westbud

Opinie o westbud

anonim 2009-02-17 17:00:33
solidna
ew 2010-04-30 23:07:56
Soliodna???? Skrobnie jak moze , oszczcedza na materialach i kaze robotnikom z byle czego robic. Mniej zaprawy, mniej cementu mniej piasku - styropian zamiast 10 to 6 cm i tak wkolo
A ludzier musza gdzies pracowac - mam 3 dzieci i trzeba je utszymac
Roman 2010-09-05 11:58:00
JEST TO FIRMA KTORA WOBEC PRACOWNIKA WYWIAZUJE SIE NALEZYCIE. WYPLATA NA CZAS I MATERIALY ZAWSZE DOBRE , PRACUJE W TEJ FIRMIE I ZAL MI TEGO CO PISAL Kierownictwo jest ludzkie . Zeby kazda firma byla jak ta to w Polsce by bylo dobrze.
mar 2010-09-06 14:09:12
Witam a jakie są zarobki? i czy płacą nadgodziny?
COOO? 2010-09-08 20:14:21
Z PRACA NIE WIEM /CHOCIAZ PRACOWNICY NARZEKAJA NA PLACE/ ALE WESTBUD OSZUKIJE NA MATEREIALACH UWAZAJCIE
anonim 2011-06-11 23:54:33
westbud żałuje ze tam robilem juz mamy 12 a wyplaty jak nie było tak nie ma co gorsza prezes obiecał w piatek ze jak strop bedzie gotowy to osobiście przywiezie zaległe pieniadze, a my jak debile zasuwalismy do 19 a pieniedzy co jak nie było tak nie ma i jeszcze kierowniczek mówi do nas wypierdalac z budowy, ładnie se to obmyslał ze my zrobimy a jego ludzie zaleją? przeliczył sie nie zaleją chodzbym mial rozbierac to...ludzi mają w dupie...jakbym wiedział to bym wogóle tam nie poszedł, a teraz miesiąc poszedł...zal mi naszego prezesa ze podpisał z nimi umowe, to juz nie nasz problem, pieniadze mają byc, pamiętajcie ludzie omijać westbud z daleka!!!!!!!
były pracownik 2012-01-23 11:04:24
(usunięte przez moderatora)!!! PRACOWAŁEM 2 MIESIĄCE I NIE DOSTAŁEM ANI GROSZA !!!! LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY !!!!!
ZDECYDOWANIE DUŻY NEGATYW !!!!
jasiek 2016-05-19 13:51:57
nie tak dawno jeszcze widziałem ifnromacje, że teraz firma ma budować szeregówki na Słonimskiej (pld - zach częsc Wrocławia, koło fabryki mebli), ale nie wiem w końcu czy ten projekt w ogóle wypalił, no ale poza tym to firma z wieloletnim doświdczeniem na pewno.
Zostaw swoją opinię o westbud - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie westbud