Well Max

Poznań

Opinie o Well Max

kicia 2010-01-15 16:16:10
Dziś dostałam propozycje pracy w tej firmie,ale po przeczytaniu Waszych opinii chyba podziekuję.Dobrze że piszecie na ten temat bo nie pójde na rozmowę i nie będą mi kitu wciskać.Nie mam zamiaru starszych ludzi nabijać w butelkę i wciskać ciemnoty!!!!! DZIĘKI!!!!
ufol 2010-01-21 09:27:27
Ostrzegam!!!!!!!!!! Jeżeli ktoś, ma zamiar pracowac w firmie
Welmax to odradzam. Jest to fatalny pracodawca. Ludzi się traktuje jak popychadła, udają, że sluchają ale pracownik nie ma nic do powiedzenia. Dzwoni się i naciąga ludzi na śmieszne pokazy, ludzie narzekają na tą firme, nie chcą przychodzic bo twierdzą, że firma ich oszukała. Pracuje sie beznadziejnie. Zachęcają miłą atmosferą pracy, hehehe ta atmosfera która tam panuje, napewno nie jest miła!!!!!
pola 2010-08-11 15:54:07
tak sie sklada ze od roku tam pracuje.i nigdzie nie musze dzwonic:)jezdze na pokazy poscieli itd i ja sprzedaje:)tazke co Ty tu piszesz?zarobki z pewnoscia mam 5 razy wieksze od Twoich..:)
giki 2016-04-21 15:42:41
Naprawde dobrze leczą i to jest prywatna klinika, tylko, ze ceny są naparwde spore, ale w końcu oferują najwyzszą jakość i to jest na ,ale pewno na plus dla nich tylko nie ma obecnie ofert od nich żadnych.
Zostaw swoją opinię o Well Max - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Well Max