Opinie o Firma poligraficzno-handlowa ANRO w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma poligraficzno-handlowa ANRO. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma poligraficzno-handlowa ANRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma poligraficzno-handlowa ANRO w Zawiercie

Czy teraz faktycznie ludzi brakuje? kiedyś pisano już o tym, że na zlecenie czeka się dość długo a teraz widzę, że ktoś potwierdził ten sam przypadek. Są te braki kadrowe czy nie? kiedyś jak patrzyłem za ofertą to żadna aktualna mi się nie pokazała i teraz mam podobnie

mateusz Nowy wpis

wyjątkowo trudna współpraca .Brak Kontaktu z handlowcami i kierownictwem, Na zlecenie czeka się bardzo długo. Nie odbierają telefonów.

Operatora na maszynę właśnie szukają. Opiszecie mi warunki? z opisu wiem już ze to praca zmianowa, ciekaw jestem jednak elastyczności, czy da rade jakoś się z tym ugadać? Wynagrodzenie opisują jako atrakcyjne, to ile na maszynie się teraz zarabia? I czy przewidujecie od kolejnego roku podwyżki?

Zocha Nowy wpis

Cześć. Po germanistyce mgr ile zarobi brutto na miesiąc? Ile proponują podstawy brutto ? Ile premia? Ile dodatki? Jak dużo benefitow? Jaka jest atmosfera ? Work balance ? Szacunek do pracownika ? Szkolenia ?

Firma Firma poligraficzno-handlowa ANRO prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Ppppp

W jakich godzinach jest praca?? Czy to na zniany czy jakies brygady??

Kobieta
@Ppppp

Udało Ci się może dorwać jakąś aktualną ofertę, że pytasz? Zaciekawiło mnie to, że taki ruch się zrobił a nic aktualnego nie wpadło mi w oko, na stronie ostatnie aktualności przypadają na 2022. Oferty z zakładki z karierą są poglądowe czy to jakieś stałe przyjęcia? po jakim czasie jest jakiś odzew?

Inez

Do dziś już ludzie rozeznali się w temacie zarobków? zastanawia mnie brak odniesienia się do zapytania o stawki netto z początku roku. ktoś parę lat temu przytoczył kwotę w wysokości 10 tys., o jakie stanowiska mogło wtedy chodzić? I na jakich można obecnie pracować prosto z biura?

Pyta

Jak rozwój w dziale eksportu ? Z niemieckim powyżej 14 tys brutto pln?

zapytacmozna

witam jak z zarobkami w tej firmie w roku 2023? zarobki netto na reke mnie interesuja czy sie pchać czy omijać

zyga

Ludzie jak nie chcecie nabawić się wrzodów na żołądku i nerwicy to omijajcie tą firmę z daleka a w szczególności dział flexo, którym kieruje taki kretyn Janusz H. Człowiek nie mający żadnego pojęcia o życiu. Mam nadzieje że czyta ten post.

Witam serdecznie, Chciałam się dowiedzieć jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie ? jak atmosfera ? oraz w jakich widełkach mieszczą się zarobki w dziale handlowym (specjalista ds sprzedaży i zamówień?) Pozdrawiam Ania

Lidia
@Ania

Podbijam @Ania. Z tym, że chciałabym się dowiedzieć, jakie warunki mają graficy DTP. Ostatnio szukali ich w 2019, w ogłoszeniu mowa o atrakcyjnych warunkach, a to za mało. Nie wiem, czy warto słać CV. Proszę o odzew!

zyga

Ludzie omijajcie tę pseudo firmę z daleka a szczególnie dział flexo gdzie kieruje nim taki półgłówek nie mający pojęcia o życiu

Lidia
@zyga

@zyga Co wpłynęło na to, że nie polecasz pracy w ANRO? Jaka jest atmosfera pracy w tej firmie? Dzięki.

Tamara

Podpowiedzcie jaka atmosfera w firmie, czy jakieś socjalne dodatki macie?

Carola

Szukają pracowników. Jaki jest poziom kultury osobistej ? Wykształcenie decydentów? Doświadczenie? Czy znając top niemiecki powinnam w ogóle go nich pisać? Mam masę innych propozycji z Wroclawia , Wawy Czy płacą tu powyżej 10 000pln? Czy jest tu kultura organizacyjna? Szacunek? Możliwość awansu? Szkolenia? Benefity?

Martyna

Szukają do działu export z niemieckim? Czy warto? Zarobki brutto netto? Dopłaty do studiów?

Human res
@Martyna

Jak znasz niemiecki śmiało możesz mieć 8500pln w konkretnej firmie nawet bez doświadczenia plus benefity Brakuje ludzi z jezykiem Zawiercie to małe miasto Lepiej większe miasta szukaj

Wacław

Szukałem ofert pracy w firmie ale nie udało mi się nic znaleźć. Może ktoś słyszał coś w tym temacie?

pracka

chcę się podzielić moją opinią na temat pracy w tym zakładzie; ja na przykład lubię moje miejsce pracy i pracę samą w sobie; wiadomo, że zawsze jest coś nad czym można się pochylić i udoskonalić, nie ma idealnych ludzi i idealnych warunków, ale zawsze można stworzyć atmosferę, która ma bardzo duże znaczenie w pracy, a atmosferę tworzy nie sam prezes/pracodawca, ale cały zespół; jestem zdania, że zawsze też można usiąść i porozmawiać o konkretnych tematach i jesli mamy wspólny cel z pracodawcą, to łatwiej go osiągnąć wspólnie, działając razem a nie przeciw sobie

Bartosz

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Oni tam szukają tylko frajerów na staż z urzędu pracy co będą robić za free albo ludzi z grupą. Szefostwo nie ciekawe.

eddy

jak długo pracowałeś w Firmie poligraficzno-handlowej ANRO @Quba i jeśli to nie tajemnica to dlaczego już tam nie pracujesz ??? Twoja opinia niewiele wnosi do informacji o firmie, takie ogólniki to nie wiadomo, czy to informacje czy tylko złośliwości,

Quba

Pracowałem tam nic pozytywnego nie można napisać. Prywatny folwark gdzie nie szanują ludzi. Nie polecam szukajcie czegoś innego tam nie zrobicie kariery.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma poligraficzno-handlowa ANRO - Zawiercie

• Jak się pracuje w Firma poligraficzno-handlowa ANRO?

Zobacz opinie na temat firmy Firma poligraficzno-handlowa ANRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Firma poligraficzno-handlowa ANRO
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Siewierska 196C
    42-431 Zawiercie