Opinie o "Premator" w Landskrona

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie "Premator". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "Premator" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Premator" w Landskrona

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w "Premator"?

Arecki Nowy wpis

Zmienialem firmy kilkukrotnie bo zawsze mnie kusily jakies kokosy u konkurencji ale wychodzilem na tym kulawo, wsrod wszystkicj dziwnych firm oszolomow to jest jedyna porzadna firema - zawsze na czas kasa, umowa porzadna, ubezpieczenie jak nalezy. Mam nadzieje przepracowac juz tylko w Prematorze do emerytury

Lewy Nowy wpis

duzo sie zmienilo w firmie, kiedys byly kiepskie umowy mimo ze kasa dobra i zawsze na czas, teraz wszysy zatrudnieni na umowach danego kraju - dunskich w Danii, szwedzkich w Szwecji itp. Placa dobrze i zawsze terminowo, nie zaluja na szkolenia i kursy. Jesli chce sie pracowac to faktycznie pracy jest duzo i na stocznich i przy konskrukcjach stalowych. Praca jak praca, kierownicy w porzadku, nie czepiaja sie bez powodu

Jaki dress code obowiązuje w "Premator"?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie "Premator"? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Agnieszka

Dzień dobry, Pracuję w Premator Norge AS z siedzibą w Norwegii, jako Administration Manager . Zapraszam wszystkich zainteresowanych pracą w Grupie PREMATOR do zapoznania się z naszym oficjalnym profilem na LinkedIN oraz oficjalną stroną internetową www.premator.com . Zobaczycie tam, że mamy w Premator Group bardzo wielu kolegów m.in. z Polski i Bułgarii, którzy pracują w Premator od wielu lat i budują z powodzeniem swoją karierę. Wartości naszej firmy to P jak Proaktywny, zaradny i uporządkowany R to od ang. 'resolute' - aseRtywny i konkRetny E jak Energiczny i zmotywowany M to od ang. 'mature' - Doświadczony i kompetenty ---EKSPERT--- w swojej branży. A jak ---AMBITNY--- Zaangażowany, zorientowany na wzrost i jakość T to od ang. 'trustworthy'. SOLIDNY i godny zaufania O jak ODPOWIEDZIALNY i profesjonalny R to zorientowanie na światowej klasy REZULTAT Poszukujemy pozytywnych, ambitnych, zaangażowanych pracowników, którzy będą chcieli się uczyć, rozwijać i ulepszać razem z nami każdego dnia. Profesjonalistów i ekspertów w branży oraz osób które cenią sobie mistrzostwo i dążą do niego. Są w Premator bardzo duże możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej i uczenia się nowych umiejętności. Zapraszamy do kontaktu z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania. Z poważaniem Agnieszka Szczytko-Johansen Administration Manager Premator Norge AS

Mateusz
@Agnieszka

Pelna zgodna. Firma o stabilnej wieloletniej pozycji na rynku. Aktualnie w trakcie rozbudowy z perspektywą wieloletniej współpracy dla każdego chętnego. Pozdrawiam

Z

Tak!

Kris

Pracuje w Premator 6 miesięcy, profesjonalna, pręznie rozwijajàca się firma

Michal
@Agnieszka

Ja pracuje od wielu lat, jestem zadowolony, wypłata na czas

Ireneusz

Jestem zadowolony

Lukas
@Agnieszka

Przyjechałem po 9 latach przerwy od Prematora zdanie miałem wyrobione mega negatywne po pracy w Landskronie po długim namyśle wróciłem do Prematora i Jestem Bardzo Pozytywnie Zaskoczony Premator się zmienia na lepsze umowy wszystko w pełni legalnie bez czarowania są związki zawodowe. Bez żadnych krzyków . Wiadomo to praca nie wakacje robić swoje trzeba...

Zbyszek
@Agnieszka

Praca jak każda, wypłata na czas

Olga

Rewelacyjna współpraca, polecam!

Firma zagraniczna wymaga pracy a nie o….a, pensja na koncie na czas, jak pieniądze sa potrzebne wcześniej, to wyplacaja zaliczki, placa za bilety, badania lekarskie, warunki mieszkaniowe dobre, panie w firmie dbaja o umowy i ubezpieczenie, pracuje już prawie cztery lata, Andrzej.

Grzegorz K

ciekawe dlaczego ludzie pracuja w tej firmie po kilkanascie lat? pewnie dlatego ze maja na czas zaplacone, uczciwie i terminowo, ze firma od kilkudziesieciu lat jest na rynku i nie zwija sie jak co niektore, ze nie placi po kawalku. Wszystkie oszolomy ktorym sie wydaje ze praca na stoczni jest lekka niech sadza tulipany w Holandii albo myja (usunięte przez administratora) starym Niemcom a nie robia zamet i zadyme.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu "Premator"?

Do pytanie

Musisz być malarzem, jeśli masz Norsok to na pewno cie przyjmą lub paskarzem i naprawdę coś umieć

Czy w "Premator" zatrudniani są obcokrajowcy?

Olek

tak, w firmie pracuja ludzie roznych narodowosci

Justyna
@Olek

A najwięcej Ukrainców czy jaka narodowość?

Kapitan ameryka

Tak są

Kapitan ameryka
@Justyna

Więcej polaków

Kacper
@Kapitan ameryka

Nie którzy bardziej w porządku niz nasi

Czesław

Jezdze z ta firma juz przez kilka dobrych lat jesli jedziesz do pracy to licz sie z tym ze pracowac trzeba jest to ciezka praca ale dobrze platna pieniadze sa na czas panie w biurze przemile zawsze pomocne odpowiedza na kazde pytanie interesuja sie i nawet wypytuja jak sie pracuje. Z zaliczkami nie ma problemu jesli chcesz jechac do pracy i myslisz ze bedziesz mogl sie obijac to lepiej zostan w domu. Gdyby bylo zle i tak jak niektorzy pisza to by ludzie nie jezdzili, bez przesady. Tak jak pracujesz tak jestes traktowany proste. Pozdrawiam Czesiek

Anty czesio
@Czesław

Czesiu jak wskazuje twój nick jesteś prawdziwy czesiu..Pewnie jakis majsterek siedzi i pisze pozytywne opinie na temat tej pseudofirmy. Normalnie (usunięte przez administratora). I nie pierd.l czesiu że tam jest dobrze i normalnie.I kierowca narkoman z redy..

mario

czesc.jesli mozesz wyslij mi namiary Prematora .marwysx@gmail.com dzieki

Antypremator
@mario

Kierowca najlepszy...

Dawid
@Czesław

Co ty chłopie za bzdury wygadujesz śmieszna umowa o pracę jakby o dzieło w Polsce zero świadczeń brak dodatku nadgodzinowego czym więcej godzin wyrobisz to ci podatku zabiorą wracasz do Polski na urlop i niemasz żadnych świadczeń przeczytaj sobie dobrze co w umowie pisze praca godzinowa

Kuba
@Dawid

Chłopie bzdury to ty piszesz, słyszałeś coś od kolegów i nie wiesz w jakim kościele dzwony dzwonią !!!, ile godzin wypracujesz tyle dostaniesz, nie ma żadnych umów polskich jesteś zatrudniony na szwedzkiej umowie o pracę i stawka jest spoko, na przyszłość jak nie wiesz to nie pisz, ja tam pracuję już dosyć długo to wiem, a kumplom powiedz że pracować wszędzie trzeba a jak chcą pić to wypad do domu.

@Kuba

No a tak właściwie to co ta szwedzka umowa mówi? Bo widzę, że on jednak trochę wad tego powymieniał

Anty Dawid
@Dawid

Chyba Ty Dawid bzdury wypisujesz, umowy o dzieło były kilka lat temu, tak jak w Polskich firmach, płaca zawsze była dobra, teraz to wyjeżdżasz na umowę szwedzka albo norweską, masz zakwaterowanie przejazd dobra stawkę i dietę, no chyba że szukasz wyjazdu za granicę żeby popić ale nie za bardzo się napracować.

Arek
@Ewa

Normalna szwedzka umowa o pracę

Miki1234

Cześć ja tez mam info do kierownika firmy w Dani.Majser Szymon jest straszny dla ludzi to on wprowadza na twej placówce którą masz pięknie ułożoną (usunięte przez administratora) Jest wolgarny chamski i strasznie ludzi dołuje. Jest tez duzo starszych pracownikow jak to mówią podpora Prematora ktora juz tez nie wytrzymuje ale boją się powiedziec ci o tym bo są filcowani przez tego majstra.Gratuluje ci bo reszta jest ok dbasz o ludzi i to jest piekne Cześć

Hanna
@Miki1234

Może lepiej zadzwonić do szefa i powiedzieć mu to osobiście? Boisz się czegoś, że wolałeś pisać tutaj? Chodzi o tego złego kolegę?

Xtc

Wlasnie wrocilem dzis z tego strasznego dziadostwa ludzie omijajcie ta firme premator sprzedaja cie do ultramarine i stocznie w landskronie i tego j******o beduina araba to czlowiek bez uczuc nie uznaje swiat zadnych ludzi traktuje jak g***o pracuje sie non stop bez jakielkolwiek umowy ubezpieczenia za gola stawke 90 sek minus podatek tj 73 sek/h zero dodatkow za prace w nocy w weekendy warunki na stoczni skandaliczne gdybym mial mozliwosc wstawienia zdjec zrobilbym to ale nie da rady tu, praca w doku przy remontach statkow brak jakichkolwiek zasad bhp samowolka totalna ludzie nachlani wodka ktora sie leje codziennie w pracy przed i po boisz sie o swoje zdrowie i bezpieczenstwo sprzet to zenada wszystko stare zdezelowane wszystkiego brakuje mi sie udalo mieszkalem poza stocznia ale wiekszosc ludzi zyje na stoczni gdzie jest jak w norze syf brud smrod i wszedzie pijaki napalone pety wszedzie ohyda i brak slow ludzie dla siebie wredni podli JEST MALA GARSTKA NORMALNYCH LUDZI i kazdy kazdego podpieprza ... NIE POLECAM NIKOMU! OMIJAJCIE SHIP SERVICE I ULTRAMARINE Z GDYNI JESLI WYSLAC CHCA DO LANDSKRONY DO PREMATOR STOCZNI !!!!!!

Hussun Cuh
@Xtc

Warunki socjalne jakie panuja na stoczni to wizytowka kultury osobistej ludzi tam przebywajacych. Mityczny zly arab to tez wizytowka osob tam przebywajacych, jak widac bydlo traktowal z nalezytym mu szacunkiem - jak bydlo!

Bagatela Grzegorz

Witam czy wiecie czy potrzebuja ludzi do pracy wyslany kwestionariusz i cisza

Witam powiem szczerze przyjechałem pracuje tu w Danii w stoczni orskov w prematorze. Praca to nie jest praca bo można pracować ciężko ale pracować mam na godzinę głodową stawkę 142.60 ddk na godzinę a zapieprzam na akord tak ganiaja pseudo foremani nie znający się na pracy bo jak jak w Polsce w polu pracowali np. Taki Szymon forusi wielki nie umie nawet pokierować ludźmi. Firma (usunięte przez administratora) pieniądze puszczają przez Bułgarię z dniówki zabierają za kwaterę jedna godzinę za przerwy nie liczą co to jest ale jestem tu teraz i do zjazdu wytrzymama jak przyjadę nagłośnie to w urzędzie do tych celów trzeba tępić (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)pracę.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w "Premator"?

Wujas

Zawsze pod koniec m. Zawsze wypłacalni na czas

Filipek

Dziwne są te niektóre opinie. Wiem, że firma jest bardzo dobrym pracodawca.

zenon smetana
@Filipek

Zgodzę się z Tobą firma jest jak najbardziej ok ale parę osób którzy tam siedzą od kilku lat czują się jak w własnym folwarku nietykalni lenie i trzymają się tylko dlatego że już wszędzie są spaleni bo tylu ludzi zwiezli że jak pojawią się w innej firmie to ludzie ich zaje... chodzą kręcą gadają robią wszystko aby zwieść człowieka w którym czują zagrożenie szkoda że kierownictwo tego nie widzi lub tak wygodniej

arni
@zenon smetana

tak tak rodzinna FIRMA ojciec matka sprzątaczka dwóch synów kuzyn synów szwagierka w biurze i w biurze rodzina w gdyni

Zibi66
@zenon smetana

wszedzie sie (usunięte przez administratora) trafia, w kazdej firmie znajdzie sie jakis oszolom ale placa i to dobrze i na czas, jak sie robi swoje to jest spoko, kwatere zawsze mozna zmienic jak sie nie podoba

Maniek

Mam pytanie jak to wygląda od strony podatkowej w tej firmie jaka umowa i wogule słyszałem że 95 koron szwedzkich na początek ale to jest brutto i od tych 95 koron minus coś tam coś tam i wychodzi 80 z groszem a potem w Polsce podatek od tej kwoty co już na rękę oco tu chodzi

brachu84
@Maniek

95 koron to stawka dla nowicjuszy ktorzy podejmuja pierwsza prace i pracownikow niewykwalifikowanych; oczywiscie od wynagrodzenia potracany jest podatek, jak na kazdej legalnej umowie :-) Fachowcy zarabiaja duzo wiecej :-) Praca jest rzetelnie rozliczana, ja pracuje od kilkunastu lat i nigdy pensje nie spoznily sie nawet o jeden dzien. Jedna z niewielu firm gdzie zawsze placa na czas i nie w kawalkach.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w "Premator"?

Spoko

jest biuro w Gdyni ktore wysyla ludzi

Michal

przyjechal Rambo i myslal ze jest najlepszy na swiecie i wyrzyguje ze mu sie nie udalo sprzetu nakrasc zeby go potem na targowisku za flache opylac...

Daniel

Bardzo dobry pracodawca ,ale trzeba jeszcze mieć chęci do pracy żeby móc to docenić, ja polecam.

Mati
@Daniel

(usunięte przez administratora) dostajesz dwie pary rękawiczek na dzien czy 5 minut przerwy dluzej? Za pisanie takich komentarzy?

Zostaw merytoryczną opinię o "Premator" - Landskrona

• Jak się pracuje w "Premator"?

Zobacz opinie na temat firmy "Premator" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Premator"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"Premator"