GEALAN Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o GEALAN Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-02 18:21
Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie GEALAN Polska Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.
ja 2016-04-06 10:08
Tak czytam i jakie socjale ??? o czym wy ludzie piszecie w Gelanie możesz liczyć tylko na paczkę na święta i to wszystko , socjalu dawno już nie ma .
A premia no to różnie bywa , zależy na jaki dział trafisz , jak na okleinarke to zapomnij o premii . A tak poza tym to da sie pracować , tylko nie są to trzy zmiany jak którys napisał tylko system czterobrygadowy .
Kapcza 2016-06-03 20:33
Magazynierzy czy okleiniarze nie mają źle, gorzej jest na produkcji. Jeśli chodzi o wypłatę czy premie to fakt - uczciwi ludzie (w każdym razie ja się nie spotkałem z rypaniem mnie na kasę), ale to jest praca raczej na kilka miesięcy. Człowiek przychodzi, popracuje i odchodzi. Nie chcę tworzyć stereotypu, że niemiecka firma to i niemieckie tempo, ale tutaj niestety ten stereotyp jest widzialny. Osoby na produkcji są spoko... tzn nie wiem kto z jaką brygadą pracuje, ale ja akurat trafiłem na ludzi w porządku, jednak o jakiejkolwiek przerwie aby się napić jak człowiek czy zjeść to niestety, ale trzeba zapomnieć. Produkcja jest ciągła także jedyne co usprawiedliwia odejście od taśmy to jest wyjście do toalety, a na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pięknie i idealnie. Ja nie mówię, że nie można zjeść, bo owszem można, ale w jednej ręce profil, a w drugiej kanapka. Pracowałem już wcześniej w jednej firmie na produkcji i z takim procederem spotykam się pierwszy raz, że nie ma przerwy... no i dni wolne. Przysługuje wam jeden dzień wolnego. Raz wypada środa, raz piątek, a raz wypada tak, że trzeba w niedzielę do pracy.
Osoby które nie są przyparte do muru lub z jakimkolwiek doświadczeniem, to szczerze odradzam pracę na produkcji.
Pracownik 2016-09-02 12:47
Na Okleinie i produkcji premie przez cały rok na magazynie od kwietnia do grudnia potem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest też premia za niechorowanie co 3 miesiące 800 zł brutto dla wszystkich działów .
magazyn 2017-04-22 14:46
Gorzej jest na produkcji :) chyba sobie żartujesz stanie przy maszynie i co 2 minuty wrzucanie profila który warzy 8 kg do kontenera to jest ciężka praca ? Okleiniarze muszą ten profil cały czas podawać i odbierać na magazynie ciągniesz wózek i zbierasz profile z całej hali i z dołu i z drabiny i z placu . Na produkcji i okleinie cały rok ciepło latem może za bardzo ale na magazynie zero ogrzewania zimą na zewnątrz -10 na hali -5
Pracownik II 2017-04-29 14:12
Nie polecam tej pracy nie wiem jak jest na innych działach ale na magazynie to większość brygadzistów banda lizusów i prostych ludzi nie mających pojęcia o zarządzaniu ludzmi.
Były Pracownik 2017-06-19 23:43
Pracowałem w Gealan na magazynie, szczerze odradzam. Kierownik obiecuje złote góry, a co do czego przychodzi, to dostajesz na 3 miesiące 13zl/h. I musisz sie na dźwigać, jak wół tych profili. Plus szukać igły w stogu siana, symboli bardzo dużo i cisną jak nie umiesz. Od pon do śr ganiaja Cię abyś szybko wszystko robił i na nadgodziny każą przychodzić, a w czwartek i piątek nie wiesz co ze sobą zrobić. Od rana jest 3 w pomarańczowych koszulkach liderów i wymyślają jeden przez drugiego durne pomysły. Jeden z nich to szczególny leń "Pająk" na niego mówią, tylko szuka sposobu aby za niego ktoś robił, a On szybko do kierownika na pogaduchy i kablowanie lecji. Najbardziej pracowity jest Łukasz. A 3 to zależy na kogo wypadnie z 3 zmian. Maja straszny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w profilach, wszystko trzeba szukać. Zero jakiegos systemu i schematu. Praca dla ludzi którzy nie mogę znaleźć innej roboty.
Frank 2017-09-13 21:47
Pracowałem kiedyś na Magazynie. Zwolniłem się bo przeprowadziłem do innego miasta. Praca ok, atmosfera spoko. Co do stawki to owszem na początku jest mniej ale później było tylko lepiej. Z kierownikiem nie miałem problemów raczej ludzki człowiek. Podobnie z brygadzistami. Jak w każdej robocie bywało ciężej i bywały różne problemy...jak to w większych zakładach. Nic dobrego nie można powiedzieć o nowych ludziach, niektórzy młotki jakich mało, jak taki ma znaleźć coś na regale jak nie umie znaleźć nawet drogi do kibla????Firmę oceniam na 4 z małym plusem
Zostaw swoją opinię o GEALAN Polska Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEALAN Polska Sp. z o.o.