"Premator"

Landskrona

Opinie o "Premator"

cichy 2012-10-05 17:36:51
katastrofa , warunki mieszkaniowe tragedia , w pracy bialy murzyn , cos powiesz to dostajesz bilet powrotny , jak odmowisz pracy np 24 godz - bilet , traktuja ludzi jak bydlo , jedynie co dobre to wyplata zawsze na czas i jest ... ale stawka uwaga 90 koron minus podatek , bez zadnego zatrudnienia , czyli jesli chcesz zarobic to tylko godzin natrzaskac , ludzie tam robia po 300-400 godzin w miesiacu
jbl 2012-11-08 00:44:13
Siema, a byl tam moze sledziu z gdanska jedno oko ma slepe ? Naprawde tam tak strasznie ?
anonim 2014-06-03 08:13:08
to co pisze kolega prawda i jakie nagodzin stawka cały czas taka sama godzin trzeba pilnować bo potrafią się nie zgadzać kierownik ... arab... czarny gestapo ... wie wszystko na każdy temat .. odpyskujesz albo na kampie siedzisz albo do domu.. na pokoju potrafi być po 4 osoby gdzie 2 to już tłum ... z mieszkanie nie płacisz uwaga mieszkasz na stoczni lub na stancji poza nią.... na stoczni więcej zarobisz .. bierze każde roboty i każdy człowiek jest do wszystkiego...np dźwigowy robi po mazutach.. a malarz ssafkuje gówniaka ...mechanicy robią po balastach... a zarobki 90 kr i nie chce dać więcej... bo oszczędność...
adi 2014-07-22 23:47:05
premator to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
toja 2014-09-04 09:53:34
cieniasy hahaa
Rotor 2015-02-28 06:06:20
Widzę, że na dobrą sprawę pracownicy nie specjalnie się chcą dzielić swoim doświadczeniem czy wiedzą - wynika to z wielu rzeczy, najczęściej boi się o swoją posadę. Mam nadzieję, że nie dochodziło na tym poziomie do żadnych spięć, bo byłoby to najgorsze rozwiązanie z możliwych, nie mówiąc o natychmiastowym mobbingu.
bolo 2015-03-04 13:26:37
UWAGA!!! UWAGA!!!UWAGA!!! NA PREMATOR!!!
ARAB NIE JEST TAKI ZŁY WCALE SIE MU NIE DZIWIE ŻE ŚCIGA TYCH BRUDASÓW CO U NIEGO PRACUJĄ!!! 2.WARUNKI ZAMIESZKANIA SĄ TRAGICZNEEEEEEEE (PRACUJE 10 LAT NA KONTRAKTACH I NIGDY NIE WIDZIAŁEM PODOBNYCH)3 SZOK TO MAŁO POWIEDZIANE ,ŁÓŻKA ZEJSZCZANE WSZĘDZIE KIEPY ŚMIECI I BRUD!!!WC ?JEST TAKIE ZE OTWIERASZ DZWI I SRASZ GDZIE CI PASUJE A PAPIER NA DESKĘ LUB ZIEMIĘ!!! WSZĘDZIE ŚMIERDZI WSZYSTKO SPOCONE LODÓWKI ZGNIŁE I ZABRUDZONE SYFEM Z PRZED 2 MOŻE 3 LAT SZOK NAPRAWDĘ!!!
BRAKUJE MI SŁÓW ŻEBY TO OPISAĆ TEN SYF NIKOMU NIE POLECAM .
marq 2015-03-05 18:19:50
jak zejszczane i brud ?to te chamy tam nie sprzątaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za brudasy!!! dzieki
poukładany 2015-03-26 22:03:26
człowieku jedz sprawdz jak nie wierzysz człowiek który dba jakkolwiek o higienę obraca sie na pięcie i odrazu chce do domu jechać !!! syf jak nigdzie ,w życiu czegoś podobnego nie widziałem !!
wnik 2015-08-05 07:38:48
jak napisałeś Arab jest szefem od wszystkiego więc warunki socjalne sanitarne i mieszkaniowe są takie a nie inne JAKI PAN TAKI KRAM.
W Geteborgu jest odwrotnie
NO TO JEDZ 2016-04-20 20:27:35
ZOBACZ TO MIESZKANIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
aga 2016-05-10 11:35:39
Zależy gdzie trafisz, nie każda agencja mowi od razu jakiewarunki panuja tam zreszta nie maja tez na to wplywu,ponieważ pracownicy też maja wiele do czyneinia z tym co dziej esie w mieskzaniu jedni sprzataja drudzy nie
Zostaw swoją opinię o "Premator" - Landskrona
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Premator"