Renomal

Wrocław

Opinie o Renomal

admin 2015-06-06 13:44:13
Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy Renomal, które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!
Arturro 2016-02-21 17:13:52
Pracowałem tam kiedyś, bedzie już z 5 lat temu, ale chyba Ty-weao pomyliłeś firmy, bo Renomal istnieje od 199któregoś, cały czas ten sam Pan Krzysiek jest szefem i jest OK. Mam czasami z nimi kontakt. Jest tam wciąż 2 kolesi, którzy pracują tam w Renomalu już po kilkanaście lat!!!! To była firma z najlepszą atmosferą!!!! coś o tm wiem, bo na rynku pracy jestem od ponad 25 lat, pracowałem w sumie w 13 firmach - w takich mini 2~3 osobowych i w korpo na różnych szczeblach. Pozdrawiam Pana Krzyśka - Szefa, Adama i Pawła!! :)
władzio 2016-04-24 15:30:59
to fajnie w sumie, że mimo że już tam nie pracujesz cały czas utrzymujesz z nimi kontakt, bo to tylko świadczy o tym, jak porządnym pracodawcą jest ta firma, dzięki za twoją opinię i pozdrawiam :) władysław
Zostaw swoją opinię o Renomal - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renomal