logo RE/MAX Polska

RE/MAX Polska

Łódź

Opinie o RE/MAX Polska

zniesmaczony 2010-01-15 11:30:41
Niestety z wielkim niezadowoleniem nie polecam tego biura nieruchomości. Pracownicy "po trupach" wyszukują mieszkań niekiedy nie adekwatnych do tych jakie klient szuka. Nachalność przekracza wszystkie granice. Proponuje poszukać bardziej znanych biur.
Beniek 2011-03-09 21:05:48
Gdyby PAN musiał płacić jako pracownik REMAX PEAK za wszystko sam, nawet za korzystanie z biura, za banery, za reklamy, za wizytówki, za telefon, za paliwo i nie maiałby PAN żadnych dochodów / bo REMAX płaci tylko procent od sprzedaży/ to też by PAN wciskał klientom wszystko- mając przed oczami swoją głodną rodzinę...
gfsd 2013-12-05 00:39:59
pracujesz na zasadzie firma-firma 50-80%
klient 2014-02-07 15:11:25
Szczerze nie polecam kontaktu z tym Biurem a zwłaszcza z jego ( usunięte przez administratora ).Nie polecam podpisywania umowy na wyłączność w tej firmie. Jest to sieciówka która nic nie robi w kierunku sprzedaży a jak się trafi klient to "fart"
AGENT NIERUCHOMOŚCI 2015-03-23 20:00:56
ten kto to napisał na pewno nie pracuje w tej firmie, zwalniają tylko nieuczciwych, którzy oszukują. To nie jest zachłanność właścicieli ale nie pozwalanie na oszukiwanie firmy przez ludzi, którzy mienili się agentami ale nigdy nimi nie byli i nie będą, bo agent to uczciwy , odpowiedzialny profesjonalista a nie oszust!!!
Malta 2016-06-15 15:24:33
Czemu taką wodę z mózgu robicie czytającym?

Sama korzystałam z ich usług, zapłaciłam wysoka prowizje ale obsługa biura była tego warta. Coś co jest dobra po prostu kosztuje. Z tego co widzę nie ma w tej firmie miejsca dla nieudaczników, którzy chcieliby dużo a nic sobą nie reprezentują. Na pewno polecam wszystkim. A jeśli ktoś kto to czyta będzie pracować w REMAX a ja mam wiele nieruchomości, to może się kiedyś spotkamy jako klient-agent, bo tylko w REMAX będę w Polsce sprzedawać swoje nieruchomości.Oni zapewniają europejski standard.
Zostaw swoją opinię o RE/MAX Polska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RE/MAX Polska