Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober w Toruń

Czy firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

majster Nowy wpis

Tu nie ma żadnych szkoleń prócz BHP

Wiecie może, czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober szukają chętnych na staż?

. Nowy wpis

tak

Stan

Przede wszystkim jest to dobry pracodawca, fajni ludzie i przyzwoite zarobki, polecam!

Julia

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? @bąk, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Nie jest ona powszechnie zrozumiała dla użytkowników forum. Będziemy wdzięczni jeśli powiesz nam coś więcej na ten temat.

bąk
@Julia

Oczywiście doprecyzuję - firma P.P.H. WObit Witold Ober nie istnieje.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno

Czy są jakieś zmiany w P.P.H. WObit Witold Ober? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Elastycznych godzin pracy nie ma. Ale nie ma też problemu by wziąć wolne, wyjść wcześniej, przyjść później, itp.

bąk

są istotne zmiany - nie istniej

Przemek

Ja Ciebie oświecę. Ludzie odchodzą, bo nie potraficie docenić pracowników. Płacicie grosze za to, że często pracują pod presją czasu, zostają po godzinach. Stąd taka rotacja. Jesteśmy w połowie 2017 roku, a odeszły od was już w tym roku 3 osoby. Ludzie pracują, żeby zarabiać, a jeżeli wynagrodzenie nie rośnie proporcjonalnie do ilości obowiązków (co często tłumaczycie jako rozwój), to trudno się dziwić, że od was odchodzą, bo trudno znaleźć w okolicy firmę, która płaci mniej za poszczególne stanowiska. Nie polecam firmy pod kątem podejścia pracodawcy do pracownika. Idea jest taka, żeby wycisnąć pracownika jak cytrynę, a jak będzie wolał jeść to do widzenia. Błędne koło.

e9

@profeo a aniby dlaczego mieliby uciekać twoim zdaniem? ja powiem szczerze powodów nie widzę więc może mnie zaskocz i oświeć w tym temacie? @sztyk może napisz co twoim zdaniem jest takiego wartościowego w tej firmie

profeo

Następni pracownicy uciekają z tego tonącego wraku?

@profeo

profeo zajmij się swoim życiem... nudne to już

profeo

Mewuto, o tej porze tak duża zawartość alkoholu we krwi? A może to nie alkohol lecz jakiś specyfik zmieniający kształt źrenic, a Ty jesteś wspólnikiem lub magazynierem.Tylko oni po imprezach między regałami są przepełnieni radością. Pozostali udają,gdyż są zmuszeni pracować w Wobicie z powodu niespełniania wymogów u innych pracodawców lub po prostu braku innych pracodawców w tym Dęborzyckim Psiajewie.

Kolego profeo - czy Ty jesteś z konkurencji? Duża rotacja pracowników?, kontrola na każdym kroku?, kiepskie pomieszczenia?.. i te epitety związane z pracownikami.. chyba jesteś bardzo sflustrowaną osobą. Nie jest idealnie, ale chyba nie pracowałeś w innych firmach.

profeo

Po wielu latach przepracowanych w tej frmie wiem już dlaczego rotacja pracowników jest tak znacząco wysoka. Nie ma co marzyć o rozwinięciu skrzydeł. Komunikacja z przełożonym ogrananiczona do absolutnie niezbędnego minimum. 100% kontrola na każdym kroku i absolutny brak zaufania do pracowników.Idealna osoba do pracy: szaraczek bez własnego zdania, bojący się odezwać i bezmyślnie wykonujący swoją pracę. Odnajdzie się tutaj niespełniony urzędnik, nauczyciel,handlarz ziemniakami lub ktoś niezdolny do pracy z powodu uzależnień. Wiedzieć taka osoba nie musi wiele. Stąd wynagrodzenie również nie będzie wysokie. Pomieszczenia biurowe, również po przeniesieniu do Dęborzyc nie są przystosowane do pracy koncepcyjnej.

praktykant

W firmie tej miałem okazję praktykować. Parktyki nie były płatne, ale za to bardzo cenne. Można się wiele nauczyć a i przy okazji jakiś projekt ukończyć. Byłem też włączany do pracy stałych pracowników, aby się przyglądac, ale również dorzucić 2 grosze. Jako praktykant byłem bardzo dobrze traktowany i w ogóle nie czułem, że nie jestem stałym pracownikiem. Bardzo mile wspominam czas spędzony w firmie WObit i z pewnością złożę swoje CV po ukończeniu studiów.

anionimus

Fajna rodzinna firma. Bez kłótni, z szacunkiem do człowieka. Można się wiele nauczyć. Odpadają jedynie Ci co nie umieją współpracować lub nie grzeszą uczciwością.Bez [usunięte przez moderatora] człowieka. Jak w każdej firmie coś pewnie do poprawy, ale w końcu po to wszyscy pracujemy ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wobit s.c. Elżbieta Ober Katarzyna Ober-Degórska Jacek Ober - Toruń