Opinie o NETSERVICE24 w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NETSERVICE24. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NETSERVICE24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETSERVICE24 w Poznań

Magda Nowy wpis

Jak dużo macie fachowców w firmie?

Sas Nowy wpis

Fachowcy dobrzy, ale o takich fachowców trzeba dbać i im dobrze płacić a nie ich poniewierac za marne grosze!!! .... Takiego fachowca żaden Ukrainiec nie zastąpi...nie wiesz o co chodzi?.. Zawsze chodzi o kasę.... Szanujcie swych pracowników, bo pazerny traci Dwa razy...!!!

Bolo Nowy wpis

Dobrzy fachowcy robią dobrze swoją robotę. Praca w firmie jest ok, polecam

Tzg Nowy wpis

Dobrze wykonane prace

Brałeś udział w rekrutacji do NETSERVICE24. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dariusz

W każdej firmie mogą zdarzyć się gorsze momenty!!

Mędrzec

Piszę do osób, które myślą o podjęciu pracy w tej firmie i np. jeszcze się wahają - ODRADZAM ! Firma idzie ku upadkowi... Totalny brak poszanowania dla człowieka ! Jedynie nastawienie na zysk i ...wyzysk. Nie dajcie się zwieść !

Z

Wieczne i niepłacone nadgodziny, często do późnych godzin wieczornych. Brak premii i jakiegokolwiek systemu wynagrodzeń. Prezes to cwaniaczek nie szanujący pracownika. Odradzam zatrudnianie się tam, chyba że ktoś lubi pracę od poniedziałku do niedzieli po 15 godzin i lubi być niedoceniany.

Julita

Ostatnie opinie dotyczące pracy w NETSERVICE24 pojawiły się kilka miesięcy temu - jak teraz wygląda praca w tym miejscu? Czy pracowników obowiązuje system zmianowy? Czy dni, w których pracują, narzucane są z góry czy grafik jest elastyczny? Czy nie ma problemu z wzięciem urlopu? @Norbi ? Co myślisz o tej pracy? Jak prezentują się warunki oferowane przez pracodawcę?

Norbi

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego? Nie wierzę , że cały czas macie taka gonitwę. Czasami tak bywa i i uważam, że to można wytrzymać.

Norbi ?
@Norbi

Zatrudnij się i sprawdź

serwisant

serwisanci wypruwaja sobie zyly . Pracuja od 8 do 20 w soboty do 16, nikogo nie obchodzi ze nie mozesz zostac dluzej w pracy zeby chwile pozyc swoim zyciem . Zatrudniaja cie na rejon a mozna powiedziec ze czlowiek jezdzi po polowie Polski. Nie zalatwiaja noclegu wysylaja serwisanta czasem ponad 150km na 9 musi wstawic sie na miejscu pracuje az nie zrobi wszystkiego czasmi konczy sie prace o21 i 200km spowrotem i tak wkolko. Nocleg czasmi zalatwia ale zapomniec mozna o jakiejkolwiek diecie.Jak sie spytasz to wszyscy na ciebie patrzal ze jak smiales sie zapytac o diete powinienes calowac wszystkich w (usunięte przez administratora) za to ze masz prace. Jednym slowem tylko praca zero zycia! nie przeklada sie to na zarobki

Julita

@Szczery - a czy możesz opisać warunki zatrudnienia w NETSERVICE24? Skąd się wzięła taka negatywna opinia? Możesz napisać nieco więcej na ten temat? Merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

korki

wydaje mi się , że akurat przedstawicieli handlowych to oni zapraszają tutaj. W netservice myślą o takih rzeczach

biednie

Są kierownicy dyrektor vice prezes prezes. Ci to zarabiają ponad 2000 netto fakt. Drugi fakt serwisanci i dyspozytorzy płaca mizerna 2000 ale brutto. Biurowi wszelkiej maści płace różne ale szału nie ma. Brak przedstawiciel handlowych :P

Adobi

W tej firmie nie ma sprzedawcow chyba chodzi Ci o Orange

Adobi

W tej firmie nie ma sprzedawcow chyba chodzi Ci o Orange

znow

Tak, jest na prawdę cudownie, ta praca to spełnienie moich marzeń. A pensja, panie, pensja to coś absurdalnego, nie wiem już co z pieniędzmi robić! Zastanawiam się nad tapetą we wzór dwustuzłotówek, ale to takie prymitywne. Może lepiej złote płytki wykładane platyną? Teraz mam tyle czasu wolnego, że w sumie chyba sam je nawet położę. Nie wiem co by ze mną było, gdyby nie ta firma, życie mi uratowała, tak bym się zmarnował! A jaka młodość w zespole! Tutaj nikt się nie starzeje, życie wieczne zapisane w umowie, jaki socjal! Zachęcamy każdego do przyjścia do zespołu, tutaj cie docenia, wynagrodzą, uspokoją, nie napracujesz się i w końcu poznasz pracodawce, który szanuje swych pracowników. Uznaje ich godność i człowieczeństwo.

Jakonan

Ani serwisant ani dyspozytor ani praca w biurze na 100% nie daje ponad 2000 na reke potem tez nie

beno

Serio premie jak gdzie i kiedy. A wyplata max 2300 brutto ....

ben

Jeśli ktoś jest robotny to zarobi duzo z premi i wyplata calkiem calkiem

Firma - jako taka praca- pon-pt od 8 do oporu najlepiej jakbys 24h robil bez przerwy na "oddanie chociażby swoich potrzeb" traktują cie jak beduina ktory nic nie musi robic tylko pracowac i pracowac!! weekendy - pracujace nie ma ze boli czy to swieto czy wigilia i tak jestes na telefon jak przyslowiowa "dzifffka" dzwonia i jedziesz a oni grzeja tylki w domu!! wynagrodzenie- smieszne pieniadze wyrobisz ponad norme policzysz sobie premie to ci nie wyplaca bo stwierdzi ze to premia uznaniowa a ci jej nie uzna! Wyzysk wyzysk wyzysk!! NIE POLECAM w firmie sami sztywniacy (nic nie mowic tylko robic swoje) kierownicy- brak kompetencji brak szacunku brak w ogole im wyobrazni i nie maja pojecia o pracy tylko grzeja 4litery na firmie i wszystko musisz miec zrobione na wczoraj!! prezes- o tym czlowieku to nie ma slow by sie wypowiedziec i szkoda tępić sobie język napisze inaczej "hitler,stalin..." czy inny gostek to przy nim płotki, wyzyskiwacz, kłamca i krętacz, jednym słowem Z Ł O D Z I E J ;] szybciej stracisz włosy na głowie niż się dorobisz, obiecują złote góry a dostajesz babki z piasku jak dobrze pójdzie...

Zostaw merytoryczną opinię o NETSERVICE24 - Poznań

NETSERVICE24
2.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Ożarowska 42
    61-332 Poznań