Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki

Łódź

Opinie o Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki

obiektywnie 2017-01-21 13:09
Czy dobrze czy źle każdy ocenić powinien sam. Podobn była kontrola pip. Wiecie co sprawdzali? Czy sprawdzali rozliczanie nadgodzin sobót i urlopów? Czy tylko warunki pracy, a może coś innego ?
bondżolo 2017-01-21 21:31
Serio była kontrola PIPu?
Sprawdzili wszystkie niepłacone nadgodziny ? Wspominali coś o magicznym słowie na M ? (m....ing)
obiektywny_John 2017-01-24 10:50
Tak czytam wasze pretensje i gorzkie żale i zastanawiam się… czy firma Petecki jakąś formą szantażu lub przemocy trzyma was u siebie?
Czytając te wpisy mam wrażenie, że to forum sfrustrowanych „leniwców”… w Polsce nie ma niewolnictwa, a jeśli czujecie się „wykorzystywani” zawsze możecie zmienić miejsce pracy… Pytanie czemu tego nie zrobicie? Mało jest firm z branży okiennej w woj. Łódzkim? Jeśli źle wam płacą idźcie tam gdzie zapłacą waszym zdaniem lepiej. Jeśli uważacie ze siedzicie za dużo w pracy znajdzie takie gdzie będziecie pracować krócej.
To nie jest wasza firma, nikt nie dostosuje jej funkcjonowanie pod was. Nawet jeśli waszym zdaniem to funkcjonowanie jest złe. To jest przywilej i jednocześnie problem jej właściciela. I to jego sprawa kogo zatrudnia, na jakie stanowisko i za jakie zasługi.
Jak pisałem wcześniej mając firmę produkującą i sprzedającą pewien produkt to nie dziwne, że właściciel naciska i wymaga na większą jego sprzedaż.
Pamiętajcie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.. póki co zachowujecie się jak dzieci, które skarżą się nie wiadomo komu na tym forum, dając tak naprawdę tylko chwilowy upust swojej frustracji.
ptyś 2017-01-26 15:12
No nie do końca jednak. Żyjemy w społeczeństwie gdzie są przyjęte pewne normy społeczne i etyczne, i pewne zachowania jednak nie powinny mieć miejsca, jak np. obmawianie pracowników i napuszczanie ich na siebie itd itp, długo by wymieniać.
Zgadza się, można sobie zmienić , jak nie pasuje. Rozwiązanie to wydaje się jednak proste dla osoby z zapleczem finansowym, albo singla bez zobowiązań, bo większość z pracowników jest uwiązana do firmy np. kredytami, muszą wyżywić rodzinę, ubrać dzieci. Niektórzy zmieniają . Niektórzy boją się , że nie znajdą szybko czegoś nowego, a rachunki za mieszkanie płaci się co miesiąc. Osoby decydujące się na pracę w tej firmie oczekiwały czegoś, co np. obiecano im na rozmowie o pracę.
Jest też grupa osób, które się zaangażowały w firmę , bo są omamieni obietnicami i mają przeprane mózgi oraz przewartościowane życia.
Oczywiście, że firma produkcyjna musi sprzedawać swój produkt. Jest to oczywiste. Natomiast istnieje różna kultura pracy, tutaj kultura pracy to bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż nowoczesna firma na jaką PPHU Petecki pozuje. A dodatkowo oczekując danej sprzedaży od handlowców przy jednoczesnej amatorskiej strategii sprzedażowej, a raczej jej braku, przy nieprofesjonalnym kierownictwie przypominającym klawiszy więziennych (a gdzie nowocześni managerowie?) to już nie jest takie oczywiste.
a jo wim 2017-02-04 19:45
Dawno powinni już tę pralke zamkąc,hahaha
ugg 2017-02-05 13:23
Ja to się zastanawiam czemu ciagle wpisy znikają, czy naprawdę już nie.można mieć wolnego słowa.
ptyś 2017-02-05 22:32
Cezar cenzoruje.
guhff 2017-02-22 08:48
Jakis czas temu ktos umiescil fajny wierszyk. Widze, ze jwst skasowany. Istnieje mozliwosc umieszczenia go ponownie? Osobo ktora to pisalas dawaj gi jeszcze eaz to byl naprawde fajny
Szef Sprzedaży 2017-03-01 17:37
Temat: SPROSTOWANIE.
Jakiś czas temu, na tymże portalu pojawił się wpis, którego treść - jak przyjęto - naruszała dobre imię firmy PETECKI, a jej autorem (na co wskazywały ustalenia w sprawie..) byłem rzekomo ja - były pracownik i w swoim czasie szef sprzedaży.
Oświadczam niniejszym, że bez względu na to, jakie ustalenia w sprawie zostały poczynione, nigdy nie wypowiadałem się o firmie w tym miejscu (ani w żadnym innym) w sposób krytyczny i naruszający dobre imię firmy i jej pracowników oraz wizerunek właściciela.
Jednocześnie składam wyrazy żalu z powodu zaistniałej sytuacji i angażowania mojej osoby w problematykę tej natury.
Za wszelkie niedogodności wynikłe z zaistniałej sytuacji, które rzutowały na firmę i jej pracowników przepraszam.
kdjdndbsnd 2017-03-02 10:59
Skoro to nie ty to po co przepraszasz ?
ZAINTERESOWANY 2017-03-08 20:19
WITAM, ILE SIĘ ZARABIA W ŁASKU NA PRODUKCJI
senni latarnicy we mgle wciąż wypatrują mnie 2017-03-12 09:59
chcesz żeby było lepiej to szukaj lepszej roboty bo tutaj lepiej nie będzie
hugo 2017-03-14 14:34
Czy Neron podpalił już Rzym?
Iwona 2017-03-14 16:09
Czy wiecie, że firma PETECKI P.P.H.U została laureatem nagrody specjalnej tygodnia WPROST w kategorii DOBRE i Polskie? Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy w zakładce aktualności (https://www.petecki.eu/aktualnosci.php).
szczęsliwi i dodrze opłacani pracownicy 2017-03-18 21:16
CIESZYMY SIĘ ŻE FIRMA ZOSTAŁA LAUREATEM, SZKODA TYLKO ŻE PRACOWNICY NIE CIESZA SIE Z WYPŁAT MOŻE TO JAKAŚ REDAKCJA BY OPUPLIKOWAŁA, ILE SIĘ ZARABIA W FIRMIE .PODSTAWA DO GÓRY ,PREMIA DO DOŁU .......... OKŁADKA ŁADNA A WNĘTRZE TRAGEDIA
szczęsliwi i dodrze opłacani pracownicy 2017-03-18 21:20
SZKODA TYLKO ŻE PRAWDZIWE KOMENTARZE SĄ USUWANE NA TEMAT WYNAGRODZEŃ ,
zibi 2017-03-29 15:12
Czy wiecie że są organizowane spotkania niby integracyjne dla umysłowych a dla roboli nawet nie stać na buty robocze. Jak taki człowiek jak prezes może patrzeć ludziom w oczy
Iwona 2017-03-29 15:27
@szczęsliwi i dodrze opłacani pracownicy jeśli jakieś komentarze są usuwane to zostały one zarchiwizowane przez administratora serwisu ze względu na łamanie regulaminu forum. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy się zapoznać z jego treścią.
Wojtek 2017-03-31 10:46
Słyszał ktoś coś o jakimś pozwie zbiorowym obecnych i byłych pracowników? Coś mi się obiło o uszy, ale nie wiem, czy to prawda ?
KUNTAKINTE 2017-04-04 13:30
FIRMA TO ODZWIERCIEDLENIE SYTUACJI W POLSCE,WÓDZ-ANTONI,ZARZĄDCA-DUDA,ITP,ITD
jdhsjssi 2017-04-19 14:51
Jesli faktycznie pisze to osoba ktora sie podpisala to nawet dobre wpisy nie pomogly w ......
popopo 2017-04-19 18:07
... a z Rudzkiej znowu wychodzą informacje firmowe w cały świat , hahaha, nie bardzo coś Pan Kierownik ogarnia. Konkurencja wie już chyba wszystko :)
jdbdbddjjdk 2017-04-19 19:39
Co konkurencja wie?
Apokalipsa 2017-04-26 12:48
Pani Iwono ile kosztuje klaka? To co Pani robi jest mało etyczne. Mydlenie oczu w świetle informacji na forum. Zderzenie z murem. Proszę obiektywnie opisać wydarzenia.
Iwona 2017-05-31 11:48
@Apokalipsa mam wrażenie, że mnie z kimś mylicie. Nie jestem związana z firmą Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki. Jestem pracownikiem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie między innymi dzięki Waszym opiniom. Jako, że nie jestem pracownikiem firmy ciężko mi jest opisywać wydarzenia z nią związane. Chętnie jednak usłyszę co Ty masz do powiedzenia na temat firmy jako pracodawcy. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki.
Nowy pracownik 2017-06-16 22:08
To ludzie tworzą firmę i sami stworzyliście sobie taką atmosferę. Chcecie zarabiać więcej a nic w tym kierunku nie robicie (obojętność). Zbudowaliście GNÓJ a nazwisko PETECKI na tym cierpi. A tak poza tym jak wam tak źle to po co pracujecie w takiej firmie??? JESZCZE BĘDZIEMY WYSOKO
Iwona 2017-06-21 15:09
@Nowy pracownik rozumiem, że niedawno dołączyłeś do firmy. Jakie na Tobie zrobiła ona pierwsze wrażenie? Mógłbyś również opowiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda w firmie proces wdrażania nowego pracownika?
gostynin 2017-06-21 17:56
Ja to radze poskromić jednego z brygadzistów bo jego zachowanie wobec ludzi pozostawia wiele do życzenia. A wdrażanie trwa bardzo szybko brygadzista pokazuje co należy do obowiązków danej osoby i odchodzi trzeba radzić sobie samemu. A jeżeli chodzi o atmosferę to miedzy pracownikami jest dobra a obojetność wynika z braku szaczunku ze strony brygadzistów i kierowników .
Iwona 2017-06-22 09:48
@gostynin dziękuję za odpowiedź. Co masz na myśli mówiąc o zachowaniu nieodpowiednim brygadzisty? Czy zgłaszaliście to?
Piszesz też o braku szacunku. Czego w takim razie brakuje w firmie?
Nick 2017-06-22 12:32
Po co tu pisać swoje żale, może lepiej iść do Pana Prezesa i powiedzieć mu to. Przepuszczam, że on poprostu i tym nie wie i dlatego tak jest.
inspiruje mnie Agatka z KrainyGrzybówTV na jutubie 2017-07-01 22:26
Pani Iwono, jak to się dzieje że z tego portalu znikają komentarze nienaruszające regulaminu w których nikt nikogo nie obraża, nie padają żadne nazwiska, ludzie tylko opisują sytuację w firmach w których pracują i jak ktoś napisze za dużo prawdy to wpis znika. Macie osobno płacone za każdy jeden usunięty wpis czy firmy robią wam jeden grubszy przelew za usuwanie każdego niewygodnego komentarza? A może to jest układ że firmy wam oferują swoje produkty w dobrej cenie w zamian za usuwanie niewygodnych wpisów? Zadałem tylko pytanie, nie naruszyłem regulaminu, dostanę odpowiedź czy mój wpis też zniknie?
Iwona 2017-07-03 12:53
@inspiruje mnie Agatka z KrainyGrzybówTV na jutubie
Nasz portal nie oferował i nie oferuje możliwości płatnego usuwania wpisów. Każdy ma prawo do zgłoszenia reklamacji odnośnie treści zawartych na portalu, jednak administrator podejmuje ostateczną decyzję odnośnie jej rozpatrzenia i nie ma obowiązku usuwania wpisów. Podstawą do usunięcia komentarza jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu.

Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl
Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10. Nasz administrator będzie mógł odnieść się do konkretnej sytuacji i udzielić odpowiedzi odnośnie tego, dlaczego wpis został zarchiwizowany.
Jsbsjsoaj 2017-07-04 13:38
Prawda w oczy kole
Ciekawa 2017-07-04 17:15
Czy macie płacone nadgodziny i soboty ? Tak, nie w jakim dziale i gdzie ?
to Ciekawa 2017-07-05 18:26
nie.
Ciekawa 2017-07-06 13:42
A w jakim pracujesz dziale i mieście ? Bo ja mam ten sam problem.
to Ciekawa 2017-07-06 17:02
Łódź-biuro. Tylko produkcja ma płatne nadgodziny
bzukukikipekiki 2017-07-06 23:47
na szczescie niektórzy mają honor i odchodzą,gdyż tam nie ma szacunku dla pracownika.amen
Kdosowj 2017-07-07 08:59
W biurze nie ma płaconych nadgodzin ? Przecież to nie zgodnie z kodeksem pracy.
To cm 2017-07-07 09:03
Czy był ten problem już zgłaszany jakiemuś przełożonemu ?
Kosmos 2017-07-07 09:08
A może warto powiedzieć o tym właścicielowi, bo przepuszczam, że nie wie o tym?
Blabla 2017-07-10 17:01
Sądzę, iz wie to i dużo więcej ;-)
Nie ponimaju tego? 2017-07-20 18:39
tak nisko upadli że za picie w pracy już nie zwalniają a do sprzątania zatrudnili Ukrainkę jakby już w kraju kobiet brakowało, ja tego nie ponimaju?
umciaumcia 2017-08-11 12:02
B tam bieda panie,bieda,wiec oszedzają już na wszystkim,ciekawe kiedy ktos wreszcie skontroluje ten małpi gaj i pozamyka ?
pracownik 2017-08-23 13:47
DO ; IWONA .
Jak nie wiesz to w Łasku naprzeciw marketu Kaufland wisi wielki plakat na całą ścianę z ogłoszeniem , że poszukują ludzi do pracy ( nawet bez wykształcenia ) . Niestety ale to prawda Iwonko
Kshsaiakak 2017-08-26 00:03
A co takiego napisales, że trzeba było sprostowanie pisać ?
Mati 2017-08-28 12:06
Petecki = "Obiecanki Cacanki"
Nie wywiązują się z umowy na okna czekam już półtora miesiąca do tej pory okiem nie ma cały czas przesuwają termin o tydzień później... Wpłata została uregulowana z góry... Jak ja bym brał okna na raty i spóźnił się z jedną ratą to już by naliczali odsetki a sami nie wywiązują się z terminów i obowiązującej ich umowy ...
ZDECYDOWANIE ODRADZAM !
Hdjdjssj 2017-10-06 17:57
Hej kto.opisze jak wygląda praca w dziale sprzedaży w Łodzi
znam 2017-10-07 22:02
źle wygląda.
Jsjsjsjshz 2017-10-09 17:46
A coś bliżej ?
Zostaw swoją opinię o Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petecki P.P.H.U. Ignacy Petecki