3M Poland (Bogres)

Wrocław

Opinie o 3M Poland (Bogres)

jojo 2014-08-16 14:39:32
Praca przy pakowaniu plastrow siedzaca, ale i tak trzeba sie nadzwigac kartonow z polproduktami - sa zdecydowanie za ciezkie, praca bardzo nudna i monotonna, kobiety w wiekszosci dorabiaja do emerytury i wszystkie rozmumy pozjadaly, wiec, jesli ktos jest wq wieku osob studiujacych, wspolnego jezyka z nimi nie znajdzie, zwlaszcza, ze w polowie to lizodupy koordynatorki.
Ponadto trzeba robic milion dodatkowych prac, o ktorych nikt slowem nie wspomni na rozmowie - wywozenie palet, streczowanie palet, zamaitanie, wycieranie kurzy, mycie podlog.
Kazde wyjscie na siku, czy gdziekolwiek, trzeba zglaszac koordynatorce, jak w przedszkolu.
Koordynatorki sa 3, jedna nie nadaje sie w ogole "D" -celowo zawyza normy, a ty zapierdzielaj, bo ona ma takie widzimisie.
Brak klimatyzacji i przewiewu na hali, kilka wiatroakow nie ratuje sytuacji latem w upaly, w wymogiem jest bys siedziala w czepku nieprzepuszczajacym powietrze, plastikowych okularach ochronnych i fartuchu z dlugimi rekawami. -jednym slowem porazka, bo tylko gdy wpada kierowniczka, wszyscy ladnie zachowuja standardy co do ubioru, a gdy tylko wyjdzie - rekawy do gory okulary na stol.
10zl brutto za godzine, jesli wyrabiasz wydajnosc to plus 2zl czy 12zl brutto. Jak na realia pracy na produkcji przez agencje stawka nawet nawet, ale umowa zlecenie i za nocki 30gr wiecej a soboty 50gr.
nick 2014-12-17 10:52:24
no przy tych realiach to można taką pracę traktować jako dodatkową ( w wolnych chwilach )
smuty 2016-05-04 09:25:54
Na pewno wynagrodzenie jest adekwatne do obowiązków.
Zostaw swoją opinię o 3M Poland (Bogres) - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3M Poland (Bogres)