NETSERVICE24

Poznań

Opinie o NETSERVICE24

pracownik 2010-01-12 21:52:28
fantastyczna firma , mogę pracować do woli , wspaniała organizacja pracy i zespół , wokół sporo młodych ludzi i wszyscy sobie pomagają , jak najbardziej polecam
Zadowolony 2010-01-13 22:49:31
Tak, jest na prawdę cudownie, ta praca to spełnienie moich marzeń.
A pensja, panie, pensja to coś absurdalnego, nie wiem już co z pieniędzmi robić! Zastanawiam się nad tapetą we wzór dwustuzłotówek, ale to takie prymitywne. Może lepiej złote płytki wykładane platyną? Teraz mam tyle czasu wolnego, że w sumie chyba sam je nawet położę.
Nie wiem co by ze mną było, gdyby nie ta firma, życie mi uratowała, tak bym się zmarnował!
A jaka młodość w zespole! Tutaj nikt się nie starzeje, życie wieczne zapisane w umowie, jaki socjal!
Zachęcamy każdego do przyjścia do zespołu, tutaj cie docenia, wynagrodzą, uspokoją, nie napracujesz się i w końcu poznasz pracodawce, który szanuje swych pracowników.
Uznaje ich godność i człowieczeństwo.
M. 2010-01-13 22:53:51
Nie błaznujcie, aż tak dobrze nie jest.
Co nie zmienia faktu, że pracodawca solidny, praca normalna jak każda inna, zrobisz swoje i do domu. Pieniądze normalne, socjal normalny. Dyrekcja rzeczywiście młoda i ambitna. Duże możliwości rozwoju firmy w przyszłości.
serviceman 2010-01-14 17:18:43
Najważniejsze, że to firma z przyszłością. Znam szefa i kilku pracujoncych tam kolegów z poznańskich grup i o jej i swój byt jestem spokojny.
mąter 2010-01-14 19:15:34
WITAM, Z CALEGO SERCA POLECAM FIRME NETSERVICE KAZDEMU KTO SZUKA DOBREJ PRACY. JEST TO FIRMA Z TRADYCJAMI O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU, TRUD PRACOWNIKOW JAKI WKLADAJA W ROZWOJ TEJ FIRMY JEST DOCENIANY, A DYREKCJA I KIEROWNICTWO TO WSPANIALI, UCZCIWI LUDZIE. JESLI SZUKACIE PRACY W MLODYM I DYNAMICZNYM ZESPOLE TO NIE MOGLISCIE LEPIEJ TRAFIC.
3xY 2010-01-14 21:25:03
Kolego mąterze, nc dodać nic ujońć
Silesia 2010-01-16 20:27:09
Szukają kogoś do pracy? Pracowałem dużo w hucie, teraz po przeprowadzce do Poznania, chętnie powróciłbym do produkcji szkła. Więc jak?
Wiekuisty Agca 2010-01-25 06:58:13
No to jak z tą produkcją szkła? Nikt się nie wypowiada, a ja też zainteresowany. Firma widać wprowadza jakąś pionierską produkcję jak na Poznań. Na pewno szukają fachowców hutników?
anonim 2010-08-04 20:43:22
firma z grupy smieciowych ,(usunięte przez administratora) od rana do wieczora za smieszne pieniadze , a jak sie nie podoba to strasza zwolnieniem dyscyplinarnym.banda(usunięte przez administratora)
Zielona 2010-11-20 23:32:36
samochód służboffy do sfojej dyspozycji y premia tysz jest i dobże ,jeśli znasz kompóter,a jak nie znasz to do łopaty tesz sie pszydasz :D
nieznajomy pracownik 2010-12-25 20:52:05
panowie to chyba inna firma wynika z waszych wypowiedzi .ja jestem pracownikiem tej firmy facznosc ,niema socjala wyplaty smieszne i tyrac trzeba od rana do nocy by sobie dorobic do smiesznej wyplaty.a i tak prezesa caly czas zle i malo nie polecam tej firmy beznadzieja i praca na pograniczu bespieczenstwa i prawa
netservice 24 2010-12-25 20:56:17
WITAM Z SZKLEM I PLYTKAMI TO ONI NIEMAJA NIC WSPULNEGO .WIELKA SCIEMA
anonim 2010-12-25 22:44:06
KOLEDZY JAK WAM SIE PRACUJE W TEJ FIRMIE ,PYTAM SERWISANTOW A NIE KRAWACIAZY ONI NAPEWNO MAJA MIODZIO,BYLI W ELTELU A TERAZ W NECIE I ZNOW PRZY KORYCIE
szczesliwy pracownik...... 2010-12-25 22:51:52
Nieradze kolego jak najdalej od tej firmy obiecanki cacanki na poczatku a potem glupie dogadywania jak sie nie podoba to wypad ,prezes i wice prezes przy zatrudnianiu to jak aniol a teraz to robol jest robolem i ma zapieprzac i nie odzywac sie za smiech pieniadze praca po godzinach nigdzie nie wykazana naruszanie prawa pracownika nie przestrzeganie przepisow bhp i tak dalej . nedza jak najdalej
anonim 2010-12-25 22:54:56
zgadzam sie z kolega nie radze mimo ze beda obiecywac zlote gory
chopiec na posylki 2011-01-25 20:17:29
Witam, odradzam pracę w tej firmie. Panowie z zarządu tylko ładnie mówią nic poza tym. Nie przychodzcie tu, no chyba, że chcecie zobaczyc jak wygladała praca murzyna w czasach wczesnośredniowiecznych
anonim 2011-06-28 02:24:11
Nie polecam
miało być tak fajnie...
warunki pracy fatalne, finansowe też
oldserwisant 2012-08-04 00:16:41
nie polecam - [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w każdym calu, obiecanki pierwsze, później oszustwa i brak kasy która była zarobiona...
praca w weekendy bez wpisów w ECP czyli lewizna na umór.
oldserwisant 2012-08-04 00:24:31
(usunięte przez administratora) nie dajcie się zmanierować i nie traktujcie poważnie tej pseudo \\\"firmy\\\" od stłuczki szklanej :-)
pracownik tej firmy 2012-09-14 00:21:03
firma szkoda gadać śmieciowe umowy łamane prawa pracownika brak bhp wypłaty nedzne nadgodziny nie wykazywane zero szacunku do pracownika kierownicy nie nadający się do kierowania pracownikami
Szukający 2012-11-12 19:54:09
Mam pytanie - jest ofera pracy na referenta w Zielonej Górze - jakie są zarobki i atmosfera w pracy?
rambo 2013-10-05 17:44:08
1. Nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy (50% i 100%) no chyba, że wydajność słaba to nic.
2. System premiowania - skomplikowany i nie do końca jasny (w praktyce do ~10% podstawy).
3. Awans, rozwój - nie wielkie możliwości, tylko doświadczenie.
4. Brak systemu zmianowego
5. Poniedziałek - piątek i część sobót
kaja 2014-05-28 18:53:01
chciałam dopytać jeszcze o ten system premiowy, bo co to znaczy, że jest skomlikowany? to znaczy, że zalezny od czego, od uznania czy są jakieś procenty?
Radek 2014-05-31 02:07:08
W ogóle to ten system premiowy jest zawarty w umowie, czy to raczej premie uznaniowe i nie wiadomo od czego zależą?
Paweł 2014-12-19 18:53:37
Odnawiam temat - interesuja mnie inforamcje ktore dotycza pieniadzy. pewnie nikt mnie tutaj nie zna bo dopiero zaczyanm poszukiwania i nie mam nic wspolneg z tafirma ale chcialbym sie dowiedziec czegos nowego, jak to jest z tymi umowami i czego sie moge spodzieac jesli uda sie mi tutaj dostac do pracy ?
fikiMiki 2015-02-20 15:19:03
No właśnie, Paweł zadał dobre pytanie, bo teraz Światowy kryzys dobrym powodem na restrukturyzacje i umowy są zawierane bez zadnych świadczeń i pozytywów dla pracownika. Liczba osób, którym nie przedłuża się umów zmienia się w ostatnim czasie bardzo dynamicznie, część z pracowników dostaje krótkoterminowe zlecenia
jasiek 2015-03-10 19:07:22
zastanawia mnie konkretnie jedna rzecz w całej tej sprawie, jak to wszystko ma się do praktyki? bo z jednej strony strasznie straszycie ludzi tym co się dzieje w firmie, ale ja uwazam, że to nie do końca jest prawda jeśli chodzi o zatrudnienie. Nie moż być tak, że coś si robi poza prawem jednak i miejcie to na uwadze.
Izrak 2015-03-28 02:39:35
Jeżeli nagle firma będzie chciała przyoszczędzić na umowach z pracownikami to okej, ktoś przyjdzie do tej firmy, ale podejrzewam, że mogą to być osoby bez jakiegoś większego doświadczenia w branży co automatycznie sprawi, że firma może mieć zdecydowany problem z ogarnięciem większych zadań nie mając bardziej doświadczonych ludzi na pokładzie... nie sądzicie że to istotne?
cynik 2015-08-07 08:12:53
ta firma to jakaś porażka
cynik 2015-08-07 19:24:45
prezesowi to słoma z butów wystaje, to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i burak bez wykształcenia, nie rozumie co się do niego mówi, nie potrafi odpowiedzieć nas proste pytania; jego specjalnością jest obrażanie pracowników
pasczak 2015-09-19 08:36:15
Taki eltel tylko wersji Light nie polecam nikomu.
Majk 2015-10-09 19:42:26
POWIEDZCIE CZY Ktoś z Was był podwykonawcą i czy otrzymał wynagrodzenie. Czy jest Ktoś kogo ta firma oszukała.
hffnnn 2015-10-10 22:00:55
jest ok.kto chce pracowac to zarobi
pracownik 2015-11-10 13:21:11
Firma - jako taka
praca- pon-pt od 8 do oporu najlepiej jakbys 24h robil bez przerwy na "oddanie chociażby swoich potrzeb" traktują cie jak beduina ktory nic nie musi robic tylko pracowac i pracowac!!
weekendy - pracujace nie ma ze boli czy to swieto czy wigilia i tak jestes na telefon jak przyslowiowa "dzifffka" dzwonia i jedziesz a oni grzeja tylki w domu!!

wynagrodzenie- smieszne pieniadze wyrobisz ponad norme policzysz sobie premie to ci nie wyplaca bo stwierdzi ze to premia uznaniowa a ci jej nie uzna!

Wyzysk wyzysk wyzysk!! NIE POLECAM

w firmie sami sztywniacy (nic nie mowic tylko robic swoje)
kierownicy- brak kompetencji brak szacunku brak w
ogole im wyobrazni i nie maja pojecia o pracy tylko grzeja 4litery na firmie i wszystko musisz miec zrobione na wczoraj!!

prezes- o tym czlowieku to nie ma slow by sie wypowiedziec i szkoda tępić sobie język napisze inaczej "hitler,stalin..." czy inny gostek to przy nim płotki, wyzyskiwacz, kłamca i krętacz, jednym słowem Z Ł O D Z I E J ;]

szybciej stracisz włosy na głowie niż się dorobisz, obiecują złote góry a dostajesz babki z piasku jak dobrze pójdzie...

ben 2015-12-09 16:04:33
Jeśli ktoś jest robotny to zarobi duzo z premi i wyplata calkiem calkiem
beno 2015-12-22 16:09:27
Serio premie jak gdzie i kiedy. A wyplata max 2300 brutto ....
Jakonan 2016-01-13 15:29:50
Ani serwisant ani dyspozytor ani praca w biurze na 100% nie daje ponad 2000 na reke potem tez nie
znow 2016-01-30 19:37:23
Tak, jest na prawdę cudownie, ta praca to spełnienie moich marzeń.
Uznaje ich godność i człowieczeństwo.
Adobi 2016-02-05 09:40:45
W tej firmie nie ma sprzedawcow chyba chodzi Ci o Orange
Adobi 2016-02-05 09:41:35
W tej firmie nie ma sprzedawcow chyba chodzi Ci o Orange
biednie 2016-03-13 13:42:04
Są kierownicy dyrektor vice prezes prezes.
Ci to zarabiają ponad 2000 netto fakt.
Drugi fakt serwisanci i dyspozytorzy płaca mizerna 2000 ale brutto.
Biurowi wszelkiej maści płace różne ale szału nie ma.
Brak przedstawiciel handlowych :P
korki 2016-05-09 09:46:13
wydaje mi się , że akurat przedstawicieli handlowych to oni zapraszają tutaj. W netservice myślą o takih rzeczach
Zostaw swoją opinię o NETSERVICE24 - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NETSERVICE24