logo Jeronimo Martins Dystrybucja

Jeronimo Martins Dystrybucja

Lubin

Opinie o Jeronimo Martins Dystrybucja

2zmiana jmd 2010-03-18 22:11:28
pracuje tam kilka lat i sama praca to jest nawet mozliwa ale tylko praca bo kierownik zmiany drugiej to juz wcale niejest mozliwy powinni go dawno zwolnic bo nie idzie sie znim dogadac w zadnej sprawie a jak on czegos chce to odrazu mówi "praca niejest wieczna wkazdej chwili moge ciebie zwolnic" grozi za kazdym razem kiedy tylko moze jesli ktos ma słabą psichike to odradzam nam juz nic tam niewolno ani palic,chodzic do wc ani nawet na przerwe obiadową zchodzic poprostu praca 10-12 godzin nonstop
bbb 2015-08-19 11:11:16
lubin sklep jana pawla biedronka tragedja brak przerw ciagle pomiatanie kasjerami przez zastepce kierownika pania o.k
Pracownik 2016-06-24 10:26:23
Nie płacą w terminie . Ciekawe czy wgl. zapłacą ? Porażka ...
Hello tu biedra 2016-08-09 06:34:48
Pracuje w centrum dstrbcnym w Lubinie i nie licz na premie bo i tak beda bledy w kompletacji i tak.. Ktos niezle to sobie rozkminil. Na terminalu co innego a w rzeczywistosci tez co innego robienie ludzi w trombe. Ogolnie praca ok ale nikt nie lubi byc oszukiwany...... Starasz sie jak mozesz zapier***asz jak beduin ale komputer sie nie myli... a bledy wykluczają ci premię... Lubin pozdrawia tego co grzebie w zleceniach w trakcie ich realizacji :)))
gosc 2016-08-31 11:27:08
Ile można zarobić na kompletacji?
Otwórz Oczy !!!!!1 2016-09-30 20:26:07
Witam ! Powiem, że nie da się utrzymać dłużej niż okres próbny zatrudniają osoby kompletnie nie mające pojęcia na temat pracy w magazynie, bez papierów na wózki, samo szklenie to nie wszystko. Są, a raczej byli ludzie godni przedłużenia im umów, gotowi i chętni do pracy ale niestety redukcja etatów i tak słyszą za każdym razem, niektórzy pracownicy wracają już któryś raz, bo potrzebują pracy. Mowa o podwyzkach, nie instnieją w tej firmie, Jeronimo - Biedronka szczyci sie na rynku pracy : wysokimi zarobkami, pomocą, socjalem i bardzo duzymi osiągnięciami, ale brak jakiego kolwiek ludzkiego odruchu, przerwy skrucone, wc, nie , papieros nie, a moobing w pracy na porządku dziennym, jesli ty chcesz cos od szefa to możesz zapomnieć, ale jesli on od Ciebie to musi byc tak jak On chce, nie masz nic dopowiedzenia. Są ludzie w firmie, którzy pracuja po kilka, a nawet kilka naście lat, sa zwiazani z firmą od początku gdzie dla nich jakiekolwiek pomoce finansowe, podwyżki, premie. ?Jesli tak ma nazywac sie firma na skale Europejską, to świat sie końcu. I nie narzekajmy na mlodych ludzi, że nie chcą pracować, skoro wy w nich nie wierzycie i nie dajece szans. Zarobki sa bardzo wazną rzeczą za nim podejmiemy prace. Premia za frekfencje, jak jestes chory, masz chore dzicko lub masz urlop premia przepada, kto takie cos wymyslił, Obóz pracy w XXI wieku.! PRZESADA.!!!! Firmy maja dobrych pracowników bo o nich dbają, nie znam żadnej firmy oprócz tej, która tak przebiera w ludziach. Masakra!!!!! Prośba o rozsądek!! Czas otworzyc oczy na to co się tam gdzieje, może Media pomocą ?
Zostaw swoją opinię o Jeronimo Martins Dystrybucja - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja