Opinie o APS Plus w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy APS Plus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w APS Plus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APS Plus w Gliwice

Karolina Nowy wpis

@matrix widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w APS Plus?

matrix Nowy wpis

witam, czy ktoś wie czy firma ta jeszcze funkcjonuje ?

Mam racje Nowy wpis
@matrix

Firma nie działa już od dłuższego czasu padła i ma mnóstwo długów , prezes robi na etacie w innej firmie a blondi się wygina bo co innego potrafi ? Pracowałem dla nich i wiem co to za straszni ludzie ale widać , ze dobro wraca i zło tez

les Nowy wpis

@aninim masz mylne wyobrażenie o zarządzaniu czyli o stanowisku prezesa. Prezes musi potrafić dobrze zorganizować pracę żeby inni wydajnie pracowali. On nie jest od produkcji. To że długo siedzi się w pracy świadczy o złej organizacji dnia pracy. Płacenie nadgodzin jest nieopłacalne

Coś wiadomo co się dzieje z firmą APS???

Firma APS Plus poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games

Nie padła. Ale chyba ma duże problemy.

srtyo90

A ja zaryzykuje i wysle cv tylko chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować.Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk i co trzeba wiedziec szczególnie?

tomek

To prawda APS Plus (ADVANCED PRODUCTION SYSTEM PLUS) nadal istnieje, tylko ta ich strona internetowa jest w przebudowie chyba od 2012 roku, bo na głównej prócz pdf'a z opisem firmy maja życzenia z okazji Bożego Narodzenia 2012. Trochę to nie profesjonalne.. W prawym dolnym rogu malutką czcionką też są ogłoszenia rekrutacyjne, stanowiska to: Engineer, CAD Designer oraz Student. Po kliknięciu w jedno z ogłoszeń otwiera się pdf z większą liczbą informacji, tak dowiadujemy się, że inżynierów poszukują właściwie na 3 stanowiska. Pytanie tylko na ile to wszystko jest aktualne.

HR

Witam. Adres firmy, adres mailowy oraz telefon kontaktowy znajduje się w dolnej części ogłoszenia. Pozdrawiam.

Witam. Bardzo ciekawa i niebanalna praca dająca duże możliwości rozwoju. Zdecydowanie dla osób ambitnych, którzy lubią wyzwania. Nie ma monotonii. Doceniane są umiejętności, wiedza oraz potencjał, a nie papierek. Konkretne umowy, przyjazna atmosfera. Polecam.

asd

a co tam mogło się zmienić? najwyżej kolor torebki i butów ;)

a

tam pracuje 15-20 osób (wersja która przedstawia wszystkim president) a z tego co wiem to teraz jest tam chyba 5 osób a moze i mniej

inwestor

ile osob pracuje w APS? czy pracuje tam ktos dluzszy czas? jestem ciekaw, bo mam od nich propozycje, dzieki za info

miało być \"do tygodnia\" należne kwoty były na koncie

Mojego męża też chcieli oszukać - przysłali mu świadectwo pracy, w którym było napisane, że został mu wypłacony ekwiwalent za urlop, podczas gdy żadnego ekwiwalentu nie dostał, nie wypłacili mu rówież 1 wypłaty i diety za delegację. Z miejsca napisałam wniosek o spostowanie świadectwa i wysłałam listem poleconym za potwierdzneiem odbioru: "Nawiązując do otrzymanego świadectwa pracy informuję, że nie zgadzam się z jego treścią i wnoszę o jego sprostowanie, a mianowicie z treści wydanego świadectwa pracy wynika, że wypłacono mi ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy w wymiarze ... dni, co nie jest prawdą. Umowa o pracę została rozwiązana .............., a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem należnego ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy oraz wypłaty wynagrodzenia za ............... Ponadto nie otrzymałem zaległej diety w kwocie ...............netto (słownie: .............złotych). W związku z powyższym wnoszę o sprostowanie świadectwa pracy oraz wypłatę należnych mi kwot na poniższe konto: ..................... Do miesiąca wszystkie należne kwoty były na koncie. Innego sposobu postępowania z nimi nie widzę.

Zostaw merytoryczną opinię o APS Plus - Gliwice

APS Plus
2.9/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Toszecka 101
    44-100 Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042