi pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, więc nie rozumiem tego kombinowania z umową o pracę+umowę zlecenie.

A'im

Inspekcja pracy nie zgadza sie... , lecz mozna ich podac o stosunek pracy . No w tym przypadku maszu mowe o prace to by sie wymigali, ale np ja mam dwie zleceniowki . A mam stale miejscd pracy kierownika , gradik ,rejestreuj sie codziennie w rejestrze na rozpoczecie ii zakonczenie pracy , ksiazke sluzby itp itd . I to wedle pracy jest umowa o prace. I ja za jakis czas za atakuje do radcy prawnego i sie dowiem czy moge z tym isc do sadu . A wiem ze moge . Pracuje 7 lat na dwie zleceniowki zero urlopu ze tzw setek za nadgodziny . A pracuje po 240 godzin miesiecznie . Kazdemu z was radze udac sie do bezplatnego radcy prawnego badz zadzwonic najak infolonie inspekcji pracy. W tym przypadku inspekcja pracy musi sie tym zajac bo to umowa zlecenie jest tylko wedlug nich (solidu i spolek). Poczytalem troche kodeks pracy i kest tam wyraznie napisane kiedy jest umowa zlecenie praca a kiedy umowa o prace.

Karolina śledzik

Pracowałam na zlecenie 3 miesiące, kilkanaście godzin dziennie, 15 min przerwy.. Stawka że szkoda gadać... Miałam sytuację gdzie kierownik do mnie dzwoni i pyta czemu nie ma mnie na obiekcie, byłam pewna że w grafiku ktoś inny miał dyżur ale kierownik się upał że to ja tam jestem, więc pojechałam do pracy. Okazało się że zupełnie inna osoba miała pełnić wtedy "służbę" ale widocznie kierownik zapomniał załatwić kogoś na zastępstwo, więc wymyślil że mnie wyrobi i u się udało pozdrawiam solid Białystok. Solid to NAJMNIEJ solidna firma ze wszystkich możliwych. Myślałam że jadę na rozmowę o pracę a tak na prawdę jechałam na podpisanie umowy xD biorą wszystkich i traktują ich jak g*wno. Wolałabym pracować w biedronce.

Tak22
@Karolina śledzik

A co w biedronce źle ?

ciekaw

ile płaci się za ubranie robocze, jeśli sie zwolni przed uplywem roku?

@ciekaw

Za dwie koszulki bawełniane zapłaciłam 36 zł. Ta firma to dno i wodorosty xd

Koordynator

Pracowałem w tym bajzlu lat kilka uważam to za czas stracony żadnego awansu finanse tyle ile muszą choć kroja na czym się da a to koszula nie taka a to brak krawatu to jeszcze bym zdzierzyl ale zabieranie kasy za wypracowane godziny już nie bez przesady kwiatki...

WAR 292
@Koordynator

Cóż tu pisać (usunięte przez administratora) Ciecie w biurze nazywają siębie inspektorami ,a toż to chłopy sztachetą bite W Tych śmiesznych patrolach samochody (cieciowozy) ujeb.. ze szok raz jedziesz tu raz tu, a najgorsze jest to że masa tych chłopaczków co tam robi jest tak obsrana że go zwolnią jak by to cieciówa życia była , ludzie potrafią nie grzać w zime cieciogoła boza paliwo zabierają to by sobie trzeba ognisko palić . Zal ..

@WAR 292

Kto ta nazwe wymyslil ?? Solid ?? Kojarzy mi sie tob zecslowem solidny solidnosc . A gdzie ta solidnosc jest ?? . Co najsmiesniejsze i abstrakcyjne ?? To ze firma i jej spolki zajmuja sie ochona osob i mienia . Czyli z prawem firma powinna byv "przyjacielem" . Niesett ja uwazam ze ta firma solid jej spolki to jedna wielka sciema. Prawa nie przestrzegaja ludzia daja auta rozklekotane strach jezdzic w konwojach pieniadze przewozic . Jezdza ludzie bez uprawnien bo solid bierze jak leci bo nie maja ludzi. Zero szkolen . Daja bron komu popadnie .... straszne to jest

@Koordynator

Dokładnie

A'im

UCIEKAJCIE Z TEJ PSEUDO FIRMY I JEJ SPOLEK!! Zmieniaja sobie nazwy firmy . I co najsmiesniejsze ty nie podpisujesz z nowo powstala spolke a dosatjesz z niej przelew. A w koncu nie podpisywales nic z nowa spolko . I pytanie ... czy aby niewolnictwo napewno upadlo w sredniowieczu??? Nie sadze . Chyba ze wraca niewolnictwo. Tak sie czuje, ze nadludzie podejmuja za ciebie decyzje czy pracujesz w spolce Agencja solid czy w work and security... tj straszne. Powiem wiecej . Obstawiam ze nikt z was nie ma nowych aneksow nowych stawek . A w koncu zyjemy w panstwie prawa i kazdy obywatel kazda firma musi go przestrzegac... duzo by pisac kazdy wie jak jest :)

Czytający
@A'im

Czytam, czytam od długiego czasu i koniec końców coś muszę napisać. Prawie wszystko jest prawą. Na początek odniosę się do aneksów i zmiany spółki. W świetle prawa zmiana spółki nie nastąpiła i nie są wymagane aneksy. Zmieniona została tylko nazwa. Płatnik (NIP) pozostał ten sam, więc nie ma potrzeby aneksowana umów zlecenia. Co do aneksów na stawkę. Właśnie przeglądam swój z ubiegłego roku - mam taki fajny zapis: "Wynagrodzenie może ulec zmianie w przypadku zmiany obowiązującego minimalnego wynagrodzenia za pracę co nie wymaga formy pisemnej".

@Czytający

No to dobrze , ze masz aneks z zeszlego roku . Ja niestety nie mam :) . Wiec dlatego jestes w tej kwesti madrzejszy i mnie poinformowales. Co oczywiscie moim zdaniem ... nie zmienia ze firma jest jednym wielkim dziwnym przedsiebiorstwem o ile to mozna tak nazwac. Kazdy kto bardziej kumaty (chodz tu nie trzeba tryskac intelektem) wie ze firma kombinuje jak moze ile moze. Zastanawia mnie tylko gdzie jest granica?? I czy takowa jest. Jak duzo oni moga sobie z nami pozowlic. Wiele osob ktore odeszly i odchodziku poiwedzialo ze zalozy sprawy sadowe itp i niestety wiekszosc sobie temat olalo . I przez to firma kombinuje nadal bo nie ma zadnych konsekwencji. A to nie jest temat warszawy szczecina gorzowa. Ta firma poporstu robi tak w kazdym krancu polski . I nie jestesmy pojedynczymy jednostkami . Tylko 90% ludzi prscujacych tu pracuja na zlecenia . A od jakiegos czasu dwumiesieczne zlecenia ktore podpisujesz nana rok . Paranoja . Polak polakow okrada z w miare godnego zycia na starosc bo niechce munie placic zusu i innych skladek godnie .... straszne

Czytający
@A'im

Niestety to prawda. Czy jestem mądrzejszy? Chyba o to, że walczyłem o kawałek papieru. A co do reszty masz rację.

@Czytający

Właśnie

@p

Firma co jakis czas zmienia nazwe, zeby nie placic podatku- numer NIP jest taki sam zostala zmieniona tylko nazwa, ja akurat mam umowe podpisywana w tym roku, ale z tego co mowi inspektor w lutym mamy dostac nowe umowy:) I niewiem jak w innycg rejonach, ale w Warszawie dostajemy po 1 umowie zlecenie nie po 48. Umowa o prace nie dawno na czas nie okreslony tez juz uzyskalem :)

len
@pracownik solidu

Aż tak źle? jak mogą nie odprowadzać składek? ja dostałam tel o pracę ale zwątpiłam po komentarzach

@len

Uklady ukladziki . Sami nie wiemy jak tak moga . No ale poporstu maja prawnikow obejscia rozne rozniste wdlug mnie. Nie do konca legalne...

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi do tej pory pracować. Pomijam.fakt płacenia ZUS raz na dwa miesiace. Kierownicy są jak Bogowie. Od ich widzi mi się zależy to czy możesz dorobić do najniższej krajowej. Wystarczy podpaść z byle powodu i masz przechlapane. Zero dodatków i żyjesz człowieku za najniższa krajowa. Firma dno!!!

A'im

Kierownicy to psy . Glupki i tyle. Im sie wydaje ze kims sa a tal naprawde (usunięte przez administratora) U mnie w gorzowie skonczyli sie eldorado . Zaczynaja jezdzic sluzbowymi autami nie prywatnymi... zobaczycie jak zaczna uciekac. Firma to nawet nie mowie nie raz wypowiedzialem sie na jej temat ...

@1005@wdeu

Okropna firma....wypłaty na czas ale byle jakie...umowa na najniższą krajową i zlecenie dopełniające...nawet 2000zł.nie można zarobić...koszmar....pracy bardzo dużo...i kierownictwo...chore....zadufani w sobie niby przełożeni nic nie umiejący...

Janek

Coś nie halo z tą firmą. U mnie ZUS ustalił, że za 3 miesiące tam pracy nie były odprowadzane żadne składki! Dostałem pismo z ZUS, że sprawa jest badana przez Warszawę. Moi znajomi zaczynają dostawać powiadomienia z ZUS, że wykryto u nich jakieś nieprawidłowości. Czekam na dalszy bieg zdarzeń w ZUS i utracone składki.

Jedna z najgorszych firm w Warszawie. Brak szacunku i uczciwości.

AAA
@Marek

To idź do Kowalczyka albo Satguard.

Cześć, Obecnie firma Solid poszukuje osoby na stanowisko "pracownik biurowy". Może ktoś poda kilka informacji na temat pracy na tym stanowisku ?

Smerf
@pracownik

Robisz wszystko, nie masz przedstawionego zakresu obowiązków. Brak aktualnych procedur, kasa od 1800 do 2000zl w zależności od działu.

@pracownik

Przeczytaj wyżej moją wypowiedź, którą przed chwilą zamieściłam:)

pawelek

jaka jest stawka NETTO w Solidzie od nowego roku?

GRUCHA
@pawelek

10,80 NA ZLECENIE

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaka atmosfera?

@Zainteresowany

Firma ?? Spolki tak. Potrzebowali potrzebuja i, beda potrzebowac. Tak dzialaja te spolki pod dla nie wtajemniczonych szyldem solid security. Czy warto ?? Hehe idz do tzw rekrutacji to sie przekonasz :) jak przyjdzie ci z 40 umow minimum podpisac .

@Zainteresowany

Ważniejsze niż atmosfera jest to, że składki ZUS odprowadzane są co drugi miesiąc. Zarobki? Najniższa krajowa. Umiesz liczyć - to licz na siebie.

.......
@p

Przy takiej stawce godzinowej czy miesięcznej to jest przegięcie

pracownik solidu

Nowy rok i nowe negatywne opinie :p Warszawa carrfoury od lutego podwyzka na 13.50 netto, umowa o prace tez jest :)) plakac nie ma co.Nie mam ani 48 umow zlecen ale mam jedna umowe o prace jedna umowe zlecenie

@pracownik solidu

Zazdroszcze . Wiem ze tak jest. W duzej mierze tobzalezy od kontrahenta solidu ,lecz solid tez moglby docenic tych lepszych u innych swoich kontrahentow. Chodz powiem ci ze jak na wawe tob13,50 to nie duzo. My na zachodzie pl w malych wiochach miasteczkach mamy 12,5 na reke ale zleceniowki

@A'im

W wawie wszedzis placs tyle ssmo jezeli chodzi o prace fizyczna;) 13.50 nie ma tragedi :) zs umowe o prace po podwyzce mam do reki 1848 zl a za umowe zlecenie 13.50 do reki :))

Wiadomo którego bedzie wyplata na zlecenie od stycznia??

@anonymous

Juz zlecenia placili . A jak nie to do 20

pracownik solidu

Halo Warszawa ! czy ktos cos wie o podwyzkach ?

Ochroniarz
@pracownik solidu

Nic nie wiem o podwyzkach, ponoc dadza nowe umowy zlecenie 24 sztuki, zus ma byc placony co 2-gi miesiac i tyle mi wiadomo.

@Ochroniarz

Czyli Nadal fikcja z ich strony jest

Jasio
@Ochroniarz

Czy możesz coś mi więcej o tej nowej formie zatrudniania powiedzieć i o tym zusie co dwa miesiące

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security