"Premator"

Landskrona

Opinie o "Premator"

cichy 2012-10-05 17:36:51
katastrofa , warunki mieszkaniowe tragedia , w pracy bialy murzyn , cos powiesz to dostajesz bilet powrotny , jak odmowisz pracy np 24 godz - bilet , traktuja ludzi jak bydlo , jedynie co dobre to wyplata zawsze na czas i jest ... ale stawka uwaga 90 koron minus podatek , bez zadnego zatrudnienia , czyli jesli chcesz zarobic to tylko godzin natrzaskac , ludzie tam robia po 300-400 godzin w miesiacu
jbl 2012-11-08 00:44:13
Siema, a byl tam moze sledziu z gdanska jedno oko ma slepe ? Naprawde tam tak strasznie ?
anonim 2014-06-03 08:13:08
to co pisze kolega prawda i jakie nagodzin stawka cały czas taka sama godzin trzeba pilnować bo potrafią się nie zgadzać kierownik ... arab... czarny gestapo ... wie wszystko na każdy temat .. odpyskujesz albo na kampie siedzisz albo do domu.. na pokoju potrafi być po 4 osoby gdzie 2 to już tłum ... z mieszkanie nie płacisz uwaga mieszkasz na stoczni lub na stancji poza nią.... na stoczni więcej zarobisz .. bierze każde roboty i każdy człowiek jest do wszystkiego...np dźwigowy robi po mazutach.. a malarz ssafkuje gówniaka ...mechanicy robią po balastach... a zarobki 90 kr i nie chce dać więcej... bo oszczędność...
adi 2014-07-22 23:47:05
premator to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
toja 2014-09-04 09:53:34
cieniasy hahaa
Rotor 2015-02-28 06:06:20
Widzę, że na dobrą sprawę pracownicy nie specjalnie się chcą dzielić swoim doświadczeniem czy wiedzą - wynika to z wielu rzeczy, najczęściej boi się o swoją posadę. Mam nadzieję, że nie dochodziło na tym poziomie do żadnych spięć, bo byłoby to najgorsze rozwiązanie z możliwych, nie mówiąc o natychmiastowym mobbingu.
bolo 2015-03-04 13:26:37
UWAGA!!! UWAGA!!!UWAGA!!! NA PREMATOR!!!
ARAB NIE JEST TAKI ZŁY WCALE SIE MU NIE DZIWIE ŻE ŚCIGA TYCH BRUDASÓW CO U NIEGO PRACUJĄ!!! 2.WARUNKI ZAMIESZKANIA SĄ TRAGICZNEEEEEEEE (PRACUJE 10 LAT NA KONTRAKTACH I NIGDY NIE WIDZIAŁEM PODOBNYCH)3 SZOK TO MAŁO POWIEDZIANE ,ŁÓŻKA ZEJSZCZANE WSZĘDZIE KIEPY ŚMIECI I BRUD!!!WC ?JEST TAKIE ZE OTWIERASZ DZWI I SRASZ GDZIE CI PASUJE A PAPIER NA DESKĘ LUB ZIEMIĘ!!! WSZĘDZIE ŚMIERDZI WSZYSTKO SPOCONE LODÓWKI ZGNIŁE I ZABRUDZONE SYFEM Z PRZED 2 MOŻE 3 LAT SZOK NAPRAWDĘ!!!
BRAKUJE MI SŁÓW ŻEBY TO OPISAĆ TEN SYF NIKOMU NIE POLECAM .
marq 2015-03-05 18:19:50
jak zejszczane i brud ?to te chamy tam nie sprzątaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co za brudasy!!! dzieki
poukładany 2015-03-26 22:03:26
człowieku jedz sprawdz jak nie wierzysz człowiek który dba jakkolwiek o higienę obraca sie na pięcie i odrazu chce do domu jechać !!! syf jak nigdzie ,w życiu czegoś podobnego nie widziałem !!
wnik 2015-08-05 07:38:48
jak napisałeś Arab jest szefem od wszystkiego więc warunki socjalne sanitarne i mieszkaniowe są takie a nie inne JAKI PAN TAKI KRAM.
W Geteborgu jest odwrotnie
NO TO JEDZ 2016-04-20 20:27:35
ZOBACZ TO MIESZKANIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
aga 2016-05-10 11:35:39
Zależy gdzie trafisz, nie każda agencja mowi od razu jakiewarunki panuja tam zreszta nie maja tez na to wplywu,ponieważ pracownicy też maja wiele do czyneinia z tym co dziej esie w mieskzaniu jedni sprzataja drudzy nie
Xtc 2016-12-25 17:15:50
Wlasnie wrocilem dzis z tego strasznego dziadostwa ludzie omijajcie ta firme premator sprzedaja cie do ultramarine i stocznie w landskronie i tego j******o beduina araba to czlowiek bez uczuc nie uznaje swiat zadnych ludzi traktuje jak g***o pracuje sie non stop bez jakielkolwiek umowy ubezpieczenia za gola stawke 90 sek minus podatek tj 73 sek/h zero dodatkow za prace w nocy w weekendy warunki na stoczni skandaliczne gdybym mial mozliwosc wstawienia zdjec zrobilbym to ale nie da rady tu, praca w doku przy remontach statkow brak jakichkolwiek zasad bhp samowolka totalna ludzie nachlani wodka ktora sie leje codziennie w pracy przed i po boisz sie o swoje zdrowie i bezpieczenstwo sprzet to zenada wszystko stare zdezelowane wszystkiego brakuje mi sie udalo mieszkalem poza stocznia ale wiekszosc ludzi zyje na stoczni gdzie jest jak w norze syf brud smrod i wszedzie pijaki napalone pety wszedzie ohyda i brak slow ludzie dla siebie wredni podli JEST MALA GARSTKA NORMALNYCH LUDZI i kazdy kazdego podpieprza ... NIE POLECAM NIKOMU!
OMIJAJCIE SHIP SERVICE I ULTRAMARINE Z GDYNI JESLI WYSLAC CHCA DO LANDSKRONY DO PREMATOR STOCZNI !!!!!!
Tomas 2016-12-29 10:38:00
Witam wszystkich którzy wybierają się do landskrony na stocznie do leśnego Araba. Nie polecam tam pracować. Ostatnio został pobity i związany chłopak po przez opaski ucieknie i jak by było mało zwiazano go jeszcze pasami które mające atesty. został masakrycznie pobity i zostawiamy na całą noc na zimnych kafelkach. następnie wręczyli bilet i został wywieziony na lotnisko. Kierowca cały czas na cpany i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak by woził ziemniaki delikatnie mówiąc. Do czasu aż coś się stanie a w tedy może wezmą się za to co się tam wyprawia.
Jan. 2016-12-30 22:54:28
To wszystko się zgadza to co jest opisane.Nie do uwierzenia co tam się wyprawia. 90% to prawdopodobnie kryminał. Omijać,omijać.
Pies ogrodnika 2017-01-14 22:15:18
Tak byłem w tym syfie stołówka,szatnia i łazienki syf a toalety chlew że tam jeszcze epidemia nie wybuchła to cud i jeszcze tam ludzie mieszkają na stoczni obok arab mordę drze jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a oni są zachwyceni że mają robotę niektórzy tam pracują po 8 lat i mówią na araba tata [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jacyś ,tego co związali był pijany i szukał bójki powinni policję wezwać .Ship serwis to dawna ultramarine i jeszcze Nautikus też omijac
Zostaw swoją opinię o "Premator" - Landskrona
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Premator"