P.P.H. WObit Witold Ober

Toruń

Opinie o P.P.H. WObit Witold Ober

anionimus 2010-06-25 10:23:31
Fajna rodzinna firma. Bez kłótni, z szacunkiem do człowieka. Można się wiele nauczyć. Odpadają jedynie Ci co nie umieją współpracować lub nie grzeszą uczciwością.Bez [usunięte przez moderatora] człowieka. Jak w każdej firmie coś pewnie do poprawy, ale w końcu po to wszyscy pracujemy ;-)
praktykant 2010-06-25 10:31:14
W firmie tej miałem okazję praktykować. Parktyki nie były płatne, ale za to bardzo cenne. Można się wiele nauczyć a i przy okazji jakiś projekt ukończyć. Byłem też włączany do pracy stałych pracowników, aby się przyglądac, ale również dorzucić 2 grosze. Jako praktykant byłem bardzo dobrze traktowany i w ogóle nie czułem, że nie jestem stałym pracownikiem. Bardzo mile wspominam czas spędzony w firmie WObit i z pewnością złożę swoje CV po ukończeniu studiów.
profeo 2015-03-30 16:31:10
Po wielu latach przepracowanych w tej frmie wiem już dlaczego rotacja pracowników jest tak znacząco wysoka. Nie ma co marzyć o rozwinięciu skrzydeł. Komunikacja z przełożonym ogrananiczona do absolutnie niezbędnego minimum. 100% kontrola na każdym kroku i absolutny brak zaufania do pracowników.Idealna osoba do pracy: szaraczek bez własnego zdania, bojący się odezwać i bezmyślnie wykonujący swoją pracę. Odnajdzie się tutaj niespełniony urzędnik, nauczyciel,handlarz ziemniakami lub ktoś niezdolny do pracy z powodu uzależnień. Wiedzieć taka osoba nie musi wiele. Stąd wynagrodzenie również nie będzie wysokie. Pomieszczenia biurowe, również po przeniesieniu do Dęborzyc nie są przystosowane do pracy koncepcyjnej.
pracownik 2015-05-17 11:33:44
Kolego profeo - czy Ty jesteś z konkurencji? Duża rotacja pracowników?, kontrola na każdym kroku?, kiepskie pomieszczenia?.. i te epitety związane z pracownikami.. chyba jesteś bardzo sflustrowaną osobą. Nie jest idealnie, ale chyba nie pracowałeś w innych firmach.
profeo 2015-09-26 16:33:36
Mewuto, o tej porze tak duża zawartość alkoholu we krwi? A może to nie alkohol lecz jakiś specyfik zmieniający kształt źrenic, a Ty jesteś wspólnikiem lub magazynierem.Tylko oni po imprezach między regałami są przepełnieni radością. Pozostali udają,gdyż są zmuszeni pracować w Wobicie z powodu niespełniania wymogów u innych pracodawców lub po prostu braku innych pracodawców w tym Dęborzyckim Psiajewie.
profeo 2016-07-17 19:36:08
Następni pracownicy uciekają z tego tonącego wraku?
ja 2016-07-18 11:09:26
profeo zajmij się swoim życiem... nudne to już
e9 2016-10-17 22:44:29
@profeo a aniby dlaczego mieliby uciekać twoim zdaniem? ja powiem szczerze powodów nie widzę więc może mnie zaskocz i oświeć w tym temacie? @sztyk może napisz co twoim zdaniem jest takiego wartościowego w tej firmie
Zostaw swoją opinię o P.P.H. WObit Witold Ober - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. WObit Witold Ober