logo PROFI CREDIT Polska S.A.

PROFI CREDIT Polska S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o PROFI CREDIT Polska S.A.

anonim 2010-10-17 13:56
jestem menagerem w tej firmie i jest super :)
2
Kasia 2015-03-04 17:03
Hej, prowizja zawsze jest adekwatna do planu ale szczerze to podstawą się nie wykarmisz a prowizje i premie uznaniowe są super !! ja wyremontowałam kuchnie i łazienkę w ciągu 3 kwartałów pracy tam :)
Urszula 2015-05-20 11:19
Firma jest ok jeśli pracujemy, a nie się obijamy. Profi Credit stawia na profesjonalnych, młodych i ambitnych ludzi i ja jestem wśród nich. Kasa jest bardzo dobra jeśli ciężko pracujemy, a nie po 8 godzinach idziemy do domu czy też siedzimy i czekamy na klientów, którzy zlecą nam z chmurki. Działamy, szukamy klientów, windykacja itd. Ja pracuję po 10 godzin, a piątek, sobotę i niedzielę mam wolną. Tzn. nie zajmuję się szukaniem klientów i jest ok, ponieważ jestem wypoczęta i zawsze gotowa do działania. Trochę pomyślunku i możemy zbijać kokosy.
1
54ee 2016-04-05 21:04
ciekawe tylko czy na kazdym stanowisku oferuja taka umowe o prace..bo teraz widze oferte dla doradcy finansowego..trzeba miec wyzsze wyksztalcenie tutaj
Mareczek 2017-09-23 20:55
Pracowałem tam rok jednak ze względu na przeprowadzkę i możliwość pracy we własnym zawodzie zwolniłem się. Zarobki są całkiem okey, atmosfera w pracy była dobra do tego premie uznaniowe. Myślę, że wiele osób jest zadowolonych z pracy u nich.
Ania 2017-09-25 14:02
Pracowałam tam przez ponad dwa lata w sumie byłam zadowolona zarówno z zarobków jak i atmosfery tam panującej. Zrezygnowałam z tej pracy na rzecz innej i to we własnym zawodzie. Nie mogłam inaczej postąpić bo pracy w zawodzie szukałam od bardzo dawna. Jednak praca w Profi Credit była dla mnie dość przyjemna
Zostaw swoją opinię o PROFI CREDIT Polska S.A. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFI CREDIT Polska S.A.