Dealer BMW Bońkowscy Szczecin

Toruń

Opinie o Dealer BMW Bońkowscy Szczecin

gosc 2015-10-29 18:03:40
Firma wymagająca, kierownictwo na poziomie, wyrozumiali, bardzo ludzcy, wypłata na czas,możliwość awansu, atmosfera bardzo dobra. Jedyny mankament to pracująca na recepcji Pani,zadufana,pyszna z zadartym nosem-ogólnie porażka, rotacja na tym stanowisku dość częsta więc mam nadzieję długo już jej tam nie oglądać.Pozdrawiam.
nikt 2015-11-16 13:04:02
Witam, w zupełności się muszę zgodzić z poprzednim wpisem, byłam jakiś czas temu na okresie próbnym i niestety dzięki tej Pani zrezygnowałam, Pani Ania pozjadała wszystkie rozumy, (jeżeli o tę panią chodzi), nie ma pojęcia o szkoleniu nowego pracownika, jej dewiza to nie mam czasu i robię wszystko sama. Takim sposobem życzę powodzenia. Natomiast firma i ludzie pracujący ogólnie na 5.
ADRIAN 2016-03-03 02:16:53
Zajeżdżalnia słupki wyżej wyżej i więcej kierownictwo większość hipokryci nie mający pojęcia o tym co mówią i o organizowaniu pracy.
ja 2016-03-18 16:43:12
Recepcja dno. ATMOSFERA tragiczna. Nie polecam. ZAROBKI słabe. I ta napuszona blondyna.
Zostaw swoją opinię o Dealer BMW Bońkowscy Szczecin - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dealer BMW Bońkowscy Szczecin