Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Juz nie pracuje w Solidzie od marca 2017 Sek w tym ze dostałem 3 pity od nich lipa straszna nic się w nich nie zgadza Ale jeden to przegięcie z Worka na ok 2000 zł Sprawdziłem konto w banku i nie dostałem od Worka w 2017 nawet złamanego grosza a pit przysłali Zastanawiam się co z tym zrobić W US byłem i olejki robią Sprawdźcie u siebie czy nie macie takiego cud pita Pozdrawiam

aaaa

Witam kiedy są przelewy w solid bo na umowie nie miałem wpisane wszyscy mówią i kierownik że do 20 a inni zaś że 25?zgadzała wam się zawsze wyplata?

@aaaa

Wypłaty mam zawsze na 19 tego a robie u nich dlugo.

Inspekcja Pracy
@aaaa

Zgodnie z umową w SOLID: przy umowie o pracę do 10 dnia miesiąca, przy umowie na zlecenie do 20 dnia miesiąca, jeśli dzień wypłaty wypada w sobotę, niedzielę, święta, wypłatę musza przekazać na konto pracownika 1..2 dni wcześniej tak aby pieniądze były zaksięgowane na koncie w wyznaczonym dniu ( zgodnie z umową) Przy umowie o pracę proszę nie zwlekać z przekazaniem in. do Inspekcji Pracy, wystarczy przedstawić umowę o pracę z wskazanym dniem wypłaty, wyciąg z konta na którym widnieje data zaksięgowania wypłaty. Kare się nałoży nauczą się dokonywać wypłatę w skazanym dniu.

Inspekcja Pracy
@aaaa

Namawiam do założenia konta w ZUS, dotyczy konta: na podstawie którego Państwo będą mogli mieć wzgląd w inf. np czy zostały odprowadzone składki. Widnieje kwota brutto od której została odprowadzona składka, zachęcam do kontrolowania czy wypłata została naliczona właściwie np kwota 13,70 zł brutto mnoży się przez ilość godzin, po podliczeniu maja Państwo kwotę brutto pensji, zachęcam do korzystania z kalkulatora ( przelicza kwotę brutto na netto) https://zarobki.pracuj.pl/kalkulator-wynagrodzen, po podliczeniu pojawia się kwota netto, suma, kwota pensji do wypłaty. Jakiekolwiek problemy z wypłata pensji, naliczaniem pensji, proszę kierować pisma do Firmy SOLID za potwierdzeniem odbioru, np pieczątka potwierdzenia odbioru pisma przez sekretariat, jest to dowód zgłaszania problemu.

aaaa
@Inspekcja Pracy

Witam założyłem konto w ZUS profil zaufany i od tego dnia co robię jestem w ZUS a na wypłatę za luty jeszcze czekam i zobaczymy czy się będzie zgadzać jak by co wszystko mam pod kontrolą. Jak dostanę wypłatę powiem co i jak pozdrawiam serdecznie.

@Inspekcja Pracy

jak zalozyc takie konto w zus?? prosze o link dziekuje

jankoztesco

Dali wcześniej wypłatę chyba dla uspokojenia atmosfery/ludzi....

@jankoztesco

No a jak . To sa pijarowskie zagrywki. Oni naprawde moga dla pracownika wszystko maja kase i w ogole . Brak checi i wylozenia zlotowki wiecej przyslowiowej zlotowki za umowe oo prace. Sluchajcie . Umowa o prace wiaze sie z kosztami urlop trzeba placic itp . Te godziny ktorevmamy ponad etat sa to nadgodziny powinni placic inaczej iwyglada od tych nadgodzin odprowadzac podatek... oni mogli by byc normalna firma ale pieniadze ich gubia. Znam wielu ludzi prywatnych ktorzy maja firme . I ich obiekty ochrania solid... bardzo narzekaja . Na jakosc oplacanych przez nich uslug. My jako pracownicy rowniez "lamiemy tutaj jezyki " . I tak jak juz pisalem wielokrotnie nic niktbz tym nie robi. Niegdys widzialem artykul jak to pewien dziennikarz lokalnej gazety zatrdunil sie jako ochrniarz podajrze w dyskoncie biedronka w legnicy i opisal caly proces prac. Artykul nazywal sie pancerz biedronki czy jakos tak. Facet opisal cala prawde ....

Pracownica
@jankoztesco

U mnie w pracy część dostała całą wypłatę inni tylko część sumy, a ja tylko dostałam jedną dniówkę z Worka... :/ teraz się zastanawiam czy normalnie 19 wypłatę dostane

A'im

Mnie to zastanawia a zarazem irytuje sytuacja z zmiana nazw spolek. Zastanawia mnie to czy oni nam nie powinni dac umow za kazdym razem gdy zmieniaja sobie nazwe spolki?? Wydaje mi sie ze powinni nas poinformowac i zapytac czy godzimy sie na to czy chcemy pracowac w soklce "krzak". Co wiecej . Pracowalem jak kazdy prawie caly rok poprzedni w agencji solid i w grupie. Work wszedl w listopadzie grudniu jakos tak. A oni mi pita przysylaja jakoby work byl od stycznia 2017 a ja od stycznia tego roku pracowalem w agencji . Niby nic waznego ale idac do banku masz spory problem bo nie jestes wiarygodny. Wyglada ro tak jakbys non stop pracowal gdzie indziej. Straszne jwst to ze bez naszej zgody ochaja nas w swoje spolki . Wedlug mnie prawo na to nie pozwala . Ja musze wyrazic na cos zgode skoro dotyczy to mojej osoby . A nadmienie ze umowy za 2017 rok jak i 2016 nadal nie mam kopo nic zero . Masakra

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zorro

Work &security nie istnieje z dniem 1.03.2018 teraz jest firma Sanford sp z.o.o.

jebne tu
@Zorro

hahahahaha ile można zmieniać

@Zorro

A nie mowilem :)mowilem kilka dni temu

Michu

Dostałem pity prawidłowe, ale bez rmua?, które co roku dostarczali właśnie z pitami

@Michu

Większość dostała podwójne, te same pity właśnie z RMUA (niby pomyłka w druku). Teraz jak wysyłają poprawne pity to już bez RMUA (bo były w poprzedniej przesyłce).

@Michu

A czy to RMUA jest potrzebne do rozliczenia w Skarbówce czy można bez tego druku się rozliczyć?

Jam

Nie, rozliczasz się wpisując np. w e-pity online, albo w picie 37 kwoty z Pitów 11. RMUA to tylko taka informacja ile składek firma odprowadziła itd.

asdsadasdfsadsadsadas

13 marca, dalej nie ma pitów.

zdenerwowany

Mam takie pytania jest może jakiś kontakt do biura, które zajmuje się wysyłaniem pensji na konto?Z góry dziękuje za pomoc

kraksolid
@zdenerwowany

22 31112 22

asdasdadas

12 marca, 12 dni po terminie, ciągle nie ma właściwych pitów.

Ile można czekać...

I dalej nie ma pitów...W piątek złożyłem skargę w Urzędzie Skarbowym w Kaliszu, ale co to da? Pewnie nic...Wszystko w tej firmie po najniższej linii oporu...

Dawajpita

I co dostał już ktoś te poprawne pity?

p

Pewnie Nie

to sie chwali

tak

@Dawajpita

Tak. Wszystko już się zgadza.

pracownik solidu
@Gdańsk

Sprawdz tytul przelewu.

Ciekawski

A ktoś wie coś na temat tych kilkuset złotych które wpłynęły z Work d Amp Security za co to ?

pracownik solidu
@Ciekawski

wczesniejsza wyplata :)

@pracownik solidu

Nie wypłata bo to coś koło 300 zł a niektórym z obiektu to jeszcze mniej.

@pracownik solidu

Nie wypłata bo to coś koło 300 zł a niektórym z obiektu to jeszcze mniej.

A'im

Work and security juz nie ma :) bedzie kolejna spolka !! UWAGA OSTRZEGAM :)

KRAKOW

JA DOSTAŁEM DZIŚ PITY TAKIE SAME 'SOLID SP ZOO 3 KOPIE

hejlato

Następnym razem wyślą po trzy razy ksero umowy zlecenia które zapomnieli dostarczyć w 2017 roku oraz w 2018 . co wy na to dobry pomysł czy też nie ? Czyja to będzie wina bardzo mnie to ciekawi ?

Dawidy

Wszyscy płaczą a nikt z tym nic nie robi. Zgłaszać skargi do urzędu skarbowego i nie płakać. Ta firma od PITów to też firma Solidu.

@Dawidy

Jest zgłoszone ;)

a po co tp
@Dawidy

a po co takie cuda czyżby jakaś karuzela vatowska

A'im

Kazdy pisze o karze dla solidu za niedostarczone pity. A ja uwazam ze solid sie wymiga . A jak?? Skoro dal zlecenie zrobienia pitow firmie zewnetrznej to owa kare odbije sobie na tej ze firmie... p.s nawiasem mowiac . Czy ktos z was wyrazil zgode na udostepnianie danych o zarobkach firmie XY ktora solid zatrudnil do rozliczenia pitow?? Bo ja tak owej zgodni nie podpisywalem . Czyzbym odkryl kolejne niezgody co do firmy??

jankoztesco

Dali wcześniej wypłate chyba dla uspokojenia atmosfery hehe

Dawajpita

Chcecie prawdziwy hit? Powiedzieć Wam? No to Wam powiem. WŁAŚCIWE pity zostaną wysłane w ciągu tygodnia, zanim dojdą to kolejny tydzień pewnie, czyli koło 20 marca gdzieś. Ale to nic, uważajcie teraz. Osoby odpowiedzialne za ten karygodny błąd przy drukowaniu pitów zostaną zwolnione? A skąd. Zostanie ucięta im wypłata? A skąd. Wiecie jaka będzie kara? Zgadnijcie. Nie dostaną premii. To niezła kara. Szkoda, że im orderu jeszcze nie dadzą i nagrody dla pracowników roku.

@Dawajpita

Ciekawe co powiedzą Urzędowi Skarbowemu, który ma sprawę badać. Pewnie rozejdzie się po kościach jak zawsze w tej firmie.

jebwsolid

Zgłosiłem brak pitow w skarbówce u naczelnika dostaną karę to się nauczą przestrzegać przepisów.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security