prib poznań

Poznań

Opinie o prib poznań

pribol 2010-01-12 12:45:28
firma PRIB''Poznań.....jest naprawde nie udaczną firma zatrudnia ludzi na stanowisku a oni nie potrafia sie okreslic kiedy bedzie wyplata...firma jest naprawde do niczego figuruje wielka rekalma ale to tyle na co ich stac poprostu tam jest jak w kołkozie .....wypłat na czas napewno nie ma i dodatek na raty normalnie brak słów...nie polecam nikomu dzialalnosci z ta firma bo to jest tragedia.....opinie wystawiam nawet mniejsz niz negatywny........
gal anonim 2010-07-31 13:44:03
firma prib poznań jest ogólnie mówiąc firmą KANT nastawioną na wydmuchanie wszystkich , zarówno pracowników jak i podwykonawców.ta firma to dobry temat dla organów ścigania a nie partner do biznesu
anonim 2010-08-26 19:15:37
pribol - 2010-01-12 12:45:28

firma PRIB''Poznań.....jest naprawde nie udaczną firma zatrudnia ludzi na stanowisku a oni nie potrafia sie okreslic kiedy bedzie wyplata...firma jest naprawde do niczego figuruje wielka rekalma ale to tyle na co ich stac poprostu tam jest jak w (usunięte przez moderatora), .....wypłat na czas napewno nie ma i dodatek na raty normalnie brak słów...nie polecam nikomu dzialalnosci z ta firma bo to jest tragedia.....opinie wystawiam nawet mniejsz niz negatywny........

firma jest nieodpowiedzialna brak srodkow aby wypłaćic pieniadze pracownika,,kantuje firmy i nie płaci...nie polecam nikomu kontaktu z ta firma,,,,(usunięte przez moderatora),
stadion wrocław 2010-10-05 21:39:52
(usunięte przez moderatora), JESTEM STUDENTEM I PRACOWAŁEM NA STADIONIE WE WROCŁAWIU. DOSTAŁEM OK 400 ZŁ MNIEJ WYPŁATY. NIEUDOLNE KIEROWNICTWO KTÓRE MARTWI SIĘ TYLKO O WŁASNĄ KIESZEŃ. NIE WIEM CZY ONI ZAWODÓWKI POKOŃCZYLI. HAROWALIŚMY JAK WOŁY Z KOLEGAMI, ZOSTAWALIŚMY PO GODZINACH, NAWET PO 13 GODZIN DZIENNIE ŻEBY NIE MIELI KŁOPOTÓW U GŁÓWNEGO INWESTORA Z NIEDOKOŃCZONĄ PRACĄ. ŻENADA. (usunięte przez moderatora), ICH!
Makaron 2013-03-02 17:37:22
Pracowałem w tej firmie 2.5roku bylem bardzo zadowolony pensja na czas zarobek w kwocie-2,500-3500 szkoda ze tak sie potoczyly losy firmy ci co pracowali to wiedza o co chodzilo pozdrowienia dla starej gwardi
anonim 2013-06-25 22:05:09
@ Makaron - a co takiego się wydarzyło ? Bo pewnie ci co nie pracowali chcieliby się dowiedzieć :)
Zostaw swoją opinię o prib poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie prib poznań