LEPIKO

Poznań

Opinie o LEPIKO

Rafał 2010-01-15 22:41:12
Czy ktoś słyszał może coś o firmie LEPIKO z Poznania ?
Szukają sprzedawcy w hurtowni budowlanej (Pracuj.pl 06.01.2010) ale za cholerę nic o nich nie wiem.
Podobno są tam częste rotacje …..i z zarobkami bywa różnie 
KLIENT 2010-01-16 13:15:56

Byłem klientem tej firmy i nie polecam jej. Słyszałem i widziałem ,że panuje tam zła atmosfera pracy, częsta rotacja pracowników oraz mało innowacyjne pomysły właścicieli tej firmy. Wieczna atmosfera (usunięte przez moderatora) oraz nieposzanowania podstawowych praw pracownika. Pensje bardzo marne (ok. 1200 zł netto), przy czym wykazywana najniższa a reszta pod „stołem”.
Najwyraźniej do właścicieli Lepiko nie dotarł jeszcze trend mówiący iż największą wartością firmy są doświadczeni pracownicy.
Daj sobie spokój z Lepiko, lepiej byłoby zatrudnić się w Biedronce.
inny klient 2010-01-25 21:26:30
Podobnie jak przedmówca nie polecam tej firmy. Jak masz szansę, to szukaj współpracy z kimś innym, z Lepiko ciężko mówić o współpracy.
Cezary 2015-04-07 22:16:04
Pracowałem i polecam! Pieniadze na czas. Tylko trzeba pracować i nie można pic, co pewnie sie nie podoba niektórym ;)
poik 2016-05-22 22:34:15
kiop, z tego co słyszałem nie potrzebują ludzi, którzy nie mogą im zapewnić odpowiedniego doświadczenia. Trzeba mieć min 2 lata praktyki żeby do pracy przyjęli ale to całkiem dobrze, bo firma ma samych fachowców
Zostaw swoją opinię o LEPIKO - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEPIKO