Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Mirek

Pakujta manatki i uciekajta z tej firmy. Tylko szybko. Nie oglądajta się za siebie.

Zainteresowana

Jestem ciekawa czy tak samo negatywne opinie sa odnosnie pracy w centrali solidu na ul. Postępu? Zastanawiam się nad aplikacją do działu kard. Ktos cos wie?

K.
@Zainteresowana

Kilka lat temu tam pracowałam, z tego co słyszałam to nic się nie zmieniło. Zdecydowanie nie polecam, jest grono stałych pracowników, którzy są bo boją się zmiany albo mają kredyty itp. Cała reszta pracownikow wytrzymuje max pół roku i odchodzi. Cześć ekipy jest spoko a druga cześć patrzy na ciebie z góry. wszyscy obrabiają sobie 4litery za plecami i musisz się wkupić w łaski którejś ze stron. Nie wiem jakie jest teraz kierownictwo ale te kilka lat temu było tak, że kierowniczka nic tylko wiecznie niezadowolona i wyżywa się na swoich pracownikach. Jak chcesz tam pracować to licz się z tym ze będziesz zmuszona hurtowo zwalniać pracowników po to żeby na nowo ich zatrudnić żeby nie dać im umowy na czas nieokreślony albo wciskać weksle do umowy. Nie licz ze praca potrwa 8 godzin bo tak nie będzie. Oczywiście nowy pracownik dostanie wyższą stawkę niż Ty. Uop na najniższą krajową i dopełnienie ze zlecenia. A No i musisz podpisać dokument ze nie powiesz żadnej osobie 3-ciej o twoim wynagrodzeniu i kodeks ubioru do biura, który jest tak śmieszny że szok i wiele innych całkiem zabawnych bzdur. Minęło sporo czasu ale średnio raz do roku tu zaglądam żeby sprawdzić czy jest inaczej a po komentarzach nic na to nie wskazuje. Wnioski: dobra szkoła życia i uczy silnej psychiki, w każdej kolejnej innej firmie masz wrażenie ze to najlepsza firma bo chyba na nic gorszego niż Solid nie da się trafić :)

ozyrys1
@K.

Szczera prawda, ja tam pracowałem na magazynie mundurowym, na szczęście krótko, to co się tam wyrabiało woła o pomstę do nieba, mobbing jak diabli rozgrywki za twoimi plecami, (usunięte przez administratora), odradzam.

Krystyna

Bez żadnej informacji zwolnili z dnia na dzień. Przychodząc do pracy dowiaduje się że już jej nie mam. PORAŻKA!!! Zostawia się ludzi na łodzie, a co na to inspektor? Póki co nic nie mam. To z czego do cholery mam żyć?

mamba
@Krystyna

tak to sie odbywa. zmiane konczysz o 19.00 a o 18:55 przychodzą powiedzieć, że panu dziekujemy, a zmiennikowi, aby cie nie wpuszczac wiecej na obiekt. pelna kultura

Kieras
@Krystyna

Jeśli masz dyplom I studia to powinnaś szybko znaleźć zamiennik, jeśli zaniedbalaś edukację to w sumie Ci się należało...

@Kieras

Znam ludzi co z dyplomem po studiach trafiali też w nieciekawe (usunięte przez administratora) więc nie pitol że posiadanie tego papierka gwarantuje zawodowy sukces. Jeśli trafisz na pseudo pracodawcę to z tego dyplomu możesz złożyć sobie samolocik i puścić przez okno.

@jamar

Spójrz prawdzie w oczy i zobacz jaki jest wysyp doktorów i profesorów po lubelskich i toruńskich studiach,.. w partii wszyscy są równi i wszyscy muszą podnieść swój status. Liceum w rok, studia w dwa lata, po pięciu już profesura,.. w międzyczasie zaliczenie studiów na zagranicznych uczelniach uhonorowanych dyplomem, oczywiście bez opuszczania granic Polski, Oni zawsze trafią na dobre posady i stołki w radach nadzorczych. Ci co skończyli zwykłe studia często sprzedają kapustę lub zostają bezdomnymi ochroniarzami.

Danny
@Kik

O czym ty mówisz? Jestem studentem 3 roku informatyki i jestem kierownikiem zespołu IT. MAM 23 lata i zarabiam 11vtysięcy netto . Masz szansę zdobyć wszystko, tylko w tym miejscu ludzie nie mają na to najmniejszych szans . Moja pierwsza praca była tutaj więc miałem do (usunięte przez administratora) start . Teraz już zapłaciłem pół kredytu za mieszkanie. Dużo tracą ludzie prscujàc w SS. Glownie cenny czas który można poświęcić na rozwój

A
@Danny

Zgadzam się, mam 15 lat pracy. Po raz pierwszy nie chciałam przedłużenia umowy już w połowie okresu próbnego. Strata czasu, zestresowani ludzie, zatajanie informacji na temat podziału wynagrodzenia na umowę o pracę i zlecenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Praca na krótko aby zdobyć doświadczenie.

Ooo

Co za nieszczescie dziś siedzi pod nr.tel.61 8350890 że nie pozwolił klientowi odwołać alarmu i kazał szukać nr.tel.na grupę interwencyjna w internecie? No nic tylko pogratulować fachowca od ochrony

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
SolidnyCiec

Solid wszystko stracił. Wodociagi , SN. To chyba upadek ich.

Praca biurowa

Jedynym plusem pracy w tej firmie jest to ze wypłacają pensje w terminie. Reszta to minusy. Pracowałam w firmie 3 lata jako pracownik biurowy. Dwie umowy (o prace na najniższa krajowa i zlecenie) Miałam jedna podwyżkę. Nowi pracownicy zatrudniali byli z wyższa stawka niż ja (a ja musiałam ich szkolić żeby robi to co ja) - brak przerw w pracy (pracujesz 8h przy kompie ale w umowie masz ze 4h żeby nie było przerwy) - jak prezes zobaczy Cię ze jesteś na dworze od razu dzwoni do kierownika żeby nakrzyczeć - łazienki błagają o remont - chore zakazy grzania jedzenia (np żeby nie grzać ryb - w kuchni chyba nie ma wentylacji) - w pokoju ścisk z ludźmi, żeby odejść od biurka musisz prosić koleżanki żeby się wcisnęły do biurka żebyś mógł przejść - na święta nawet życzeń nie złoża :D, paczek świątecznych niby nie ma ale tyle razy widzieliśmy jak niektóre osoby dostawały - w czasach COVID już z rana nie ma płyny do dezynfekcji i tak może trwać kilka dni Ogólnie same minusy. Nie szanują człowieka.

Nędzaż co robi pod siebie

5 lat dla Solidu pracowałem a oni ani złotówki na ZUZ i FUNDUSZ PRACY nie dali. GDZIE TO POSZŁO? Nie życzę wszystkiego najlepszego tylko NAJGORSZEGO po nowym roku.

Wózkowicz

Witam chciałbym opisać pewna sytuacje która mnie dziś spotkała przez pracownia firmy Solid na stacji paliw Auchan w Warszawie na Modlińskiej 8 o godz:17:24- Może który z Prezesów Auchana lub Solidu to przeczyta i podejmie jakieś kroki w tej sprawie a na pewno nie popuszczę napisze tam gdzie będę mógł w celu poprawy sytuacji obsługi klienta. Jestem osobą poruszającą się na wózku i jeżdżącą samochodem osobowym, jak każdemu może się zdążyć musiałem zatankować paliwo na stacji Auchan w Warszawie na Modlińskiej, jeśli ktoś tam był to wie jakie są tam procedury ale opisze. Podjeżdżając do stacji stoi ochronisz firmy Solid i daje karteczki do które ma klient podjechać dystrybutora. Podjechałem i kulturalnie poprosiłem pana ochroniarza -że jestem osoba poruszającą się na wózku i czy mógł by mi pomóc zakatować, ponieważ auto stające z boku uniemożliwia mi wyjścia z samochodu i zatankowania samemu auta. Ochroniarz na moją prośbę i to 3 krotną prosiłem pana, jego odpowiedz była taka- że to jest stacja samo obsługowa i on nie ma obowiązku pomagania w tankowania. Poprosiłem o pana imię i nazwisko w celu zgłoszenia do firmy Solid sytuacje, pan zlał mnie ironicznym uśmiechem że nie ma obowiązku, po zadaniu panu pytania gdzie pana identyfikator lub podania nr identyfikatora a według prawa Ochroniarz pełniący służbę powinien mieć w miejscu widocznym umieszczony identyfikator. Pan porostu odwrócił głowę jak by nie słyszał więc podjechałem do dyspozytora a pan jak by był głuchy na moją sugestie że jak stanie drugi samochód to nie wysiądę, to wpuścił samochód tak jak by nic się nie stało. Poradziłem sobie poprosiłem człowieka tankującego obok swój samochód czy udzieli mi pomoc, oczywiście bez żadnego ale zostałem obsłużony. Co w sytuacja jak podjedzie kobieta która nie będzie wiedzieć ja zatankować a stacja jest samo obsługowa to czy owy ochroniarz też podejdzie do tego mało profesjonalnie. Panowie Prezesi obojga firm Solid i Auchan zróbcie coś! żyjemy w czasach w których niepełnosprawność nie jest tematem tabu, po takim podejściu niektórych pracowników ochrony, ludzie z niepełnosprawnością zamiast wychodzić do ludzi robić zakupy, tankować samochody być samodzielnym, cofają się w rozwoju bo z waszej strony brak jakichkolwiek pomocy lub wyjścia z sytuacji. Dobrze że nie wszyscy, pozdrawiam i może ktoś na to spojrzy ze swojej strony pozytywnie

Pop
@Wózkowicz

Ochroniarz zachował się profesjonalnie, nie ma w obowiązkach tankowania auta, zatem nie zatankował. A co jakby tankując komuś auto uszkodził lakier, czy cokolwiek innego? Na każdej stacji samoobsługowej żądasz Pan obsługi? A już sugestia, że kobieta może nie wiedzieć jak zatankować auto jest po prostu seksistowska, czy wręcz rasistowska!

Pop

Nic nie będzie miał, bo co miałby mieć? Nie musi tankować auta, i nie tankuje,czego nie rozumiesz? Nowej pracy będzie szukał? Hehe. Już widzę, jak w Warszawie mnóstwo ochroniarzy pragnie pracować na stacji paliw, a solid z radością posyła nowego na kurs gazowy. Reszty twojego chaotycznego postu, jego zawartości merytorycznej, błędów gramatycznych nie będę komentował

Andrju
@Wózkowicz

Średnio lubię firmę solid, ale Szanowny Panie, pracownik ochrony nie ma obowiązku pomagać ci czy komukolwiek w kwestii wlewania benzyny do auta, to ewentualnie jego dobra wola jak mu sie zachce. Chyba, że podpisał jakiś dziwny wewnętrzny regulamin obiektywy, w którym został poinformowany o takich sytuacjach w/w przez Pana. Pracownik ochrony nie musial Panu okazywać legitymacji, ponieważ nie byla prowadzona żadna interwencja wobec Pana.

Inwalida
@Wózkowicz

jakiś ty kurna biedny ! Ciesz się że jeździsz na wózku a nie czołgasz się ja glista ! Masz kurna pretensje do zdrowych to miej pretensje do Pana Boga bo z jakiegoś powodu ciebie wybrał kurna ! A po drugie nie kapuj bo kapusie kończą jak ty wózkowy pod wózkiem kurna! Samoobsługa to samoobsługa kurna !

Polak
@Wózkowicz

Nikt ci nie każe jeździć samochodem. Korzystaj z autobusu i autobus za Ciebie zaatakują:)

@Wózkowicz

Szanowny Panie pracownik ochrony nie ma obowiązku pomagania przy tankowaniu paliwa. Jego zadaniem jest pilnowanie porządku prawnego na terenie stacji paliw co nierozłącznie połączone jest z ciągłą obserwacją obiektu Nie wylegitymował się bo w tej sytuacji nie miał takiego obowiązku gdyż taka sytuacja może zaistnieć tylko wtedy gdy to on podejmuje jakąś interwencję a nie na życzenie każdego niezadowolonego klienta. Jeśli jest Pan niezadowolony z zaistniałej sytuacji to radzę tankować na stacjach o mniejszym natężeniu sprzedażowym. Tam obsługa będzie zapewne mieć czas na pomoc pojedynczemu klientowi.

Brydzia
@Wózkowicz

Przykro mi że to Cię spotkało bo ja jako człowiek bym Ci pomogła. Ale ludzie zrozumcie wkonicu że pracownik ochrony jest od ochrony mienia a nie od uslugiwania klientom .

Jsnkes
@jamar

Każdy pracownik ochrony pełniący służbę musi mieć przy sobie legitymacje służbową na wieszchu widoczna na zawołanie klienta musi ja ukazać co do pomocy powinien pomoc osobie niepełnosprawnej dbając o wizerunek firmy i obiektu który chroni ochrona jest do pomocy ludziom nie robienia im pod górkę a pseldo ochroniarze tego nie rozumieją

Kris
@Jsnkes

Chyba żartujesz.. po pierwsze pracownik ochrony nie pełni służby tylko pracuje, służbę pełni np Policja czy SG.. po drugie legitymację musi mieć przy sobie ale nie musi mieć jej w widocznym miejscu a już z tym że na zawołanie klienta musi ją okazać to już w ogóle pojechałeś.. okazać to może osobie wobec której podejmuje interwencję jeszcze nie w każdej sytuacji bo jeżeli czuje się zagrożony nic nie musi.. wytłumacz mi proszę dlaczego pracownik ochrony ma dbać o wizerunek firmy która chroni? W jakim sensie ma to robić? Rozumiem że ma dbać o wizerunek firmy w której pracuje ale nie rozpędzaj się proszę bo przez takie podejście uważają pracowników ochrony za cieci itd.. to czy pracownik ochrony pomoże to jest jego widzi mi się chyba że ma przykaz od góry i jest to wpisane w umowę.. nie wiem kto Ci takich głupot naopowiadał ale nie powtarzaj tego tylko lepiej zasięgni wiedzy..

Aleman
@Wózkowicz

Temat zastepczy wiec pisz do firmy . Niech ci odpiszą ci najbardziej kompetentni.

Sówka
@Wózkowicz

Pracownik ochrony nic złego noe zrobił. On ma inne zadania niż nalewanie paliwa. Dobrze Pan zrobił, że zwrócił się o pomoc innego klienta też bym Panu zaatakował. Było pojechać dalej na Modlinską na przeciwko z Malarską i bez problemu. Ta obsluga na Auchan z wydawaniem karteczek i ta kolejka od razu zniechęca. W Pana przypadku najlepiej mieć zaprzyjaźnioną Stację Paliw a w trasie na pewno zawsze ktoś pomoże. Dużo zdrowia.

@Wózkowicz

Z całym szacunkiem ale ochroniarz to ani nie służący, ani pracownik stacji. Gdyby pomogł i cokolwiek by się stało miałby wyciągane konsekwencje. Wcale mu się nie dziwię, że nie chciał się narażać.

Matrix
@Jsnkes

Art. 38a. 1. Pracownik ochrony podczas wykonywania zadań ochrony osób i mienia jest obowiązany: 1) posiadać przy sobie legitymację, o której mowa w art. 9a ust. 1 lub art. 20 ust. 1 pkt 3, oraz okazywać ją na żądanie osoby, której czynności dotyczą w taki sposób aby zainteresowany miał możliwość odczytać i zanotować imię i nazwisko pracownika ochrony, numer legitymacji, dane podmiotu wystawiającego oraz zapoznać się z treścią pouczenia, o którym mowa w art. 9a ust. 2 pkt 5 lub art. 20 ust. 3 pkt 5; Ciekawe szeryfie Jsnkes z czego zaczerpnąłeś swoją teorię że pracownik ochrony musi mieć na wierzchu legitymację służbową

@Pop

Często jeżdżę z córką na stację paliw, wyłącznie po to żeby odkręcić kurek od wlewu paliwa,.. dziwne że kobiety często potrzebują pomocy? Słyszałeś o możliwości ubezpieczenia pracowników od odpowiedzialności za szkody i błędy wyrządzone w miejscu pracy. Na stacji benzynowej każdy pracownik powinien być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej za wyrządzone straty, wyobraź sobie że ochroniarz niechcący zarysuje Bentleya którego dostał pleban od bezdomnego, przecież półroczne zarobki ochroniarza nie starczą nawet na lakier,..

Ochroniaż

A ja jestem zwykłym ochroniażem od 11 lat w Solidzie i mnie się podoba, czuje sie jak prawdziwy funkcjonariusz slóżb

Ochroniaż
@Ochroniaż

Bo dodam jeszcze że inni muszom pracować by być Dowudcami, a ja jestem nim od 4 lat i karzdy czuje respekt pszede mnom

Eni
@Ochroniaż

Ty ochroniarzu, naucz się pisać ortograficznie, właśnie Ci najbardziej zadowoleni są najgorsi w kontakcie, dzisiaj takiego jednego głąba spotkałam w sklepie, złożę na niego skargę

@Eni

Szkoda że nie wiesz co to jest ironia,.. no cóż,.. pewnie jesteś "dowudcom" z opisu.

Simple Work

Aplikowałem bodajże w lutym i zostałem zaproszony na rozmowę i podpisanie umowy na stanowisku Referent Biurowy , odmówiłem ponieważ dostałem lepszą ofertę pracy w dużej Kancelarii Prawnej jako Specjalista ds. umawiania wizyt i ds. Konsultacji , przepracowałem 9 miesięcy i muszę zmienić pracę ponieważ nie jestem w stanie pracować zdalnie co aktualnie jest wymagane przy obecnej sytuacji . Wysyłam CV do Solidu na to samo stanowisko i dostaje odpowiedź , że mam za małe doświadczenie , gdzie wcześniej miałem jeszcze mniejsze i z tego co wiem od koleżanki dostał tą posadę chłopak bez żadnego doświadczenia XD

@Simple Work

To żadna posada tylko miejsce do tyrania ponad miarę więc nie masz czego żałować

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Solid Security?

Oczywiście że tak bo wszystkiego nauczą

Ochroniarz

Na jakim stanowisku ?

Radomm

Od stycznia mam zacząć pracę w patrolu interwencyjnym. Jakieś opinie? Zacząłem teraz czytać komentarze i trochę się zniechęciłem

@Radomm

Odradzam. Najgorsi są kierownicy inspektorów pracy. Mobbing i jeszcze raz mobbing.

Jacek Gierycz

Ja jestem pracownikiem tej firmy i sobie chwalę nic nie robie no nie licząc grania na komputerze i gadania przez telefon. Nie potrzebowali ludzi z doswiadczeniem, a ja go nie mam im odpowiadało i mi. Jak chcą płacić za (usunięte przez administratora) to widocznie jest spoko

New
@Jacek Gierycz

Na jakim stanowisku?

...

Chciałbym uprzedzić wszystkich przed Panem (pożal się boże) Koordynatorem Rekrutacji pracowników ochrony fizycznej - Marcinem Ch. To co on sobą reprezentuje to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Wiktor

Jak ja zmieniałem jednego gościa na obiekcie to jeden kierowniczek z ochranianego obiektu (NIE Z SOLIDU TYLKO OBIEKTU) krzyczał na gościa i pięścią w stół uderzał. Teraz to ja się śmieję z tego.

przedszkole

Nigdy w życiu, nikomu i w żadnych okolicznościach nie życzę i nie polecam współpracy z tą firmą. Od 7 miesięcy próbuję rozwiązać umowę (zgodnie z umową 3-miesięczny okres wypowiedzenia) i stale mają jakiś problem: a to osoba nieupoważniona podpisała (np. z-ca dyrektora, upoważniony wg RODO i respektowany przez wszystkie urzędy, nawet ZUS i US!), a to droga nie taka (np. e-mail i skany), a to termin niezachowany itp. Jednym z powodów rezygnacji było niedochowanie warunków ustalanych z konsultantem, gdy chcieli podpisać umowę: 10 m-c na preferencyjnych cenowo warunkach. Po dwóch miesiącach warunki preferencyjne się skończyły i dopiero wtedy usłyszałam, że nie ma takiego zapisu w umowie. Faktycznie, nie znalazł się a ja nie zakodowałam, że sobie pominęli! Rachunki miały być wysyłane e-mailem, nie były. Natomiast wysyłane były przypomnienia o niezapłaconych fakturach. Za każdym razem musiałam prosić o korekty lub duplikaty. Od października przypominam, że ktoś powinien jednak odpisać na moje zapytania i prośby o wyjasnienia. Tymczasem znowu dowiaduję się, że mam niezapłacone faktury za październik. Jak chcą podpisać umowę, to słodcy jak miód ze smalcem. Jak jakiś problem - pies z kulawą noga się nie zainteresuje.

Były Rambo z Solidu

Jaki Covid. Covid nie istnieje to wymysł amerykańców i niemców to oni stworzyli wirusa. Kibicowałem Baidenowi. Mam nadzieję że w Polsce Lewica przejmie ponownie stery i wygoni całą prawice. Uważajcie w solidzie na jednego STANISŁAWA młody ubek i donosiciel. Potrafi rozpiep fajną grupę. UWAZAJCIE JAK U WAS STANISŁAW pracuje. Niepozdrawiam serdecznie (usunięte przez administratora)

mam unich zamontowany system alarmowy co ruz som znim problemy dzwonie na serwis to sobie jaja robiom skandal jak ludzi traktuiom sobie wsmiewki z ludzi robiom tak samo serwisanci i biuro obsludi szkandal wogule sobie nic z ludi nie robiom

SS_Wer

Potwierdzony przypadek Covid 19 w sortowni , dyrekcja nie daje żadnej informacji, niepoinformowani pracownicy pracują jak gdyby nigdy nic... Żeby nie stracić pieniędzy każą tym ludziom za najniższą krajową + nadgodziny na osobne zlecenie zarażać się tym świństwem. Patologia

Jest opcja rekrutacji przez wideorozmowę ?

@Ania

Cześć, ja ostatnio miałam rozmowe i właśnie przez wideo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 18 to opinie pozytywne, 141 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security