Opinie o GEALAN Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEALAN Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEALAN Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEALAN Polska Sp. z o.o. w Rzgów

Gumis

Mozna by duzo opowiedziec o pracy tutaj nawet jesli nie ma sie duzego stazu . Praca na produkcji spoko . Z chlopakami zawsze mozna sie dogadac ale im bardziej w gore tym gorzej . Kierownictwo juz chyba dawno zapomnialo o tym na czym taka praca polega a sama produkcja dziala glownie dzieki brygadzistom . Jednemu z ,,kierownikow,, mozna by bylo zmienic stanowisko na kierownik monitoringu bo to w sumie jedyne co robi . Na hali go prawie nie zobaczysz bo wogole nie wychodzi z biura na co pozwala mu kolega pan dyrektor . Benefity jakies sa np grusza czy karta multisport ale niema opieki medycznej . Stawka nienajgorsza ale robi sie na 4 brygady i na pomoc od kierownictwa nie ma co liczyc .

Kamila

Firma GEALAN jest firmą zatrudniającą około 350 osób. Pracowałam w dziale Ekstruzji i bardzo chwalę sobie wszystkich operatorów i brygadzistów - świetnie mi się z nimi współpracowało, to oni tworzyli super atmosferę, dzięki czemu szybciej odnalazłam się na swoim stanowisku. To oni napędzają całą produkcję. Co do pracy w biurze, to już inna bajka, bo z miesiąca na miesiąc działo się coś niepokojącego z atmosferą wśród ludzi, która stawała się toksyczna. No ale co kto lubi. Na niekorzyść też są różne układy, znajomości, które są zakorzenione i nie da się ich zmienić, więc nowym osobom jest tu trudno, a zwłaszcza tym, które mają jakieś poczucie sprawiedliwości, bo trudno jest nie reagować na różne sytuacje, które można tu napotkać. Co do benefitów to są: - SmartLunch - wczasy pod gruszą - kasa na Boże Narodzenie - MultiSport. Ogólnie stawki są dość dobre. Moje stanowisko było niestety jednoosobowe i nie miało zastępstwa, więc chorować się nie da, a urlop to też cisza przed burzą, czyli przed nadrabianiem zaległości po odpoczynku. Więc cały odpoczynek szlag trafiał zaraz po powrocie. Czy poleciłabym tę firmę komuś? Zależy na jakie stanowisko...

Renia Nowy wpis

Przedstawiciel Handlowy widzę, że zatrudnia się na umowę o pracę, a przynajmniej tak właśnie było wskazane z jednej z ofert. co natomiast z opcją podpisania B2B? czy z tym nie byłoby żadnego problemu?

Adam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Witam,jakie jest wynagrodzenie na rękę na produkcji,bez żadnych premii,poprostu czysta pensja?

Kiedyś wiem, że szukali informatyka z doświadczeniem i znajomością SQL. do dziś to byłoby jeszcze aktualne czy jednak cały dział jest zajęty? Wpisuję się w te dawniejsze wymogi, ciekawe jakie są teraz

Miro

Witam,czy np.w święta zakład pracuje?Chodzi mi o produkcję.

Mario Nowy wpis
@Miro

W Boże Narodzenie, sylwester jest zatrzymana produkcja i jest wolne dla wszystkich na koniec roku. W inne święta czy niedziele się pracuje

GEALAN Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji/Operator maszyn. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Wika

Jak teraz wyglądają zarobki elektromechanika? W tych wystawionych ofertach za bardzo tego nie piszą wprost, wymagają jednak wyksztalcenia kierunkowego oraz doświadczenia z danego stanowiska. zastanawiam się czy nie biorą czasem ludzi też na przyuczenie?

Pani

Sąsiad z ulicy pracuje? u mnie akurat nie, ale mimo to zastanawiam się nad zatrudnieniem jako główny elektryk. widząc po wymogach trzeba mieć wyksztalcenie kierunkowe i minimum 4 lata doświadczenia na utrzymaniu ruchu. Ciekawe jakie zarobki przy tym Pracodawca może oferować?

Krzychu
@Pani

Teraz nie ma głównego elektryka na zakładzie bo ogarnia robote elektryk z zewnątrz, więc o wypłacie nikt ci tu chyba nie powie, ile dadzą

@Krzychu

A co jest tego powodem, że zlecono to specjaliście z zewnątrz? Tak po prostu lepiej się firmie kalkuluje czy po prostu trafiali na niesprawdzone osoby? niby oferta jest dostępna ale coś bez większych szczegółów. dużo nie zapłacą skoro nie deklarują zarobków wprost?

mikolaj

Witam, Jakie zarobki w obsłudze klienta i atmosfera ?

Tadek
@mikolaj

No właśnie, jak jest teraz, w nowym roku? Sąsiad z ulicy pracuje - czasem narzeka, ale pracuje już kilka dobrych lat, więc chyba nie musi być źle. Myślę nad zmianą pracy, a widzę, że są ogłoszenia na produkcję.

Krzychu
@Tadek

Ogólnie nie jest źle, mi akurat pasuje czterbrygadowka, bo mam czas w dzień na inne roboty przy domu. Za soboty i niedziele dopłacają, są też dodatkowe godziny i pensja jest wtedy dobra. Warunki na hali dobre, ciepło, trochę hałas,ale człowiek się przyzwyczaja. Robota normalna, nie bardzo ciężka. Ludzie.. wiadomo różnie się trafi, ale przeważnie się dogadujemy. z brygadzista czy kierownikiem idzie się dogadać urlop bez problemu. Dopłacają do obiadu, nie ma opieki medycznej, były paczki na swieta

Szkoda czasu i prądu? W kontekście elektryka to opinia wpadła? Co zatem z handlowcem? Zdaje sobie sprawę z tego, że oferta wygasła ze 2 miesiące temu ale chyba teraz niedawno nikt o przedstawicielu nie pisał? Jak wiec zarobkowo udaje się przy tym wyjść? Jakie są targety od tego roku?

Elektryk

Witam, obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Głównego Elektryka, możecie podpowiedzieć czy warto zawracać sobie głowę? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Praca na zmiany/4 brygady?

@Elektryk

w sumie to ciekawe bo dla przykładu w ofercie dla technika już pisali normalnie i systemie zmianowym a w tym dla elektryka, które przytaczasz już nie ma o tym wzmianki. Także ciekaw jestem odpowiedzi ale również porównania zarobków oraz ogólnych standardów pracy na obydwu stanowiskach . pracował ktoś tu i tu?

Także widziałam właśnie, że od paru dni jest wystawiona oferta na obsługę klienta. jak można rozumieć ten elastyczny czas pracy z opisu? A także ten wspomniany bogaty pakiet socjalny? Omówcie go?

Podają w ogłoszeniu,praca zmianowa-ok 2 czy 3 zmianowa myśle,a na rozmowie szczęka w dół,bo 4 brygadowka,świątek piątek i niedziele.Za taka kase,4 brygady- W ZYCIU!!!!!

@Kandydat

Taka kasa, tzn. ile zaproponowali? Tu komentarze różne były, więc fajnie jakby ze źródła się dowiedzieć co i jak. Długo czeka się w ogóle na odpowiedź od nich po wysłaniu aplikacji? Wiadomo na jaki okres pierwsza i kolejne umowy są podpisywane?

Kamila

Gumis

W GEALAN Polska Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Praktykant. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Co jaki czas w GEALAN Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracowników

Co rok są podwyżki nie musisz się o nie ubiegać

Małgorzata

Ile na tych profilach teraz zarabiacie? Tu widzę i 2700 na rękę ktoś pisał i 3000 plus, ale to parę lat temu. Jak to teraz wygląda przy tym kryzysie?

@Małgorzata

Witam Różnie zależy od działu od różnych premi itd. Najwięcej się da zarobić na Produkcji i Okleiniarce ale tam niestety jest 4 brygadowka. I wolny weekend trafia się raz na jakiś czas.

Małgorzata

To napisz chociaż widełki, wiem, że pewnie jak ktoś ma większe doświadczenie to dostanie więcej, ale chcę się rozeznać. Te premie to ile wynoszą i od czego zależą?

@Małgorzata

Stawki z tego co kojarzę zaczynają się od 25 zł brutto za godzinę ( pierwsza umowa ). Premie są uzależnione od paru czynników. Np. Ilość wyprodukowanych ton profili na produkcji. Ilość oklejonych profili na oklejniarce i od sprzedaży na magazynie. Są chyba 3 warianty premi 200.300 i 400 plus jakieś dodatki od brygadzistow . Tak mówiąc szczerze 90% premi w całym roku to najwyższa pula

Tomcio

Za pracę w weekend stawka razy dwa, początkujący wyciągnie 4 tysięcy. Potem dodatkowe premie.

Made i China

Nie polecam, praca ciężka, szarpana, frustrująca, jak jesteś nowy to jesteś popychlem i masz przerypane, pół biedy jak jeszcze masz się z kim zmieniać, jak nie, to będziesz cierpieć jak nie jesteś wprawiony ( praca na okleiniarkach czy jakoś tak) dzwiganie profili mających ponad 5m, wiele maszyn nieobstawionych więc to już mówi samo za siebie. Pieniądze na początek ok 2700na rękę ale po paru dniach stwierdzisz że i za 5tys twoja noga więcej tam nie zostanie, operatorek przyspiesza sobie tylko maszynę jak chce a ty rypiesz jak osioł... zmyłem się po miesiącu, wolę zarabiać mniej a mieć zdrowy kręgosłup.

@Made i China

Chyba pracowałeś tu jeden dzień. Profile mają 6m długości ważą strzelam od parę deko do 3-4 kg profile jak napisałaś 5m przeważnie są bardzo lekkie. Mojm zdaniem po prostu jesteś słaby fizycznie . Na 100% w kadrach Ci powiedzieli że to nie przedszkole że będziesz nosił kredki tylko praca Fizyczna

PRACOWNIK

Nawet, chyba, dniówki nie zaliczył)))) Nowy pracownik dostaje 3000 + , profil ma 6 m, waga od 6 do 16,5 kg(monoblok). Dobra kasa za spokojną pracę. A cwaniaków jednodniowych tam nigdy nie brakowało.

Konrad
@Made i China

Witam chcę spróbować pracę na produkcji chcę się sprawdzić ale nie uzyskuje odp dlaczego przy okleiniarkach

@PRACOWNIK

Tak jakoś napisałeś, że wydało mi się, że Ty sam nie jesteś nowy w Gealanie. Napiszesz, ile można zarobić po kilku latach pracy? I wracając jeszcze do tych nowych, to zaciekawiło mnie, ile wynosi ten + Bo przecież w każdej pracy trzeba od czegoś zacząć...

@Małgorzata

Troszkę już w Gealanie pracuję ile można zarobić wszystko zależy od premii jakiś nadgodzin różnie wychodzi . Produkcja i Okleiniarka myślę że 500-1000 więcej niż na magazynie. Ale na magazynie pracuje się od poniedziałku do piątku na 3 zmiany i tam jest bardzo fajna atmosfera.

Kris
@Konrad

Nawiązując do pytania dlaczego na okleiniarkach?, ano dlatego że praca ciekawsza można się dużo nauczyć a przytym nieźle zarobić. Wiem co mówię bo pracuje już kilka lat. Początki trudne jak to w nowej pracy.

ha ha
@Kris

weź mnie synu nie rozśmieszaj ha ha co może być ciekawego w staniu przy maszynie przez osiem godzin w systemie czterobrygadowym i czego tam sie można nauczyć ? Na produkcji profili chyba dbania o stan baterii w telefonie , praca nudna do obrzygania żadnych perspektyw typowy (usunięte przez administratora) do wyrabiania godzin do emerytury jak gilette indesit i inne

Edward
@ha ha

to dlatego płacą 1000 zł więcej niż na magazynie, że czterobrygadówka? napisz ile płacą? żebym wiedział, czy to się opłaca, bo mam jednozmianową robotę, a szukam lepszej kasy.

ha ha
@Edward

max 4500 ze wszystkimi dodatkami za czterobygadówkę to żaden luksus,jakubisz stać i klepać w telefon to miejsce przy produkcji profili jest stworzone dla ciebie,profile wychodzą wolno a ty masz je tylko zrzucać z taśmy do kosza z prędkością flegmatyka,na okleiniarkach większy ruch widać że walczą o złoty profil w nagrodę ha ha,olej te firmę sporo upa i na upa tu się stawia czyli z kamerą wśród zwierząt ha ha

Stas

Fajna atmosfera i stabilna firma

Olga
@Stas

Na jakim stanowisku pracujesz w Gealanie? :) Widziałam aktualne oferty pracy na operatora okleiniarki i operatora wytłaczarek. Po jakim czasie można liczyć w firmie na umowę na stałe? W ofercie jest informacja, że najpierw jest okres próbny - czy po nim już jest umowa na czas nieokreślony? Czy zmieniają się jakoś warunki (np. zarobki) z przejścia na drugą umowę? :)

Nel
@Stas

Strasznie trzeba pilnować pasków i wypłat bo co 2/3wyplata się nie zgadza zamieszanie straszne tam jest.

Lidia

o, to skoro pracujesz. to opowiedz, jak z tymi wypłatami? zgadają się? dobrze wypłacają?

Kan

Spoko firma

yupo

firma kondon szukają (usunięte przez administratora) albo świętego grala,dają szumne ogłoszenia o nowych zatrudnieniach zapraszają na rozmowy i zawaracają (usunięte przez administratora),zbiórka danych osobowych nic więcej stawki tez cienkie do tego upaińców i konfidentów więcej jak ludzi

Frank

Kiedyś pracowałem na Magazynie teraz branża farmaceuyyczna. Dalej utrzymuje kontakt z kolegami. Planuja rozbudowe. Kierownik Logistyki ten sam, podobno ma pełne ręce roboty. Sporo się zmienia, stawki podnieśli, premie płacą regularnie, wymienili wózki na boczne żeby było bezpieczniej. Dobrze że facet pomyślał. Ludzie sobie pochwalili. Na produkcji nie wiem ale chyba bez zmian. Najbardziej cenią tych co potrafią jeździć.

Widzewiak
@Frank

Dobre...ten to ma zawsze pełne ręce roboty :))))

Olga
@Frank

To może ktoś życzliwy opisze jak zmieniły się stawki i czy każdemu :P Czy były to duże podwyżki czy raczej nie :D Aaa i czy w przyszłości można jeszcze na jakieś liczyć :)

Hue Hue
@Olga

Możesz liczyć na 0,50gr o ile nie zapomną ci dać xdxd. Teraz się na robiło ludzi tak zwanych biurowców. Grubas w okularach był tam pewnie dalej siedzi i puchnie %), jak coś potrzebujesz wiecznie nie ma czasu... Ogólnie rozbudowa była ale robi się (usunięte przez administratora).... Nastawienie jest na tania siłę z Ukrainy nic poza tym.

@Hue Hue

Mówisz tania siła z ukrainy to akurat dobre. Może i tak ale jest ich tylko 4 na magazynie i pewnie lepiej pracują od ciebie. A 50 groszy mogli dostać ludzie co za dużo nie potrafili albo byli słabi

Zostaw merytoryczną opinię o GEALAN Polska Sp. z o.o. - Rzgów

• Jak się pracuje w GEALAN Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEALAN Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEALAN Polska Sp. z o.o.?

GEALAN Polska Sp. z o.o.