logo Carefleet S.A

Carefleet S.A

Toruń

Opinie o Carefleet S.A

obserwator 2014-06-03 10:56:07
nie polecam. brak procedur, jasnookreslonych zasad premiowania, musisz być znajomym prezesa, by spokojnie pracować i nie musieć byc z niczego rozliczanym.
Pracuje mnóstwo ludzi bez kompetencji ( np. kierownicy w dziale AM, dyrektor tegoz działu), którzy o zarządzaniu podwładnymi nie maja zielonego pojęcia ( szkolenie nie daje im takich uprawnień, bo nie potrafia przełozyc wiedzy na dzień pracy). Brak umiejętnego motywowania. Prezes ma osoby, które lubi i które maja premię, dodatkowe szkolenia, lepsze samochody. Ale rozowju firma w żadem sposób nie gwarantuje. Z firmy o zerowej rotacji, zrobiła sie firma z której odchodzi mnóstwo ambitnych osób, które mają dość słuchania, że sa za młode na awans, czy otrzymać dodatkowe szkolenie niezmiernie przydatne w pracy.
Ciekawe, kiedy nic nieznaczaca firma ochroniarska przejrzy na oczy...
seba 2015-12-05 14:51:45
Cześć. Kiedyś wpadła mi w oko oferta od Carefleet na specjalistę, bodajże ds. obsługi ogumienia. Abstrahując już od tego ogumienia, zastanawiam się, dlaczego firma już nikogo nie szuka.
Zostaw swoją opinię o Carefleet S.A - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carefleet S.A