Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

EWK

PRĘDZEJ PÓJDĘ ZAMIATAĆ ULICE NIŻ WRÓCĘ DO SOLIDU. KILKA KONTROLI W CIĄGU DYŻURU - KONTROLNI TO DZIECIAKI BEZ POJĘCIA O BRANŻY NASTAWIENI NA CZEPIANIE SIĘ, CHAMSCY I AROGANCCY. A CZEPIAJĄ SIĘ O BYLE CO NAJCHĘTNIEJ DO EMERYTÓW MUNDUROWYCH KTÓRZY ZĘBY ZJEDLI JUŻ W MUNDURACH NA CHRONIENIU OSÓB, MIENIA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO. BO DO ROLNIKÓW - OCHRONIARZY MNIEJ SIĘ CZEPIAJĄ BO SIĘ ICH PO PROSTU BOJĄ. SAM WIDZIAŁEM JAK CHŁOPEK OCHRANIACZ POSŁAŁ DZIECIAKOWI (SŁUSZNIE) PARĘ TZW. DŁUGICH I SIĘ KONTROLA SKOŃCZYŁA. KONTROLNI CHĘTNIE ROBIĄ ZASADZKI NA OCHRONIARZY PRZEŁAŻĄC PRZEZ PŁOT LUB DZIURĘ W OGRODZENIU. MNIEMAM ŻE IM PŁACA ZA "ZŁAPANEGO". JAK KONTROLNEMU ZGŁOSISZ PROBLEM - NP. ŻE BRAKUJE ODPOWIEDNICH ELEMENTÓW PRZYDZIELONEGO WYPOSAŻENIA DO NOSZENIA OPORZĄDZENIA TO TAKI BOLEK NIC NIE ZAŁATWI I NIKOGO NIE ZAZNAJOMI Z PROBLEMEM. I NADAL NOSISZ PW WZ.33 TT NA PLASTIKOWYM PASECZKU. A JAK POBIEGNIESZ TO SIĘ (usunięte przez administratora) URWIE NO I MASZ DUUUŻY KŁOPOT. NIEZLE KRECĄ LODA - DO 15 MASZ TT I INDENTYFIKATOR SOLID KRAKÓW, PO 15 ZMIANA PISTOLCA NA P-64 I INDENJTYFIKATOR JEST Z SOLID WARSZAWA. CO DO KASY - WSZYSTKO CO DO GROSZA I NA CZAS ALE W ATMOSFERZE SZCZUCIA I MOBINGU PRACOWAĆ SIĘ NIE DA. STAWKA TEZ NIE RZUCA NA KOLANA - KILOMETRY OBCHODÓW I UŻERANIA SIĘ DZIECIUCHAMI - KONTROLNYMI TO SIĘ NIE DA. POZA TYM TRZEBA MIEĆ SPOKÓJ W ROBOCIE BY DOBRZE CHRONIĆ A NIE CHODZIĆ WNERWIONYM I KLNĄC NA DEBILKĘ PRÓBUJĄCĄ EGZAMINOWAĆ OFICERA REZERWY DORABIAJĄCEGO W OCHRONIE W WIEKU JEJ OJCA. ONA WSZAK DOŚWIADCZONA GWIAZDA JEŚLI CHODZI O OCHRONĘ - WCZEŚNIEJ KOZY I MATKI NA PODWÓRKU PILNOWAŁA NA PODKARPACIU. PO SOLIDZIE ZNALAZŁEM NORMALNĄ AGENCJĘ GDZIE PRACOWNIKA SIĘ SZANUJE I NIE ROBI CYRKÓW. PRACA W PRAWIE ŻE W RODZINNEJ ATMOSFERZE MIMO RÓŻNIC WIEKOWYCH PRACOWNIKÓW. BEZ NALOTÓW PACYFIKACYJNYCH I WYWYŻSZANIA SIĘ. WOLĘ NAJGORSZĄ BRUDNA FIZYCZNĄ ROBOTĘ ALE NIE SOLI. ODRADZAM SERDECZNIE.

Kontrolniak
@EWK

Starcze! PRACUJESZ a nie dostajesz darmowy dodatek do emerytury za oglądanie produkcji Tvnu...

Majk Tajson
@EWK

to po kiego wała robisz w ochronie ! Złóż podanie do woja policji albo do Jednostki GROM ! Potrzebują w każdej z tych instytucji ludzi ! Ale się na pewno nie nadajesz i cię odrzucili i teraz musisz cieciować ! A po twoim stękaniu to ty się nawet do sprzątania ulic nie nadajesz a do paska sobie przypnij pistolet na wodę bo i ten jest dla ciebie zagrożeniem ! Najlepiej stań na torach i idź na czołowe z PENDOLINO ! Pozdrowienia od byłego ciecia a teraz wojaka z licencją na zabijanie !

vvv
@EWK

praca to jest przywilej , masz emkę to siedź cicho albo siedz pan w domu - bo wy się zawsze unosićie ponad wszystko a prawda jest taka że w ochronie tylko byli policjanci i doświadczeni pracownicy ochrony znający zasady mają kompetencje i wiedzę która jest praktycznie wykorzystana na obiektach .

.^^&

o kierownikach zmoczonych i szukajacych zawsze winnych wsrod niewinnych nie wspominajac .

magnus
@EWK

oficer rezerwy, w solidzie nie ma oficerów, a jak ci mało to musisz znosić kontrolnych w wieku twoich dzieci a może i wnuków

Hanna

To ja znam dwóch co po cztery dni w robocie siedzą kierownik nawet nie wie ale pracownicy ochranianej firmy już tak. Oni się z tych dwóch pracowników śmieją. Jak w Piątek rano przychodzą tak we wtorek wychodzą. Zróbcie coś tym.

jamar
@Hanna

Zapewne już nad tym pracuję. Będą wychodzić w środę rano :))

mamba
@Hanna

to pewnie dostali za nadgodziny tą atrakcyjną stawke 9zł netto haha

bramowy

nie warto pisać gdzie to się dzieje, bo można łatwo zgadnąć. Stanowisko z "podwójną" obsadą, tyle że ten "drugi" 70+, do kompa nie siądzie, kluczy nie wypisze, z przyciskiem szlabanu też problem ma. Za to wc co godzine po 15 minut, potem kuchnia i inne bzdety. Samego strach zostawić, bo jak coś zapisze to kto to odczyta. Nie wiem kto i po co zatrudnia takie osoby. Ach wiem dlatego że mają grupy. No i nocek też mieć nie mogą bo "źle je znoszą". Pozostali muszą za dwóch naginać i dobrze znosić nocki

Romek

Czy na pracownika mobilnego do Rossmanna wypłacają dojazdowke?

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
OCHRONIARZ

Witam , szybka opinia o pracy w ochronie. Robię już więcej niż 10 lat tak więc moja opinia coś może wnieść dla początkujących ochroniarzy. Jesteś młody/a i chcesz rozpocząć karierę w ochronie (solid) ? Okej , z tego co zauważyłem chyba jedynie dla osób młodych ta firma robi się normalna kiedy młodzi wiedzą że (usunięte przez administratora) się w tyłek co pozostali pracownicy solidu nie dadzą. Koordynatorzy? Nie dasz im (usunięte przez administratora) to jesteś jak pozostali członkowie bydłem które trzeba odwiedzić co jakiś czas podpisać książkę powiedzieć znów o jakieś sytuacji która wcześniej miała miejsce w jego zakłamanym życiu i wyjść oraz Dax do zrozumienia bo on BÓG koordynator i ma lepszą posadę to też wykształcenie jego jest lepsze od zwykłego pracownika. Już chyba jeżeli ktoś żyje tym że ta praca jest przyjemna to przymyka oko na różne dziwne sytuację które dzieją się akurat na jego oczach. Jeżeli chce ktoś coś dziwnego się dowiedzieć co się dzieje w Częstochowie w siedzibie SOLIDU to zapraszam na dalszą konwersacje. Jest płacą minimalna ale niczego więcej się nie spodziewaj , ludzie pracujący za te grosze to czasami stają się "Polskimi Niewolnikami" bo oczywiście brakuje wypłat za kilka służb i oczywiście było to zgłaszane ale nikt z tym nic nie zrobił jak na złość. Więc liczyć trzeba się z tym że na pewno nie zapłacą za cały miesiąc. Wypłaty jedynie 19go ? Śmiechu warte. Przejdźmy teraz to ludzi tam pracujących: •alkoholicy , •spermiarze , • agresorzy , •dupolozusy. 1. Alkoholicy. Jest to standard w tej pracy że ktoś przychodzi (usunięte przez administratora) i nic z takim człowiekiem nie zrobią bo ON i tak już zrobił wiele że SOLID wygrał na jebaniu go w (usunięte przez administratora) za marne pieniądze a On wygrał bo ma na alkohol i nikt z tym nic nie robi I to się nigdy nie zmieni. Dlatego polecam każdemu kto lubi pic a znacie takie osoby to polecić proszę firme SOLID ! •Spremiarze. Tutaj dużo można pisać. Byłem nawet świadkiem obcowania pracownika ochrony z Kobietą która mogła sobie swobodnie wyjść bez wzywania policji za kompletny serwis. Do tej kategorii też można zaliczyć osoby chore umysłowo bo nie raz słyszałem o takich co z przyjemności walili do jedzenia bądź picia pracowników co bywali na obchodach. •Agresorzy. Nie udało się Tobie dostać do policji bądź straży miejskiej oraz wojska ? Zapraszamy do ochrony , tutaj możesz każdego ustawić wokół swojego palca zrobić rygor pozostałym pracownikom bądź całemu zakładowi. Takich ludzi właśnie szukają do miejsc gdzie sobie ekipa jest zgrana ale koordynator musiał omyłkowo znaleźć osobę która będzie każdego ustawiała do konta bo oczywiście jak się dowiadujemy zazwyczaj takie osoby to znajomi znajomych Prezesów z Solidu. Jeżeli nie wypniesz tyłka dla nich możesz po krótkim czasie być niewolnikiem dla nich i kukła która będzie wszystko dla nich robiła. • Dupolizusy. To już jest chyba ostatnia kategoria społeczeństwa w solidzie. Nie wiadomo jak się znaleźli kto ich przyjął ale za to dowiadujemy się że mają takie osoby dobry kontakt z Prezesami obiektu bądź Koordynatorem i jeżeli się takim nie podda za jakiś czas to liczcie na zakończenie umowy zlecenia. Ostatnie o czym zapomniałem, nie masz grupy masz zlecenie , nie dajesz (usunięte przez administratora) masz zlecenie. Na umowę o pracę i płatne ekstra nocki to jedynie kiedy masz spory tyłek i każdy może Ciebie tam głęboko ruchac to dostajesz na start. Innej opcji nie ma. No chyba że Prezes obiektu Was wali. Z fartem i dalej pod górę pozdrawiam.

Nm
@OCHRONIARZ

Oraz nalogowi klamcy i kretacze najczesciej bez wyksztalcenia wbrew pozorom to ekipa zgrana na tych oddzialach obo w biurach .

@Nm

Tak masz rację, są też tacy nie można o nich zapomnieć ale w większości tak jak pisałem tak jest nadal obecnie w SOLID , może ktoś coś chce więcej się jakis historii dowiedzieć?

z kutna
@OCHRONIARZ

jeszcze funkcjonariusze sb bo emeryturki zabrali

@z kutna

Co do SB , okej nie raz się przewijają byli policjanci. Cieszyn nie tylko to że wprowadzili kwotę minimalną bo taki policjant z emeryturą 4tys chciał sobie jeszcze dorobić i nawet był chętny do opracowania za 4zl netto więc cieszy mnie z tego tylko to że wprowadzili minimalną i taki "SB" czy "polocjant" już nie zniży płatności.

Robocop

Kiedy wreszcie kierowcy przestaną jeździć sami? Bez prawego to sobie można, ale przyp... w coś albo kogoś, zwłaszcza w nocy, jak taki mądry jeden z drugim to niech spróbuje prowadzić i jednocześnie czytać opis do obiektu

cycu
@Robocop

nigdy pandemia to dobra przykrywka żeby przyoszczędzić na prawych po co dwóch jak daje rade jeden

Wsh

Może zamiast pisać o bzdurach, ktoś w końcu napisze, że inspektorzy przymuszają do podpisywania przymusowych ubezpieczeń? Z pensji od 20 do 37 PLN będą potrącać, podobno każdy nowozatrudniany od razu dostaje taki kwit do podpisu.

aaaaaaa
@Wsh

Tak jest to prawda , każdy nowy pracownik musi to wypełnić, polecam literówki robić i nikt nic nie może zrobić

Narayama
@Wsh

I to będzie tematem nr1 na najbliższe miesiące. Zauważcie ,że odbywa sìę najzwyczajny mobing. W dodatku w pkt.5 pierwotnej wersji deklaracji wymuszają zgodę na oddanie decyzyjności nad ew.zmianami w umowie OC w ręce solidu.Po trzecie ,nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia (czytaj "polisy").(usunięte przez administratora).

ANDRZEJ

DZIEŃ DOBRY JAK WYGLĄDA PRACA W SOLID ILE GODZIN W MIESIĄCU JAKIE SŁUŻBY PO 12 CZY 24 ILE NA GODZINĘ JAKO PRACOWNIK OCHRONY CZY SĄ DODATKI TYPU ZWROT ZA LEKI DODATEK DO PALIWA DODATEK NOCNY I CZY WARTO ZATRUDNIAĆ SIĘ W SOLID CZY OMIJAĆ DZIĘKUJE

Ona

Czy ktoś wie jak wygląda praca w dziale administracji w centrali firmy?

Witam można liczyć na tygodniówke/zaliczkę w firmie Solid ?

Xddd
@Nowy

w zadnej firmie ochroniarskiej tak nie wyplaca.

spejson
@Nowy

ta firma robi wszystko aby ci zabrać lub oszukać taki moloch a nawet socjalu nie ma a teraz to jakieś oc chcą wymusić aby im podpisać a lamusy sie na to godza

Gruba Berta
@Nowy

Jak się dobrze wypniesz kierownikowi to i na godzinówkę można liczyć.

terefere kuku
@Nowy

Nie wiesz co się robi !? To zależy od obiektu ! Robisz rozeznanie ! Jumasz co najlepsze fanty i opychasz paserowi ! I masz misięcznice a nie tygodniówkę ! Tylko główka wtedy pracuje ! Nie pod okiem Wielkiego Brata !

terefere kuku

Właściciel obiektu oczywiście :)

Worker

Witam Jakie codzienne zadania czekają na Referenta w pracy ?

BylyReferent
@Worker

Przenoszenie kawy przelozonemu, zgarnianie calego przypału w kiedy ktoś inny popełni błąd, bycie chłopcem do bicia dla przelozonego, wypełnianie jego obowiązków żeby on zgarnął pochwałę, A przede wszystkim mnóstwo nudnej papierkowej roboty

Kierowca

Chce dodać taki wpis ale na wstępnie chce po informować że, nie jestem pracownikiem solidu jestem kierowca który wozi towar do jednego zakładu, w których chroni solid security co mnie zdziwiło że jeden z ich pracowników który pilnuje jeździ na wózku byłem w szoku jak ostatnio przywiozłem towar na ten zakład i ten pan ktory jeździ na tym wózku przeprowadzał kontrolę co wożę na zakład. Ja nie mam nic przeciwko temu żeby ten pan pracował ani nie krytykuje ale myślę że ochrona powinna być sprawna bo co ten pan zrobi sam być na obiekcie i na wózku przeznaczony do osób z niepełnosprawnością. Na koniec chciałem dodać że serdecznie pozdrawiamy tego pana i życzę dużo zdrówka

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
@Kierowca

Panie to ja jak pracowałem w konkurencyjnej ochronie (nie był to Solid) w miejscowości Będzin (Śląskie) tam była firma co zajmuje się herbatą. To tam pracownik ochrony który ma cukrzycę wziął łopatę i z elektrykiem kopał rowy i kładł kable.

Say what

Wie ktoś może czy Referent , albo Operator Infolinii może liczyć na zaliczkę/tygodniówke ?

norbi

czy ktos moze powiedziec ile sie zarabia jako dyspozytor centrali telefonicznej? bo widze ze jest akurat ogłoszenie

New
@norbi

13.40 netto , pracujesz 16-17 dni w miesiącu po 12h czyli 2600zł miesięcznie .

Mieczysław Antychryst

Ja chciałem dodać że jak swojego czasu pracowałem w Solidzie to na jednym z obiektów (niebędę mówił nazwy w komentarzu) musiałem być w 5 miejscach jednocześnie i razu pewnego się zbuntowałem i usiadłem sobie na chodniku gdyż miałem albo opuścić obiekt albo nie robić nic. W tedy jakiś ważny pracownik biurowy (nie pamiętam jaką pełnił funkcję może to był jakiś dyrektor zakładu (nie Solidu)) sam pilnował bramy jak ostatni (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Po tym jak się uspokoiło pracownicy biurowi wyjechali z firmy on wrócił i pewno na mnie raport napisał. Od tamtej pory zostałem zwolniony z obiektu i tym sposobem skończyła się moja przygoda z firmą ochroniarską . Pozdrawiam Serdecznie Solid Security.

Fiszka

Czy ktoś z Panstwa wie jak wygląda praca na stanowisku referenta ds kadr? Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku? Będę wdzięczna za każde informacje

Były Solidowiec ze śląska

A ja chciałem przeprosić swoich byłych kolegów za to że plułem im do czajnika firmowego a zwłaszcza jak mnie zmieniał donosiciel.

Zyga
@Były Solidowiec ze śląska

Plułeś im do czajnika? Słabo. Ja największym kapusiom waliłem do czajnika konia.

In top

Firma nawet w swoich ogloszeniach odlat wpisuje ciagle wpisuje ten sam frazez ktory sam sie przedawnił .Dotyczy to jej istnienia od ponad - 20 lat -tak wpisujecie na stronie i w ogloszeniach . Mamy 2020 r a od roku 1991 uplynelo już prawie 30 lat . Niektorzy wodocznie zatrzymali sie w czasie .

Rachoń

Firma okej ważne że w pracy można się jak nikt nie widzi masturbować

Janusz Kulesza

Najgorsze (usunięte przez administratora) w jakie wdepnąłem w życiu .pijaństwo i (usunięte przez administratora) na obiekcie ,inwalidzi i chorzy umysłowo ,nawet kierownicy z orzeczonymi chorobami psychicznymi ,najgorsze draństwo i (usunięte przez administratora) jakie w życiu spotkałem ,jednym słowem tragedia .Teraz mi to kalafiorem zwisa ,znalazłem sobie pracę gdzie wreszcie doceniono moje zdolności i kwalifikacje .Nie polecam ,chyba że dla ludzi którzy do prawdziwej i porządnej pracy sie nie nadają.

Były Pracownik
@Janusz Kulesza

Proszę dodać jeszcze że firma nie płaci składek na ZUS i FUNDUSZ PRACY. A gdy o tym chcę napisać na forum gowork to komentarz jest usuwany.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 18 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security