Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie

Kraków

Opinie o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie

Były pracownik PCK 2015-08-22 15:20:13
Pracowałam tam od lat, na szczęście oddeszłam ponieważ nie mogłam znieść mobbbingu w pracy i ciąglego niezadowolenia ze strony Pracodawcy i 2 pań tam pracujących. Szczęśliwa poszłam do innej pracy gdzie doceniają pracownika i nie gnoją za każdym razem gdy człowiek chciał dobrze dla Podopiecznego.
Jak odchodziłam z pracy z PCK zostalam zwyzywana od najgorszych, prosilam o opinie o mojej pracy. Niestety jej nie uzyskałam, utrudniano mi z wszystkim na każdym kroku... (podobno jak się ma umowe zlecenie nie można uzyskać opinie- co jest kłamstwem, na każdej umowie można uzyskac opinie o pracowniku)
Dla PCK nie liczy się człowiek a to żeby teoretycznie się w papierach zgadzało i to żeby zgadzać się z każdą dziwną decyzją pracowników. My opiekunki nie mamy nic do opowiedzenia, jak tylko chcemy wyrazić swoje zdanie to odrazu jest niezadowolenie w zależności oczywiście od humorku kadry. Nie polecam tam pracować...
Podopieczni są cudowni, doceniają co się dla nich zrobi, cieszą się gdy się do nich przychodzi i poświęca czas dla nich przeznaczony. Ale kazdra z PCK powinna zastanowić się nad swoim postepowaniem, bo tak nie da się pracować, z taką atmosferą w pracy.
Zostaw swoją opinię o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie