2x3 S.A.

Opinie o 2x3 S.A.

... 2014-04-22 09:32:30
fajne są tam chłopaki?
mlody 2014-05-16 17:00:08
firma to totalna zenada, nie polecam nikomu pracowac caly miesiac na dwie zmiany bez dowozu do pracy za 1100 - 1200 zl. max.
ja 2014-05-30 15:08:44
no i poszly zwolnienia - do przewidzenia.
ja 2014-06-02 19:02:12
ludzie bez wyższego wykształcenia nie mający innego wyjścia siedzą i narzekają,praca na produkcji umowa zlecenie przez 3 lata wyjściowa 1000 zł nie każdego satysfakcjonuje.To co się tam dzieje to jest jedna wielka porażka nie mają żadnego szacunku dla człowieka kto nie pracował i nie został puszczony w trąbę ,zwodzony tylko obietnicami niech się nie wypowiada bo żal czytać.
Dupa Kwas 2014-06-04 00:26:56
Ta firma nadaje się na tarcie chrzanu przyjmują ludzi do pracy po to aby ich zaraz zwolnić .... Przyjeli ludzi bo mieli zaległości które trzeba było nadrobić chłopaki dzień w dzień robili normę za którą była premia , a zarabiali ledwo 1100 zł śmiech na sali cię obali. Firma zarabiająca 40 mln rocznie zaluje wypłacić pracownikowi 1600 zł nie jakiej średniej krajowej , poniewaz zabraknie im na wybudowanie stadniny koni w której będzie nocował Mr Kuzynin :)
ja 2014-06-04 15:07:49
Skąd ty masz takie informacje że firma zarabia 40 mln rocznie? Proponuję sie dokształcić ponieważ mylisz obrót firmy z zarobkiem firmy. Firma może miec i miliard obrotu dziennie a nie generować zysku. Dlatego koledze proponuje nie wypowiadać się w tematach, na których sie nie zna.
ja 2014-06-06 14:06:52
skoro się wypowiada to widocznie jakieś pojęcie posiada:)
pracowalemtam 2014-06-06 17:06:58
tak jak powyzej firma odnosi zyski i to wcale nie male...jesli co miesiac potrafia placic kary za nieterminowe prace lub tez wieloprodkutowe reklamacje...a kary te wcale nie sa male bo liczone w tysiacach euro...to wydaje mi sie, ze szacunek do pracy zwyklego pracownika produkcji tez powinien byc...ale go nie ma. bywali tacy co pracowali na umowe zlecenie ponad 2 lata i co dalej...i nic...nadal zarabiaja 1000 zl...w lepszym miesiacu 1300. smiech na sali...biorac pod uwage miedzynarodowosc firmy. Osoby z wyzszego szczebla potrafia jezdzic na konferencje nawet do Dubaju...a pracownika traktuje sie jak scierwo...nic nie warte. tyle w temacie. nie polecam nikomu...chyba, ze ktos uwielbia marnowac swoj czas ;)
Oferty Pracy
2014-06-05
Żródło: konektia.pl
Krzęcin
(zachodniopomorskie)
Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/0783 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-06-05 Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-06-04 Oferta ważna do: 2014-07-31     Dane firmy/przedsiębiorstwa   Nazwa firmy: 2x3 SPÓŁKA AKCYJNA Adres: Słoneczna 373-231 Krzęcin , Polska Nr telefonu: 95-765-3848 Branża: Produkcja pozostałych gotowych wyrob&oacut
jaaa 2014-06-07 18:32:15
monter,pakowacz /oferta pracy dla osób niepełnosprawnych 2x3 SPÓŁKA AKCYJNA 2014-06-05 Żródło: konektia.pl Krzęcin (zachodniopomorskie) Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/0783 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pra[...]">@Oferty Pracy - 2014-06-07 18:32:15
haha zwalnia sie normalnych pracowitych ludzi, ktorzy pracuja po to by zarobic na rodzine...po to by zatrudniac osoby niepelnosprawne najlepiej niewidome i uposledzone ;)
ja 2014-06-09 10:49:33
post poniżej jakiejkolwiek krytyki!
sprawiedliwy 2014-06-10 21:23:48
sam jesteś upośledzony skoro tak piszesz i uważasz ze osoby niepełno sprawne będą pracowały gorzej od ciebie cwaniaczku ...... każdy zasługuje na szansę
madia 2014-06-24 21:36:50
kto pracuje wogle w biurze
ops 2014-06-25 08:47:13
w biurze pracują prawie same niekompetentne osoby
ja 2014-06-25 13:16:53
ciekaw jestem na jakiej podstawie oceniasz kompetencje pracowników biurowych? i o które działy tobie chodzi?
ops 2014-06-30 08:55:30
kompetencje ocenia sie po tym jaką wiedze posiadają na swoim stanowisku i naprawde niektórzy to chyba na ładne oczy dostali tam prace
ja 2014-07-01 08:19:44
podejrzewam że nie znasz zakresu obowiązków pracowników biurowych więc nie jestes w stanie określic prawidłowo ich kompetencje.
ops 2014-07-01 22:23:55
znam bardzo dobrze
ja 2014-07-02 09:46:46
Skoro znasz bardzo dobrze to proszę wypunkuj niekonpetencje działów. Pisząc, że znasz zakres obowiązków pracowników innych działów to albo jesteś pracownikiem biurowym (wtedy znasz tylko zakres obowiązków swojego działu) albo pracujesz w kadrach bo w innym przypadku nie miałbyś wglądu do zakresów obowiązków. Jeśli jesteś pracownikiem biurowym to sam opisujesz swoją niekompetencję - i tu samokrytykę trzebaby pochwalić:)
golf 2014-07-02 14:52:59
witam, jak się przedstawia praca w biurze 2x3, atmosfera, na jakie zarobki można liczyć? co dla właścicieli znaczy "atrakcyjne wynagrodzenie" w ogłoszeniu o pracę?
ops 2014-07-09 12:12:43
napisałem prawie same niekompetentne osoby a nie same a to różnica i już tak się nie spinaj :]

wszystkim innym prace tam odradzam ! płaca jest po prostu straszna !

ja jeszcze troszkę i też uciekam
madia 2014-07-17 15:55:02
a kto nowy w biurze urzeduje
n 2014-07-18 18:27:27
kto nowy urzęduje?
eferw 2014-07-20 20:01:28
i co się stało ? To już nie wysyłać CV ?
zygzak 2014-09-13 21:11:19
firma super, zarobki duże, duże możliwości rozwoju - pozdrawiam wszystkich pracujących i zadowolonych :)
pracownik 2014-09-16 13:20:40
jakie zarobki??? nie wiem o jakich pracownikach piszesz bo chyba nie na produkcji.Z tym rozwijaniem się na produkcji to też pozostawia dużo do dyskusji:)
m 2014-09-25 13:31:26
duze zarobki? 800zl na reke to dużo?
k 2014-10-22 23:47:47
tak za caly etat 800zl na reke,nie ma na godzine...
stary pracownik 2014-10-23 21:09:03
800 za pierwszy miesiac potem 900 i 1000 plus premia tak od 200 do 400 tylko trzeba byc cierpliwym i trzeba chciec i pokazac a nawet mozna umowe o prace dostac
k 2014-10-24 08:30:45
No przez pierwszy miesiac 800 potem 900 a jak juz by mialo byc wiecej to cie zwolnia i za miesiac lub dwa przyjma i dadza umowe znow na 800 he
plum 2014-10-24 11:27:26
ta firma to jest jedna wielka porażka,tam się nie docenia dobrego pracownika tylko się go gnębi i doprowadza do zwolnienia,ja nie rozumiem jednego i tu kieruje słowa do Pani prezes która albo nie jest tego swiadoma albo udaje ze tego nie widzi czy nie zależy na tym żeby był dobry pracownik który wyrabia się w pracy robi to szybko i sprawnie a reszta się opiernicza a następnie przenosi się go na inny dzial bo kierownictwu albo inaczej osoby które się lenia przeszkadza taki dobry pracownik,pierwszy raz się spotykam ze tej firmie się nie liczy jakość robienia tylko ilość a potem jak wraca towar to maja kogo opierdolic a chyba nie na tym wam zależy,wiec trochę się zastanowcie i zacznijcie naprawdę doceniać osoby które dobrze pracują...
plum 2014-10-24 11:41:14
Mam tez ciekawa propozycje jeśli nie wiecie jak się docenia dobrego praconika tak na jeden tydzień zemieńcie się obowiązkami...
gini 2014-11-05 11:47:31
wiesz jaka jest motywacja w tej firmie jeśli chodzi o premie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nadgodzinach a jak nie chodzisz to uważaj bo Ci zagrożą że Cię zwolnią.
olek 2014-11-13 17:23:51
Zygzak od nadmiaru nadgodziny straciłeś poczucie żeczywistości weź parę dni wolnego
Bum 2014-11-20 13:28:31
Firma prawdopodobnie bardzo dobrze teraz prosperuje, w obsadzie maja bardzo duzo pracownikow po szkolach specjalnych ktorzy maja renty specjalne...takimi osobami bez wyksztalcenia mozna manipulowac w jaki sposob sie tylko chce...a wlasnie takich pracownikow tam sie docenia niestety.
ha 2014-11-20 18:38:27
pracownik jak pracownik ale ze osoby które ledwo po konczyły szkoły zawodowe są tam na stanowisku kierowniczym to już szczyt wszystkiemu i wydaje im sie ze rządzą dobrze.
pablo 2015-02-17 19:35:22
Mam nadzieje ze ten post trafi do kierownictwa czy tez do dyrekcji, ja osobiscie nie pracuje w firmie 2x3 ale pracuja tam moji znajomi co nie ktorzy sobie chwala prace, ale rzecz w tym ze ja nie zycze sobie zeby Pan tak zwany LIDER PIOTR K.z Krzecina z hal A roznosił plotki w firmie na mój temat i na temat mojej rodziny. Mysle ze kierownictwo i dyrekcja powinna sie zastanowic kogo zatrudnia na takie staniwisko, bo ogolnie facet jest LIDEREM chyba w roznoszeniu plotek i dreczeniu młodszych starzem pracowników, tutaj juz sie klania MOBING, przypominam ze jest to karalnie jak i rownierz roznoszenie plotek, a mysle ze tak szanujaca sie firma, jak 2x3 powinna sie zastanowic nad tym kogo zatrudnia.
sprawiedliwy 2015-02-18 19:31:07
to jak tam nie pracujesz to się nie wypowiadaj ... bo koledzy tez mogą być winni mogą po prostu ściemniać i tyle a on jako lider jest zobowiązany do zwrócenia im uwagi ...
dkjvhkjdnvjkdnvjkdn 2015-03-25 18:26:47
dajcie spokój -kołchoz ....
ludzi traktują jak bydło
szkodagadac 2015-05-04 14:54:27
coraz więcej ludzi się zwalnia-to o czymś świadczy.
Doceńcie w końcu swych pracowników bo dzięki nim jesteście :] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
walczacy o prawa 2015-06-30 22:08:12
Co za zjebana firma totalna porazka w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] MOja dziewczyna pracowala tam prawie rok czasu jebala wszystkie soboty i niedzele jak byla taka potrzeba, oczywiscie na ich smieszne osrane umowy przedluzane z miesiaca na miesiac, a oni ni z tad ni zowad bez podania przyczyny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja z pracy, firma to totalna porazka, prace ma ten kto ma znajomosci i uklady w biurach. Cale kierownictwo zachowule sie jak jedno wielkie gowniarstwo zeby zwolnic kogos i nie podac mu zadnej przyczyny. Hamstwo WIELKIE TOTALNE,ALE TRZEBA BYLO ZAPIERDALAC ZA 1 200 ZEBY PANI PREZES miala na waciki. POrazka goni porazke tylko do sadu pracy to sie nadaje, hanba w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] az brak slow, cala forma jest gorza niz komunisci, ciekawe czy administator strony bedzie mial jajai pusci ten post. POZDRO DLA CALEGO KIEROWNICTWA
fire 2015-07-12 22:09:52
Niestety wszedzie tak jest.
STAL 2015-07-23 22:20:18
No jak tam moje Robaczki, dajecie radę, tempo ok, troszkę się ociągacie, musicie zwiększyć swoją skuteczność, słabo, martwię się o wynik moje pchełki, proszę o większą wydajność bo się zdenerwuję, pracujecie wiec przemyślcie temat jak postarać się o więcej bo słabiutko moje pchełki.....
ja 2016-02-18 14:39:46
Wor a od kiedy to studia gwarantują profesjonalnego pracownika?
ja 2016-02-19 10:32:47
Tak jak już napisałeśaś - idealny kandydat. Zawsze w ogłoszeniach daje się zawyżone wymagania dla kandydatów bo może uda im się na rynku upolować jakąś perełkę. Z własnego doświadczenia wiem, że w dzisiejszych czasach to po szkołach zawodowych można znaleźć lepszego pracownika niż po studiach. Studia kształca teoretyków a firmy potrzebuja praktyków. Solid Works jest na tyle prostym narzędziem, że przerabiając samouczka jesteś wstanie posiąść niezbędne minimum do tej pracy (nie jest to NASA) a jak będzie potrzeba czegoś więcej to Firmy inwestują w rozwój pracownika fundując mu szkolenia. Wątpie by ktokolwiek tam posłógiwał sie nowoczesnymi metodami analizy kosztów I jakości procesów produkcyjnych... ;)
ja 2016-02-22 20:32:18
kancia co to za pytanie - "czy warto aplikować na asystentkę ds reklamacji"? jeśli jesteś np prezesem w innej firmie to raczej nie warto ;) jeśli jednak jesteś osobą bezrobotną to jak najbardziej warto. Powodów jest kilka zaczynając od tego że zawsze lepiej pracować niż nie pracować, a kończąc na możliwości rozwoju...
Co do konieczności znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym to na bank będzie potrzebna na tym stanowisku ze względu na klientów jak również dostawców spoza granic Polski.
Proponowałbym jeszcze pracodawcy dorzucić w wymaganiach "odporność na stres" bo z tym to na bank się spotkasz :)
monik 2016-02-24 14:13:38
Pracowałam w firmie 2x3. Pan o którym pisano już wcześniej a mianowicie Lider Piotr K. jest chyba najbardziej lubianym pracownikiem kierowników. Pan Piotr K może i jest dobrym pracownikiem ale każdy z nas zasługuje na szacunek a ten Pan nie szanuje nikogo kto jest niżej stanowiskiem. Nikt nie chce z nim pracować i całe kierownictwo o tym wie ale gdy człowiek prosi o przeniesienie to nawet nie starają się pokazać innemu pracownikowi że im zależy na ludziach i szanują go. Potrafią jeszcze powiedzieć człowiekowi że jak się nie podoba to nie pracuj a Pan K jest dobrym pracownikiem a ty złym. Pan K jest im potrzebnym ponieważ "podpowiada" co się dzieje na hali.
Dred 2016-04-20 08:49:54
Kołchoz jakich wiele w Polsce. Nie krytykuj, nie wychylaj się. Bądź pokornym robalem i się ciesz że masz pracę.
emu 2016-09-21 13:56:56
W dziale zakupów kto tam pracuje
cśś 2016-09-23 14:12:28
W końcu asystentka ds. reklamacji na pewno ma szansę na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale wiadom czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
Zostaw swoją opinię o 2x3 S.A. - Krzęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2x3 S.A.