Opinie o Farma Snu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farma Snu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Snu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Snu w Poznań

Księgowa

Świetna prezentacja i osoby prowadzące. Super produkty na prezentacji i szeroka oferta. Warto przyjść na prezentacje dowiadując się przy okazji o licznych zastosowaniach produktów.

Naiwni konsumenci

Ja na Pani miejscu bym zadzwoniła do tej firmy. Numer pewnie jest na umowie. I wtedy zgłasza się że chce się zwrócić towar i odpowiedni dział oddzwania i mówi co i jak. Życzę powodzenia, ponieważ ja mimo że nic nie otworzyłam, nic nie mogłam zwrócić, ponieważ wpisali mi że materac i kołdra są sprzętem rehabilitacyjnym, co nie podlega zwrotowi. Szkoda, że nie uprzedzili o tym na pokazie. Daliśmy się z mężem zrobić jak dzieci, no ale pierwszy i ostatni raz. Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślnego rozwiązania sprawy. Mam tylko nadzieję, że jak dzwonili do mamy z banku, to powiedziała że się rozmyśliła i nie chce żadnego kredytu.

Waldemar

Niestety złapali nie mam pojęcia jak to zwrócić już rozpakowakem i wtedy zaczęłam sprawdzać na internecie może 27 zł, ta cała farelka 350.zl dałem się (usunięte przez administratora) na 7990 zł netto. Co zrobić jak bank zadzwoni czy zgadzam się na kredyt, jak można to zwrócić. (usunięte przez administratora)

@Waldemar

Waldemar trzeba zadzwonic do ich firmy i dowiedzieć się o zwrocie. Jeżeli się zgodzą zgodzą przyjąć to w banku wystarczy powiedzieć że się rezygnuje z kredytu. Życzę powodzenia, bo ja mimo że nic nie rozpakowałam nie mogłam nic zwrócić, ponieważ wpisali mi w umowę że kołdra jest sprzętem rehabilitacyjnym, czego zgodnie z prawem faktycznie się nie zwraca, szkoda tylko, że przez , przypadek nikt o tym słowem nie wspomniał na prezentacji. Pozdrawiam

Basia

Byłam na spotkaniu firmy w Tychach w zeszłym weekend. Jestem zaskoczona kulturą prowadzenia spotkania. Bardzo miła atmosfera i ciekawa prezentacja. Zakupiliśmy produkty firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni . Nikt nas do niczego nie zmuszał sami kupiliśmy bo oferta była bardzo korzystna . Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się podobało albo jakiś fanatyk hejtu bo w Internecie to łatwo pisać zamiast w twarz powiedzieć ale widzę że ta firma ma wiele pozytywnych opinii i zadowolonych klientów więc o czymś to świadczy.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pikulik Kraków

Witam, byłem po raz kolejny na spotkaniu z tą firmą. Spotkanie odbyło się w jednym z hoteli niedaleko Wawelu. Spotkanie prowadziła ta sama ekipa co zwykle jest w Krakowie. Pozdrowienia dla pana Bartka. Firma ta co jakiś czas organizuje w Krakowie spotkania, wiadomo też, że oferuje w różnych promocjach swoje produkty, bądźmy szczerzy - wiadomo, że za darmo nikt nie przyjeżdża i nie daje jakiś super drogich gratisów. Trzeba potrafić chłodno myśleć i być świadomym, że produktu premium, które firma oferuje w jakiejś tam bieżącej ofercie, nikt nie dostanie za darmo! Owszem coś mniejszego przy wyjściu, zgoda, ale nie to co oferuje w ofercie czy na stronie www, trzeba umieć filtrować pewne wiadomości... Ja kupowałem od firmy sam materac memory z alpaki i robot kuchenny Salute i dla mnie po dwóch latach oba towary są na duży plus. Robot sprawnie działa, gotuje, miksuje, mieli; materac faktycznie się odkształca. Za każdym razem kiedy Farma Snu jest w Krakowie o jej także innych produktach (pościeli z alpaki, odkurzaczach cyklonowych v8, v10) klienci wypowiadają się pozytywnie i nie wydają się to być osoby podstawione. Spotkanie zawsze jest prowadzone kulturalnie i nie na siłę. Jeżeli chodzi o poprzednie wpisy i kwestie zwrotu towaru, prowadzący zawsze czyta certyfikat że mają produkty faktycznnie medyczne i rehabilitacyjne z możliowścią odliczenia od podatku przy grupach inwalidzkich. My korystaliśmy z takiego odliczeniea (materac z alpaki) i w tym wypadku jest to 100% prawda... Moża w Państwa przypadku chodziło własnie o to, że towar był zakupiony bo zniżce, albo na fakture jako sprzed med. - rehabilitacyjny ? Albo towar był otwierany, czy używany ? Pamiętam, że sprzedający informował, że towaru medycznego, otwartego i użytego nie można zwracać. Tak czy inaczej my możemy polecić firmę w 100%. Cena uzgodniona, cena zapłacona. Dodatkowo firma wysłała jeszcze dwie sztuki kapci bo w robocie brakowało jednego mieszadełka. Prezenty przy wyjściu na tej firmie zawsze się zgadzają, a nawet jak czegoś nie raz firmie brakuje to dosyła, albo daje jakiś gratis inny, do wyboru przy wyjściu. Pozdrawiam Marek Pkl.

@Pikulik Kraków

No niestety nam nikt nie powiedział że tego towaru zwrócić nie można (nawet Pan (usunięte przez administratora)-który towar nam sprzedał nie wiedział podobno o tym że nie przysługuje nam prawo zwrotu). Cóż, człowiek uczy się na błędach i więcej nie dam się nabrać. Ma Pan rację- nic nie jest za darmo a za głupotę i naiwność się płaci. Pozdrawiam.

Marek Pikulik
@Naiwni konsumenci

Nas też obsługiwał Pan Bartek (taki wysoki, ciemny, szpakowaty i naprawdę bardzo kulturalny), nie wiem czy to ten, czy w firmie jest jakiś inny co pracuje krócej i nie zna warunków umów czy innych zaasad konsumenckich. My jesteśmy zadowoleni z zakupów i tak jak pisałem wcześniej, mamy produkty tej firmy już jakiś czas i wszytsko się sprawdza i naprawdę jest przydatne dla zdrowia i ułatwia dużo życie na co dzień (robot kuchenny). Po za tym mamy też produkty innych sprawdzonych firm wysokiej jakości, nie tylko z takich spotkań, nabyte droga np z polecenia lub internetu (oryginalna pierwsza wersja Thermomixa i lampa Bioptron firmy Zepter) i wszytsko z tymi sprzętami w porządku, i to nie przez rtok, tylko przez długie lata. Bo na tyle te produkty raczej kupujemy.

Lucernka

Dobry wieczór. Zakupiliśmy z mężem komplet produktów tej firmy w Krakowie na początku stycznia. Kupiliśmy w ofercie tzw. kumulacyjnej - ponieważ były 4 konkretne produkty w jednej cenie. Chodzi o to że do zakupu pojedynczej pościeli z wełny z prawdziwej alpaki, otrzymaliśmy zarówna lampę na podczerwień, wyciskarkę wolnoobrotową oraz naczynia stal 18/10 w jednej cenie. Była to podobno okazja na ostatni dzień, z okazji noworocznej wyprzedaży. Cena była tylko za pościel około 5-6 tyś., zależy od rozmiaru. Chodzimy na spotkania czasami do sprawdzonej firmy Philipiak i mamy porównanie z cenami. W tej firmie się naprawdę opłacało, bo jakby się zsumowało wszystkie produkty to wychodziła zawrotna kwota ponad 20 tyś. złotych! Produktu na pewno nie były podrabiane, ponieważ mąż jest wrażliwy na tego typu promocje i sprawdzał wszystko dokładnie przed podpisaniem umowy i tymbardziej wpłatą gotówki (nie braliśmy na raty). Ceny wyciskarek porównywaliśmy później w internecie i wychodziło podobnie co u nich - dobra wyciskarka to koszt 1500 - 3000 zł, zależy jaki ślimak, ile obrotów i jakie dodatki. Tu wyciskarka była gratis i nawet jak firma sobie jakoś ją wrzuciła w cenę pościeli (a właściwie dwóch, bo były 2 komplety pojedyncze) to i tak wychodziło korzystnie. Pościel używaliśmy, wszystko w porządku, wyciskarka taka jak była prezentowana na spotkaniu, faktycznie przeciska buraki i marchew. Na plus duży otwór wsadowy prawie 8 cm! Polecam po zakupie takiej wyciskarki zainteresować się tematem "sokoterapia" szczególnie "sokoterapia dr. Gersona" - poprzez picie odpowiednich soków można naprawdę zmniejszyć ciśnienie, poprawić krew, trawienie, pamięć a nawet wyleczyć z chorób przewklekłych. Czuć różnice w takim świeżym soku wypitym bezpośrednio! Lampy i naczyń nie używaliśmy, naczynia są na pewno ze stali chirurgicznej, ale my już mamy Zeptera, więc te czekają na prezenty ślubne. Wszystko było profesjonalnie i bez presji. Prezent gwarantowany za udział też się zgadzał. Polecam i pozdrawiam akurat tą firmę.

Pikulik
@Lucernka

Tak przyglądam opinie o firmie i widzę że Pańśtwo też z Krakowa ? Proszę napisać jak tam produtky firmy się sprawują: chodzi o całą pościel z alpaki lub zakupione także przez Państwa naczynia i wyciskarka od tej firmy ? Jesteśmy też zainteresowani czymś wiecej na przyszłość. Proszę dać znać, może Państwo też byli na ostatnim spotkaniu z tą firmą razem z nami :) ? Pozdrawiam. Marek Bieńczyce

Jak wygląda ścieżka awansu w Farma Snu?

Pikulik Kraków

Tu akurat nie pomogę, ale może ktoś z pracowników np. pan Bartek się wypowie :) Na pewno pracownicy też tu przeglądają czy opinie pozytywne, więc może coś ktoś napisze, sam jestem ciekaw od strony kuchni i nie chodzi tu o kupionego robota kuchennego :)

Naiwni konsumenci

Witam. Będzie troszkę długi wpis, ale gdzieś muszę wyrzucić z siebie to, co myślę o tej firmie. Pewnego dnia zadzwoniła do mnie Pani X informując, że zostałam wylosowana do nagrody w postaci robota kuchennego z wieloma funkcjami, całkowicie za darmo. pani X wytłumaczyła funkcje sprzętu i z czego się składa tzn. jakie zawiera elementy. Kilka razy pytałam, czy aby na pewno jest to sprzęt dla mnie i bez żadnych kosztów. Otrzymałam odpowiedź twierdzącą. No i oczywiście dałam się namówić na spotkanie - jedynym warunkiem odbioru sprzętu miało być moje stawiennictwo z mężem. Pojechaliśmy tam i na miejscu okazało się, że jest to kolejna promocja m.in garnków i pościeli. Przedstawiono nam super pościel z alpaki, rzeczony robot kuchenny który miałam otrzymać za darmo (a jak się okazało kosztuje 6 tysięcy), odkurzacz, lampę grzewczą na podczerwień i zestaw noży. Prowadzący w piękny sposób opowiadał o funkcjonalności tych sprzętów - to trzeba przyznać i zrobił mega promocję: do pościeli z alpaki która kosztuje 7790 zł dorzucił robot, odkurzacz i lampę ,,za darmo''. Wraz z mężem zostaliśmy wybrani do skorzystania z tej oferty. W jednej chwili oczywiście oszołomieni super jakością tego sprzętu udaliśmy się z jednym z pracowników podpisać umowę na zakup tych sprzętów. Przyznaję - zrobiliśmy to pod wpływem emocji - nasza wina. Po powrocie do domu a chłodno przemyśleliśmy ten zakup i stwierdziliśmy, że chyba jednak był to pochopny krok. Przeczytałam umowę dokładnie i wynikało z niej, że jak każdy normalny konsument i kupujący, mam prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od daty zakupu. Dodam, że pytałam przed podpisaniem dokumentu kupna po prezentacji pracownika - Pana Y, czy jak się rozmyślimy, to czy można sprzęt oddać. Odparł, że jak najbardziej, i nie będzie z tym ŻADNEGO PROBLEMU. No więc po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji stwierdziliśmy z mężem, że oddajemy wszystko - nawet tego nie rozpakowaliśmy. Dzwonię do działu reklamacji i dowiaduję się, że rzeczona pościel jest WYROBEM MEDYCZNYM I NIE PODLEGA ZWROTOWI! Więc mówię Pani od reklamacji, że nikt nas o tym nie poinformował, na co ona mówi, że takie rzeczy każdy wie. Dodam, że w warunkach odstąpienia od umowy nie ma o tym ani słowa. jest tylko, że odpakowana pościel nie podlega zwrotowi - z tym się zgodzę. Zadzwoniłam więc do pana, z którym podpisywałam umowę, ponieważ w dniu zakupu poinformował mnie, że wystarczy sprzęt odesłać. A on mi powiedział, że nie wiedział o tym że sprzętu medycznego nie można zwrócić! No to on nie wie a ja mam wiedzieć?! Dzięki niekompetencji tego pana jestem zmuszona zapłacić 7990 zł i nie mogę skorzystać z prawa odstąpienia od umowy. Wiem, to moja i męża wina bo zostaliśmy ,,zamroczeni'' ,,wspaniałością'' tych sprzętów, jednakże przestrzegam wszystkich przed pochopnymi zakupami. Nie mieliśmy dosłownie chwili na zastanowienie się nad tym wszystkim i bezmyślnie kupiliśmy to wszystko z nadzieją, że jeżeli zdecydujemy, będziemy mogli to zwrócić jak każdy normalny człowiek w tym kraju. Pozdrawiam.

Maria
@Naiwni konsumenci

Dobrze, że postanowiłaś w szczegółach opisać tu swój problem. Faktycznie - zawsze lepiej jest dokładnie przemyśleć decyzję o podpisaniu jakiejkolwiek umowy, ale każdy może popełnić błąd. Może warto byłoby jeszcze porozmawiać z jakiś wyżej postawionym pracownikiem Farmy Snu. Jak uważasz?

@Maria

Nie pomyślałam o tym nawet, ale myślę że by to nic nie dało. Wątpię nawet czy by mnie ktoś połączył z jakimś kierownikiem. Trudno, za głupotę się płaci niestety, a ja czekam tylko, aż ponownie do mnie zadzwonią z zaproszeniem na taki pokaz i po odbiór super prezentu, wtedy się wypowiem ci o tym wszystkim myślę, bo teraz podczas rozmowy z Panią od reklamacji zarzucającej mi nieznajomość przepisów, byłam zbyt zdenerwowana żeby powiedzieć to co faktycznie chciałam. Mam nadzieję tylko że mój wpis ustrzeże niejedną osobę. Pozdrawiam serdecznie

MIREK KALUN.

BYŁEM NA SPOTKANIU Z TĄ FIRMĄ W KALISZU W LIPCU BR. NA SPOTKANIU KOŁO 20 OSÓB. POKAZYWALI RÓŻNE WYROBY REHABILITACYJNE I NOWOCZESNE AGD (WYCISKARKI, ROBOTY PRACTICOOKER/THERMOMIX). POCZĄTKOWO WYDAWAŁO MI SIĘ TROCHĘ DZIWNE ŻE NA TE 20 OSÓB, POWIEDZMY 12-14 OSÓB WYRAŻAŁO SIĘ NAPRAWDĘ POZYTYWNIE O WYSTAWOWYCH PRODUKTACH, MIMO WYSOKICH CEN. PIERWSZA MYŚL ? PODSTAWIENI ? ALE KIEDY NASI ZNAJOMI ZKTÓRYMI BYLIŚMY NA SPOTKANIU, TEŻ ZACZĘLI SIĘ POZYTYWNIE WYPOWIADAĆ (NA TEMAT NA CZYŃ KUCHENNYCH ZE STALI 18/10, KTÓRE TEŻ BYŁŁY PREZENTOWANE PRZEZ FIRMĘ) TROCHĘ SPOJRZELIŚMY Z ŻONĄ NA TE PRODUKTY INACZEJ. SUMA SUMARUM ZDECYDOWALIŚMY SIĘ PO OTRZYMANIU TZW. KOPERTY BONUSOWEJ NA ZAKUP TOWARÓW FIRMY FARMA SNU W TZW. PROMOCJI DNIA "4 W 1". W JEJ SKŁAD WESZŁA DWU OSOBOWA POŚCIEL Z ALPAKI, NACZYNIA STAL 18/10, WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA "SALUTE" ORAZ NOŻE CERAMICZNE "VERONA". MIMO CENY OKOŁO 7 TYŚ ZA WSZYSTKO, PROMOCJA WYDAWAŁA SIĘ SENSOWNA JAK ZA TYLE PRODUKTÓW. WIĘC SKUSZENI ATRAKCYJNYMI DODATKAMI I KORZYSTNĄ ZA CENĄ ZA CAŁY PAKIET PODPISALIŚMY UMOWĘ NA ZAMÓWIENIE. NA TĄ CHWILĘ POWIEM TAK, Z POŚCIELI JESTEŚMY NAPRAWDĘ ZADOWOLENI, MIMO ŻE ROZMIAR MATERACA JEST TROCHE ZA DUŻY. NACZYŃ UŻYWALIŚMY TYLKO KILKA ELEMENTÓW, ALE SĄ NAPRAWDĘ MASYWNE I CIĘŻKIE, I TAK JAK MIAŁO BYĆ SZYBKO SIĘ NAGRZEWAJĄ I CIEPŁO TRZYMAJĄ PRZEZ 3-4 GODZINY. WYCISKARKA JESZCZE NIE BYŁA UŻYWANA ALE SŁUCHAJĄC OPINII POWINNA WYCISKAĆ ZARÓWNO TWARDE I LIŚCIASTE OWOCE I WARZYWA NA WIÓR. NOŻE JAK NOŻE, OSTRE., CHOCIAŻ BRAK NOŻA Z PIŁKĄ. OGÓLNIE NA WSYZTSKIE PRODUKTY DOSTALIŚMY GWARANCJĘ PISEMNĄ, KOMPLET DOKUMENTÓW, INSTRUKCJI. JEŻELI TE PRODUKTY BĘDĄ SIĘ SPRAWDZAĆ TAK JAK DOTYCHCZAS, JAKO PRODUKTY PREMIUM PRZEZ DŁUGI, DŁUGI TO Z GÓRY POLECAM TĄ FIRMĘ I JEJ PRODUKTY, A SAM TROCHĘ INACZEJ SPOGLĄDAM NA TAKIE SPOTKANIA, ŻE SĄ FAKTYCZNIE RZETELNE FIRMY I MAJA DOBRE PRODUKTY NA LATA, TAK JAK NIEGDYŚ PAMIĘTNA FIRMA REMES... SPOTKANIE DODAM TEŻ BYŁO NA POZIOMIE I KULTURALNIE, ZAKUPY BYŁY MOŻLIWE ALE TYLKO DLA CHĘTNYCH I WYBRANYCH I DOBROWOLNE. NIE NA SIŁĘ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY TAKŻE SKORZYSTALI Z POKAZU W KALISZU.

Artur
@MIREK KALUN.

Jak to się stało, że trafiłeś na pokaz, który organizowała firma Farma Snu? Ciekawi mnie, czy otrzymałeś zaproszenie za pośrednictwem poczty, czy może osoby reklamujące firmę kontaktowały się z Tobą telefonicznie. Proszę również, abyś nie używał dużych liter. Ciężko czyta się takie wpisy.

Bogdan

Czekam na pokaz firmy w Otwocku lub okolicach. Poprzedni pokaz bardzo mi się podobał.

Wiesia

Polecam usługę Pana Jacka z prezentacji w Działdowie z dnia 16.06.2019 . Z godziny 17.00. Bardzo sympatyczny.

Becia Sławska

Byliśmy z mężem na spotkaniu tzw "rekomendacyjnym" pod koniec maja w Słupsku. Wcześniej w lutym kupowaliśmy od tej firmy kilka produktów typu AGD premium (robot kuchenny, lampa infrared, materac memory 140x200 z alpaki). Po jakimś czasie mieliśmy przyjść na degustacje potraw gotowanych we wcześniej zakupionym orzez nas robocie i go zarekomendować innym osobom. Przez te miesiące robot chodzi sprawnie i bez zarzutu, materiał dobry, wytrzymały nie jakiś tani marketowy. Do robota bylo pełno dodatków: kielich, sitko, parowar, łopatki to mieszania ciasta itp. Wszystkich funkcji jeszcze z mężem nie przerobiliśmy, ale dania na parze, sorbety czy lody (kruszy lód w razie potrzeby praktycznie na miazge) wychodzą swietne! Prakticooker Farmy Snu od nowego Thermomixa trochę się różni - nie ma przepisów wudowanych po wifi, ale to w sumie mały szczegół, bo niektórzy ciągle korzystają z tradycyjnych książek kucharskich. Nie ma to jak przepisy z pokolenia na pokolenie:) Lampa która dostaliśmy w robota na promienie Infrared działa podobnie jak lampa Bioptron firmy Zepter. Lampę póki co używaliśmy na ból mięśni w barku u męża i po kilku na świetlaniach faktycznie się zmniejszył. Chociaż do tego stosujemy również masaże i ćwiczenia na Orbitreku. Ale myślę że podczerwień jest też pomocną i dobrze podziałała na zbolałe mięśnie. Innych funkcji lampy m.in. grzewczej, czy wyciągania wilgoci nie używaliśmy bo narazie nie było potrzeby. Zbyt ciepło się robi póki co :) Na spotkaniu na ktore zostaliśmy zaproszeni była mała degustacja potraw z robota kuchennego, a także każdy mógł się ponaswietlac i poleczyc podczerwinia z lampy Infrared. Prowadzący pytał nas o opinie na temat posiadanych przez nas produktów. Przy stoliku którym siedzieliśmy były też inne osoby, prowadzący prosił o rekomendacje więc to zrobiliśmy (towar jest bardzo przydatny, chodzi dobrze i sprawnie nie mamy żadnych zastrzeżeń). Niektóre osoby na sali zastanwialy się nad zakupem, prowadzący robił prelekcję profesjonalnie, my jako klienci to potwierdzalismy i pod koniec całego spotkania dało się zauważyć że kilka osób dokonało zamówienia. Prawdopodobnie po to też była nasza wypowiedź. Nie wiem dokładnie jaka oferta i co było w promocji, bo osoby zainteresowane z "kartami promocyjnymi" podchodzily do innych stolików. W trakcie spotkania była też przerwa żeby podejść do zestawu pościeli rehabilitacyjnej z wełny z alpaki. Jako że posiadaliśmy materac który dostaliśmy wcześniej od firmy Farma Snu, gratis do zakupu, też poproszono nas o opinie. Materac porządny, dobrze dwustronnie obszyty wełna, odkształca się tak jak powinien. Też możemy go polecić mimo że nie mamy celego zestawu pościeli. Firma oferuje również kołdry masujące i poduszki z alpaki (ortopedyczne 40*60cmm). Ale to może przy następnej okazji skorzystamy, po spłacie tego co mamy aktualnie. Firma z Poznania jest jedną z najbardziej rzetelnych firm z jakimi mieliśmy styczność, jedyne co to mogliby skrócić troche czas spotkania, bo całość trwało ponad 2h, ale mieli dużo produktów do omówienia i były zamówienia do spisania więc stąd taki długi czas. Ja polecam Firmę Snu na 100% bo dostaliśmy naprawdę dobry towar i zostaliśmy dobrze i słownie obsłużeni. Tak jak miało być to było, ponadto na spotkaniu rekomendacyjnym dostaliśmy za reklamę (wiadomo system polecający) bon wycieczkowy z opłaconymi noclegami w kilku ośrodkach w Polsce a także zestaw noży ceramicznych. Pozdrawiam zespół pana Bartka z Firmy Farma Snu.

elzbietasankiewicz@wp.pl

11 10 2017 r byliśmy na pokazie w elblagu kupiliśmy z mezem komplet pościeli rechabiltacyjnej jesteśmy zadowoleni obsluga bardzo mila dostaliśmy prezenty niestety z jednego nie skorzystami z vouchera darmowe noclegi na 7 dni niestety koszt wyżywienia jest bardzo wysoki nie wiele mniej od kosztu pobytu nocleg i wyżywienie gdybyśmy o tym wiedzieli wzięlibyśmy czajnik czego bardzo zalujemy szkoda ze nikt nam o tym nie powiddzial zadowolenie byłoby nasze dużo większe

Bogdan
@elzbietasankiewicz@wp.pl

Wczoraj byłem na pokazie sprzętu firmy. Pokaz bardzo mi się podobał. Był przeprowadzony fachowo, kulturalnie i rzeczowo. Reprezentanci firmy (np. Pan Jacek), wyczerpująco odpowiedzieli nam na wszystkie pytania. Uczestnicy pokazu otrzymali prezenty. Bardzo chętnie wezmę udział w podobnych pokazach w przyszłości. Duże brawa dla Firmy i jej Reprezentantów.

#BetiBe#

Uczestniczyłam w spotkaniu reklamowym firmy w Radomsku w Hotelu Zameczek. Zakup od firmy dokonałam z mężem w październiku ur. Po jakimś czasie mieliśmy dostać zaproszenie żeby reklamować produkty Farmy Snu. Zakupiliśmy wtedy robot kuchenny Salute Prakticooker, plus dodatki od sponsora. W zamian za korzystną ofertę w nowym roku mieliśmy zrobić "żywą reklamę". Firma dotrzymała słowa, zaproszenie otrzymaliśmy. Spotkanie zorganizowane profesjonalnie, prowadzący można powiedzieć wykorzystali bardzo dobrze to, że jesteśmy ich klientami, jako że z produktu faktycznie jesteśmy zadowoleni, opinie daliśmy dobrą, co przełożyło się na zainteresowanie wśród kolejnych osób zaproszonych. Urządzenie sprawdza się dobrze w kuchni, pracowałam wcześniej na starszym modelu Thermomixa Tm2. Tutaj jest więcej elektroniki, więcej dodatków, i więcej poziomów obracania się noży. Urządzenie podobne wykonane, jednak nie każdemu przypadnie do gustu waga, obok, zamiast w środku kielicha do gotowania. Obszerna ksiązka kucharska też pomocna w codziennej pracy urządzeniem, chociaż najnowsze Thermomixy mają książkę wbudowaną. Wypadałoby się zastanowić producentowi czy nie wprowadzić takiego rozwiązania. Na spotkaniu zabrakło co prawda degustacji, ale było tyle nowych produktów zademonstrowanych w jednym czasie, że z degustacją to by trwało ze 2-3h. Osobom pracującym, tak jak w naszym przypadku, zależało na czasie (obiecany czas spotkania koło godziny), jak i prowadzącym bo wracali akurat do Poznania. Polecam Beata

anetaszewczyk

Profesjonalna obsłucha, przedstawiciele zachęcali i przedstawiali zalety produktów, dobra organizacja pokazu. Klienci nie byli zmuszani do zakupu produktów. Pełen profesjonalizm.

Wiesław J

Też w dniu 2.02.2019 r byłem wraz z żoną na pokazie w Słupsku w hotelu Pod Kluką przy ul.Kaszubskiej . Wcześniej miałem sporo obaw i z rezerwą odnosiłem się do takich prezentacji. Jednak po zakończeniu pokazu mam pozytywne odczucia.Szkoda, że na dziś finanse uniemożliwiły nam kupno pościeli z alpaki. Jednak po tym p okazie postanowiliśmy z żona,że takowy komplet nabędziemy w przyszłości. Oprócz zestawu z alpaki, oferowano piecyk na podczerwień firmy Comfort Home, wieloczynnościowy robot Practicooker, odkurzacz salute v8 oraz naczynia kuchenne.Nie było przesadnej nachalności w czasie prezentacji. Oczywiście odebraliśmy po pokazie obiecany wcześniej prezent.W sumie żadna ściema. Wydaje się, że chyba pofatyguję się na następny pokaz tej firmy. Polecam Wiesław Jabłoński i

Mirek

2.02.2019 Slupsk hotel pod kluka.Jestem pod wielkim wrazeniem prowadzacych calego spotkania atmosfera mila wrecz domowa pan Jacek w sposob przejrzysty reklamowal produkty nawet na mnie nie dowiarku zrobil ogromne wrazenie gdzie nawet chcialem zakupic lampe i odkurzacz dodam ze 2h spotkania przeszly w blyskawicznym tempie jestem bardzo zadowolony i wiadomosci jaki uslyszalem o produktach przekaze swoim znajomym i bliskich w rodzinie bardzo bym chcial aby takie spotkania byly czesciej organizowane w naszym miescie nastepnym razem przyjde z grupa moich znajomych wlasnie teraz opowiadam im o pokazie na ktorym bylem i pokazuje im na zdjeciach produkty jakie mozna bylo zakupic i dostac za symboliczna zlotowke.

Miłosz

Naciągają dziadków na pościel i graty jakości "biedronkowej" za 7000 zł (!!!). Można z nimi wypowiedzieć umowę w ciągu 14 dni od zakupu "towaru" na pokazie.

Domingo
@Miłosz

Ciekaw czy osoba to pisząca była w ogóle na spotkaniu z tą firmą, czy podeszła obejrzeć z bliska produkty? Czy przyszła tylko po przysłowiowy "prezent" i odsiedziała swoje na spotkaniu, żeby go tylmo dostać, przy okazji wszystko krytykując... Korzystaliśmy z promocji tej firmy i faktycznie cena zakupu towarów wacha się pomiędzy 5-7 tysięcy złotych (oryginalna pościel z alpaki lub naczynia kuchenne stal 18/10), ale trzeba zaznaczyć że do zakupu są bardzo konkretne i nie byle jakie dodatki jak np. wyciskarka wolnoobrotowa typu Philipiak czy Hurom lub robot kuchenny typu Thermomix ( a nie typu Biedronka, z szacunkiem do Biedronki, gdzie i tak wszyscy kupują spożywke itp.). Pościel i naczynia też mają w porządku, wszędzie jest komplet metek (100%woolmark) i na naczyniach są odpowiednie grawery odnośnie rodzaju użytej stali. Radzę najpierw zainteresować się dobrze ofertą i sprawdzić DOKŁADNIE jakość towarów, chociażby przed podpisaniem umowy i dopiero napisać jakąś w miarę konstruktywną opinie/ocenę towaru.

@Miłosz

Zgadzam się. Noże Switzner facet proponuje za 109 Euro, a na internecie chodzą po 29 zł za taki sam komplet. Naciągacze i tyle.

Christoph1000
@Marcin

Panie kochany jak za 29 zł to dawajcie dla mnie 10 kompletów - dobry motyw na szybki zarobek! Kupowałem oryginalne noże Switznera (faktycznie z powłoką ceramiczną, nie farbowane) kilkukrotnie u naszych zachodnich sąsiadów, i tam podobny komplet ( 4 sztuki, bez obieraczki, kolor czarny) chodzi po dobrej promocji po 50-60 EUR! Nie jest to może 109 EUR, ani też 20 zł jak na allegro wystawiają jakieś farbowane, czy przy autostradzie kradzione, ale za jakość się placi, Switzner oryginalny ma dużo niższa cene od Fiskarsa, Gerlacha czy japońskich noży (raczej tasaków) za 400 zł sztuka, a robi porzadne, ostre i trwałe nożyki. Sztućce zresztą też. Pozdrawiam zorientowanych w szeroko pojętym krajalnictwie, kucharzeniu i towarach premium w stosunku jakość/cena. Ano!

WitekW.

Spotkanie w Dzierżoniowie z początku roku. Mieliśmy przyjść jako żywa reklama na kolejne spotkanie firmy, jako klienci z zeszłego roku, zrobić reklamę na zakupione produkty firmy "Farma Snu", a także firmy partnerskiej "Comfort". Produkty sprawują się nieźle. Zakupiona jako glówna pościel z alpaki z materacem piankowym, dobrze leży na łóżku, materac zgodnie się dopasowuje co do krzywzny kręgosłupa. Spanie jest bez powleczenia według zaleceń firmy. Może to efekt autosugestii, ale wełna faktycznie pobudza krążenie, zniknął efekt zimnych rąk, a bóle kegosłupa jakby mniejsze. Nie pisze tego po nocy tylko po prawie pół roku użytku. Pościel narazie nie była prana, bo i nie ma potrzeby, nie widać brudu, nie przyjmuje kurzu. Oby tak się utrzymywało przez lata, jak zapewniano. W razie jakiś ewentualmnych zabrudzeń czyścicć lanoliną, lub jak się utrzymuje stałą higienę to zgodnier z zaleceniem konserować tylko raz na rok. Drugim produktem jaki otrzymaliścmy jest robot kuchenny Practicooker, z funkcajmi Thermomixa. Robot sprawdza się chociaż, załączonych było mało przepisów, ale to nie problem bo bardzo dużo jest na wielu stronach przepisów do Thermomixów. Na tego robota szykowaliśmy się już od dłuższego czasu, ale zawsze na drodze była nie mała cena. Wiele osób na spotkaniu w zeszłym roku u nas w mieście zachwalało i przez to sięzdecydowaliśmy. Robota możemy z czystym sercem polecić, bo sprawdze się na codzień do wielu czynności w kuchni. Wychodzi świetny krem zz pomidorów, a także zupa - krem z papryki. Super wyrabia, ciasto (pierogi, chleb, ciasta słodkie). Polecam do niektórych ciast, zwłaszcza naleśniki i pierogi dodać odrobinę wody gazowanej, wtedy jest jeszcze pulchniejsze. Drugie danie świetnie na parze (gotowanie dwupoziomowe), do rozmaite napoje i sorbety. Ciekawostka która się dowiedzieliśmy w tym roku już na spotkaniu reklamowym : ten model robota zrobi nawet sok (mieliśmy okazję spróbować ), taki mętny z witaminami, tak jak z wyciskarek wolnoobrotowych dostępnych po 2000, 3000 zł (Hurom, Zepter, Biochef). Na spotkaniu mieliśy możliwość rabatu jako klienci 20% na inne produkty jak np lampa z włóknem węglowym typu Bioptron. Nie skorzystalismy, bo narazie mamy produkty i płacimy raty. Ale z naszego polecenia i inncyh osób, widać było że zamówienia były składane. Mogę polecić firmę, bo tu nikt niekogo przynajmniej nie przymusza, nie kręci, nie ubarwia, a sptokanie jest prowadzone naprawdę w kulutralnie i czasem z humorem. Czas trwania spotkania, może trochę długi, ale naprawdę było sporo osób do obsłużenia i sporo produktów do omówienia. Ale jak to ktoś z uczestników się odezwał : wiedza też się liczy, nie tylko gratisy. Jako klienci VIP polecamy zakupy w tej firmie i jak będziemy mogliu to skorzystamy w przyszłosci z zaproszenia. jak tylko Farma Snu będzie w naszym mieście.

Piekut

Byłem na spotkaniu w Katowicach. Restauracja Marcepan. Spotkanie przystępne, chociaż trochę się dłużyło. Firma prezentowała posciel z alpaki (pod własną marką), a także roboty kuchenne i odkurzacze (marka Salute). Mieliśmy okazję skorzystać z promocji głównej ale odmówiliśmy z powodu wyjazdu (chodziło o bardzo promocyjne zmówienie i zrobienie reklamy w przyszłym roku w lutym). Dla kogoś na stałe mieszkającego w Polsce oferta pewnie i atrakcyjna. Konsultant firmy poprosił w miarę możliwości o napisanie opinii, jesli było wszystko w porządku, a było tak, wiec opinia pozytywna. Spotkanie było tylko dla par, za udział jeden konkretny gratis mini robot kuchenny, lub jak kto wolał niemieckie noze ceramiczne. Nie był to taki robot jak prezentowany przez prowadzącego, ale nie oszukujmy sie, nikt nie da za darmo robota wartego prawie 5k :)!! Pozdrawiam, Silesia!

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Snu - Poznań

• Jak się pracuje w Farma Snu?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Snu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farma Snu?

Kandydaci do pracy w Farma Snu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farma Snu
  • ul. Jesionowa 6