Skoda Auto

Tychy

Opinie o Skoda Auto

ANONIM :) 2010-01-14 19:44:20
Kierat to[usunięte przez admina] największy jak nie wiem co, sprzedaje samochody nowe które mają szkody po czym je naprawie i sprzedaje jak nowe. Wszystkie używane samochody są bite potem u niego naprawiane. Robione to jest tak jak pożal się BOŻE. Na lakierni oryginalne części są zamieniane na używane stare części.
[usunięte przez admina] Jest to jeden wielki[usunięte przez admina] , lepiej omijać ten salon. Po zakupie samochodu od pracownika się wszystkiego dowiedziałem.
NIE POLECAM [usunięte przez admina]
adar 2010-02-04 18:27:28
Skąd o tym wiesz? że nie płaci pensji? a ile tam się zarabia w skodzie jako mechanik? skąd masz takie informacje?
fg 2010-10-01 16:30:23
To co u góry piszą to prawda, podpisuję się pod tym nie polecam tego salonu i Pan Kierata. Bardzo zła firma [usunięte przez admina]
ANONIM 2010-12-01 15:00:13
[usunięte przez admina] jak sie zwalniasz to idziesz bez premi za ostatnie miesiace, kombinuje zeby jak najmniej wyplacic. Samochody nowe - co 3 to bity. Zal i rozpacz. placi wedle zasady - zarobisz dla firmy to dostaniesz pare %, ale pozniej szuka tylko okazji zeby obciac premie
ania 2012-11-21 13:19:08
ja tam jestem innego zdanie. już od wielu lat ja i moja rodzina kupujemy auta tam i nie ma problemu. na serwisie tez jest wszystko ok i to co jest do zrobienia jest zawsze zrobione. pewnie to kwestia złego przekazania informacji, że nie można się dogadać. zakupiśmy tam już 4 samochody ja 1 osobiście i jak najbardziej polecam. wszystko odbyło się tak jak powinno
ktoś taki 2012-12-17 21:23:01
Witam,
chciałaby się dowiedzieć jak wygląda praca w salonie Skody Kierat, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pracodawcą, jak wyglądają zarobki i traktowanie przez przełożonych, w głównej mierze interesują mnie stanowiska związane ze sprzedażą, będę wdzięczna za rzetelne wypowiedzi.

Pozdrawiam
mark 2013-12-16 20:18:37
Odradzam ten zakład.Bardzo zła i niekompetentna obsługa. Nietrzymanie się terminów i umów ( miesięczne opóźnienia, w stosunku do terminu na umowie). Zawyżanie kosztów napraw.
lolo 2014-01-19 15:33:46
mówisz o serwisie czy blacharni?
Praktykant 2014-02-24 14:55:02
Co do tej Firmy tzw. Skoda Auto Centrum (usunięte przez administratora)powiem wam że nie można ją oceniać w sposób negatywny to jest bardzo dobra firma porzadni ludzie co tam pracują i sa tak naprawde bardzo korzystne warunki kupienia nowych aut po lakierowaniu sam tam mialem praktyki to firma jest godna swojego zaufania i pracodawcy tak samo Klient nasz pan on my wygamamy,doradzamy specjalizujemy wszystkimi propozycjami jakie są możliwe do wybrania PS zarobki w tej firmie tez nie są takie złe za godną prace przerobienia 8 godzin pracy wypłaty są estetyczne
onery 2015-01-13 18:08:28
Hej, jak czytałem ostatnio statystyki to Skoda jest najchętniej kupowanym samochodem w naszym kraju, także jest ich najwięcej na ulicach. Wobec tego jak mniemam jest dużo do roboty w Skoda Auto, prawda? Nie wiecie, czy w związku z tym poszukują nowych osób do pracy? W ogóle to polecacie prace, czy lepiej próbować u konkurencji?
kamil 2015-03-20 16:22:21
@onery no jasne, że tak jest, wystarczy dobrze sie przypatrzeć na drgach i też wszystko wiaodmo. Moim zdaniem to jednak każdy pamięta reklamę "skoda - simply, clever" i też dużo kobiet ją wybiera na pierwszy samochód. A co do zatrudnienia to powiedzcie jak to wygląda etetowo, na cały zatrudniają czy na połowę też?
klient 2015-11-26 10:19:25
Omijać servis w tym salonie z daleka !!!!
tadzio 2016-05-15 12:59:44
@esiak pewnie to zależy od doświadczenia, kompetencji, stażu pracy... Szkoda, ze w tej chwili nie ma żadnych otwartych rekrutacji, bo to właśnie na takiej rozmowie kwalifikacyjnej można dowiedzieć się najwięcej szczegółów.
Zostaw swoją opinię o Skoda Auto - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto