Opinie o Farma Snu w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Farma Snu. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Snu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Snu w Poznań

Adam Nowy wpis

Widze, ze ta szemrana firemka spod ciemnej gwiazdy zwija swoje podwoje. Nawet strone internetowa zwineli. Sprawiedliwosc jednak istnieje.

Andy Nowy wpis
@Adam

Firma zmieniła adres, siedzibę i nieco towar. Na spotkaniu w Swarzędzu oferowali zestawy masujące i korektory , alpaki. Drugi oddział proponował instalacje paneli fotowoltaicznych z dofinansowaniem i ratami zero procent. Nad panelami się zastanawiam. Za udział w spotkaniu każdy otrzymał tablet. Nieźle i nowocześnie prowadzone spotkanie, na sali większość młodych odziwo (baza numerów pewnie z bazy klientów od paneli i z poleceń)

I jak tam, (usunięte przez administratora) z Poznania? Lockdown przetrzebil wasze niecne szeregi? Mam nadzieje, ze zaliczyliscie brutalne ladowanie i wiecej nie bedziecie jezdzic po Polsce i naciagac biednych ludzi na marny jakosciowo, tandetny sprzet.

Arkady Nowy wpis
@Adam

Chyba jeżdżą i mają się dobrze. Bo ostatnio składali dość liczne zamówienia w Lubawie. Wszystko dobrowolnie z tego co widziałem ale ceny mają praktycznie internetowe dlatego tyle szło. Ale prezent dali fajny pulsoksymetr na palec a nic nie kupiłem. Pozdrawiam

Adam Nowy wpis
@Arkady

A jak sie obudziles to co bylo dalej? Dostales 5 zlotych premii od firmy za napisanie posta?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Farma Snu?

Kazimierz

To znaczy, co dokładnie nie podoba Ci się w zarządzeniu, które aktualnie jest w firmie Farma Snu? Wpis Twój niewiele wnosi do wątku, ponieważ nie uzasadniłeś go w żaden sposób. Chcę konkretnie dowiedzieć się, jak praca w tym miejscu wygląda a czytając to co napisałeś zaczynam się nad tym wszystkim poważnie zastanawiać. Będziesz tak miły i napiszesz, co miałeś konkretnie na myśli?

JtomaJ
@Kazimierz

Wszystko w porządku jest zarządzane. Zarząd jest jedno osobowy. Firma ma strukturę grupowa. Praca w delgacji i grupach 3,4 osobowych. Delgacje na całą Polskę, wynagrodzenie prowizja plus podstawa. Sprzedaż drobnych towarów na tzw. ryneczku do podziału od razu. Każda sprzedaż paragonowa na lub fakturowana. W biurze jedna osoba do obsługa umów, gwarancji i organizowania hoteli. Tak to mniej więcej wygląda.

wobblerek

Spotkanie w Leśnej prowadzone tematycznie i ładnie ciekawie. Ludzi nie zbyt dużo przez obostrzenia pewnie, ale firma wg informacji prowadzącego miała już ostatnią grupę po dwóch dniach, więc przez to mniej. Prezentowane 5 produktów : /pościel, naczynia, masażer karkowy, robot Torinto, ręczny odkurzacz. Ceny podawane były o dziwo zbliżone do innych takich markowych produktów, niektóre nawet niższe, może przez mniejsza ilość osób na spotkaniu, nie wiem. Każdy mógł zadać pytanie, nie było nic do ukrycia, spotkanie jak twierdziła Pani zapraszająca miało charakter reklamowym. Zamówienia były dla chętnych i chyba nawet ktoś tam skorzystał. Za przyjście prezent może nie jakiś wielki, robot z misa, ale chociaż porządny robot. Szacunek za jakąś wiarygodność w tych czasach. Mam porównanie z firmami innymi i wiem co mówię.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jerzy

Spotkanie w Świdnicy przebiegło w miłej atmosferze , bardzo profesjonalnie, a zarazem dostępne dla każdego uczestnika pokazu , bez namawiania na kupno.

E. z Płońska

Oszukańcy, żerują na starszych ludziach. Wszystkie te przedmioty można kupić na Allegro za 1/4 ceny. Potrafią kłamać i oszukiwać.

FARMA SNU
@E. z Płońska

Proszę nie mylić firm konkurencyjnych z towarami niższej jakości! Poza tym firma Farma Snu przez ostatnie dwa lata nie była w Płońsku. Organizujemy głównie spotkania na południu i zachodzie Polski. Ponadto "Farma Snu" posiada w swojej ofercie wyroby klasy premium, między innymi na certyfikacie firmy Salute Poland, takie jak: - pościel rehabilitacyjna z wełny alpaki (wyrób własny), - naczynia ze stali chirurgicznej, kwasoodpornej18/10, - roboty kuchenne typu Thermomix, - lampy zdrowotno - grzewcze Infrared, - odkurzacze cyklonowe o dużej mocy typu V8, - wyciskarki wolnoobrotowe typu Slow Juicer(40-50 obr./min). Dla ostrzeżenia: Prosimy na przyszłość nie porównywać produktów faktycznie klasy premium, bez uprzedniego zapoznania się z nimi, z tanimi podróbkami dostępnymi na Allegro lub ogłoszeniach prywatnych typu OLX. Są to często produkty faktycznie "wątpliwej" jakości, lub produkty używane z rynku wtórnego, bez serwisu gwarancyjnego. Wiarygodności i jakość produktów, oferowanych przez nas i kilka innych firm, można sprawdzić na stronie www.salute-poland.pl

@FARMA SNU

A na jakiej podstawie twierdzicie ze inne przedmioty z Allegro nie są premium?? Byłam na prezentacji produktow firmy Farma Snu i z całym szacunkiem dno dna... ja można produkty i firmy no nami porównywać do firmy zepter czy innych firm o podobnej jakości? Pan, który to prowadził co chwile używał słowa „jakby” ...jakby luksusowe?jakby dobrej jakości? Nabijacie starszych ludzi bez żadnego skrępowania. Pan prowadzący nie potrafił odpowiedzieć na proste pytania tylko jak mantra gadał o klasie premium...nie wspomnę już o telefonach gdzie zapraszacie ludzi na prezentacje i obiecujecie roboty, maszyny gotujące w zamian za przybycie a finalnie dajecie szajs w postaci robota kuchennego, który przypomina zabawkę dla dzieci...szkoda gadać...

FARMA SNU
@Ewa

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Takie opinie też się niestety zdarzają. Jednak tylko jedno pytanie: czy Pani faktycznie zaznajomiła się z produktami naszej firmy ? Czy ocenia Pani tylko po wyglądzie, czy po tym co mówi prowadzący ? Wiemy jak jest w tych czasach, że teraz spotkania prowadzoną są tylko reklamowo, a zamówienia mamy głównie przez Internet, ale czy Pani podeszła chociaż do wystawionej ekspozycji, żeby sprawdzić nasze produkty ? Czy siedziała tylko na widowni, krytykując wszystko do okoła, że wszystkie takie spotkania są złe i jest naciągane ? Często osoby młode, które są pierwszy raz na takim spotkaniu tak piszą... Nikt nikogo nie nabija, to nie ten adres proszę Pani. U nas spotkania są prowadzone kulutralnie i nie na siłę. Jeśli ktoś decyduje się na zamówinie, to jest to dobrowolny, zakup, gdzie klient ma wytłumaczone co kupuje, w jakiej promocji, za jaką kwotę czy to że rata więże się z odsetkami bankowymi.... Prowadzący jeśli używał takich słów typu "premium", czy "luksus", to miał powód, ponieważ u nas dostanie Pani dajmy na to pościel z prawdziwej wełny (nie farbowanej jak często na allegro, czy ogłsozeniach OLX za 500-600zł), naczynia faktycznie ze stali 18/10 (każdy mógł podejść sprawdzić jakość, nawet z magnesem, którego te naczynia nie powinny przyciągać), czy roboty kuchenne typu Practicooker (wykonanie typu Thermomix) z mocnym silnikiem, ostrzami ze stali, pojemnym kielichem i parowarem. U nas na spotkaniach zawsze są przerwy i każdy może podejść nasze produkty dotknąć, zobaczyć, porównać z innymi. Często ludzie wybierają jednak zakup na takich spotkaniach bo w Internecie krąży masa, fakt tańszych, ale podróbek. Tak jest ze wszystkimi towarami. Dobre towary czy popularne zawsze były, są i będą podrabiane. Co do Allegro to nikt nie pisał, że tam nie kupi się dobrych produktów. Są produkty też wysokiej jakości i nawet premium. Są też tanie podróbki, gdzie nieuczciwi sprzedawcy kopiują zdjęcia produktów z innych stron i wstawiają na aukcję, produkty opisane jako premium, czy z prezentacji, czy jakieś inne artykuły, po czym wysyłają zupełnie inny towar. Ile jest takich sytuacji ? Pełna zgoda że na allegro jak się dobrze wybierze, dokładnie przejrzy, czy poczyta opinie to się kupi towar premium i na lata. Nie tylko chodzi oczywiście o produkty z prezentacji. Tu ma Pani kilka nawet kilka przykładowych innych porduktów firmowych (roboty kuchenne, wyciskarki wolnoobrotowe do soków), co można zamówić sobie bezpośrednio na Allegro i są to produkty faktycznie oryginalne i też premium, proszę bardzo: https://allegro.pl/oferta/thermomix-tm6-robot-kuchenny-cookidoo-wifi-vorwerk-8470842851 https://allegro.pl/oferta/wyciskarka-hurom-one-stop-h-ai-czerwien-gratis-7079952072 https://allegro.pl/oferta/wyciskarka-wolnoobrotowa-hurom-hws-pro-8306558418 https://allegro.pl/oferta/odkurzacz-salute-comodo-v8-twoj-asystent-w-domu-7017859009 https://allegro.pl/oferta/prakticooker-salute-comfort-med-7636972484 Pozdrowienia, życzymy przekonania, chociaż minimalnego do naszych produktów oraz dokładnego się z nimi zapoznania na drugi raz na spotkaniu.

@E. z Płońska

Zgadzam się z Panią tylko starsze osoby są naciągane a młodych wyrzucają za drzwi

@E. z Płońska

Zgadzam się z Panią. Żal mi że tacy ludzie wykorzystać potrafią naszych rodziców i dziadków

@FARMA SNU

Oto informacje o "wspanialej" firmie Salute Poland: Nazwa pełna SALUTE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością KRS 0000641019 NIP 7882005686 REGON 365587376 Data rejestracji 6 października 2016 r. Status płatnika VAT Czynny Adres siedziby Kwietniowa 16, 64-300 Glinno, Polska Kapitał zakładowy 10 tys. zł Przedmiot przeważającej działalności przedsiębiorcy: Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach I to pokazuje cala wiarygodnosc firemki i tych pseudoluksusowych rzeczy o rzekomo wysokiej jakosci. Sprzedaz badziewia importowanego z Chhin za grosze. W Lidlu urzadzenie o lepszych parametrach kosztuzje 600 zl, a wy probujecie bezczelnie wmawiac ludziom, ze wciskane przez was towary sa warte swojej ceny. Wstyd i hanba!

ABDI
@E. z Płońska

NIE MOGĘ TEGO O TEJ FIRMIE POWIEDZIEĆ, Z TEGO CO SŁYSZAŁAM NA SPOTKANIU, A NIE TYLKO JA BYŁAM KLIENTKOM FIRMY NA TYM SPOTKANIU OPINIE NA WSZYSTKIE PRZEDSTAWIANE PRODUKTY BYŁY CONAJMJEJ DOBRE, A LUDZIE KTÓRZY BYLI NA SALI (KOŁO 20 OSÓB) RACZEJ NIE WYDAWALI SIE PODSTAWIENI (JESTEM Z DZIERŻONIOWA). POZDRAWIAM

ABDI

BYŁAM NA SPOTKANIU REKLAMOWYN FIRMY W ZESZŁYM TYGODNIU W SALI KARDAMON W DZIERŻONIOWIE. W CZERWCU TEGO ROKU ZAKUPILAM OD FIRMY PODUSZKĘ ALPAKA I ROBOT KUCHENNY TORINTO PRACTICOOKER. SPOTKANIE MIAŁO BYĆ WYRAŻENIEM OPINII POŁĄCZONE Z DEGUSTACJĄ. DEGUSTACJA Z WIADOMYCH PRZYCZYN SIĘ NIE ODBYŁA. PROWADZĄCY PYTAŁ SIE KLIENTÓW O FUNKCJE, DEMONSTROWAŁ - KLIENCI POTWIERDZALI. ROBOT PRZEZ TE MIESIĄCE DZIAŁA DOBRZE, GOTUJE, CIASTO WYRABIAM NA RÓŻNE CHLEBY CZY PIZZE, KRUSZY LÓD CZY UGOTUJE NA PARZE. WAGA PRZY ROBOCIE BARDZO DOKŁADNA CO DO GRAMA (5KG MAX). ZASTRZEŻENIE MOGĘ MIEĆ JEDYNIE ŻE PRZEPISY MOGŁYBY WBUDOWANE W PAMIĘĆ ROBOTA, NIE W KSIĄŻCE. NA PLUS W TYM MODELU ŻE KSIĄŻKA KUCHARSKA.NAPISANA BARDZO PROSTO. W TEJ CENIE SPRZĘT NAPRAWDĘ KONKURENCYJNY Z THERMOMIXem, A DODATKI KTÓRE BYŁY W CENIE (NOŻE I WODNY ODKURZACZ PIORĄCY TORINTO) NA PEWNOWIĘKSZE NIŻ OD FIRMY THERMOMIX VORWERK. GRATIS NA SPOTKANIU JAKI KLIENT OTRZYMAŁAM DODATKOWY ROBOT Z MISĄ JAMO UZUPEŁNIENIE ZESTAWU. POLECAM I CZEKAM NA WERSJE WIFI, KTÓRA MY BYĆ RZEKOMO W LUTYM PRZYSZŁEGO ROKU.

RMCF

Mimo wieku 40>, dostałem zaproszenie SMS na spotkanie tej firmy. Nie wiem skąd mieli numer może z jakiejś ogólnej bazy danych, kiedyś byłem na spotkaniu ze znana i ogólnie lubiana firma Philipiak, może stąd, bo wiadomo że takie dane lubią krążyć... Opis trochę będzie długi, ale myślę że zainteresuje kilka osób, które styknęły się już z tą firma, albo dopiero będą miały okazje.. Spotkanie odbyło się w Kościanie w Finezji. Mimo że podeszliśmy z żoną z mega dystansem to tego spotkania (chociaż naczynia Phlilipaka żona się kiedyś napaliła i kupiliśmy), to to spotkanie było nawet fajnie i ciekawie prowadzone. Od samego wejścia kultura, sprawdzenie obecności z listą gościu i poważna muzyka na wejściu. Trochę to NLP, a trochę pewnie dla relaksu :). Przedstawiali 5 produktów podczas jednego spotkania. Każdy po kilka minut, jasno i przejrzyście. Główny produkt firmy to pościel z alpaki z materacem z pianka memory. Potem naczynia, robot kuchenny a'la Thermomix, odkurzacz bezprzewodowy i jakieś urządzenie dziwne do masażu, pas czy kołnierz masujący. Firma Farma Snu współpracuje z druga firma, (Salute Polska czy jakoś tak) co ma wejść niedługo na Polski rynek i do dużych sklepów. W ramach właśnie tej reklamy łączonej demonstrowal nowe urządzenia: właśnie ten robot, odkurzacz i pas masujący. Wszystko przygotowane dobrze i profesjonalnie, na wszystkie produkty przygotowane plakaty reklamowe i ulotki. Produktu można było obejrzeć i to co na wystawie, było naprawdę spoko jakości, wykonane z porządnych materiałów, zdarzył się plastik gdzie nie gdzie ale to raczej normalne. Naczynia z ciekawości sprawdziłem (usunięte przez administratora) i wagę i praktycznie to samo co te żony... Zestaw nie był aż taki duży jak nasz, patelnia trochę mniejsza ale ogólnie OK. I przede wszystkim byl symbol 18/10 czyli mają faktycznie stał chirurgiczna, jeśli ktoś się orientuje. Prowadzący zachęcał nawet ,że śmiało można sprawdzić wszystkie te produkty, tj. opis i ceny, bez problemu na stronach producenta. Nie omieszkałem sprawdzić cichaczem i ... faktycznie ceny w kilku sklepach z podobnymi produktami premium, wcale nie odbiegają wielce od tych z tego spotkania. Pozostaje jedynie kwestia gwarancji i czy te produkty naprawdę wytrzymają na tyle lat co firma gwarantuje... Żona napaliła się na robota, z bliska wykonany naprawdę bardzo dobrze, praktycznie Thermomix, tylko bez podłączenia wi-fi. Ja jednak tym razem powiedziałem stop, żeby najpierw powykorzystywać zestaw tego całego Phlilipaka. Niektóre produkty pod koniec spotkania dobrowolnie można było zamówić w ramach przedsprzedaży, oferowali pakiety 2 lub 3 produkty w jednej cenie, co w sumie wydawało się nawet bardzo korzystnie, ale tylko dla 3-4 osób z jakiejś listy osób chętnych, żeby w przyszłości przyjść i zrobić reklamę. Z oferty skorzystały chyba wszystkie zainteresowane osoby. Prowadzący mówił też otwarcie dla tych co byli chętni, ze główna forma zakupu, czyli raty są oprocentowane lub można też na raty firmowe zero procent (tak wzięliśmy Phlilipaka), jeśli raty zero to prawda to duży plus dla firmy. Na spotkaniu 60% osób to faktycznie osoby 60+, ale pary w naszym wieku też były na sali. Na końcu można było podejść i porobić zdjęcia, wszytsko na luzie i bez żadnegoego narzucania czegokolwiek. Zbyt różowo było i na koniecznie nie wierzyłem tylko do końca w ten obiecany prezent - robot kuchenny mniejsza wersja Thermomixa. No ale nie mogę powiedzieć był robocik dla każdej pary, wiaodmo że trzeba podchodzić z dystansem i jak ktoś jest w miarę inteligentny, powinien wiedzieć że nie dostanie, czegoś o wartości nominalnej 5k (Thermomix), ale ten który dawali, jak za darmo to i tak spoko. Chociaż widziałem że niektórzy dopytywali się że chcą dwie sztuki bo tak mieli obiecane i były to jeszcze osoby pojedyncze. Nie wiem jak ludzie słuchają, potem narzekają że ktoś ich tak łatwo wkręca :D Mi tak te gratisy i tak koło nosa, na nic nie liczyłem, bo i tak przyszedłem głównie zarobić rozeznanie i podejrzeć techniki sprzedaży i cała otoczkę. Pozdrawiam, może opinia sie przyda innym chętnym.

@RMCF

Ile dostajesz misiu pysiu za pisanie opinii od farmy snu? Przeciez od razu widac, ze to nie pisali klienci, ktorzy chodza na pokazy. Oni nie maja zielonego pojecia, co to jest NLP. Wiarygodnosc wasza jest nizsza niz Urbana za komuny. Jedyna zaleta obecnej sytuacji (koronawirus) jest to, ze takie pomioty gospodarcze jak farma nie moga jezdzic po kraju i wciskac tych bubli biednym emerytom.

Asia
@Adam

Ciekawostka, że wszystkie pochwalne elaboraty pisane są jednym językiem w jednym stylu, z zachowaniem interpunkcji, formatowania tekstu, długości wpisu nawet itp. Od razu widać, że spod jednej klawiatury wyszły. Nie wierzę za grosz, że to są opinie kilku zadowolonych klientów. O dlatego dalej nie czytam. (usunięte przez administratora) jak się patrzy. Emerytów żal....

marek .t

Prezentacja niedzielna 09. 08.20 - pan ,który prowadził spotkanie był konkretny , nie było lania wody.Informacje podane profesjonalnie i rzeczowo. Dla zainteresowanych zakupem w zupełności wystarczające .Ogólnie OK.

@marek .t

Ile dostajesz misiu pysiu za pisanie opinii od farmy snu? Przeciez od razu widac, ze to nie pisali klienci, ktorzy chodza na pokazy. Oni nie maja zielonego pojecia, co jest prezentowane, a tym bardziej jak nazywaja sie konkretne produkty. Wiarygodnosc wasza jest nizsza niz Urbana za komuny. Jedyna zaleta obecnej sytuacji (koronawirus) jest to, ze takie pomioty gospodarcze jak farma nie moga jezdzic po kraju i wciskac tych bubli biednym emerytom.

Pozytywna

Jestem zadowolony z pokazu nikt nie namawiał do zakupu ceny podobne jak na innych prezentacjach. Firma godna polecenia.

@Pozytywna

Pokaz dla mnie był dzisiaj katastrofa na pokazie trzeba być inwalida bo jak widzą młodych to za drzwi wyrzucają i bezczelnie mówią i kłamią że zwracają uwagę że nie wolno się śmiać chociaż bzdura totalna i kłamstwo. Naciagacze

Maria
@Agnes

Chyba była Pani na spotkaniu z inną firma . Ja byłam na spotkaniu w Siedlcach i mnie nikt nie wyrzucił choć mam 30 lat. Pan prowadził spotkanie kulturalnie z szacunkiem do ludzi . Na koniec dostaliśmy obiecany prezent. Nie uważam żeby był to stracony czas.

@Maria

Widze, ze biurwy maja za zadanie bronic tych wszystkich bzdurnych i wierutnych wpisow, ktore ktos z biura tu poumieszczal. To i tak nie pomoze, a prawda wyjdzie na jaw. Takie firmy jak te powinny byc pozamykane za sprzedaz badziewia i naciaganie starszych ludzi na zakup chlamu i szmelcu.

Bartek
@Maria

Jezeli uwazasz, ze czas spedzony na takim spotkaniu nie byl czasem straconym, to wiedz, ze zle z toba

@Adam

U mnie wszystko w porządku, zakupiłem od tej firmy na początku czerwca, dwa produkty (jeden, drugi gratis) i sprawdzają się. Pościel z alpaki i pas masujący 3D z kulami shiatsu. Towary bardzo dobrej jakości, pas masuje dokładnie i ma faktycznie kule z podczerwienią tak jak Casada. Pościel przepuszcza powietrze, o kwesti zdrowotnej nic narazie nie napisze, bo krotko używana że względu na wymianę rozmiaru na mniejszy. Ceny bardzo podobne jak na stronach producenta, i jak za podobne urządzenie niemieckiej firmy Casada, które zamawiałem jakieś 6 lat temu (mata nefrytowa QM 4). Niektóre ceny na poszczególne urządzenia, na spotkaniu mieli niższe niż na stronach Casady więc nie mogę mówić o jakimś nabijaniu cen. Ja mialem zamówienie na raty firmowe, więc żadnych ukrytych prowizji czy czegoś takiego nie było. Można było na raty bankowe, było informowane że dochodzi procent, ale ja na wyraźne życzenie chciałem do firmy. Po mniej więcej tygodniu przyszły kwity na raty bezpośrednio do firmy. Osoby wcześniej piszące , prawdopodobnie nie były na spotkaniu bez ta firmą, albo ocenia powierzchni bez wcześniejszego przetestowania produktu (większość osób cetnych na tym spotkaniu miała taka okazję). Pozdrawiam i życzę uczciwych firm i dobrych rabatowym. MZ

@Bartek

Spotkanie w Białymstoku niezależnie czy ktoś coś zamawiał czy nie prowadzone przystępnie i dla nas słuchaczy na poziomie. Trochę żartów, trochę wiedzy o kręgosłupie, stawach, migrenach i trochę ciekawostek o żywieniu i ogólnie tematycznych. Niby godzina półtorej a zleciało. na końcu obiecane bonusy nie tylko dla kupujących, także dla słuchaczy, nawet tych którzy musieli wyjść wcześniej. Tyle mogę napisac z obserwacji i udziału w tej reklamie firmy.

@Pozytywna

TKM

Pisze na świeżo po spotkaniu w Giżycku. Firma zapraszała na spotkanie reklamowe za ktorego obejrzenie miał być robot elektryczny do mieszania i wyrabiania ciasta na pizze Al Forno. Spotkanie faktycznie reklamowe, wystawa dosyć bogata, było 5 produktów w 1 ( pościel alpaka, naczynia, masażer, robot kuchenny VitaminQ , system sprzątający cyklonowy). O wszystkim opowiedziane po trochu ale na temat. Działanie produktów zademonstrowane ma żywo, z niektórych (masażer barkowy z podczerwienią) można było skorzystać samemu. Produkty dobrej jakości , nie dało się odczuć przy bliższym obejrzeniu że odstają od podobnych produktów konkurencyjnych przedsiębiorstw (Vorwerk , Philipiak, Argala, Welmax, PolusProSystem, czy odkurzacze Dyson). Na końcu spotkania dla chętnych była możliwość zamówienia niektórych produktów w ofercie promocyjnej i na raty zero%. Kilka osób wyraziło zainteresowanie. Reszta otrzymała zgodnie z umową gratisy przy wyjściu i możliwość skorzystania z kolejnego spotkania w terminie wrześniowym. Do wyboru na koniec dawali zamiast robota, noże stalowe z powłoką ceramic Switzner, które wydawały się nawet lepsze niż obiecany robot. Większość par obecnych wzięła noże, a Ci co zamawiali dostali podwójne gratisy. Średnia wieku na tym spotkaniu to 50-60, w większości pary. Byli na tym spotkaniu znani Giżyccy przedsiębiorcy, więc muszą mieć dobrą bazę. Czytaliśmy inne opinie o firmie, wydają się być dobre, może następnym razem skorzystamy z oferty, ale raczej jednostkowo, nie pakiet. Pozdrawiam TKM

@TKM

Hej, czy w firmie Farma Snu płacą za nadgodziny?

Nie

@Adam

Tego chyba nie wie nikt, a na pewno nie tutaj :) Chociaż w tej branży jak znam, to raczej prowizja, albo kwota od zamówień.

MarekZ

Firma zaprosiła nas odziwo w tych dziwnych czasach na spotkanie do hotelu Silver (Białystok). Mimo obawy przed większą grupą i mimo że spotkanie miało być typowo dla par, pojechałem mimo dość sporej odległości (Supraśl), bo zostałem zapewniony że mam rezerwacje. Odbiór robota darmowego miał być na spotkaniu, a raczej po spotkań zgodnie z obietnicą. W kolejce przed salą same pary, ale mimo że byłem pojedynczo, miła Pani przy wejściu wpuściła mnie na salę. Kilka pojedynczych innych osób też weszło. Spotkanie prowadzone szybki i na temat, przedstawiono 5 produktów wysokiej jakości, można je było przetestować i sprawdzić, mimo sceptycznego nastawienia po bliższym przyjrzeniu się produktą takim jak pościel z wełny alpaki, masażer - pas na kark, robot Torinto Pro były jakości bardzo dobrej, jakby chciały "wbić" się na rynek na miejsce tych już istniejących, typu Thermomix czy Casada. Zachęcony promocja i możliwościa odliczenia od podatku w przyszłości, zakupiłem komplet rehabilitacyjny z 100% wełny (firma ma certyfikat i metki więc raczej to nie żadna podróbka czy przekręt), z grubym materacem z pianka. Do zamówienia otrzymałem pas masujący formy Torinto, która ma wchodzić w przyszłość na rynek i do większych marketów. Pas masuje dokładnie , ma kule z nefrytem i podczerwienią, a nie wibracje jak podobne pasy z mango Tv. Z pościelą niestety mały problem bo zamówiony zestaw był za duży niż łóżko. Po kilku telefonach do biura i rozmowie z Panią Angelika, zestaw został wymieniony na mniejszy z odpowiednim rabatem. Jedna paczka została zabrane kurierem na koszt firmy, druga z odpowiednim rozmiarem przyjechała na drugi dzień. Nie mogę mieć tu zastrzeżeń, mimo różnych głosów o różnych firmach i ich praktykach. Pościel będzie używana to napiszę coś więcej, narazie ładnie wygląda na łóżku :) i rzeczywiście przepuszcza powietrze w upały. Więcej po dłuższym okresie można będzie napisać. Za udział w spotkaniu mimo osoby pojedynczej mikser z misa obrotowa, co pokrywało się z rozmawia telefoniczna (rzadkość niestety, w niektórych firmach). Chociaż niektórzy zamiast tego robota brali zestaw noży ceramicznych. Pozdrawiam Panią Angelike za pozytywne załatwienie wymiany, dobrą obsługę i obsługujących z Białegostoku. Dziękuję.

Ile jest zmian w Farma Snu?

Duzo. Codziennie sie ktos zmienia.

Ona

Czy firma obecnie poszukuje pracowników call center?

Tadek

Byłem na spotkaniu w Grodzisku. Nigdy nie byłem na tego typu pokazach i miłe mnie zaskoczono. Dostałem obiecany upominek za poświęcony czas a pokaz był prowadzony ciekawie.

Wiesiu

Witam w przerwie między świętami z nudów i ciekawości czy dostanę obiecaną nagrodę wybrałem się na spotkanie w Siedlcach. Przyznam szczerze , że spotkanie przebiegało w miły i kulturalny sposób. Jestem osobą młodą i nie interesują się mnie raczej tego typu spotkania i miło się zaskoczyłem , że zostałem wpuszczony. Tak więc dziwie się, że niektórzy piszą że młodych nie wpuszczają. Średnia wieku na spotkanie od 20 do 75. Spotkanie nie było długie trwało około godziny. Produkty ciekawe, ceny jasne i czytelne . Podane raty z oprocentowaniem. Nikt nikogo nie naciągał jakto to często się dzieje na tego typu spotkaniach. Od razu zaznaczam że nie kupiłem ale i tak dostałem prezent. Polecam Farme Snu i pozdrawiam Panią Karoline.

Pati

Spotkanie prowadzone bardzo fajnie, ciekawie. Towary godne polecenia. Firma solidna. Ceny konkurencyjne z innymi towarami premium typu Thermomix

GG

Ja byłem z żoną na spotkaniu w Radzyniu Podlaskim. Było to pomiędzy przerwa Świąteczna. Aż dziwię się że jakaś firma organizowała taką wystawę w tym czasie. Ku mojemu zaskoczeniu kolejka do wejścia była na 20 osób! A niektórzy już siedzieli na sali. Zapisywała nas mila Pani przy wejściu, powiedziało co jest grane i za co mamy dostać ten gratis. W kolejce stało kilka młodych osób 25-35 lat, z tego co widziałem to mieli proponowany inny termin spotkania dla osób w ich wieku z nieco inna tematyka, bo tematyka bóli kręgosłupa czy zdrowego odżywiania jednak nie każdego interesuje (a powinna nawet młodych). Niektórzy zostali, niektórzy poszli. Osoby które nie wychodziły też coś dostały l, mimo że nie brały udział w tym 1,5h godzinnym spotkaniu. Spotkanie prowadzone spokojnie i kulturalnie w ramach produktów przed premierowych, które mają wchodzi od marca br. Reklamowany robot kuchenny typy Thermomix oraz nowoczesny Pas masujący z mocnym masażem kulami z podczerwienią. W ramach przedpremierowy firma składała oferty ale raczej dobrowolnie, nie dało się zauważyć że ktoś kogoś namawiał. Ceny i warunki ewentualnych zakupów były jasno podane na środku przed wszystkimi gośćmi. Myśmy skorzystali z darmowego masażu pasem masującym i praktycznie pod koniec (skuszeni ceną i po reklamie przez innych użytkowników) kupiliśmy sam materac rehabilitacyjny z wełny alpaka, ze standardowej oferty firmy. Zobaczymy jak się faktycznie sprawdzi. Za udział otrzymaliśmy mini robot kuchenny. Z naszej grupy wszyscy wyszli raczej zadowoleni. Nie wiem jak inne firmy. Ja ta polecam Grzegorz Radzyń.

Agnes

Właśnie zostałam zaproszenie na spotkanie i po odbiór nagrody. Zostałam potraktowana z moją mamą gorzej jak zwierzęta nawet zwierząt się tak nie traktuje jak zrobione to było w naszej osobie. Nikt z prowadzących nie zwrócił ani razu uwagi nam. Ale po 10 minutach podszedł do nas Pan i kazał zabrać ze sobą rzeczy i na korytarzu stwierdził że mamy opuścić spotkanie z powodu że mieliśmy parę razy uwagę zwrócona chociaż to kapletna bzdura. Nie stety nie zostawię tak tej sprawy bo nie lubię kłamstwa i napewno opiszę waszą firmę na wszystkich stronach.

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Snu - Poznań

• Jak się pracuje w Farma Snu?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Snu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Farma Snu?

Kandydaci do pracy w Farma Snu napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Farma Snu
  • ul. Jesionowa 6