Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

Jasień

Opinie o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.

admin 2015-07-02 15:16:43
Dodaj komentarz o firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.
Anonimowi 2016-11-20 21:21:40
Firma jak firma wymagają Ale od Pracownika!!! sami nic nie dadzą od siebie, normy to masakra kłamstwo kłamstwo jest na miejscu pierwszym... motto zakładu chcesz więcej zarabiać rób więcej godzin ...
em 2016-11-21 21:58:23
Anonimowi- pewnie jeszcze tam pracują, więc są ostrożni. sam uważam , że był tam ( i pewnie jest nadal) dobry poligon zawodowy. Tzw. kadra ma jakieś pojęcie o spawaniu , o CNC pewnie żadne, ale tam pozostają ( na jakiś czas i po testach) fachowcy ale i adepci po kursie spawania z pośredniaka. Praca na wysokim poziomie choć na niskich zarobkach. Cóż, nauka kosztuje , ale potem doceniają nas w cywilizacji.
Nie polecam ale też nie odradzam - zwłaszcza desperatom. Szukajcie forum absolwentów tej firmy na nl i de. a przy okazji - pamięci bezdomnego.
Zostaw swoją opinię o Felgenhauer Steinbach sp. z o.o. - Jasień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Felgenhauer Steinbach sp. z o.o.