Grizzly-Polska

Toruń

Opinie o Grizzly-Polska

mały miś 2013-03-19 09:45:39
nie polecam , prowizje nieterminowe , jezeli odejdziesz zanim wypłaca ci kase juz jej nie zobaczysz , ogolnie braki towarowe , klienci rezygnuja z zakupu ... zastanow sie 2x zanim wejdziesz
aarti77 2014-03-24 17:32:15
czesc mam taki sam problem moze sie skontaktujesz ze mną pozdrawiam Artur
a-r-j@wp.pl .Pracowałem u nich i niestety nie otrzymałem umowy ani kasy mam raporty i inne rzeczy ale potrzebuje kilku osób .
szejk 2014-03-24 17:37:26
nie polecam ,brak umowy i kasy ,jeździłem na szkolenia z Rzeszowa straciłem kasę a jak mnie przyjęli to to co mi się należało nie dostałem ,uważajcie.
sm 2014-07-15 22:30:35
Ja także nie polecam tej dziadoskiej firmy.
Spotkania umawiane przez telemarketing słabe, sprzęty słabe, brak profesjonalnego serwisu,kasa słaba zawsze po terminiektóry został ustalony na umowie o współpracy (działalnośc gospodarcza). DNO DNO DNO. Nie polecam nikomu.
Pozdrawiam Jasia - największego dupo....właza szefa Sławiń...... Uważajcie. Ostrzegam.
MB 2014-08-13 11:47:14
Widzę, że nadal nabijają ludzi w butelkę. Też pracowałem tam pewnien czas, oczywiście o prowizje trzeba było się upominać,a i tak nie dochodziły w całości, na paliwie i naprawach grata, którego wycinąłem byłem w plecy, a na koniec jak zasugerowałem kontrolę PiPu, to się część kasy odzyskałem. Aha i jeśli ktoś będzie na tyle szalony i zacznie tam pracę to zapytajcie dlaczego dają 12m gwarancji? Bo we włoszech tyle się daje? hahaha
bebe 2016-03-17 20:55:50
chcesz to idź, choć od twojego ostatniego posta trochę minęło i być może masz już inną pracę, ale jak widzisz tyle negatywnych opinii (właściwie wszystkie) to po co w ogóle wstawać z łóżka, dla mnie te opinie są satysfakcjonujące i nawet nie pośle swojego CV. Dla mnie szkoda czasu, a jak ktoś chce miec prace, gdzie nie wiadomo czy w tym miesiącu dadzą premię czy nie to proszę bardzo.
ppiks 2016-05-17 19:49:40
ledo, chyba żadna to filozofia, chociaż słabo bo trzeba mieć założoną własną działalność gospodarczą. Nie wiem szczerze czy zarobki są warte tego wszysktiego.
Zostaw swoją opinię o Grizzly-Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grizzly-Polska