Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Materacci

Instalatorzy zatrudnienie w firmie "krzak" piszcie podania o podwyżkę przestraszyli się że sami bedą musieli montować tą swoją nowość GTX2 z klawiatura LED (co za darmo bym nie chciał tego posiadać) dają podwyżki także podania i składać do biura

Nie polecam, lepiej zmienic zawod na inny.Pracowalem tam dwa lata.Swieta, weekendy wszystko za marne grosze.Żeby zarobic trzeba tyrac po 300h na smiesznych umowach.Mialem najnizsza krajowa i zlecenie.A w zwiazku z tym do Zus szly marne grosze.

Aleksander

Kazali mi podpisac kilka umow na rozne spolki i nie chca mi wydac kopii moich umow... Co to za praktyki w tej firmie... Trzeba dokumentowac miejsce pracy i do sądu z tą żalosna firmą

@Aleksander

Witamy w solidzie. A w zasadzie w jego spolkach :)))p.s nie wygrasz z nimi

jamar
@Aleksander

Szkoda czasu i atłasu. Uciekaj stamtąd.

Prawdziwy100
@jamar

Dokładnie

Anna K.

Czy warto aplikować do biura? Widziałam ogłoszenie w Urzędzie Pracy. Jaka atmosfera? Płacą na czas? Ile płacą bo w ogłoszeniu nie ma żadnej informacji. Może ktoś już w biurze pracował? Pracuje? Można liczyć na 3,500 zł?

Ol

Tak za 350 godzin.

@Anna K.

Nie masz szans na 3500 zł netto.Tyle nawet koordynator działu nie zarabia. Kierownik działu przy dobrych wiatrach ma 4000 zł jak ma więcej to musi mieć niezłe znajomości. Kwota początkowa to około 1900 zł nie więcej. Z kolejnym rokiem pracy można dostać więcej. O podwyżkę wnioskować można raz do roku. Są dwie umowy - umowa o prace 1530zł netto i pozostała kwota na umówie zleceniu. Podwyżki wypłacane są w formie premii.

Kris
@Operatorxxx

Na dwóch umowach zatrudniają? Na każdym stanowisku??? A dlaczego?

@Kris

Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Trzeba spytać właściciela. Ale pewnie dla ominięcia podatków. Podobno tak jest na każdym stanowisku, ale pewności nie mam.

@Anna K.

Do biura warto aplikować, a ochrona to jak wiadomo kilkadziesiąt osób zatrudnionych, różne osoby od podstawówki do wyższego wyksxtałcenia, od kwalifikowanego pracownika do zwykłego „ ciecia” ;

Xawi
@Anna K.

Nieco ponad minimalna place mozna zrobić, dlatego do biura biorą co sie rusza i na drzewo nie ucieka. Brak specjalistów, do kadr przychodzą ludzie bez pojęcia i jak ma być sprawie, dobrze jak laska na L_4 mowi faktura!!! Potem masz cyrki z platnoscia.

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Janosik

Witam mam pytanie pracuje na umowe o prace pel y etat normatyw godzin najnizsza krajowa a do tego mam nadgodziny na zwyklym obiekcie nie jest to handlowka i tu moje pytanie jaka jest stawka brutto za godzine oraz ile to wychodzi netto na reke. Bo kolega pracujacy tylko na umowe zlecenie mowi ze do 154h ma mniejsza stawke a powyzej tych godzin ma wieksza stawke. I o co tu chodzi? Ja nie moge wyliczyc ile mi wychodzi na zlecenie za godzine bo co miesiac pobieram inne pobory.

@Janosik

Kolega mowi prawde. Jezeli ma dwie zleceniowki to na jedna ma najnizsza krajowa na zlecenie jak sie nie myle 13,70 czyli to jakies 10-10,5zl . Co do Ciebie tego nie wiem ale pewnie masz rozne bo w jednym miechu placa ci te 13,7 brutto a w czyli 10-10,5 zl na reke za kazda godzine na zlecenie a miesiac pozniej dostajesz 12zl netto ... . Ogolnie sie nie doliczysz ...

Janosik
@A'im

No wlasnie i jak to jest brane przy rozliczeniu dochodow za te godziny na zlecenie zus i skarbowka biora to jako 13.70 brutto bez wzgledu czy w danym miesiacu wyjdzie mi 10.50netto czy 12zl netto? Bo tu juz zbaranialem. A potrzebuje to wiedziec dokladnie.

Jam
@Janosik

Najlepiej założyć konto na http://www.zus.pl/pue/rejestracja i tam sprawdzić jak to firma rozlicza z Zusem.

Tytus

Teraz uchodźcy będą tyrać w ochronie, solid szuka referenta do spraw zatrudnienia obcokrajowców: https://www.pracuj.pl/praca/referent-ds-legalizacji-pobytu-i-pracy-cudzoziemcow-warszawa,oferta,6045950

Apl wa

Czy ktoś może mi coś powiedzieć o pracy w firmie na stanowisku aplikant radcowski? Widzę że rekrutacja została otwarta. Jak zarobki,atmosfera, perspektywy rozwoju? Pozdrawiam

prw
@Apl wa

tez się chętnie dowiem, jak się pracuje w Centrali:)

Xenna123

Znowu zmiana spółki od 27.04 Sanford nie istnieje jest teraz Simple.

@Xenna123

Solid posiada 30 spolek. I bede zmieniane co chwile . Przeczytajcie moj post ponizej .

Miron

Śmiechu warte;) dziady bez wykształcenia, nazywają się ochroniarzami... jakie są wasze kompetencje?? Żadne i powini się cieszyć, że jakaś firma ochroniarska ich chce... dziady spójrzcie w lustro i zadajcie pytanie kimi jesteście

Wyższe wykształcenie :)
@Miron

Miron mam wrażenie, że ten komentarz pisał ktoś z kierownictwa lub zarządu. Dziadami to można nazwać tych co wyzyskują innych czyli właściciele firmy . Szacunek należy się każdemu nie zależnie od posiadanego wykształcenia.

Ona
@Miron

Dziadami to są ludzie którzy wyzyskują pracowników czyli prezesi i zarząd .Szacunek należy się każdemu człowiekowi nie zależnie od wyksztalcenia. Gdyby nie pracownicy to Ci zarządzajacy nie mieli by co do przysłowiowego garnka włożyc.

@Miron

Kochany uzytkowniku konta Miron. Tzw dziadem mozesz nazwac sie ty. A dlaczego?? PoniewaRZ potrafisz wyzywac dziadem anonimowo nie w twarz wiec cykasz tylek. Wiadomo wiekszosc z Nas tutaj pisze anonimowo . Zbyt wiele padlo tu slow obrazliwych na "firme" by ktos sie pod tym podpisal . Problem w tym ze raczej nikt z nas siebie nawzajem nie obraza bo szacunek do czlowieka sie nalezy . Chyba ze uwazasz sie za kogos bardziej wartosciowego .... a skoro tak to co robisz na forum z "dziadami" czyzbys znizal sie do ich poziomu?? Wiec wsiadz w sluzbowy samochod jedz zrob objazd na obiektsch i zjedz sobie obiadek bo te dziady pracuja na to bys ty i twoja rodzina mieli co do gara wlozyc. P.s nie obrazaj pracownikow dzieki ktorym masz co do michy wlozyc bo to nie firma ci daje te podwyzki kase i auto tylko my "dziady" bo na nas zarabiaja najwiecej . P.s dwa gdziss tam celowo wrzucilem "RZ" a po to by ci pokazac ze nie zawsze blad ortograficzny czy tez interpinkcyjny itp swiadczy o inteligencji czy braku wyksztalcenia . Udawac madrego to kazdy potrafi i wyzywac bez podstawnie ludzi od dziadow ... anonimowo bo boi sie o swoje kły . Pozdrawiam i milego obiadu :)

pio
@Miron

Dziady to ci co buchnęli należne pracownikom pieniądze z funduszu socjalnego.

Klient
@Miron

A ty kim jesteś? Jakie ty masz kompetencje?

JJT
@Miron

A ty patrzyłeś już w lustro?

Johnny

Przecież to są jakieś jaja co r miesiące żeby się firma zmieniała człowiek chce cokolwiek zrobić iść na urlop czy coś no i normalnie się nie da bo już są nowe wnioski urlopowe itp jakiś kosmos

Cieć

Ja pracowałem w firmie x 14 lat Ale obiekt przejął Solid i zmuszony jestem pracować w tej obsranej firmie Takich tłumoków inspektorów jak tu nie widziałem nigdzie Wypłaty w dwóch transzach Co miesiąc z innej firmy spółki córki

Xerrox123

Wie ktoś jak firma przygotowuje się do zmian dot. RODO?

Maja

Piszecie często, że Solid Security za dużo potrąca na składki, czy w ogóle obtrąca ze stawki ale czy to możliwe przy umowie o pracę? Widziałam aktualne oferty pracy i wynika z nich, że na takie zatrudnienie pracownicy w tej firmie mogą liczyć. Ktoś wytłumaczy jak to w rzeczywistości wygląda?

@Maja

Oczywiscie zatrudnia na umowe oo prace . Jeden myk jest. Pefron grupa musi byc . Czyli pefron placi praktycznie sto procent za takiego pracownika. Ja naszczescie juz nie pracuje tutaj . I daj bog bym nigdy nie wrocil. Takiego czegos nie spotkalem . Po wizycie w inspekcji pracy , u radcy prawnego normalnie zaniemowilem i do dzisiaj nie wierze. Solid jego spolki moze wszysylo . Podpisujac umowe zlecenie o prace z jedna spolka podpisujesz nie swiadomie ze wszystkimi spolkami . I co wiecej zadna spolka nie musi cie informowac oi tym ze przeszles ze spolki a do spolki b . Nie jest to konieczne . Sredniowiecze a co za tym idzie niewolnictwo istnieje. Co do placy na czas?? Owszem zawsze mialem na czas . Poki solid na l4 mnie nie zwolnil. Tak na l4 mnie zwolnili . A bylem po ciezkeij operacji . Zwolnili mnie bo nie wykonywalem zlecenia z wiadomych wzgledow . I przez to nie wyplacili mi wyplaty na czas mialem miec 10 dostalem 18 czy jakos tak. I co wiecej zeby odzyskac ta kase musialem podpisac umowe ze spolka ktora mnie zwolnila . Umowe podpisalem i, odrazu wypowiedzialem . A wszysyko po to by odzyskac swoje uczciwie zarobione pieniadze.

Boss

Jeśli chodzi o wypłacalność zawsze na czas i chyba tylko to. Na Grupy Interwencyjne firma zatrudnia dzieci lewdwo które skaczyły 18lat. Średnio jeżdżą tam dzieci w przedziale 18-23 lat bez doświadczenia wiedzy szkoleń i kompetencji a co najważniejsze bez kwitów!!!. Potem zdziwko klienta który podchodzi do duz starszych pracowników i pyta co to za dziecko z panem przyjechało . Śmiech na sali a nie GI. Robią klientów w balona ....

Km

Witam. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy w konwojach praca w nocy takie ogłoszenie znalazlem Gdańsk. Jak wyglada stawka? Za odpowiedzi z góry dzięki

Łysy68

Panowie i Panie. Za 17 i 18 służb ile powinienem wziąć kasy? Bo co miesiąc jestem dymany.

Jam
@Łysy68

Jakieś 2150-2300zł jak są po 12h

niezgadzamsięnato

ZUS co dwa miesiące odprowadzają. Konsekwencje dla pracownika: -składki na emeryturę doprowadzone za pół roku (a pracowałeś rok), czyli mniej składek na koncie i mniej zaliczone do okresu składkowego - brak zasiłku dla bezrobotnych (np. jakby nagle zwolnili albo jak sam odejdziesz) - śmieszny zasiłek chorobowy jakby np. potrącił samochód i pół roku w szpitalu Większość pracodawców już daje umowy o pracę (niezależnie od stanowiska, branży). Notoryczne łamanie przepisów prawa.

Prawdziwy100
@niezgadzamsięnato

Faktycznie

Nika

Stanowisko: konsultant -Operator Stacji Monitorowania Alarmów.Jaka opinia na temat pracy? Czy umowa zlecenie czy o prace?czy firma jest wyplacalna?

OperatorXXX
@Nika

Trzymaj się zdaleka od Stacji Monitorowania. Jedna łazienka na ok 50 osób na dziennej zmianie. W kuchnii (usunięte przez administratora) brud i ubóstwo. Śmieci po weekendzie wychodzą z kosza, śmierdzi jakby coś zdechło. Jako operator możesz zarobić ale musisz się narobić, ludzie po 200- 240h wyrabiają w miesiącu by zarobić 2 do 3 tysięcy netto, przy dobrych wiatrach. Większość pracowników to osoby z orzeczeniem. Firma wypłacalna, kasa co miesiąc na koncie początkowo umowa zlecenie potem można dostać umowę o pracę. Lepiej próbować w innych działach, stacji nie polecam.

@OperatorXXX

Dziekuje za ta opinie.Warunki sanitarne w wielu firmach sa takie jak opisujesz-niestety ... A sama praca czy jest znosna czy raczej nieprzyjemna? (Chodzi o kontakt z klientem) i czy obsluga tych programow jest prosta do nauki czy raczej trudna? Bo szkolenie ok7 dni .i czy platne sa te szkolenia?o jakich innych dzialach mowisz?

@Nika

Pracowałem na stacji ale jako referent nie operator. nigdy nie obsługiwałem tych programów. Jak chcesz to się nauczysz, kontakt z klientem tez zależy od nastawienia klienta i tego czy ktoś po raz 3nie dzwoni do niego w nocy. Szkolenie chyba jest płatne ale nie mam pewności. Prawie każdy dział szuka ludzi do pracy np. Windykacja

@Operatorxxx

Witaj , zainteresowała mnie Twoja opinia , mam zaproszenie na rozmowę , sprecyzuj proszę czego dotyczą telefony do klientów jeżeli firma twierdzi że brak sprzedaży , dzięki z góry za info . Pozdrawiam

@Ann

Chodzi o sygnały wysyłane z urządzeń zamontowanych w obiektach tzn: domach, firmach klientów.

@Operatorxxx

Witaj , dzięki za szybkie info , jak sądzisz czy to znośna praca , 12 godzin to trochę jest , można to ogarnąć ?Pozdrawiam

Operatorrxxx
@Ann

Z tego co wiem jest tez zmian 24h. Nie wiem czy to znośna praca - ludzie dają jakoś radę. Terminowe wypłaty to wszystko co firma daje, nie ma nic więcej nawet szkolenia to fikcja. Choć muszę przyznać że nie wiem jak wyglada szkolenie na operatora.

@Operatorrxxx

Dzięki za info ☺

@Ann

Ann w poniedzialek jestes zaproszona na spotk.informacyjne i szkolenie?

@Nika

Czy byla Pani na rozmowie na stanowisko konsultanta? Mozna prosic opinie i spostrzezenia?

Cluj
@Nika

Tylko po znajomości albo z grupa!!!

@Cluj

A jak nie posiadam grupy badz znajomosci to po co jechac na rozmowe?tylko aby stracic czas?

Arek

12 h lub 24h/48h obsługa alarmów i wysyłanie patroli interwencyjnych

Maja

Czy ktoś może napisać w takim razie, jak wygląda aktualna terminowość wypłat w Solid Security? @Marcin czy Twoja sytuacja się wyjaśniła i uzyskałeś już należne Ci wynagrodzenie? Terminowość wypłaty to ważny aspekt każdego zatrudnienia, bo jej brak powoduje często ogromną demotywację do pracy. Jednorazowe poślizgi czasowe można akceptować, czy tutaj to są jednostkowe sytuacje?

@Maja

Ja zawsze dostaje wypłatę na czas, a pracuje od ponad 3 lat.

Pozdrawiam nie polecam
@Operatorxxx

Wiec tak . W dniu dzisiejszym zakonczylem wspolpra e z ta firma i jej spolkami. Wyplaty nadal nie mam . Co wiecej?? Hitow jest kilka wiec zaczne od poczatku.. W dniu dzisiejszym udalem sie do biura gdzie dowiedzialem sie ze firma work and security mnie zwolnila 28 lutego (nadmienie ze bylem na l4 -powazna operacja) . Zaswiecila mi sie zarowka ii mowie do milej pani jak to?? Na l4 mnie zwolnili?? . Do tego tematu wroce za chwile . Mowie dobra wiec jak odzyskac te pieniadze za przepracowane pol marca. Zebym je odzyskal musialbym podpisac umowe z firma sanford (kolejna spolka solidu) . Mowie korde no ale jak . Zwolnili mnie a w zasadzie pracowalem do 11, kwietnia czyli wychodzi ze 28 lutego mnie zwolnili i poltorej miesiaca pracowalem na CZARNO. Mowie korde jaja... z tego wzgledu ze inspekcja pracy byla nie opodal udalem sie do niej nie podpisujac nowej umowy z sanfordem. W inspekcji udalem sie do radcy prawnego . Co sie okazalo ta wspaniala firma i jej spolki robia wszystko prawnie( jest to straszne!!) Po tych slowach radcy prawnego udalem sie z powrotem do biura regionalnego solidu . Okazuje sie ze firma solid ma 30 spolek ( 30 chyba nie przypadkowo bo srednio tyle ma jeden miesiac) i w zasadzie podpisuja umowr z ktora kolwiek z tych spolek automatycznie podpisujes i, zgadzasz sie na wspolprace ze wszystkmimi . I dlatego te spolki sie zmieniaja co chwile . Idac dalej tym rozumowaniem solid moze ci 1 dnia pracy dac umowe z sanfordem drugiego z grupa trzeciego z work and security i tak caly miesiac . Poki co tak nie ma bo pracujac na zlecenie w zasadzie sa zobowiazani odprowadzic ci byle jaki zus ale cholera wie co bedzie po zmianie prawa pracy czy nie bedzie jak powyzej napisalem . Zebyn mial sznase odzyskac siano za pol marca i teraz za kwiecien wrecz bylem zmuszony podpisac umowe z owym sanfordem umowe podpisalem z dniem 14 marca dzien po skonczonym l4 oczywiscie data wsteczna bo dzis jest 13.04 . Podpsialem owa umoe i odrazu rozwiazalem a tylko po to by solid byl kryty ze nie pracowalem nasię czarno od marca od marca do kwietnia . Co do odsetek za nie wyplacona wyplate ?? Z tego co mi powiedzial radca prawny sa one komiczne . Przykladowo jezeli solid zalega ci z wyplata nawrt miesiac to odsetki przy wyplacie 2tys sa rzedu 20-30zlotych . Podsumowujac moja wypoiwedz wnioskuje ze zleceniodawca moze wszystko doslownie wszysyko zrobic z twoja osoba . WSZYSTKO. Wam zycze zmiany pracy naprawde zmiany zleceniodawcy pracodawcy .... ja dzisiaj skonczylem wspolprace z tym wszystkim ( solid i spolki) i naprawde mi ulzylo. Czy mi solid kase odda?? Do konca mam nitke nie pewnosci . Jezeli nie to bede probowal innymi sposobami owe pieniadze odzyskac . Straszne jest to i mam ogromny zal ze nie liczy sie aspekt ludzki ze beda po operscji i w zasadzie na l4 firma ze mna tak postapila ze zostawila mnie bez jakich kolwiek srodkow dodobry zycia . A wiadomo ze pracujemy bo musimy mamy zobowiazania wieksze mniejsze potrzeby. Ciesze sie jedynie ze nie mam dzieci rodziny bo co wtedy bym powiedzial zonie ?? Co dziecku nie dal bym jesc?? Przeciez pracowalem od rana do wieczora .... a banki nie maja litosci mieszkanie oplata tez czekac nie moze . Jesc cos trzeba . Firmy nie polecam ani spolek ani solid nic . Pracowalem 4lata na roznych stanowiskach od ochroniarza po stanowisko wyzej . Zero docenienia zero perspektyw zero alternatyw i jak widac na moim przykladzie zero wyrozumialosci ... mam na mysli operscje l4. Wiem ze przypadkow ze wyplatami jest w zasadzie tyle ile ludzi ta spolka ma . Kazdy przypadek jest podobny .... chodz sa wyjatkowe (tak mi sie wydaje) jak moj . Pozdrawiam . Nie polecam nie polece UCIEKAJCIE ZASTANOWCIE SIE I NIE CZEKAJCIE NA OSTAYNIA CHWILE BO JA NIE MAM PROBLEMOW Z FIRMA . UWIERZCIE MI TEN PROBLEM BEDZIE PREDZEJ CZY POZNIEJ A JA JESTEM TEGO KOLEJNYM PRZYKLADEM

Hunter
@Pozdrawiam nie polecam

To jest prawda.Porwierdzam opinię kolegi.Wałka dobrze kręcą na pracownikach,żeby ,,zarobić" kosztem nas.Chorobowe i składki na socjal pracowników są ładnie ,,przejadane"przez Solid.Inspekcja pracy nic nie zrobi,wałki są legalnie robione na szkodę nas.

@Maja

Wypłaty zawsze mam wcześniej : etat do 6; zlecenie do 15( pracownicy biurowi); pracownicy ochrony. Wypłat na czas nie mają pracownicy ochrony z kilku przyczyn- rotacje na różne obiekty( każdy budynek ochraniany może mieć inną umowę z klientem, a pracownik ochrony musi mieć podpisaną umowę zlecenie na różne spółki); studenci za brak zaświadczenia; pracownicy mający dwa stosunki pracy czyli brak zaświadczenia z innego zakładu pracy )

Hunter

To prawda co Marcin pisał.Robią z nami co chcą

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security