Dom Badawczy Maison

Opinie o Dom Badawczy Maison

anonim 2008-10-23 10:13:58
Czy ktoś słyszał coś o tej firmie? Ja słyszałem same niepochlebne opinie, dlatego chciałbym się upewnić, czy jest tam aż tak źle..
stażysta 2009-11-03 11:35:33
No coś ty, tu jest super!!!
anonim 2009-11-12 17:22:50
stażysta - 2009-11-03 11:35:33

No coś ty, tu jest super!!!

hej stażysto
Nie wiem to kpina czy nie?:)
Generalnie ja też była chciała się załapać w jakimś ośrodku badawczym. Czy są tam jakieś wolne etaty? proponują staże?
W internecie ciężko cos znaleźć? a szefowa jaka?:) pozdrawiam
stażysta 2009-12-16 20:41:17
to nie kpina, na serio. Jest ok, szefowa też fajna. Ze stażami bywa różnie, ja już skończyłem, trzeba się dowiadywać, czy akurat nikogo nie potrzebują.
powodzenia ;)
Aśkaa 2013-07-01 04:50:42
W tamtym roku tam pracowałam. Jestem bardzo zadowolona, bardzo mili ludzie, zarobki jak wszędzie, ale dużo sie nauczyłam, pomagałam realizować badania, i co ważne nie musiałam robić nikomu kawy, a ponoć na stażu to główne zajęcie:) Polecam
zadowoloma 2016-09-13 19:07:16
Pracowałam w DBM. Świetna atmosfera, zespół profesjonalny, badania na najwyższym poziomie. Polecam. Dowiadujcie się na bieżąco czy jest możliwość pracy.
Zostaw swoją opinię o Dom Badawczy Maison - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Badawczy Maison