Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

DELPHI BMW e60

pozdrowienia z KALISZA dla bylych pracownikow DELPHI POLAND :) i oczywiscie 2 liderow z Pq35 kiedys to bylo kiedys poprostu bylo swietnie mowa o latach 2010r a teraz zal poprostu zal szkoda tam isc i tracic nerwy na dziadostwo jest wiele lepszych firm, nie marnujcie czasu na MAHLE!!!!!

DELPHI BMW e60

Witam jestem bylem pracownikiem DELPHI ostrow szczerze zazstanawialem sie by nie wrocic teraz do tego calego mahle ale jednak po glebszych zastanowieniach odmawiam szok co za(usunięte przez administratora)jak tak mozna traktowac ludzi no masakra poprostu pracuje teraz w Kaliszu w jednej z wiekszych firm zarabiam grubo ponad 2300pln netto na reke czasem nawet dochodzi pod 3tys nie mam zadnych liderow itd robie swoje i mam w (usunięte przez administratora) wszystko! i nie ma mowy w mojej firmie zeby robic w swieto.... pieprzyc MAHLE!!!!

daniel

bylem na rozmowie kwalifikacyjnej ktora miala 3 etapy poszukiwalem pracy jako spawacz oferowali najnizsza pytania wogole z kosmosu a i tak okazalo sie ze nie zatrudnili mnie wiec jesli firma tak poszukuje spawaczy to nie dziwne ze szukaja od paru lat najlepiej jakbys mial wszystkie uprawnienia wieloletnie doswiadczenie i pracowal za darmo chociaz i tak pewnie dostal byl zjebe za normy (usunięte przez administratora) tych ludzi

Patrycja

Witajcie, Firma posiada bardzo dużo nowych ofert pracy. Czy ktoś z Was był już na rozmowie kwalifikacyjnej? Ktoś wysyłał CV ? Jesteście w stanie napisać coś więcej o zatrudnieniu? W ofercie napisali, że warunki stabilne.

bobson
@Patrycja

Nie polecam nikomu. Nikt nad niczym nie panuje a obwinia się zawsze operatorów czyli najniższy pułap. Na hali gorączki straszne. Nie ma kasy na nic ale kadra zmienia samochody służbowe jak rękawiczki. Inżynierki od razu idą do MAHLE ale ty zasuwaj w Adecco z umową podpisywaną co tydzień. Bardzo dużo konfidentów i włazodupów co potrafią przyjść godzinę przed zmianą i patrzeć ci na ręce. Do pakietu pracowniczego w MAHLE powinni dodawać opiekę psychologa, bo robota w tym syfie to katorga.

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
abra kadabra

wiele jest takich konfidentów ta firma schodzi na psy totalne dno Ludzie zastanówcie się 100 razy zanim tutaj przyjdziecie!

ciekawa

jakie macie opinie, doświdczenia o pracy w adecco a pozniej mozliwosci dostania się do mahle jako pracownik biurowy?

arabus

Roboli na produkcje to zatrudniaja przez posrednika adecco ale inżynierków to bezpośrednio hehe zamknąć ten patologiczny zakład pracy jak najszybciej

acb

kierownicy technicy i liderzy to jedna banda. Operatorów mają gdzieś,chronią tylko siebie nawzajem.Niedawno byłem świadkiem jak kierownik opieprzał operatorkę a winny tego zdarzenia ten spasiony technik stał obok i się do winy nie przyznał. szkoda było tej kobiety bo przepłakała resztę zmiany. A ten gruby technik nie przeprosił jej do dzisiaj

xxx

a i dodam jeszcze mahle arbeit macht frei /// i jezeli chcesz w swoim zyciu odlozyc na swoje marzenia itd .. to nie tedy droga.....Zastanowcie sie 2 razy zanim tam przyjmiecie sie do pracy :) odradzam w 100% biegnijcie za swoimi marzeniami bo mahle wam na to nie pozwoli :) pozdro

xxx

NIKOMUUUUUUUUUUU Nie Polecam szukac tam pracy :) nie ogar totalny.... lby do kwadratu z wyksztalceniem ale bez wiedzy :) naprawde odradzam wam jezeli wam zycie mile ..to co tam sie dzieje to jest paranoja... klamstwo na klamstwie ....byle bys zapierdal ty bo Kierownikom to jest tam nie chce pracowac itd

mały

Techniik
@mały

Chłopcze ja nie mam 3000 a jestem technikiem i co głupio ci się zrobilo

Definitive Operator

Zaraz, zaraz... Nie ma obowiązku robienia po dwanaście godzin, jak i przychodzenia w soboty i niedziele. Oczywiście w tym drugim przypadku trudniej odmówić, ale to jest też ważne dla dobra pracownika. Lepiej jest wyciągnąć wypłatę wyższą o te 500 zł, czyż nie? Natomiast co do dwunastu godzin, to cóż... Pracując przez te ileś lat w zakładzie nigdy, powtarzam NIGDY nie zostałem dłużej choćby o godzinę. Po prostu, gdy słyszę takie propozycje (czy to z ust lidera, czy kierownika, czy nawet szefa wydziału), zawsze odmawiam. Uprzedzam z góry - nie piszcie, że mam spoko kierownika, bo przez ten okres kierowników miałem wielu. Nie wiem też, o co chodzi z tym, że "chorować nie można". Jak to nie można? Zawsze jak dopadła mnie grypa, czy mocniejsze przeziębienie, to się nikogo o nic nie pytałem, tylko strzała do przychodni, L4 i po wszystkim. Problem nie leży, w nadgodzinach, czy tym, że "chorować nie można". Problem leży w tym, że pracownik umie mądrować się na stołówce, czy palarni, albo tu w internecie a jak przychodzi co do czego, to mu mięknie rura i przyjmuje pozycję klęczącą wobec kierownika. No to co ma zrobić z takim pracownikiem kierownik, skoro tak łatwo można nim pomiatać? Jeżeli pracownik dobrze wykonuje swą pracę i chce pracować w Mahle, to spokojnie może odmawiać nadgodzin tak w środku tygodnia, jak i weekendy (chociaż te, moim zdaniem, lepiej wyrabiać). Są na tej hali tacy, którzy nie robią nadgodzin (wcale nie jacyś wyrobieni robole z dwudziestoletnim stażem) i robią... Ludzi do roboty brakuje, nikt nikogo nie będzie zwalniał. Zwalniani są tylko ci, którzy naprawdę lecą sobie w kulki. Jeśli robisz swoje, to możesz wpaść w jakąś sobotę, czy czasem niedzielę a w pozostałych przypadkach (środek tygodnia), czy L4, wystawić kierownikowi środkowy palec. A jak nie umiesz, to cóż... To już Twój problem.

A.
@Definitive Operator

Nie Wiem pod kim jesteś kolego ale napisałam jak jest u mnie żadnej ściemy i zmuszają do pracy w weekend powtarzam zmuszaja!!!! I nikt tu nie ma 3000 wypłaty chyba technicy albo inzynierzy tu pisza! Ja pisze o stanowisku operatora!!

A....

Pracuje tutaj 3 miesiące i już jestem wykończona psychicznie, w tym zakładzie traktuje się człowieka jak zwierzę.Wazne tylko ilość ilość ilość a człowiek może paść na gębę nie ważne że robi po 12 i nocki, kierownicy zachowują się jak debile !!!!!!!!!!!! Praca w weekendy niby nie obowiązkowa , a spróbujcie nie przyjąć to macie przerąbane, urlopu niechca dać, chorować też nie można, nawet jak się jest chorym to krzywa patrzą że się chce iść na L4, przecież z gorączką można pracować i z grypa,...... Jeżeli ktoś się wybiera to niech się zastanowi naprawdę , traktują tutaj ludzi tragicznie , Firma ta TO WIELKA PORAŻKA!!!!!!!!

Kobieta

Mam pytanie , kto się wstawi za pracownikiem ???brakuje miejsc parkingowych a do okola poustawiali zakazy i piszą mandaty nambiednym pracownikom gdzie mamy parkować?? ??? I kto mi odda za mandat???

siwy

6 stycznia ludzie szli do pracy!!! Dlaczego się nie zbuntujecie i godzicie na takie warunki??? Gdzie jest związkowiec Cała Polska świętuje a Mahle musi pracować śmiech na sali Organizacja zerowa w tym zakładzie.

M
@siwy

Albo urlopy bezpłatne brac

aga

Bez znajomości dobrego stanowiska tam nie dostaniesz

Są jakieś działy które pracują tylko na 1 zmianę?

Definitive Operator

Działów nie ma. Co najwyżej są pojedyncze stanowiska.

operator

Moja opinia o mahle będzie długa ponieważ zamierzam poruszyć kilka kwestii.. pierwsza sprawa liderzy którzy czuja się bogami , lider daje karte braków serwisantowi i karze wywieść braki na separator złom , w karcie braków trzy zmiany wyprodukowały tylko 6 wadliwych sztuk , a na czerwonym wózku jest ich 20 , Dlaczego tak jest? ponieważ liderzy nie wpisują prawdy bojąc się opierdolu od kierownika... Serwisant jedzie na separator a tam czeka pan Stefan , jest potraktowany bardzo nie miło , ale przecież to nie jego wina ze lider ma bałagan w papierach... Moim pomysłem było by aby liderzy wywozili sami braki z lini finalnych... Pracując jako operator zdarzyło mi się zgłaszanie problemów z maszyna , liderowi ale kazał jechać niech się martwi druga zmiana , maszyna uszkodziła 20 sztuk winny bylem ja że nie przerwałem pracy , dostałem zjebe od kierownika i ogólnie afera w której oczywiście wina spadła na mnie... Przychodząc z ulicy nie mając znajomości będziesz mia (usunięte przez administratora) oczywiście praca w adeco czyli umowa na 2 tygodnie ) ... Dają cię na tzw serwis ( powinno to się nazywać murzyn ) gdzie pan operator i pan lider będą mieli w (usunięte przez administratora) to że jesteś nowy i nie ogarniasz jeszcze tematu , bo dla nich liczy się wynik i jeszcze raz wynik... Oczywiście serwisant jest taż sługą swojego pana operatora musi mu iść kupić coca cole do automatu zalać kawę , bo operator nie może odejść od maszyny... A jeżeli masz znajomości to inny temat , znam przypadek gdzie jeden z operatorów chwali się że jego siostra pracuje w biurze , jest porostu bogiem chodzi bez okularów z papierosem za uchem , i robi wszystko to za co inni już dawno by wylecieli przychodzi nawet na kacu do pracy... podsumowując ja potrzebuje pieniądze wiec biorę wszystkie nadgodziny to wychodzę około 2400 miesięcznie licząc 7 nocek pod rzad , powiem jeszcze tylko tyle okropna jest presja wywierana na wynik ...

@operator

przyjdz do correct,jako operator otrzymasz 2400-2800 na ręke bez nadgodzin w zależności ile czasu zajmie ci czas wdrażania się ponieważ przez pierwsze dwa miesiące masz ok 1900.

qqq
@operator

To jest kamil. po prostu mały men...el z zielonej. :) i co mu po tym ze siostre ma w biurze? taki sam pracownik jak on . a jak wyczujesz chodz gram alkoholu od niego od razu wal do kierownika.

xx

Pracujecie w dniach 27-30 grudnia w trzech zmianach?

Wiesław

Adecco wciąż przyjmuje. Z jedną sobotą wyjdziesz 1400 na rękę. W niedzielę tak samo. Chyba, że zaczniesz od nocki w niedziele, to 1450.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA