brak logo

Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

Jasień

Opinie o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

admin 2015-07-02 15:16
Dodaj komentarz o firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.
8
Anonimowi 2016-11-20 21:21
Firma jak firma wymagają Ale od Pracownika!!! sami nic nie dadzą od siebie, normy to masakra kłamstwo kłamstwo jest na miejscu pierwszym... motto zakładu chcesz więcej zarabiać rób więcej godzin ...
11
em 2016-11-21 21:58
Anonimowi- pewnie jeszcze tam pracują, więc są ostrożni. sam uważam , że był tam ( i pewnie jest nadal) dobry poligon zawodowy. Tzw. kadra ma jakieś pojęcie o spawaniu , o CNC pewnie żadne, ale tam pozostają ( na jakiś czas i po testach) fachowcy ale i adepci po kursie spawania z pośredniaka. Praca na wysokim poziomie choć na niskich zarobkach. Cóż, nauka kosztuje , ale potem doceniają nas w cywilizacji.
Nie polecam ale też nie odradzam - zwłaszcza desperatom. Szukajcie forum absolwentów tej firmy na nl i de. a przy okazji - pamięci bezdomnego.
8
strus37 2017-01-06 15:15
Co tu dużo mówić FIRMA SPADA NA PSY ,,, normy to jeden wielki koszmar jak nie tragedia dział Fenwick jeden z najgorszych!!! tam maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] normy 150% w górę pieniążki i nie ważne czy pracujesz 12h czy 16h cały czas to samo żadnych bonusów za nadgodziny nie ma , kierownictwo to banda i.d.i.o.t.ó.w. nie znających się na niczym, a dlaczego tam pracują bo nie obrażając nikogo wujek cioci znajomy kolega załatwił!!!!!! i myślą że prosto po studiach są bogami i wiedzą wszystko ...
Jeżeli chcesz skoczyć za potrzebą to masz toi toi pod halą to jest wielki plus i po szanowanie pracownika ,ludzie jedzą na miejscu pracy brudni i chleb z ziemi bo odezwać się nie można bo oczywiście zaraz nie będziesz pracować...
JEDEN PLUS MEGA WIELKI NA FENWICK TO MAJSTROWIE PAN T. I PAN K. TO SA LUDZIE SAMI PRACOWALI NA PRODUKCJI I WIEDZĄ JAKI TO CHLEB I NIE WYWYŻSZAJĄ SIĘ ... TAKICH TO TRZEBA SZANOWAĆ
ciesze się że już tam nie pracuję
7
marcin87 2017-06-25 20:49
Firma Felgenhauer ha ha ha nie polecam normy normy normy a praca i płaca to koszmar ciągle brakuje godzin majstrowie obcinają godziny za brak wyrobionej normy kierownictwo tylko ciągnie dla siebie dyrektor jak zwykle nic nie wie a majstrowie wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozdrawiam
1
em 2017-06-29 11:38
Marcin już wie, a ilu jeszcze nie? Też tam kiedyś pracowałem i mógłbym wiele powiedzieć...tylko komu i po co? Tam może i obcinają godziny ale gdzieś jest inaczej ,lepiej itd,itd ,a tak naprawdę wszędzie podobnie - to jest polska( rzeczywistość).
Do dziś obserwuję tę firmę ale też kilka innych i jest wspólny mianownik - te firmy nie zasługują na fachowców a alternatywą są ukraińcy. Podobnie jest z polskim rządem - ten nie zasługuje na ludzi w tym kraju . Ktoś ( spoza rządu i szefów) się ze mną nie zgadza?
em 2017-06-30 12:06
Twoje stwierdzenie"spada na psy'' sugeruje ,æe døugo tam pracowales wiéc pamietasz wiele, pewnie to tam pogrzebaøes swoje nadzieje. to nie tak, wielu jeszcze tam trafi zanim zdominujá tam ukraincy. Ale jest z tego poæytek - nowe doßwiadczenie. Nie wszédzie tak jest , sa firmy gdzie pracuja od lat a po nich synowie. To te firmy szanuja fachowców i to tam nie znaja takich poligonów jak ten.
Chciaøem tylko \mienic poglad ...spada na psy, bo spadac nie musi. ta firma ma sie dobrze i intensywnie wdraza system taniego pracownika.
sorry za pisownie i dunskie znaki.
Zostaw swoją opinię o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. - Jasień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.