Opinie o Grizzly-Polska w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Grizzly-Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grizzly-Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grizzly-Polska w Toruń

przedstawiciel handlowy

Witam Jestem pracownikiem tej firmy od kilku już lat. Bardzo dobra atmosfera pracy. Terminowo wypłacane prowizje i to wysokie. Czytając poprzednie wpisy dochodzę do wniosku, że pisali je tacy nieudacznicy którzy to nic nie robili (nie sprzedawali) a chcieli dostawać kokosy za nic. Było kilka takich osób ale większość przedstawicieli pracuje w tej firmie po kilka a nawet i kilkanaście lat. Wiadomo jak w każdej firmie zdarzają się tacy co się nie sprawdzą lub sobie nie dadzą raty - nie każdy może być przedstawicielem handlowym - a potem za swoje niepowodzenia obarczają odpowiedzialnością firmę a nie siebie . Może czasami na siebie Ci ludzie powinni popatrzeć krytycznie. Pozdrawiam

. Nowy wpis
@przedstawiciel handlowy

Bardzo rzetelna wypowiedź... Przedstawiciele pracują kilkanaście lat? Firma istnieje od kilku lat, więc jak wierzyć prawdziwości tego wpisu?

Marek Nowy wpis
@.

A.D. 1997

Iwona

@przedstawiciel handlowyrzeczywiście, praca przedstawiciela handlowego wymaga posiadania pewnych predyspozycji. Nie każdy sprawdzi się na tym stanowisku. W swoim wpisie poruszasz informacje, które będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad pracą w firmie. Możesz powiedzieć też coś więcej o możliwościach rozwoju zapewnianych przez pracodawcę? Czy można liczyć na dodatkowe szkolenia wewnętrzne, czy też zewnętrzne?

oburzona Nowy wpis
@Iwona

rozmowy rekrutacyjne na PH na Podkarpaciu beda się odbywac w Pile (siedzibie) uzaleznione to jest od iloscikandydatów....wy tak na serio ? Może troche szacunku do szukajacych pracy. Niech Pani z HR poprostu wsiadzie w buty i tu przyjedzie...

oburzona Nowy wpis
@Iwona

przepraszam ale własnie czytam reszte ogłoszenia....uwaga petarda: Nieodpłatne szkolenie przed przystąpieniem do pracy. no runęłam ....hahahaha.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako przedstawiciel handlowy - Sprzedawca - Doradca Techniczny. Chętnie usłyszymy więcej od osób, które w Grizzly-Polska zajmują właśnie to stanowisko. Czego mogą oczekiwać kandydaci? Jakie możliwości rozwoju, benefity oferuje firma? Co wyróżnia ją od innych pracodawców z branży?

ppiks

ledo, chyba żadna to filozofia, chociaż słabo bo trzeba mieć założoną własną działalność gospodarczą. Nie wiem szczerze czy zarobki są warte tego wszysktiego.

Firma Grizzly-Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

bebe

chcesz to idź, choć od twojego ostatniego posta trochę minęło i być może masz już inną pracę, ale jak widzisz tyle negatywnych opinii (właściwie wszystkie) to po co w ogóle wstawać z łóżka, dla mnie te opinie są satysfakcjonujące i nawet nie pośle swojego CV. Dla mnie szkoda czasu, a jak ktoś chce miec prace, gdzie nie wiadomo czy w tym miesiącu dadzą premię czy nie to proszę bardzo.

MB

Widzę, że nadal nabijają ludzi w butelkę. Też pracowałem tam pewnien czas, oczywiście o prowizje trzeba było się upominać,a i tak nie dochodziły w całości, na paliwie i naprawach grata, którego wycinąłem byłem w plecy, a na koniec jak zasugerowałem kontrolę PiPu, to się część kasy odzyskałem. Aha i jeśli ktoś będzie na tyle szalony i zacznie tam pracę to zapytajcie dlaczego dają 12m gwarancji? Bo we włoszech tyle się daje? hahaha

sm

Ja także nie polecam tej dziadoskiej firmy. Spotkania umawiane przez telemarketing słabe, sprzęty słabe, brak profesjonalnego serwisu,kasa słaba zawsze po terminiektóry został ustalony na umowie o współpracy (działalnośc gospodarcza). DNO DNO DNO. Nie polecam nikomu. Pozdrawiam Jasia - największego dupo....właza szefa Sławiń...... Uważajcie. Ostrzegam.

szejk

nie polecam ,brak umowy i kasy ,jeździłem na szkolenia z Rzeszowa straciłem kasę a jak mnie przyjęli to to co mi się należało nie dostałem ,uważajcie.

mały miś

nie polecam , prowizje nieterminowe , jezeli odejdziesz zanim wypłaca ci kase juz jej nie zobaczysz , ogolnie braki towarowe , klienci rezygnuja z zakupu ... zastanow sie 2x zanim wejdziesz

aarti77
@mały miś

czesc mam taki sam problem moze sie skontaktujesz ze mną pozdrawiam Artur a-r-j@wp.pl .Pracowałem u nich i niestety nie otrzymałem umowy ani kasy mam raporty i inne rzeczy ale potrzebuje kilku osób .

Zostaw merytoryczną opinię o Grizzly-Polska - Toruń

Grizzly-Polska
1.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Makuszyńskiego 8
    64-920 Toruń