Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

soczewka

proszę Was jakim to trzeba być (usunięte przez administratora)aby kazać komuś wypisać wniosek urlopowy na 1 dzień 24 godziny takie rzeczy tylko w Toruniu nawet nie maja pojecia jak wypisac wniosek urlopowy i to jest koordynator ha ha ha

uwaga
@soczewka

ale co sie dziwisz ci co maja po20 km do roboty to będa wszystko tolerować i na wszystko bedą sie godzić gdzie dostanie robote po 24 godziny u konkurencji 1.50 mniej - 100godzin to jest 150 mniej 200 godzin to 300 zł mniej a robia po prawie 300 godzin to jak im będa kazać szczekać w robocie to tak też będą robić

NiePolecam

Nie polecam! umawiają się na rozmowę, a godzinę przed dzwoni ktoś inny niż osoba z którą się umawiałem i mówi że spotkanie zostanie przełożone na za dwa dni, a odnośnie szczegółów spotkania zadzwonią jak najszybciej. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy rekrutacja została zakończona ani czy rozmowa jednak się odbędzie

cena

no panie piętek zostało 5 dni na rozliczenie się z wypłatą za służbę w sylwestra - potem będzie za puźno

reni

po 2 dniach kasuja posty negatywne ciekawe ile płacą za to

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
brakzasad

najgorsza firma (usunięte przez administratora) biorą kasę z nadgodzin bo zdarzyło mi się zasnąć ale na dmuchanym materacu 24\24h ile moża wytrzymać bez snu???

@brakzasad

Nie polecam, ta firma to najgorsza z możliwych. Lekceważenie ludzi!!Dno.

Solid MCG Warszawa

Czytam te komentarze i cieszę się że ludzie tak szczerze was oceniają. Wszystko co piszą tutaj o tej firmie jest prawda. 0 szacunku , marne pieniądze, oszczędzanie na wszystkim, ogromne wymagania i 0 kompetencji. Codziennie czekam na informacje czy nastał już ten nieunikniony dzień waszego końca. To będzie najlepszy dzień w historii polskiego pracownika. Wprowadźcie multisporta aby trochę tych otylców kierowników rozruszać!

jak się nie wywrócisz...

Jak jesteś w miarę kumaty i samodzielny to możesz spróbować. Musisz mieć swój samochód. Picusie w gajerkach latają po ludziach i podpisują umowy na instalację systemów alarmowych oraz monitoringu. Ty dostajesz zlecenie i jedziesz sam albo gdy większy system w kilka osób to realizować. Pobierasz z magazynu materiał i jedziesz na obiekt cząsto na budowę zakładać dany system. Praca od ciągnięcia przewodów po obiekcie, podłączania sprzętu po programowanie ustawień systemu. Generalnie robota fizyczna w rożnych warunkach plus trochę myślenia. Musisz być przede wszystkim samodzielny, czasami trzeba popracować w grupie. 80% systemów Solidu to małe obiekty domki małe firmy gdzie na taki obiekt jeździ się cząstko samemu i trzeba sobie poradzić umieć zrobić wszystko. Bierzesz kable i czujki i takie tam… jedziesz zakładasz to na obiekcie, uruchamiasz i programujesz system, szkolisz klienta w obsłudze i go kasujesz. Robota fajna tylko dużo zależy też od tego jakiego świra będziesz miał za kierownika. Jak koleś będzie głupi karierowicz to nerwów ci nieźle napsuje. To nie jest robota gdzie płacą za siedzenie, ty się naganiasz w lecie w upale w zimie na mrozie - a gdy koleś siedząc w ciepłym biurze nie będzie pomocny tylko do wszystkiego się będzie przyczepiał to ci mocno uprzykrzy życie. Kasa na rękę dosyć dosyć wychodzi 4-6 tys. można spokojnie przytulić. Nie wiem czy coś się zmieniło, ale kiedyś płacili minimalną krajową i od tego płacili składki, reszta kasy to były prowizje i zwrot za paliwo. Praca nie jest nudna codziennie praktycznie jesteś gdzie indziej, trochę się można tam nauczyć. Czy warto? Są tacy co rezygnują po tygodniu, są też tacy co pracują tam jako instalatorzy po 15 lat.

w2w
@jak się nie wywrócisz...

mozesz sie odezwac ? voytecc malpa poczta fm

dokładnie

no solidzie Toruński zostało wam 10 dni aby zapłacić ludziom za służbę która była w sylwestra

czy wiesz

pietaszek gdzie jest (usunięte przez administratora) kasa za sylwester masz czas do 10kwietnia na rozliczenie

Czarny Wilk

Jedna z najgorszych firm w której pracowałem, nie szanują pracownika, słaba stawka i wymogi z kosmosu, inspektorzy nie mają pojęcia o ochronie powinni być lepiej dobierani i lepiej przeszkoleni z zakresu ochrony i zarządzania pracownikami, w obiektach wprowadzają reżim, mają swoich pupili, nie lubią jak pracownik ma swoje zdanie taki pracownik to nie wygodny pracownik, ponad to ucinaja godziny albo wasze godziny dają innym tzw. Pupilom, obowiązków ma się za 4 osoby istne przedszkole. Na służbie słyszysz same ploty jeden nadaje na drugiego atmosfera do bani. Jak się zwalniasz to szukają jak Ciebie jeszcze oskubac z wypłaty za umundurowanie i legitymację mimo że zdajesz całe. Stanowczo nie polecam.

@Czarny Wilk

Witam. Pracowałem w ochronie Solid nie polecam tej firmy nikomu. Ublizaja innym biją po głowie.Ploty i ploty tylko. Kultury zero i szacunku dla drugiego pracownika. Jeszcze jak się powie prawdę to groźby i zastraszania się słyszy. Bo ci przy..... Bo cię jeb...... Ty tu się nie nadajesz. Ty łysy hu.... Takie słowa padają pod adresem pracownik do pracownika. Koordynator czy kierownik ma to głęboko w du.... Aby kasę zgarnąć i na wczasy jechać.

@Kierowca

Groźby karalne. Dlaczego nie poszedłeś na policję? Takie sytuacje łatwo udowodnić bo na obiektach jest monitoring.

@były pracownik

Tak owszem jest tylko nie nagrywa głosu. A obrazliwe słowa bardzo bolą. W tej firmie ręką rękę myje. Takie sytuacje to są codziennością. Dowódcy nie są przeszkoleni do udzielenia i pokazania nowym pracownikom zakresu czynności i obowiązku. Bo sami tego nie umieją.. Stanowczo odradzam ta firmę i omijać szerokim łukiem.

@Kierowca

Masz rację, szkoda, że nie znalazł się żaden odważny coby zgłosił się na świadka w sądzie. Ja też już tam nie pracuję, mobbing też był, ale głównym powodem rezygnacji z pracy w Solidzie były ciągłe problemy z wypłatami. Na nadgodzinach oszukiwali jak mogli. Szkoda zdrowia i nerwów na solid.

D-ca
@Kierowca

Wprowadzanie nowego pracownika jest rolą KIEROWNIKA, a nie Dowódcy - cieciu!

@Czarny Wilk

Witam. Tak co do oskubania za umundurowanie to się zgadzam. Rozliczylam się już dawno za umundurowanie to i tak mi inspektor zablokował pieniądze. Jak dzwoniłam to nawet nie raczył odebrać i porozmawiać. Dopiero po napisaniu esemesa że pójdę z tym wyżej to odpisał że pieniądze są w biurze regionalnym i mam sama jechać i odebrać. Pytam jakim prawem takie coś mógł zrobić. Nie dość że z urlopem mnie oszukał oklamal to jeszcze problem z umundorowaniem. Taki to powinien iść na przeszkolenie bo nie wie o co chodzi w ochronie a udaje wielki Pan inspektor.Potrafia oskubac ze wszystkiego.

@D-ca

Kierownik nie ma czasu na wprowadzenie nowego pracownika tylko robią to inni pracownicy a dowódca siedzi i patrzy albo drze mordę. A koordynator nic nie powie. Mnie wprowadzał inny pracownik ochrony o dał trzy tygodnie na naukę wszystkiego bo później będzie (usunięte przez administratora) albo (usunięte przez administratora).... jak się tego wszystkiego nie nauczę.

am
@były pracownik

ale nie ma dźwięku, fonii.

Teresa

Pracowałam na stacji jakiś czas! W sumie da się wytrzymać ludzie ok szefowie zmian ok poza takim lysym wariatem co mówili na niego czopek. Ale jego akurat można olać. Ate poza tym ok

Żenada pracodawca woli zatrudniać kilku pracowników z orzeczeniem którzy nawet alfabetu nie znają niż jednego ogarniętego, potem się dziwią że są skargi od klientów na jakość usług

ktoś

gdzie sa pieniadze za sylwester w Toruniu dalej nicc i kto zrobił pietaszka koordynatorem wogule sie nie nadaje a to że był biedakiem w wojsku to nic wam nie pomoże nasza cierpliwość sie pomału kończy inspekcja pracy i rozgłos w prasie na pewno sie na wojsku ucieszą jak bedą miec taka reklame

dddd

Czy otrzymaliście już pity ??

Cccc
@dddd

Solid PIT-y wysyła z dn 28.02 zwykłym listem. Na początku marca powinien dotrzeć do Ciebie.

Lord
@Cccc

Oto kim jesteście dla SS . NA ostatni dzień, jak najtaniej ...

Jam
@dddd

Dobrze, że w tym roku skarbówka sama rozlicza i można tylko klepnąć, nie trzeba na ten nieSolid czekać :D

Zmartwiony
@dddd

Tak na marginesie- już ktoś dostał? Wiem, wiem- są wysłane w ostatnim możliwym terminie (pewnie nie jest to polecony), ale kiedy się tego można spodziewać?

Kleszcz
@Cccc

Ja pracowałem w solidzie 6 miesięcy i w tej drugiej work service i pitu nie ma skot wiecie że oni wogule wysłali ją im nie wierzę to do oszusci dziś już mamy 7 marca A pitu jak nie było tak nie ma dobry pracodawca by nie czekał do końca miesiąca i wysylal to jest firma która człowieka nie szanuje tylko patrzo jak Cię wycisnoc aby oni jak nawiecej zarobili tak

XYZ
@Kleszcz

No właśnie: jednym listem przyśla pity z 2 spółek? Też nie mam nadal pitu i troche nie chce mi sie wierzyć że to bylo wysłane, poczekam jeszcze tydzień: wezwe ich do wydania, a jak nie to zawiadomienie do US, nie mam zamiaru ponosic za to konsekwencji. Serio: list wysłany w terminie, z Warszawy do Warszawy 2 tygodnie idzie???

Qwerty
@dddd

Mamy 18 marca a ja dalej nic nie dostała m...

NigdySolid
@Qwerty

Pracowałam całe 5 służb na stacji monitorowania ... co tam się dzieje.., masakra .... Pit otrzymałam 15 marca teraz dopiero ...

Solidziak

Na galeriij Avenida w Poznaniu ochrona SOLID traktuje ludzi jak śmieci , biją kopią, zakuwaja w kajdanki i zaciagaja do klatki gdzie nie ma kamer. Samowolka Weźcie się za tych ludzi , bo źle robię i źle traktują obywateli. Niech Warszawa przyjedzie na kontrol i obejrzy co się robi tu. Pozdrawiam

PROFESJONALISTA
@Solidziak

Te charchające, ocierające się o śmierć dziady? Przecież tych ochroniarzy jak nie zabije zawał serca, to umrą za 5 minut że starości :D

W tamtym roku solid dal 50 groszy podwyzki w tym nawet nie dal grosza, 11.50 za godzine pracy w Warszawie? Najbardziej zalosne stawki na rynku pracy jakie moga byc chyba, a na nas zbijaja kokosy, unikac z daleka

Smyku

Dał bo musiał zgodnie z ustawą. Sami by Ci dali, ale w "pysk"

Liczarka

Nie dajcie Sobie wmówić , że to dobra praca na start, bez wyksztalcenia czy tez doswiadczenia. Pracowalem w Solidzie 4 miesiace, i to jedna wielka (usunięte przez administratora). Zmienilem kierunek, pracuje bez wczesniejszego doswiadczenia na innym stanowisku i traktują mnie z szacunkiem, za normalne pieniadzę. Za ten (usunięte przez administratora), przycinanie nadgodzin, oraz dwie umowy zlecenie ta firma powinna juz dawno upaść. Nie dajcie sie nabrać na to że zadłużona firma może być dla was stabilnym miejscem pracy ! Tu sie wykorzystuje innych...

do tej pory

na jednostkach wojskowych robia ludzie po 2 zawałach ciekawe kiedy zaczna karawany podjeżdzac

Ochrona
@do tej pory

No i co z tego, że robią... Bronisz ludziom pracować? To, że ty jesteś teraz zdrowy, chodzisz na siłownię, zakładam bo pracując w ochronie to wypadałoby, nie znaczy, że nie ulegniesz wypadkowi, nowotwór etc. I co, wtedy też będziesz szydził z takich ludzi. Zastanów się nad sobą człowieku.

do tej pory
@Ochrona

nie masz pojecia zielonego większość z nich to byli funkcjanoriusze milicji i nie tylko zawsze w(usunięte przez administratora)mało mają .Ba przecież emeryturki poobcinali za pracę w słuzbach> potem są wypadki takie jak w Gdańsku albo studenci albo składaki

Proszę o prawdziwe informacje,jak wygląda wynagradzanie pracowników ochrony zatrudnionych na umowę o pracę oraz na umowe zlecenie. 1.Czy otrzymujecie minimalne wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę ? 2.Czy pracodawca wypłaca godziny nadliczbowe z umowy o pracę w ramach umowy o pracę czy na umowę zlecenie? 3.Czy przy zatrudnieniu na umowę zlecenie otrzymujecie wynagrodzenie tylko w ramach jednej umowy czy pierwsza z ZUS -em ,a druga na inną firmę bez ZUS-u ?

W moim przypadku ja mam 2 umowy, umowe o pracę, oraz umowe zlecenie- umowa o prace za najnizsza krajowa i to co mam przeprwcowane powyzej etstu mam juz inna stawkę, w tej firmie nie iatnieje cos takiego jak nadgodziny. 2 umowy kazda dlw innych spolek solidu, wyplata w 2 przelewach. Do tego za marne grosze. Pozdrawiam

Lutek

Najpierw to trzeba mieć tą umowę przed sobą, podpisane nigdy nie wracają

Miki
@Lutek

To prawda, po podpisaniu umowy w biurze zapewniano mnie, że otrzymam kopię umowy. Nic z tego, nigdy jej nie dostałem. Solid to już dziś chyba ewenement, w traktowaniu ludzi jak niewolników którym nic się nie należy, a nie jak partnerów.

@Miki

Trzeba zadzwonic na postepu i wysla umowy poczta kazdemu to samo polecslem i kazdy uzyskal :) ja bez pronlemu wszystko uzyskałem.

.........

Zgodnie z(usunięte przez administratora) każdy pracownik przed rozpoczęciem pracy ma otrzymać umowę o pracę, czy umowe-zlecenie. Solid Security ma się do tego dostosować bez żadnego tłumaczenia. Choć radca prawny firmy będzie twierdził że można inaczej, to tylko ze szkodą dla pracownika. Bez odbytego szkolenia BHP i pracownika ochrony , mimo podpisanej umowy - nie jesteś pracownikiem w myśl prawa pracy.

Liczarz

To co piszą o mobbingu to prawda, brak szacunku do pracownika , pensja najniższa krajowa , przymus nadgodzin za mniej niż 10zl za godzinę. Dwie umowy zlecenie... tfu

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 18 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security