logo Perspektiva

Perspektiva

Poznań

Opinie o Perspektiva

A. 2009-07-02 22:08:41
Brak profesjonalizmu,mimo obietnicy odpowiedzi żadnej nie otrzymałam. Rozmowa rekrutacyjna była sztampowa, pytania standardowe, takie same są wszędzie w internecie.
Meg 2010-02-25 18:43:20
A ja jestem odnioslam dobre wrazenie.Wprawdzie teraz jade zinna firma,bo juz sie umowilam,ale pamietam( usunięte przez administratora ).Kolezanka z nimi jechala do Holandii.Nie bardzo sie to sprawdzilo,bo Holender nie umial tego przygotowac,ale z tej strony bylo OK.Tak mowila.
sara 2011-03-31 19:03:10
nigdy nie godzcie sie na wyjazd bo( usunięte przez administratora )i traca w polsce prace zeby wyjechac do holandi i ze sobie polepszyc w cale ze nie bedzie lepiej bo tam ludzi nie maja pracy pisza ze zarobisz ( usunięte przez administratora ) jesli chodzi o zawod rzeznik a co do tego przyjdzie ze tylko minimalna placa wynos( usunięte przez administratora ) a koordynator twierdzi ze poszuka lepsza platna i co do tego przychodzi ze wcale nie szuka i przez to ludzi traca nie dosc ze prace w polsce to jeszcze na podroz do holandii i do polski
Mic 2016-04-21 16:08:31
Cześć powiedzcie mi czy w Perspektiva jest jakaś praca dla młodych, bo widziałem kiedyś ogłoszenie do holandii i bym szczerze mówiąc wyjechał nawet dziś
Zostaw swoją opinię o Perspektiva - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perspektiva