APS Plus

Gliwice

Opinie o APS Plus

Były pracownik 2011-04-15 10:52:39
Mojego męża też chcieli oszukać - przysłali mu świadectwo pracy, w którym było napisane, że został mu wypłacony ekwiwalent za urlop, podczas gdy żadnego ekwiwalentu nie dostał, nie wypłacili mu rówież 1 wypłaty i diety za delegację. Z miejsca napisałam wniosek o spostowanie świadectwa i wysłałam listem poleconym za potwierdzneiem odbioru:

"Nawiązując do otrzymanego świadectwa pracy informuję, że nie zgadzam się z jego treścią i wnoszę o jego sprostowanie, a mianowicie z treści wydanego świadectwa pracy wynika, że wypłacono mi ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy
w wymiarze ... dni, co nie jest prawdą. Umowa o pracę została rozwiązana .............., a do dnia dzisiejszego nie otrzymałem należnego ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy oraz wypłaty wynagrodzenia za ............... Ponadto nie otrzymałem zaległej diety w kwocie ...............netto (słownie: .............złotych).
W związku z powyższym wnoszę o sprostowanie świadectwa pracy oraz wypłatę należnych mi kwot na poniższe konto: .....................

Do miesiąca wszystkie należne kwoty były na koncie. Innego sposobu postępowania z nimi nie widzę.
anonim 2011-04-18 07:40:07
miało być \"do tygodnia\" należne kwoty były na koncie
inwestor 2011-09-23 21:42:07
ile osob pracuje w APS? czy pracuje tam ktos dluzszy czas? jestem ciekaw, bo mam od nich propozycje,

dzieki za info
a 2011-09-24 11:07:00
tam pracuje 15-20 osób (wersja która przedstawia wszystkim president) a z tego co wiem to teraz jest tam chyba 5 osób a moze i mniej
asd 2011-09-30 12:11:35
a co tam mogło się zmienić? najwyżej kolor torebki i butów ;)
Pracownik 2013-09-17 18:36:12
Witam. Bardzo ciekawa i niebanalna praca dająca duże możliwości rozwoju. Zdecydowanie dla osób ambitnych, którzy lubią wyzwania. Nie ma monotonii. Doceniane są umiejętności, wiedza oraz potencjał, a nie papierek. Konkretne umowy, przyjazna atmosfera. Polecam.
HR 2013-11-15 14:11:47
Witam. Adres firmy, adres mailowy oraz telefon kontaktowy znajduje się w dolnej części ogłoszenia. Pozdrawiam.
tomek 2014-08-16 16:14:48
To prawda APS Plus (ADVANCED PRODUCTION SYSTEM PLUS) nadal istnieje, tylko ta ich strona internetowa jest w przebudowie chyba od 2012 roku, bo na głównej prócz pdf'a z opisem firmy maja życzenia z okazji Bożego Narodzenia 2012. Trochę to nie profesjonalne.. W prawym dolnym rogu malutką czcionką też są ogłoszenia rekrutacyjne, stanowiska to: Engineer, CAD Designer oraz Student. Po kliknięciu w jedno z ogłoszeń otwiera się pdf z większą liczbą informacji, tak dowiadujemy się, że inżynierów poszukują właściwie na 3 stanowiska. Pytanie tylko na ile to wszystko jest aktualne.
srtyo90 2015-01-22 00:35:18
A ja zaryzykuje i wysle cv tylko chciałbym wiedziec jak jest na rozmowach kwalifikacyjnych,bo wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować.Opiszcie rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk i co trzeba wiedziec szczególnie?
ja 2015-04-02 14:56:57
Nie padła. Ale chyba ma duże problemy.
Anonim 2015-08-24 14:43:17
Coś wiadomo co się dzieje z firmą APS???
les 2016-05-11 09:15:59
@aninim masz mylne wyobrażenie o zarządzaniu czyli o stanowisku prezesa. Prezes musi potrafić dobrze zorganizować pracę żeby inni wydajnie pracowali. On nie jest od produkcji. To że długo siedzi się w pracy świadczy o złej organizacji dnia pracy. Płacenie nadgodzin jest nieopłacalne
Zostaw swoją opinię o APS Plus - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APS Plus