eStoreMedia

Toruń

Opinie o eStoreMedia

zaw 2010-06-09 14:55:16
Jeśli chcesz pracować w firmie, która na wszystkie możliwe sposoby tnie koszty - to jest to coś dla ciebie.
Jeśli nie chcesz etatu, tylko co miesiąc wolisz podpisywać umowę zlecenia (bo zusy, itd.) - to jest to dla ciebie.
Słowem - kombinatorzy, którzy tylko patrzą jak maksymalnie wykorzystać wszystkich naokoło...
bb 2010-07-08 14:12:15
Fakt, nie dostaniesz u nich etatu, bo im się to nie opłaca...
Pracownik jest dla nich wyłącznie do wykorzystania - ma pracować, a jak zacznie się stawiać, to się go szybko pozbywają, że niby "nie jesteśmy zadowoleni"...
Jak dla mnie - chcą jak najwięcej pieniążków wyłudzić, skąd tylko się da (dostali dotację z UE na projekt, który i tak nie ma szans powodzenia).
Dużo gadają, obiecują, a potem - przekręcają swoje własne słowa, że niby "nie to chcieliśmy powiedzieć"...
Biznesmeni tacy, że lepiej TRZYMAĆ SIĘ OD NICH Z DALEKA!
em 2013-01-03 12:15:38
Prawie wszyscy pracownicy to studenci i im bardzo pasuje proponowana forma zatrudnienia, nie muszą opuszczać zajęć, trzeba tylko deadline dotrzymać w swoich zadaniach.
Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia są jasne i określane podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Firma jest bardzo elastyczna a zespół pracowników wraz z szefem bardzo pozytywni :).
Wo 2013-01-03 12:50:12
Nie rozumiem pierwszych dwóch postów, widać przez te 2 lata dużo się zmieniło. Zresztą jak widać, jednak projekt się powiódł bo firma się rozrasta.
Szef bardzo pomocny, komunikatywny, wszystkie sprawy "administracyjne" załatwiane szybko i pozytywnie. Zresztą cały zespół jest bardzo pomocny i przyjazny.
Przy rozpoczynaniu pracy zostałem zapytany jaka forma zatrudnienia mi pasuje, oraz zapewniony, że jeśli będę oczekiwał innej umowy to nie będzie problemu z jej zmianą.
Godziny pracy elastyczne, spokojnie można pogodzić pracę z uczelnią. Poza tym bardzo dużo się tam nauczyłem i dużo będę zawsze tej fimie zawdzięczał.
e 2013-12-19 14:37:02
Stawka mocno zależy od stanowiska, ale absolwenci dobrych uczelni pracujący na pełny etat lub na stałe współpracujący z firmą mogą liczyć na start na wynagrodzenie przewyższające średnią krajową.
klarcia 2014-06-24 16:08:32
"Wynagrodzenie przewyższające średnią krajową" - ciekawe o ile?
w znajomych mi firmach tego kalibru, daja 2 złote powyżej średniej, to tez już jest "powyżej".
średnia krajowa 2014-07-13 15:59:39
Niestety, nie daja sredniej krajowej, obiecują, manipulują, nie mają "czasu' i jakos ten czas upływa, pracownicy zwalniają się i przychodzą następni zwabieni obietnicami , niestety bez pokrycia. ogolnie - unikac takich cwaniakow.
anonim 2014-07-23 14:59:00
min. 15pln / h na rękę
wtajemniczona 2014-07-23 15:03:01
stali pracownicy mają indywidualne warunki, a stażyści oraz osoby zapraszane do tymczasowej współpracy otrzymują ok. 15 pln / h na rękę
tomcioo 2015-01-26 16:08:18
oo, no proszę czyli zakładając, że taki specjalista pracuje średnio po 8 godzin to w najlepszym wypadku wychodzi mu po 160 zł za dzień, to całkiem spoko powiem Wam, ja bym się nie spodziewał aż takich kwot szczerz mówiąc będąc u nich na rozmowie.. ale jak będę miał okazje być to tyle własnie podam jak zapytaja.
Specjalistka 2015-02-19 12:19:07
Obietnice bez pokrycia. Zostałam zatrudniona na potrzeby konkretnego projektu, podczas rozmowy kwalifikacyjnej i później wielokrotne zapewnianie o tym, że oczywiście, praca się znajdzie i po zakończeniu tego projektu. Następnie temat ciągle odsuwany, po skończeniu projektu niestety "nagle" okazuje się, że pracy jednak nie ma. Umowa o dzieło od godziny.
Na plus: bardzo luźna atmosfera, elastyczne godziny i możliwość wykonywania pracy zdalnie.
eStoreMedia - official 2015-04-17 16:43:50
eStoreMedia współpracuje z kilkudziesięcioma audytorami freelancerami. Zazwyczaj liczba godzin dostosowana jest do potrzeb audytora, choć w pewnych przypadkach niektóre osoby mogą otrzymywać mniej zleceń (np. bardzo popularne języki lub bardzo niszowe). Stawka dla wszystkich jest taka sama. Zazwyczaj jest grupa bardziej zaangażowanych osób i taka, która traktuje tę pracę dorywczo. Spośród osób zaangażowanych, które dodatkowo są na ukończeniu studiów, eStoreMedia rekrutuje osoby do pracy stałej - prowadzenia projektów. W przeciągu ostatnich 6 miesięcy stałe zatrudnienie w ten sposób znalazło 5 osób (a 3 dostały już kolejny awans). Oprócz tego eStoreMedia zatrudnia specjalistów z bogatym wieloletnim doświadczeniem.
200 2016-05-11 17:29:27
hej widze ze szukaja teraz na stanowisko grafika- Frontend developer - HTML+CSS w Warszawie wymagana jest bardzo dobra znajomość Photoshop'a / Fireworks'a,znajomość HTML, CSS,znajomość wizualizacji danych w Excelu
Zostaw swoją opinię o eStoreMedia - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eStoreMedia